Uczestnicy Grand Prix Europy w Lesznie: Jason Crump

9 maja o godz. 19:00 w Lesznie rozpocznie się druga runda IMŚ - Grand Prix Europy. Jednym z dwójki Australijczyków będzie w tych zawodach Jason Crump.

Redakcja
Redakcja

Chyba nikt nie wyobraża sobie Grand Prix bez Jasona Crumpa, który od ośmiu lat nie zszedł z podium! W tym okresie został dwa razy mistrzem świata, zdobył 5 srebrnych krążków i jeden brązowy. Zwyciężył w 18 turniejach GP. W tym sezonie już od samego początku jest w genialnej formie. Jest niekwestionowanym liderem Atlasu Wrocław i szwedzkiej Vetlandy. W Pradze zajął trzecie miejsce - musiał ta uznać wyższość "młodszego pokolenia" czyli Sajfutdinova i Lindgrena. W Lesznie "Crumpie" będzie jednym z głównych faworytów do wygranej. Australijczyk z pewnością zrobi wszystko by wykorzystać chwilową niedyspozycję kontuzjowanego Nickiego Pedersena.