Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Rozgrywający udowadniają aspiracje do PLK. Najlepsi gracze 15. kolejki I ligi

  Pierwsze zdanie tytułu jest bez sensu. I Bręk i Nowakowski już byli w PLK i nic tam nie zwojowali. Dla nich wybór jest taki, że albo rozdają karty w I lidze albo graja ogony w ekstraklasie.

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Butelka na parkiecie, wulgarne okrzyki - BM Slam Stal nie uniknie kary

  Sędziowie to sędziowie ale co wam są winni zawodnicy, którym przeszkadzaliście w grze / wyrzuty z autu /. I niech mi ktoś z PLK odpowie jakim cudem dopuszczono do rozgrywek salę, w której można to robić bo w niektórych miejscach nic nie oddziela zawodników od kibiców czy raczej pseudokibiców?

 • Gabriel G lubi Komentarz

  Kiedyś chodziłem w Zielonej na mecze ligowe i pucharowe. Teraz europejskie puchary sobie odpuszczam, bo drogo i marne widowisko. Liga też już nie cieszy. I to nie dlatego, że zwycięstwa się znudziły, ale gra jest mało efektowna. Produkt pt. Stelmet BC został przez głupi opór twórcy klubu zniszczony. Wniosek. Gdy myśli się o błyśnięciu w Europie nie można oszczędzać na trenerze.

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Stelmet BC wdraża nowe pomysły. Artur Gronek apeluje o cierpliwość

  Jest taki algorytm. Bierze pod uwagę budżet klubu, potencjał graczy np. ilu reprezentantów kraju i z jakich lig przyszli i porównuje to z pozycją w lidze i statystykami - przy jednoczesnym założeniu, że za całokształt tych wyników ponosi odpowiedzialność trener. I rzeczywiście trener Stelmetu wypada w tym rankingu tragicznie. Ot, taka ciekawostka, nic poważnego oczywiście :)

 • Gabriel G lubi Komentarz

  Panie Gronek takie bajki to może Pan opowiadać laikom typu wąż a nie doświadczonym kibicom... jaka taktyka? Nawalanie za 3 to jest jest ta taktyka?? to jest dobre dla zespołu amatorów a nie profesjonalnego zespołu i to w dodatku mistrzowi kraju. Czarno to widze. Gecevicius po przyjściu na świeżaka gra świetne mecze ale po "przerobieniu" przez trenera gra padake, przypomnijcie sobie Florenca w tamtym sezonie i jego świetny poczatek ale po przejściu na taktyke i zadania Gronka do dzisiaj nie wykorzystuje potencjału (oprócz finałów) przypadek??

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Stelmet BC wdraża nowe pomysły. Artur Gronek apeluje o cierpliwość

  Chcąc być sprawiedliwym dodam jeszcze, że choć ogólnie nie przepadam za red. Waśkiem, czemu niejednokrotnie dawałem wyraz na tym forum, to ten wywiad jest naprawdę dobry a pytania konkretne i poruszające to wszystko co stanowi istotę problemów Zastalu. Czyli można, co odnotowuję z przyjemnością.

 • Gabriel G lubi Komentarz

  Ostatnie zdanie antytrenera wyraźnie wskazuje w jakim jest stanie emocjonalnym. W żadne cudowne taktyki oczywiście nie wierzę. Co do cierpliwości, to rozumiem, że półtora sezonu to za mało?

 • Gabriel G lubi Komentarz

  Gronek -- jesteś najgorszym trenerem w historii PLK, ever. Nawet Jankowski przewyższa Cię o głowę. Zejdź Pan z oczu.

 • Gabriel G lubi Komentarz

  Jaki właściciel taki pseudo trener też twierdzi że ma kibiców w czterech literach to jego wierny piesek gronek szczeka jak jego pan zresztą co tu się rozpisywać wystarczy poczytać pomeczowe wypociny gronka i wiadomo że gość ma nie równo pod sufitem

 • Gabriel G lubi Komentarz

  Jestem bardzo ciekawy kto zatrudni Gronka, gdy ten wyleci ze Stelmetu, bo to że wyleci jestem tego niemal pewien - prędzej czy później i to z hukiem, bo wszystko ma swoje granice - nawet swego rodzaju uwielbienie jakim go nie wiedzieć czemu darzy Jasiński!
  Z wielką uwagą będę wtedy śledził jego dalszą tak zwaną karierę!

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Stelmet BC wdraża nowe pomysły. Artur Gronek apeluje o cierpliwość

  Sport istnieje dla kibiców p. Gronek. Jeśli ich komentarze ocenia pan jako głupoty, którymi nie warto zaśmiecać sobie głowy to tylko pogratulować. Pycha i głupota w jednym. Gdybym był właścicielem klubu to tylko za ten fragment pańskiej wypowiedzi wywaliłbym pana z roboty. Wyniki pomijając. Coś niesłychanego taki komentarz. Nie znam żadnej podobnej wypowiedzi żadnego trenera. Kibic to świętość i jeśli nawet jakiś bufon myśli inaczej to przynajmniej nie jest taki głupi by to publicznie prezentować. Brak słów. Skandal.

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Mistrz wyszarpał dogrywkę, a potem wygraną. Stelmet BC pokonał Asseco!

  To oczywiste, że JJ głupi nie jest. Ale jest uparty i z tego co słyszałem od pewnej wiarygodnej osoby, uwielbia sytuację gdy wszyscy mówią i myślą inaczej niż On a po czasie na jego wychodzi. Może ma tą nadzieję, że nadejdzie czas, że powie : a nie mówiłem! Może to jest ta przyczyna tolerowania wyników trenera.

 • Gabriel G napisał/a komentarz do PGE Turów zmasakrował AZS Koszalin! Perfekcyjni podkoszowi

  Przyznam z pokorą, że byłem przekonany iż po meczu w Radomiu, AZS wejdzie na wyższy poziom gry na stałe. Srogie rozczarowanie. Mając w tyle głowy wynik i statystyki z Rosą można było wręcz oczy przecierać widząc co dzisiaj wyrabiał na boisku zespół z Koszalina.

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Doskonały spektakl w Dąbrowie. MKS ponownie ograł Anwil!

  I tak i nie. Miałem na myśli to, że jednak bez Almeidy Anwil nadal zachowa sporą siłę uderzenia a Shelton / zwłaszcza, że nie ma Parzeńskiego / jest dla MKS jak tlen i jeśli trafi mu się - czego Boże broń nie życzę - słabszy mecz to MKS ucierpi bardziej.

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Dogrywka dla Kinga, Kikowski i Medlock dali popis

  Premia dla Kiko i trzymać go na stałe bo jednak bez niego byłoby ciężko. Żadne tam Diduszki czy Kowalczyki. Jak robi się trudno to tylko stary Kiko :)

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Doskonały spektakl w Dąbrowie. MKS ponownie ograł Anwil!

  Mecz świetny a dla MKS oczywiście gratki ale prawda jest taka, że Anwil jest jednak druzyną lepszą. Bardziej zbilansowaną i mimo porażki ich gra podobała mi się bardziej. W MKS za dużo zależy od Sheltona a Wołoszyn to gracz jednak chimeryczny. Anwil jest większym monolitem i jeśli będzie grał jak teraz to w serii meczów / gdyby były / jednak by Dąbrowę pokonał. Już dziś by wygrał gdyby nie kontuzja Ivana. Tak sądzę. Ale to oczywiście moja prywatna opinia.

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Mistrz wyszarpał dogrywkę, a potem wygraną. Stelmet BC pokonał Asseco!

  Trener za nich nie wrzuci ale trener powinien ich tak przygotować aby trafiali do tego kosza, zwłaszcza, że wzięto ich nie z ogłoszenia w gazecie ale po analizie - mam nadzieję - ich umiejętności. JJ odniósł w swym uporze pewien sukces ponieważ jego postawa w stosunku do trenera jest tak absurdalna, że zaczynamy sami wątpić w to co widzimy. Jeśli jednak odrzucimy emocje to prawda jest taka, że zespół tak doświadczonych i z tymi umiejętnościami zawodników powinien zmiatać z parkietu wszystkie zespoły w PLK a już na pewno - z całym szacunkiem - Asseco, i jeśli się tak nie dzieje to trener zle przygotował i zle prowadzi zespół. Koniec, kropka, wszystko. Nie dajmy się zwariować. Przecież to oczywiste. Wystarczy posłuchać wypowiedzi trenera na konferencjach po meczach.

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Mistrz wyszarpał dogrywkę, a potem wygraną. Stelmet BC pokonał Asseco!

  Stelmet jest po prostu kompletnie bez formy. Jeżeli JJ uważa, że to nie jest wina trenera... to trzeba jednak powód tego stanu rzeczy odkryć. Bez diagnozy trudno o lekarstwo.

 • Gabriel G lubi Komentarz

  "Myślę, że pod względem taktycznym wiedzieliśmy o rywalach wszystko. Nie zaskoczyli nas swoją grą. Czesi mieli wiele pozycji do rzutu i większość trafiali" - Czyli założenia taktyczne Gronkowca polegały na otwieraniu pozycji rzutowych przeciwnikowi czy o co tu chodzi? :DDD

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Grobowe nastroje w Stelmecie BC po nieudanej pogoni

  Może chodziło o to, że my otworzymy pozycje strzeleckie Czechom ale Oni nie będą trafiać. Niestety Czesi nie podjęli współpracy i trafiali :)

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Gonili, gonili i nie dogonili. Stelmet BC z kolejną porażką w Lidze Mistrzów

  Nie mógłbym zapomnieć. Jesteś w moim sercu!! Buziaki!

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Grobowe nastroje w Stelmecie BC po nieudanej pogoni

  Gdybym był kibicem Stelmetu to po tekście Gronka, że zespół był dobrze przygotowany do tego meczu, chyba bym po prostu wył do księżyca bo to podobno rozładowuje napięcie. Wystarczy przeczytać to co powiedział Mokros : straciliśmy 30 pkt z szybkiego ataku i 27 z gry jeden na jeden - i skonfrontować to z wypowiedzia trenera żeby normalnie dostać szału. Facet jest oderwany od rzeczywistości!

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Gonili, gonili i nie dogonili. Stelmet BC z kolejną porażką w Lidze Mistrzów

  Nie wiem co jeszcze miałoby się zdarzyć by Zarząd Stelmetu dostrzegł to co widać gołym okiem od dawna. A widać - wyraźnie niestety - że trener Gronek nie panuje nad zespołem i nie potrafi zespołu przygotować do w miarę płynnego rozegrania czterech kwart meczu. Te zrywy, które prezentuje Stelmet to tylko i wyłącznie zasługa potencjału poszczególnych graczy. Ale Ci pojedynczy gracze nie ugrają dobrego meczu z bardziej wymagającym przeciwnikiem niż np. Legia Warszawa bo nie są monolitem, są zle prowadzeni taktycznie i dziwacznie momentami rotowani. Brak słów. Życzę kibicom Zastalu dużo cierpliwości. Marzami, moja śliczna, nawet nie chcę myśleć co się dzieje w Twoim serduszku. Trzymajcie się. Podobno wiara góry przenosi więc może wiara JJ w aktualnego trenera jakoś się w końcu ziści.

 • Gabriel G napisał/a komentarz do Lider PLK nie dał szans beniaminkowi. Debiut GTK w Gliwicach

  Ma Pan dużo racji, przyznaję. Ale mnie chodziło jednak o to, że te zaproszone wówczas kluby miały jakiś potencjał finansowy lub tradycję i kibiców. I w rezultacie poradziły sobie. No i jednak było to zaproszenie związane z decyzją PLK o powiększeniu ligi. GTK natomiast najpierw kupiło I ligę potem ekstraklasę a jak się okazuje nie ma ani takiej kasy by wejść mocno w rozgrywki ani kibiców. Stąd często zastanawiam się po co im to było?

 • Gabriel G napisał/a komentarz do BCL: Rosa ponownie na deskach i na dnie swojej grupy

  Duży kryzys. Ciężko o radę. Generalnie są dwie drogi. Zmiana trenera lub przebudowa zespołu. Wyjście trzecie to trafna diagnoza przyczyn i jeśli tkwiłyby one w błędach w przygotowaniu to receptą bywa zmiana w treningach by od nowa złapać forme i świeżość. Ale to wtedy może potrwać i sezon przeleci bez sukcesów. Decydentom nie ma czego zazdrościć. Odnoszę wrażenie, że praca Kamyka z Taylorem w kadrze powoduje, że w okresie przygotowawczym go nie było i to zawsze ma wpływ na jakość druzyny w sezonie. Przygotowania prowadzi asystent a potem pierwszy trener wpada z marszu i nie czuje druzyny i poszczególnych graczy. Oczywiście to tylko hipoteza.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

limak5
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Sorry. Długo mnie nie było a ponadto ten nowy wystrój SF wkurza mnie ponad normatyw. Gaines to strzelec. Aż i tylko. Do Luciousa nie mam coś przekonania. Zresztą wynik z Czarnymi pewnie znasz. Żenada...Pozdrawiam i gratuluję Wam wygranej. Cenna myślę bo Dąbrowa to taka wredna druzyna i ciężko się z nimi gra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

W odpowiedzi na Twoje pytanie. Raczej nie, chociaż ciężko mi tez precyzyjnie sięgnąć pamięcią do tamtych czasów bo dosyć młody chłopak wtedy byłem :). Funkcjonował jak tzw. zapchajdziura na 1 lub 2. Nie chciałem już na ogólnym pisać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Free Sokar

Ja mogę się spotkać i nie widzę w tym żadnych przeszkód. Mam nawet bliską rodzinę w szczecinie. Niestety SF zawiesiło mi konto na miesiąc bo podobno spamowałem. Pytanie tylko w jakim gronie ponieważ nie wiem tylko kto się kryje pod nickiem Gabriel G :). Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 29 maja 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

odpowiem na Twoje pytanie dotyczące Krysiewicza i sympatii kibiców do niego. Niestety większość kibiców w Kutnie jest młoda koszykarsko i ocenia spotkania z perspektywy wygranej lub przegranej. To pewnie z biegiem czasu się zmieni, ale często jeszcze na trybunach zdarzają się pytania typu dlaczego wygraliśmy skoro drużyna przeciwna częściej trafiała do kosza. Duża ilość ekstraklase poznaje od tego sezonu nie znając zawodników nawet polskich czy trenerów. Ocena trenera wydaje mi się zależy od podstawowej czy szerszej wiedzy. Ciężko ocenić która opinia przeważa. Znajdują się osoby które chcą by Krysiewicz pracował nawet przez najbliższe 2 sezony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Napisze bo Cie to interesowało, a nie chce tego rozpowszechniać. Ogólnie Jakóbczyk już był na wylocie i podziękowano mu nawet. Sprawa wygląda tak że czy się to zarządowi i trenerowi podoba czy nie to Jakóbczyk ma zostać. Myślę że wiesz o co chodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.