Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kacperek lubi Komentarz

  Raczej do Eleven i Cannal+ go nie wezmą. Niech idzie do TVP, tam taki sam syf.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Płytka stacja Sbka Solorza Żaka. Borek najlepszy dzienikarz sportowy w tym kraju.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kacperek lubi Komentarz

  Polsat i jego wlasciciel o krzywym zgryzie wylize okolice prostaty kazdemu kto jest aktualnie przy wladzy - liczy sie tylko kasa

 • Kacperek lubi Komentarz

  POlszmat tak podziekowal Borkowi.Wiadomo kto jest zalozycielem tego bagna -niejaki Solorz-wspolpracownik WSI,-CZYLI ODPAD POKOMUSZY -TW Zeg.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Odkąd ten SB-cki kapuś, cinkciarz Soloż zwąchał się z Kaczyńskim i zainstalował pisowską oficer polityczną Gawryluk jako łączniczkę z Nowogrodzką to z Polsatu zrobił się polszmat. Taki TVP-bis. Nawet kanały sportowe (nie tylko informacyjne) zeszły tam na psy.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Powodzenia Hlipek! Pzdr.

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Kontuzje przeszkodziły Robertowi Lambertowi. W tym roku ma się odbić od dna

  Już widzę te " ekstralipę " i w niej nawet kilkunastu chętnych do odbijania się od dna , tyle tylko że jak się za mocno odbiją to może i dno wylecieć a oni razem z nim jeszcze niżej spadną i co wtedy ?

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Kluby miały wypłacić 70 procent z kwoty za podpis, a Dudek dostał w Falubazie tylko 10

  Mam na zbyciu jakieś dwa tysiące więc kupię sobie jakiś klub żużlowy ale dopiero w październiku , tyle wtedy będzie wart np. Falubaz albo Sparta .

 • Kacperek lubi Komentarz

  Czyli sportowe fakty to nie rzetelne dziennikarstwo a parodia oparta na pomówieniach i plotkach?

 • Kacperek lubi Komentarz

  Ostaf popierdulko ,ciesz się ze ty masz płacone, bo nie zasługujesz

 • Kacperek lubi Komentarz

  PKP. Polak Kombinować Potrafi. Są jeszcze miejsca na murawie i w balonach latających nad stadionem. Projekt nie przewiduje, że Polską rządzi partia tłumoków. Według mnie na stadion może wejść połowa i siadać na co drugim krzesełku, ale każdy w maskach.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Tak Grzybie, licytacja to jest to. I wtedy ten biedny emeryt co chodzi na żużel od czasów kiedy ty nie wiedziałeś, że Gorzów istnieje. Który odkłada co miesiąc po 30 złotych, żeby kupić karnet jak co roku od 20-tu lat zobaczy żużel jak świnia niebo. A w zamian przyjdzie taki nowobogacki Grzyb co nawet za bardzo nie wie kto jak się nazywa w drużynie przeciwnika a może nawet nie do końca i swojej ale będzie mógł się chwalić na insta zdjęciami ze stadionu. Zróbcie jeszcze PPV, żeby całkiem dziadka dobić...

 • Kacperek lubi Komentarz

  Przeciętnie ok. 8000 widzów, pandemicznych ok. 1000, więc dla równowagi bileciki po 300 PLN i jedziemy. Ale to tylko sen, chociaż zdeterminowany brzytwy się chwyta.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Co za głupi poraniony pomysł.. Najgłupszy jaki można było wymyślić.. To tak samo bezsensu jak wybory które mają się odbyć.. Piszecie że trenowaliście jak pracownicy mają wchodzić gdzie siedzieć!!! To tych kibiców też najpierw dwa dni przed meczem zaprosicie i będziecie trenować jak mają wchodzić?!! A co najważniejsze to pytam?!! Sport kibic jest dla wszystkich dostępny czy tylko dla wybrańców?!! Mamy się bawić w jakieś przetargi kto da więcej wchodzi?!!! Macie pojęcie jaką to wojnę wywoła między kibicami?!! Korona wirus to nic przy tym jaką wywołacie wojnę między kibicami kupującymi bilet!!! A macie pojęcie wyobraźnię że ci kibice którzy nie kupili biletów nie dostali przyjdą demonstrować, kibicować przed stadion..?! Tysiące będą przed stadionem tego nikt nie ogarnie,,WIĘC ALBO STADIONY OTWARTE DLA WSZYTKICH ALBO ZAMKNIĘTE DLA WSZYSTKICH!!!

 • Kacperek lubi Komentarz

  Komar odleciał po raz kolejny.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Mamy obecnie w mediach cenzurę gorszą niż za Urbana. Przejrzyjcie statystyki, nie ma większej śmiertelności niż w ubiegłych latach. Chcą szczepić wszystkich niebezpieczną szczepionką no covid-19, która może wywołać poważne choroby gdy ponad 80% populacji przechodzi wirusa bezobjawowo. Skuteczność szczepionki może być znikoma, bo wirus mutuje. Nie możemy na takie rzeczy pozwolić.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Panie Prezesie Grzyb, czy przed licytacją biletów na mecz, wcześniej nie należało by pomyśleć o zwrocie pieniędzy za wykupione karnety, wszak pan tym kibicom miejsca na stadionie w czasie meczu nie gwarantuje.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kacperek lubi Komentarz

  Aż tak brakuje kasy na 30 kolegów i koleżanek na stałym etacie ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.