Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kubus1106 zaczął obserwować pompadu

 • kubus1106 lubi Komentarz

  No i pozostaje jeszcze sprawa tego zamknięcia - jak można poczytać na stronach u was, "zaginęła" gdzieś dokumentacja o stanie hali - tak że nawet nie bardzo wiadomo dlaczego została zamknięta. Zwrot "że ze względów bezpieczeństwa" tak naprawdę nic nie wyjaśnia - takie wygodne tłumaczenie.

 • kubus1106 napisał/a komentarz do "Hangar Arena" zamknięta, PGE Stal z Orlen Wisłą zagra w... Kielcach?

  . . . jeżeli HANGAR ARENA nie powróci dla mieleckiej (najlepszej w Polsce) widowni, to inne miasta nie posiadające Ekstraklasy skorzystają z możliwości goszczenia Superligi Mężczyzn. . .

 • kubus1106 lubi Komentarz

  Ten Żabić to za moment pójdzie do lepszego klubu. Rzuca tych bramek na potęgę.

 • kubus1106 lubi Komentarz

  o trudnej sytuacji Stali wiadomo od dawna i pomijając fakt, że zarząd jak miał klapki na oczach tak ma to uważam, że do tej trudnej sytuacji przyczyniły się również media sportowe i wszelkiego rodzaju eksperci i informatorzy ze "sprawdzonymi i pewnymi" informacjami o kolejnych zawodnikach którzy chcą odejść ze Stali. Od kilku miesięcy obserwuję nieprzychylność medialną i traktowanie Stali po "macoszemu". Dlaczego nikt nie pisze o trudnościach finansowych w innych klubach? bo ich nie ma? Są! Tylko jakoś nie wydostają się na światło dzienne. Media robią Stali "krecią robotę" i spowodowały, że żaden z zawodników, którzy w chwili obecnej nie ma kontraktu nie chce się związać z naszą drużyną, czytając wszędzie takie informacje, które wieszczą rychły koniec Stali. Ale kibice Stali wierzą w swoich Czeczeńców i będą wierzyć, nawet kiedy inni już ich skreślili. Obyście na koniec sezonu nie byli rozczarowani kiedy Stal utrzyma się w Superlidze i to my będzie mieć satysfakcję.

 • kubus1106 lubi Komentarz

  wiec trzeba pokazać ze STAL jest dla nas ważna nie mniej niż Lotnictwo, wszyscy fani Stali na hale , na koncert i tak zdążymy-)

 • kubus1106 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • kubus1106 lubi Komentarz

  Pierwszym kandydatem do poprowadzenia PGE Stali Mielec był Michał Przybylski, były zawodnik Stali. Jest jednak mocno rodzinnie oraz zawodowo związany z Końskimi i z tego powodu odmówił powrotu do Mielca.
  Bliski pracy w Mielcu był Rafał Bernacki, znany z wielu lat gry w Vive Kielce. Jest jednak trenerem pracującym z jedną z młodych reprezentacji kraju i te obowiązki uniemożliwiły mu podjęcie się roli trenera PGE Stali.
  Nowym trenerem w Mielcu miał być były reprezentant Polski Grzegorz Gowin. Domówił warunki swojego przyjścia do Stali, jednak nie posiada odpowiedniej licencji trenerskiej, Związek Piłki Ręcznej odmówił przyznania mu uprawnień tymczasowych.
  Działacze Stali dzwonili też do braci Jacka i Piotra Będzikowskiego. Pierwszy, który jest też asystentem szkoleniowca kadry Michaela Bieglera, wybrał ofertę Górnika Zabrze. Drugi związał się mocno z Dolnym Śląskiem, sprawy zawodowe i rodzinne nie pozwalają mu na przeprowadzkę do Mielca. Z podobnych przyczyn na pracę w Mielcu nie zdecydowali się kojarzeni z Puławami Piotr Dropek i Marcin Kurowski.
  Tuż przed podpisaniem umowy w Mielcu z prowadzenia Stali zrezygnował także Bruno Budrewicz. Zatrzymały go sprawy rodzinne.
  Mielecka drużyna po weekendzie ma rozpocząć przygotowania do nowego sezonu w Superlidze. Zespół też trzeba uzupełnić o rozgrywających. Nie było już czas na dalsze poszukiwanie trenerów, którzy mogą niemal z dnia na dzień wyruszyć do Mielca. Stąd działacze Stali odłożyli plany zatrudnienia młodego szkoleniowca, wybrali doświadczonego w pracy w Superlidze Tadeusza Jednoroga. Pochodzący z Wrocławia 60-latek podpisał kontrakt w Mielcu.
  Źródło: Hej
  Jak widać działacze Stali starali się zakontraktować młodego trenera - szkoda, że z różnych przyczyn się nie udało.

 • kubus1106 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga mężczyzn: Męczarnie Vive w Szczecinie, Stal zaskoczyła Azoty! (wyniki)

  Panowie i Panie, dość zbędnej napinki i licytowania się kogo gdzie więcej było! Z mieleckiej strony mogę podać fakty dotyczące wyjazdów do Puław z ostatnich 4 lat;
  03.09.2011 - resis 23:23 - 56 osób z Mielca
  24.03.2012 - wygrana Puław 28:21 - 59 osób z Mielca
  02.03.2013 - wygrana Mielca 27:31 - 68 osób z Mielca - z tego co mi wiadomo to najliczniejsza jak do tej pory liczba kibiców przyjezdnych do puławskiego "KURNIKA"
  30.03.2014 - wygrana Mielca 25:28 - 44 osoby z Mielca
  Fajnie, że kibice z Puław wczoraj przyjechali i wspierali swoją drużynę, ja osobiście też bardzo lubie jezdzić do puław na mecze. Wczoraj to mieleccy "czeczeńcy" pokazali twardszy charakter i lepszą dyspozycję. po wczorajszym meczu mam nadzieję, że powalczymy między soba o brazowy medal.

 • kubus1106 napisał/a komentarz do Damian Kostrzewa zostaje w Mielcu, nowe umowy dla kolejnych graczy PGE Stali

  Grzesiek to ikona mieleckiej piłki ręcznej, tak jak Lipka czy Woles i jak miał swoje "złote lata" to nie zostawiał Mielca bo miał lepsze oferty, a teraz może drugi sezon troszkę słabszy, ale przecież 81 bramek(zródło sficjalna strona PGE STAL MIELEC) nie wzieło sieę z powietrza i musiał chyba "poorać" trochę parkiet żeby mieć taki wynik, a wg mnie jeżeli by więcej grał to i jeszcze więcej bramek by rzucił. A co do Myszy, to przyszły sezon wydaje mi się być dla niego jednym z lepszych w karierze, widać nawet po ostatnim meczu, że wraca do formy a jak juz zaskoczy to jest nie do zatrzymania, tak więc obydwaj są NIEZBĘDNI na przyszły sezon w szeregach CZECZEŃCÓW.

 • kubus1106 napisał/a komentarz do PGNiG Superliga Kobiet: Pewne wygrane Startu i Ruchu (wyniki)

  nie działa link

 • kubus1106 napisał/a komentarz do PGE Stal Mielec wreszcie trenuje w komplecie

  Stop, stop! Panowie jeśli nie znacie sprawy Patryka i Packa to się nie wypowiadajcie. Wiem że wszystko zostalo wyjaśnione i utrzymują normalne kontakty przyjacielskie. Nie mam pojęcia dlaczego robicie z tego sensacje nie znając faktów do końca. Takim gadaniem sprawiacie przykrość jedynie obydwu chłopakom. Jestem przekonany że ani jeden ani drugi nie chciałby o tym rozmawiać na forum bądź co bądź publicznym. KONIEC! Kropka!

 • kubus1106 napisał/a komentarz do MŚ 2015: Losowanie par eliminacji na żywo!

  kto by to niebył, to trzeba wygrac

 • kubus1106 napisał/a komentarz do MŚ 2015: Losowanie par eliminacji na żywo!

  dajcie Serbów

 • kubus1106 został fanem Paweł Noch

 • kubus1106 napisał/a komentarz do Trwa zwycięski marsz Vive, Skopje ponownie zmorą PSG - podsumowanie 3. kolejki Ligi Mistrzów

  1.Kielce
  2. THW
  3.Płock
  jest to jak najbardziej realny scenariusz, a przy takiej grze Płocka jak z THW, to czy trafią na mocniej rozstawionego rywala, a nie będą mieli kontuzji, to są wstanie wygrać z każdym. Do meczu z Koldingiem podejdą raczej szczególnie i pokarzą im że Polski zespół to nie "chłopcy do bicia"

 • kubus1106 został fanem Tomasz Strząbała

 • kubus1106 napisał/a komentarz do ME 2014: Polska w trzecim koszyku, losowanie grup 21 czerwca

  Hiszpania, Francja, Polska, Norwegia i Michael Biegler do domu

 • kubus1106 został fanem Reprezentacja Polski

 • kubus1106 został fanem Damian Wleklak

 • kubus1106 został fanem Hubert Kornecki

 • kubus1106 został fanem Michał Kubisztal

 • kubus1106 został fanem Łomża Vive Kielce

 • kubus1106 został fanem HSV Hamburg

 • kubus1106 został fanem Antoni Łangowski

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.