Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do US Open: Serena Williams wyróżniona przez organizatorów. Zagra z wyższym numerem rozstawienia

  Nie zapominaj o 20 letniej Magdzie F...pokładamy wielkie nadzieje:)

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do US Open: Serena Williams wyróżniona przez organizatorów. Zagra z wyższym numerem rozstawienia

  Właśnie ten No 17 bardzo nas intryguje, skoro Venus ma 16 w rozstawieniu,
  być może nie wypadało "upchnąć" przed nią młodszą siostrę w drodze po kolejne wyznaczone trofeum... chyba, że wypadnie tenisistka z 16-tki hmm

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do US Open: Serena Williams wyróżniona przez organizatorów. Zagra z wyższym numerem rozstawienia

  Oby nie "wylosowano" Agnieszki i Linetki dla rozstawionych sióstr Williams.

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do 3maj Aga! :)

  Szybkość uderzeń Petry,czasami wypuszcza wręcz kosmiczne petardy -porażają subtelny tenis Agnieszki;p/d
  Nasza kruszyna słabo też returnuje serwis rywalki...

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do 3maj Aga! :)

  Huhu o godz.20 rozpoczyna kwalifikacje do USO;)

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Nie wiem jak z kondycją, ale szybkościowo i sprawnościowo, jest bardzo źle :(((

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do 3maj Aga! :)

  Ha,ha...TW jak zawsze w swoim stylu;
  "graj swój tenis, przecież umiesz grać, no do roboty Aga"

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do 3maj Aga! :)

  Agnieszka w zwolnionym tempie, porusza się na korcie jak w starym filmie retro;-(

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do 3maj Aga! :)

  Ależ lanie dostaje Aga,cieszy ten 2 gem cudem wygrany;p
  6:1 dla Petry!

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do ATP Cincinnati: Roger Federer nie zatrzymał Novaka Djokovicia. Serb zdobył "złotą koronę"

  Tak,być może Roger miał jakiś problem, o którym nie wiemy.

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Tak słaba gra Federera.....Jeśli juz przegrywa w turnieju w którym czuje sie najlepiej chyba czas spasowac

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do ATP Cincinnati: Roger Federer nie zatrzymał Novaka Djokovicia. Serb zdobył "złotą koronę"

  Nowak powiedział o niezbyt dobrym samopoczuciu Roga... momentami można było sądzić o ustawionym finale na wymyśloną "złotą koronę 1000" haha

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do ATP Cincinnati: Roger Federer nie zatrzymał Novaka Djokovicia. Serb zdobył "złotą koronę"

  W pojedynku z Djoko, Fedex nastawił celownik swojej rakiety na korytarz deblowy
  oraz poza baseline i jedynie 39 UE popełnił hmm

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Rok temu Wimbledon wyraźnie szybszy? Nie odniosłem takiego wrażenie. Może kozioł był niższy z uwagi, że nie było tylu upałów co w tym roku, ale prędkość w Londynie, a szczególnie na korcie centralnym jest naprawdę wolna i ta sytuacja trwa już wiele lat. Z tym, że ludzie lubią dłuższe wymiany też nie jestem do końca przekonany. Ludzie po prostu lubią gwiazdy i to te naprawdę topowe. Nie wiem czy dajmy na to mecz Simona z Cuevasem obfitujący w długie wymiany emocjonował publikę...:) Osobiście wolę tenis polegający na wymianach właśnie, ale w granicach rozsądku. Wymiany powyżej 30 piłek to już lekka przesada. Na pewno jednak wybieram wymiany złożone z kilkunastu odbić aniżeli serwisową łupankę która kończy się zazwyczaj na trzech uderzeniach.
  Różnorodność jest fajna i trochę brakuje jej w obecnym tenisie. Ale prędkość kortów i idealne warunki (czyli wspomniana technologia czy brak nierównych odbić piłki) do gry sprawiają, że efektywny jest baseline, a nie chodzenie do siatki. Tenisista chce wygrywać i dlatego prawie każdy stara się udoskonalić swoję grę z linii końcowej zapominając przy tym, że w tenisie jest mnóstwo wariantów ofensywnych. Zawodnicy z next gen i lost gen (z Dimitrovem, Raonicem czy Nishikorim na czele) grają tak schematycznie i bez pomysłu, że głowa mała. Dlatego są tak łojeni przez big 3. Federer i Djokovic grają piach, ale i tak zapewne zagrają w finale Cinci. Nadal w przygotowawczej formie wygrał ostatnio Kanadę. A Szlemy są od 14 lat zablokowane i tylko Stan w swoim szczycie dał radę 3 razy wygrać.
  Nadal ma super wolej i zapewne zacznie chodzić do siatki coraz częściej, ale jak wspomniałeś - "warunków do tego nie ma" i jeśli będzie wszystko w porządku ze zdrowiem to Hiszpan wciąż będzie wolał agresywnie uderzać z linii końcowej, tym samym minimalizując ryzyko. Bo jednak wypad do siatki to pewne ryzyko, a szczególnie dla kogoś kto ma taki styl. A baselinerem jest najlepszym, też tak uważam, aczkolwiek Djokovic też jest w tej kategorii swoistym geniuszem. Ogólnie jednak to Nadal zrobił w tenisie najwiekszy użytek z gry na linii końcowej. 11 Szlemów ceglastych to raczej wystarczający argument.
  Tak jest z serwisem Rafy jak piszesz - on chce przede wszystkim zdobyć przewagę w wymianie i dlatego woli trafiać jedynką jak najczęściej. Ale jest w tym też wielki talent bo nawet jeśli siła jest mniejsza to jednak nie są to aż takie małe prędkości, a dokładność takich serwisów też robi wrażenie. No, może wreszcie jakieś statystyki :D
  % trafionego pierwszego podania w całej karierze:
  Nadal: 68,6 - 71,8 % skuteczności, drugi serwis 57,3 % skuteczności
  Djokovic: 64,9 - 73,3 % skuteczności, drugi serwis 55,3 % skuteczności
  Federer: 62 - 77,3 % skuteczności, drugi serwis 56,% skuteczności
  Murray: 58,1 - 74,5 % skuteczności, drugi serwis 52 % skuteczności

  Nadal wygrał 14,5 % piłek więcej gdy trafiał jedynką, Djokovic 18 % więcej, Federer 20,5 % a Murray 22,5 %. Wychodzi na to, że pierwszy serwis Rafy nie jest znacząco lepszy od drugiego w porównaniu do pozostałych panów z big four. Ale wynika to własnie z tego, że Hiszpan swoją jedynką nie chce bezpośrednio wygrać punktu, a uzyskać przewagę w wymianie co nie zawsze kończy się wygraną, ale jest jednak bardzo skuteczne choćby dlatego, że rywal w większości "i tak przegra punkt", a zawsze jakoś tam się zmęczy się jak wymiana trochę potrwa aniżeli wtedy gdyby dostał asa i nie zrobił ani kroku. Dane, które podałeś z Rzymi obłędnem, też je kiedyś widziałem. Trafić 85 % pierwszym serwisem (147 na 173) w meczu, który trwał ponad 5 h? Wychodzi na to, że Rafa gdy jest zmęczony to woli zdjąć prędkość, ale wprowadzić piłkę do gry trafiając pierwszym. A był w tym meczu na pewno bardzo zmęczony bo intensywność była niesamowita. Fani Feda zapewnie rzadko powtarzają sobie ten mecz (tak to jest jak Twój idol przegrywa, tez mam problemy z oglądaniem pwotórek Rafy) ale był to wg mnie najlepszy mecz Feda na cegle. Specyfika nawierzchni Rzymskiej powoduje, że ofensywny gracz może zyskać i dlatego Roger był tak bliski wygrania z Nadalem na cegle - do 3 zdobytych setów. w Garrosie w 2006, 2007 i szczególnie 2011 też był bliski ale nie aż tak. W końcu w Rzymie w 2006 były dwie meczowe przy Stanie 6-5 i 40-15 dla Rogera w piątym. Ale najpierw prosty forhend wyleciał w aut, a potem Szwajcar zaryzykował i też przestrzelił forhendem. Czy to najlepszy mecz na cegle w historii? Na pewno jeden z nich, było jeszcze starcie Nadala z Corią, także w Rzymi rok wcześniej. Te dwa mecze musiały przysporzyć Rafie ogromnej ilości fanów. Taką wolę walki, determinacji, dążania do celu rzadko się spotyka. To tylko sport, ale te Nadalowskie batalie na cegle były wariackimi bitwami, czymś ponad. To wręcz chorobliwa żadza wygranej, ale najwięksi mistrzowie często mają obsesje na punkcie zwycięstwa.
  Coric zauważył, że Fed nie radzi sobie z jego jedynką i dlatego też spuścił nogę z gazu woląc trafiać pierwszym podaniem.
  Thiem bardzo poważnej kontuzji nie miał, ale jednak wybiło go ro z rytmu, a to że grał to nie jest jakoś dziwne. Nadal, Djokovic czy Federer też grali z pewnymi urazami i odczuwali ból, a potem wygrywali, nawet Szlemy. Rafa to znany przykład, ale nie wiem czy wiesz Fed na Wimbledonie w 2012 miał problemy z plecami w meczu z Malisse. A potem wygrał cały turniej. Wracająć więc do Dominica. Nie wiem czy go coś bolały po tym urazie, ale na uwielbianej cegle nawet z urazem "opłaca" mu się grac jak najwięcej, a najwyżej potem odchoruje to w drugiej części sezonu - i to się już dzieje bo gra fatalnie ostatnio. Dlatego nie dziwi, że Austriak grał sporo na wiosnę na swojej ukochanej nawierzchni, nawet pomimo wcześniejszego urazu. Dominic przegrał w tym roku z Nadalem bo był gorszy, to oczywiste. Ale był gorszy głównie przez ten uraz i to był jego pech, a szczęście Rafy (w końcu Thiem to jego główny rywal w Paryżu), który grając słabiej w tym roku ograł Dominica tak samo pewnie jak w 2017.

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Gstaad chce odsprzedać prawa do turnieju kobiet, ale byłoby ciężko przebić finansowo Hamburg, który już wyraził zainteresowanie.

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Jakie ma znaczenie, czy będzie 38 czy 48? Dla niej najważniejsze powinny być szlemy, więc dopóki jest w "setce" wchodzi bez kwalifikacji. A rozstawienie nie ma obecnie większego znaczenia, od 2019 obejmie już tylko najlepszą 16. Nie zapomnij też, że Radwańska jako zwyciężczyni Mastersa ma prawo do dzikich kart, jeśli już by z tej "setki" wypadła.

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Chleb i igrzyska. Wyłączyli ludziom myślenie za głupie 500 zł.

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  To prawda, ofiarą braku rozstawienia Cibulki padła Konta i myślę, że tego się organizatorom nie zapomni, bo jednak obok tego oficjalnego przekazu medialnego wiadomo o wielu protestach wpływających do nich ze strony kibiców.
  Szczerze mówiąc, Cibulka wywołuje we mnie bardzo ambiwalentne uczucia. Kiedyś bardzo ją lubiłem, m.in. za waleczność, ale jednak nie potrafię przejść tak całkiem do porządku dziennego nad tym, że w pewnym momencie była jedną z twarzy stajni PM, więc poniekąd jechała tym samym trybem, co Serena i niestety - jakiś niesmak pozostał... Zwłaszcza że metody tej stajni bezpośrednio odczuła w tym okresie Agnieszka...
  Mam nadzieję, że wyrażam się w miarę jasno.... ;)

 • Eleonor_ został fanem tagów: Armand Duplantis, Kamil Stoch, Simona Halep, Ana Ivanović, Julia Görges, Caroline Garcia, Wim Fissette

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tom.

Super, dziś wieczór będzie pierwszy szablon do zatypowania 8 meczów jak tylko znane będą pary 1R. Zapraszam serdecznie jak znajdziesz trochę czasu, a jak nie to miłego oglądania meczów! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Witaj Królu Typerka:) Uprzedzam... ostro szykuję się na imprezę w Paryżu,zabieram wszystkie swoje zabawki i udaję się na korty Roland Garros /przed tv/...hahaha Mam nadzieję,iż może tym razem się uda...z...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Witaj Królu Typerka:)
Uprzedzam... ostro szykuję się na imprezę w Paryżu,zabieram wszystkie swoje zabawki i udaję się na korty Roland Garros /przed tv/...hahaha
Mam nadzieję,iż może tym razem się uda...z tenisowym pozdrowieniem Tom:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 24 maja 2018 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Hi Eleo, nie, niestety Rzym opuszczamy, ale oczywiście na RG Paryż będzie, zapraszam serdecznie, konsekwentnie i nieustająco mimo Twojej konsekwentnej i nieustającej typerkowej absencji! :P
>>> może tym razem Ci się uda znaleźć dla nas trochę czasu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Witaj mój Królu:D ups...tym razem leczę rany po klęsce Rafy:P Na Rzym będzie typerek?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Tom!Dotarłam w końcu do Madrytu na mecz Rafy,ale jak zwykle spóźniona;p
Pozdrawiam wiosennie i tenisowo...:DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Hej Eleonor! Witam serdecznie :) Następny etap typerka to Madryt, zaczynamy od około 6-go maja, pierwszy szablon do typowania będzie podany po rozlosowaniu głównej drabinki. Zapraszam serdecznie :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Hej Eleonor! Witam serdecznie :) Następny etap typerka to Madryt, zaczynamy od około 6-go maja, pierwszy szablon do typowania będzie podany po rozlosowaniu głównej drabinki. Zapraszam serdecznie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Obiecuję poprawę Tom, na wiosnę mój rytm otrzyma dynamiczne przyspieszenie;P Następny typerek w MC?Postaram się zgłosić swój akces u Ciebie:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Kochana Margotko:))
Rafa sprawił mi dzisiaj wielką frajdę w Walencji podczas DC, jestem w wielkiej euforii...jego pierwszy powrót na kort po kontuzji wypadł całkiem, całkiem obiecująco... 2xW haha
Faktycznie Twój JJ ma długą przerwę, kiedy wraca do gry?
Gorąco pozdrawiam...:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

I co powiesz o Rafe ? :)) Idzie jak burza :)) Nikuś przegrał, ale za to Griguś gra jak natchniony ?! Delpuś przegrał :( Jerzula chwilowo nie gra :( Makabra :(

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Obiecuję poprawę Tom, na wiosnę mój rytm otrzyma dynamiczne przyspieszenie;P Następny typerek w MC?Postaram się zgłosić swój akces u Ciebie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [8 komentarzy tej dyskusji]

Dzięki za dzięki ;) I to teraz Twój nowy rytm? Jeden post na pół roku? :P Zagraj na typerku u mnie znów ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Prawdą jest, iż przestałam w ogóle otwierać strony sf i zaglądać na sportowe forum.Seba również nie ma na forum hmm, a pozostali...Paper, Omi,Woj?Sezon na cegle rozpoczął się, być może zmobilizuje mnie do bardziej systematycznego zaglądania na sf;p
Margotko,kolorowych snów:)Trzymaj się cieplutko...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Z Sebem żeśccie parol zagięli i nie pojawiacie się częściej ? Tommi ma rację ..... raz na pół roku ? Pojaw się chociaż raz na tydzień, że nie wspomnę, to i tak mało. Eleo, cieszę się, że wpadłaś ale nie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Z Sebem żeśccie parol zagięli i nie pojawiacie się częściej ?
Tommi ma rację ..... raz na pół roku ?
Pojaw się chociaż raz na tydzień, że nie wspomnę, to i tak mało.
Eleo, cieszę się, że wpadłaś ale nie rób już takiej długiej przerwy ..... proszę :))
Milusiego i słonecznego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Pobudka skuteczna... po pół roku odpoczynku od forum sf :P Australijski tenis właśnie dzisiaj rozpoczyna nocne sesje...ojojoj będzie się działo XD Wszystkiego najlepszego, Margotko...serdecznie pozdrawiam***:DDD...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Pobudka skuteczna... po pół roku odpoczynku od forum sf :P
Australijski tenis właśnie dzisiaj rozpoczyna nocne sesje...ojojoj będzie się działo XD
Wszystkiego najlepszego, Margotko...serdecznie pozdrawiam***:DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Eleo, czas wstawać ;)) Kofany nocny tenis sie zbliża ;)) Odpoczęłaś juz sobie i wracaj, bawmy sie dobrze :)) Potter stawia ;)) Milusiego :))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

W poszukiwaniu młodych talentów, zobacz Omi, jakie nowe "wilczki" odkryłam, prawdopodobnie już wystartują na USO ha,ha
Ojojoj...świetny meczyk-----> vide, moja tb:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

mniej skomplikowani...a to powiem Ci ze trafiasz zupelnie w samo sedno :))) Sama z Rafalem w puszczy?;) poki co milego dnia Eleo:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Oczywiście,bo to jest fakt :DDD
Czemu nie na łonie natury hmmm sam na sam xd również będziemy łowić ryby w strumieniu, zaś na polanach grać w golfa;p
Miłego i słonecznego Omi:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

mniej skomplikowani...a to powiem Ci ze trafiasz zupelnie w samo sedno :))) Sama z Rafalem w puszczy?;) poki co milego dnia Eleo:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crush

mniej skomplikowani...a to powiem Ci ze trafiasz zupelnie w samo sedno :)))
Sama z Rafalem w puszczy?;)
poki co milego dnia Eleo:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Dobranoc,słodkich snów Omi:)) Półfinał RG hmm prawdopodobnie wyjadę do puszczy,poza zasięgiem;p W ciszy powstają plany i sposób ich realizacji, ale w ogóle najważniejsze ze wszystkiego jest to co nigdy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Dobranoc,słodkich snów Omi:))
Półfinał RG hmm prawdopodobnie wyjadę do puszczy,poza zasięgiem;p
W ciszy powstają plany i sposób ich realizacji, ale w ogóle najważniejsze ze wszystkiego jest to co nigdy nie zostanie wypowiedziane...credo ha,ha.
Jak się nauczyć mądrej ciszy?---->Urodzić się kobietą xd
Uczciwie przyznaję,że nie wszystkie kobiety mają taką zaletę.
Jednak mężczyźni mają łatwiej w życiu,są mniej skomplikowani,
zawsze wam zazdrościłam... :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 10 czerwca 2017 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Dziękujemy :) ew. mogę Cię dopisać do tzw. "kibiców" jeśli pozwolisz ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Dziękuję za propozycję Pao:) Ograniczenia czasowe nie pozwolą mi na udział w codziennym typowaniu...życzę dobrej zabawy wszystkim uczestnikom TYPER MADRID OPEN 2017 :) Btw. Wagarowanie zdarza mi się...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Dziękuję za propozycję Pao:)
Ograniczenia czasowe nie pozwolą mi na udział w codziennym typowaniu...życzę dobrej zabawy wszystkim uczestnikom
TYPER MADRID OPEN 2017 :)
Btw. Wagarowanie zdarza mi się również w sezonowym typerku u Toma:P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

!Hola! Śledzisz tenisowy turniej w Madycie? Zapraszam na forumowy TYPER MADRID OPEN 2017! :) Nieskomplikowane zasady, fajnie spędzony na blogu czas, dobra zabawa gwarantowana. ;) http://sportowefakty.w...-open-2017...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Pięknie dziękuję za wyjątkowe życzenia wielkanocne, Potter:)
Poświątecznie... z serdecznym, kwitnącym wiosennie pozdrowieniem:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy. Życzę zdrowia i radości z okazji Świąt Wielkiej Nocy. I Dyngusa mokrutkiego by Ci szczęście dopisało, by rodzinne były święta, by Ci nic nie brakowało....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy. Życzę zdrowia i radości z okazji Świąt Wielkiej Nocy. I Dyngusa mokrutkiego by Ci szczęście dopisało, by rodzinne były święta, by Ci nic nie brakowało. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 19 kwietnia 2017 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.