Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • 85mm lubi Komentarz

  Rok nie wyrok. Przewietrzy głowę, nabierze dystansu, moze nie będzie chojraczyl i wróci silniejszy. To jego pierwszy wyjazd niech się sprawdzi. Powodzenia.

 • 85mm lubi Komentarz

  Sukces osiągnął dzięki Cuccariniemu, to on przygotował dziewczyny do sezonu, ustawił grę, a ten młodzian tylko spił smietankę tak jak kiedyś Nawrocki po Castellanim. Zobaczymy jak przyjdzie nowy sezon i jak przygotuje Police ???

 • 85mm lubi Komentarz

  To sie nazywa prawdziwy patriotyzm pewnie w tej turcji przeszla na islam i aktualnie ma wazniejsze problemy...

 • 85mm lubi Komentarz

  Tym większy szacunek dla Pani Katarzyny Skowrońskiej, która jak zwykle na każde powołanie odpowiada pozytywnie. A Pani Skorupa ? No cóż jak nie podała przyczyny tylko nie bo nie, to szkoda, czyli kasa się liczy

 • 85mm lubi Komentarz

  Zaroślińska - 30% w ataku (10/30, 2 ataki w aut i 7 w blok). Jak zwykle w meczu o stawkę wyższą niż medal mistrzostw Polski.

 • 85mm napisał/a komentarz do Blaski i cienie srebrnego medalu Igrzysk Europejskich według portalu SportoweFakty.pl

  eeeeee.... ale przecież my mieliśmy najlepsze przyjęcie ze wszystkich drużyn grających w Baku :/ Więc może jednak problem leży gdzie indziej ;)

 • 85mm napisał/a komentarz do IE 2015: Katastrofa Biało-Czerwonych! - relacja z meczu Polska - Belgia

  Eeeee - pudło? Masz na myśli miejsce 1-3? Bo mi się wydaje, że Busto przegrało już w ćwierćfinale play-off w Piacenzą, więc zajęło miejsce 5-8 ;)

 • 85mm napisał/a komentarz do IE 2015: Katastrofa Biało-Czerwonych! - relacja z meczu Polska - Belgia

  Hahahaha, to dopiero żart! Wołosz "w Serie A dzieliła i rządziła, i grała szybką fantastyczną siatkówkę". Ile meczów Serie A w tym sezonie widziałeś? Wołosz miała beznadziejny sezon w Serie A! Busto najlepiej przyjmowało w całej lidze a Aśka tak rozgrywała, że drużyna w skuteczności ataku była 6! Zagrała dobry mecz z zestrachanym Chemikiem w FF LM i to wszystko. W lidze to dnoi wodorosty. Dwóch naszych najlepszych rozgrywających - niestety - nie ma w tej kadrze.

 • 85mm lubi Komentarz

  ...bo paluszki bolą po sezonie ;)

 • 85mm lubi Komentarz

  Druga po Glince PRAWDZIWA gwiazda z najwyższej półki w OL. Tylko mam nadzieję że Impel postara się o lepsze transfery niż Topić czy Cutura, bo oni lubią sprowadzać takie wynalazki. Negro w Imoco miał Adams,Barazze,Glass,De Gennaro,Ozsoy czy Nikolową a kompletnie sobie nie poradził, oby we Wrocławiu to lepiej poukładał, bo co do jego umiejętności pewna nie jestem.

 • 85mm lubi Komentarz

  Trzeba będzie częściej Orbitę odwiedzać.

 • 85mm lubi Komentarz

  Trzeba będzie częściej Orbitę odwiedzać.

 • 85mm lubi Komentarz

  Po prostu witaj Skowronku w domu :) )) Teraz na bank się wybiorę do Rzeszowa na meczyk :)

 • 85mm otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • 85mm lubi Komentarz

  Już jest.

 • 85mm lubi Komentarz

  Jureczku, w doopie byłeś goowno widziałeś. Co Ty możesz wiedzieć o finansach firmy Impel? Jak ten transfer może być widoczny po innych kontraktach skoro dopiero co zaczęli budować zespół? Poza tym zmieniono deczko strategię i fundamentem drużyny maja być polskie zawodniczki. Lansujesz się na jakiegoś znawcę i analityka a bredzisz trzy po trzy. Ogarnij się jureczku.

 • 85mm lubi Komentarz

  Radecka tez ma dołączyć.Jak Impel ogarnie jeszcze przyjęcie to smialo moga walczyć o mistrza.

 • 85mm lubi Komentarz

  a może to Impel wysoko skacze..

 • 85mm lubi Komentarz

  Klasy jej nie odmawiam, absolutnie. zgadza się, umiejętności ma, ale Antiga i jego chłopaki wielokrotnie powtarzali, że mistrzostwo swiata zdobyła jedna drużyna, nie 14 chłopaków i sztab szkoleniowo-medyczny. Werblińska nie potrafi sie przystosować do pracy w grupie. Ja zdania nie zmienię. Pewnie jak większość. Teraz to ona musi pokazać kibicom, że nie jest balernią, tylko patriotką. Dla mnie kadra bez niej będzie silniejsza. Jeżeli miałbym wybierać, wole jedną Kaśkę niż 6 Werblińskich. Niech sobie gra w Policach, zarabia miliony, skoro jej akurat pieniadze szcześćie dają. Ja z przyjemnością obejrzę sobie ambitną Skowrońską, która nigdy nie uchylała się przed żadnym wyzwaniem.

 • 85mm lubi Komentarz

  w 100% Moderatorze zgadzam się z Twoimi postami :)

 • 85mm lubi Komentarz

  Werblińska to czarna owca tej kadry. Jedyna zawodniczka, która została w przeszłości ZAWIESZONA za odmowę gry w kadrze. To coś znaczy :) Błagam, nie porównuj jej do Kasi bo to najgorsza możliwa obelga dla Skowrońskiej. Gdzie grała Werblińska (Barańska)? U kogo trenowała? Kaśka współpracowała z najlepszymi trenerami na świecie (m.in. Ze Roberto, J. Lang Ping). Z całym szacunkiem dla Bogdana Serwińskiego, czy Wojtka Lalka, z którymi trenowała Werblińska. To jak porównywanie napastnika średniej klasy z Milikiem czy Lewandowskim. Obie panie dzieli przepaść pod każdym względem. Zarówno jak chodzi o poziom sportowy jak i ambicji i kultury osobistej.

 • 85mm lubi Komentarz

  O wiele miesięcy za późno się to stało. Człowiek bez pomysłu na drużynę, bez charakteru. Nie umiał stworzyć fajnej atmosfery w kadrze, nie umiał zdobyć zaufania kluczowych zawodniczek. No i nic też nie ugrał, a więc porażki na każdym polu.

 • 85mm lubi Komentarz

  Nie ma co pyskować na zawodniczki.Makowski wzbudził tylko kłótnie w drużynie kobiecej.Nie sprawdził się do widzenia.Trenerów jest na kopy .dobrych zawodniczek mało.Do kobiet trzeba mieć podejście.Makowski nie ma .Więc do nie zobaczenia .

 • 85mm lubi Komentarz

  Pan Andrzej Niemczyk ma rację. Po co trener powołuje młode zawodniczki, które nie mają doświadczenia. Trzon kadry powinny stanowić bardzo doświadczone zawodniczki a do nich dobierana reszta.
  Moja drużyna:
  Atak: Skowrońska i Kaczor
  Przyjęcie: Werblińska, Jagiełło, Kaczorowska, Kasprzak
  Rozegranie: Radecka, Wołosz,
  Środek: Bednarek-Kasza, Efimienko, Tokarska, Okuniewska,
  Libero: Zenik, Maj

 • 85mm lubi Komentarz

  A konflikty coraz bardziej się zaostrzają ... w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zmiana trenera na zagranicznego , który nie bedzie uwikłany w te konflikty i będzie miał autorytet u zawodniczek . Po co stawiac na młode już teraz !? przecież one będa stanowić o sile za pare lat ale nie teraz ! Mamy świetne zawodniczki już dziś : Skowrońska , Werblińska , Zaroślińska , Bednarek , Maj , Wołosz , Radecka , Tomsia ,a nawet już Smarzek , Wójcik czy Trojan - te zawdniczki jak najabrdziej są w stanie być w czołówce Europy !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.