kucharz - lubi

 • kucharz lubi Komentarz

  @Sympatyk.: widze ze ogladales ostatnie mecze w Gorzowie z Ksiezyca i slabo widziales...w dlugie zimowe wieczory proponuje powtorki

 • kucharz lubi Komentarz

  @Sympatyk.: A ja uważam, że to Falubaz ma większe szanse w Lesznie niż Wrocław w Gorzowie.

 • kucharz lubi Komentarz

  Jednak stawiam bym na Iversena. Mimo słabej jazdy wiemy na co tego zawodnika stać, bo występuje na torach. O formie Kasprzaka zasadniczo nic nie wiadomo.

 • kucharz lubi Komentarz

  Ja również zostałbym przy Iversenie. Bartek wczoraj po meczu mówił, że Niels siedział w parkingu załamany. Starał się bardzo a nie wyszło. Podejrzewam, że przez ten tydzień będzie trenował na Jancarzu i na bank pojedzie dobrze. Kasprzak miał już swoje szanse i jechał jak jechał. Może to kwestia sprzętu?

 • kucharz lubi Komentarz

  Zdecydowane NIE dla Kasprzaka! On już swoje szanse dostał i wszystkie zmarnował. Co z tego że może nagle by wypalił w poszukiwaniu klubu na nowy sezon? Stal znów dała by się nabrać? Ten zawodnik od 2 lat nie istnieje, a awans do GP to czysty przypadek, z resztą stawka zawodników nie była tam za mocna skoro awansował też Berntzon którego eliga narazie też przerasta. Iversen może i jeździ słabo, ale czasem zdarzają mu się wyskoki i jakieś punkty dorzuca. Kasprzaka przerósł nawet mecz z Rybnikiem, także nie ma sensu kolejny raz wstawiać go do składu.

 • kucharz lubi Komentarz

  Powiedział bym tak, najbardziej z instytucji "gościa" skorzystał klub toruński. Po wypożyczeniu do gorzowskiej Stali przeciętnego zawodnika, Jacka Holdera otrzymuje "mistrza torów". Ta instytucja gościa dała możliwość bardzo dużego rozwoju tego zawodnika.

 • kucharz lubi Komentarz

  @erik stelmacher: Tak tylko zauwaz, że taka wyliczanka nie jest do końca fair bo gdyby czewa wygrała z Gorzowem za 3 bez tego walkowera, to mielibyście Gorzów za sobą, za to czewe przed soba. I na jedno wychodzi. A instytut gościa tak jak mówiłem to nie Wrocławia wina że Rybnik wybierając jako pierwszy sięgnął po Miedzińskiego i też jeździł miedziak mimo że nikt nie miał wirusa.. od rowu się to zaczęło, to że Lublin nie wziął gościa to szacun, ale to była wasza decyzja mogliście sięgnąć po gościa jak kazdy, nie zdecydowaliście się i to jest wporzadku, tylko też trochę nie fair obwiniać innych ze korzystali z okazji to bardziej liga zawinila, że można było sobie na to pozwolic, ale warunki miał każdy takie same

 • kucharz lubi Komentarz

  No cóż , trzeba pogratulować drużyną które awansowały do PO. Krytykować poszczególnych drużyn też nie ma co , bo jak mówi powiedzenie "każdy orze jak może " tylko szkoda , że nasz prezes Świącik potraktował to dosłownie i nam PO zaorał

 • kucharz lubi Komentarz

  @coreZG: czy ktoś z kibiców Stali pisze o Waszym mieście zielona dziura?? Miej szacunek dla innych klubów i ich kibiców i pisz tak jak należy jeśli chcesz by i Ciebie szanowano. Władek jest jaki jest ale nawet dla kibiców Stali jego zdanie niewiele znaczy, tak więc spokojniej i z szacunkiem.

 • kucharz lubi Komentarz

  Sparto - Apator , tak jak i Gorzowo - Apator , tak te twory z EL powinny mieć w nazwie. Prezesi skrzętnie wykorzystali przepis , i tak powstały mutacje klubów. Wrocław po tych wszystkich numerach z Drabikiem , Czugonowem , Apatorem , dalej utrzymuje pozycje największych krętaczy w lidze.

 • kucharz lubi Komentarz

  @erik stelmacher: Nie naginaj rzeczywistości do swoich życzeń. Kibice będą pamiętać ? Jedyne co będą pamiętać, to kto został DMP.

 • kucharz lubi Komentarz

  Nikt o zdrowych zmysłach nie sądził, że Gorzów może spaść z ligi. Mieli na koncie przegrane mecze ale tylko jeden odjechany u siebie bi minimalną porażkę w Rybniku. Przyfarciło im i owszem z tym walkowerem bo to niespotykane co odyebał Świącik i awans do PO dosyć szczęśliwy ale gdzie Stal a gdzie Rybnik? Spadkowicz był znany już praktycznie po pierwszym meczu ROWu kiedy nie nawiązali walki z Falubazem.

 • kucharz lubi Komentarz

  @FAN SPEEDWAYA nr 1: a co dzbanku niesłusznego było w walkowerze ? zmienili tor bez zgody wladz nie zdazyli na mecz przygotoac i co ? co tu jest nieslusznego ? puknij sie w uszko dzbanku.

 • kucharz lubi Komentarz

  @FAN SPEEDWAYA nr 1: Wstyd to czytać takie bzdety i jeszcze dużą czcionką,nawet nie potrafisz posługiwać się klawiaturą.

 • kucharz lubi Komentarz

  @FAN SPEEDWAYA nr 1: Włókniarz za swoje wały z torem i niewidzialne deszcze powinien od razu zostać zdegradowany do 2 ligi. Taki cyrk w XXI wieku? Żenada

 • kucharz lubi Komentarz

  Szanowni Państwo.
  Proponuję trochę zimnej krwi. Noc minął, emocje opadły. Jako kibic Motory od wielu dziesięcioleci (widziałem jak H. N wyjeździł pierwszy raz przez bramę stadionu ML.) dziękuję wszystkim zawodnikom za super sezonu. Dostarczyliście emocji nam i kibicom w całej Polsce. Dla mnie najważniejsze, że z roku na rok czynicie stały postęp. Od kilku lat jesteście coraz wyżej w tabeli. I niech tak zostanie. Jednocześnie wielkie gratulacje dla Zielonej Góry, a szczególnie dla Patryka. Będę Wam kibicował do końca sezonu.

 • kucharz lubi Komentarz

  @"dalavega". Czy Ty dowiedziałeś się dopiero teraz, że Vaculikowi po tym sezonie w Zielonej Górze kontrakt się kończy. To nie było żadną tajemnicą, że po tym sezonie Martin zmieni Klub, zapowiedział to wcześniej.

 • kucharz lubi Komentarz

  @ "Stelmet Falubaz". Czy nie zauważyłeś, że ostatnio Martin "cieniuje" nie tylko w zawodach ligowych, ale także innych. Każdy zawodnik może mieć słabszy okres. W całym sezonie Vaculik należy do czołowych zawodników zielonogórskiego Klubu i nie wiem czy ktoś inny zdobył więcej punktów.

 • kucharz lubi Komentarz

  nie mieli gościa, bo nikt nie pasował tam jako gość. To musiałby być Polak dużo lepszy od Miesiąca i Jamroga, a takich nie było.

 • kucharz lubi Komentarz

  Drugoligowy lubelak kung kozoyyyyeb zgłasza konfiturka.