Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sąsiad Pat napisał/a komentarz do Żużel. GKM Grudziądz z nową nazwą. Klub uzyskał dwóch sponsorów tytularnych

  @Big Lebowski: jaki "Dyrektor " taka kultura...

 • Sąsiad Pat napisał/a komentarz do Żużel. GKM Grudziądz z nową nazwą. Klub uzyskał dwóch sponsorów tytularnych

  @MARIAN BĄK: Przemysław K. spec od marketingu jedyny w swoim rodzaju. To między innymi dzięki niemu sponsorzy odchodzą. A to nie koniec. O marketingu wie tyle co nic. Efekty widać.

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  Nadal część wierzy rodzince K, która obrosła w piórka w Bydgoszczy.
  Teraz powoli wychodzi szydło z worka.

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  Żadne zdziwienie,że kluczowi sponsorzy mieli dość Polonii,której bardzo pomagali. Niestety,ale jak się im robi po złości zasłaniając reklamy,oczernia i jest się w dodatku bezczelnym w stosunku do nich to właśnie tak się to kończy.
  I tylko bydgoskiego kibica żal...

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  Wali się ta Polonia. Odchodzą kluczowi sponsorzy a instruktor piłki nożnej też się zastanawia czy prowadzić drużynę z Kędziorą czy przyjąć wakat po Brzęczku bo członek familii K. chwali się że z Zibim czasem piją. Coś jest na rzeczy.

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  Komentarz Przemysława Kanclerza vel GRUBY właściwie wszystko wyjaśnia. Kultura osobista, plugawy język i odpowiednio ukierunkowany stosunek wobec byłych współpracowników oraz sponsorów klubu mówi wiele. Taka wypowiedź to kompromitacja, ale przecież jemu wszystko wolno. Do tego przekonany jest o swojej anonimowości.
  Biedny miś. Bez tych ludzi, którzy pomogli klubowi w najcięższych chwilach nie byłoby sukcesów żużlowców ani interesu klanu Kanclerzy. Większość kibiców wierzy lub chce wierzyć w przedstawiany obraz sielanki. Tymczasem obraz żużla w Bydgoszczy jest tuszowany i zakłamany. Ludziom u sterów Polonii wychodzi słoma z gumofilców. Słabo to wygląda, bo gnicie od środka zaczęło się już na początku zeszłego sezonu. No ale ktoś tym zawiaduje, ktoś tym rządzi. Stać go by stracić, byleby rządzić. Coś mi to przypomina. Pzdr!

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  Laurki wystawiane członkom rodziny trącą śmiesznością i obłudą. To bardzo infantylna próba dowartościowania i promowania synalków. Kibice nie znający tej rodzinki mają przedstawiony zakłamany i fałszywy jej obraz. Pokaz prymitywnej siły wobec byłego już oddanego działacza Polonii Andrzeja Matkowskiego to s...syństwo i kompromitacja. Jak można penetrować prywatne nośniki danych? Jak można zaszczuć człowieka? Jak można poniżać? Kim trzeba być, żeby stosować jeszcze zwolnienie dyscyplinarne i straszyć sprawą w sądzie? Co trzeba mieć za uszami, że tak bardzo obawiano się wiedzy i materiałów A.Matkowskiego? Tak nie postępują ludzie honoru. Ciąg dalszy zapewne jeszcze nastąpi. Pzdr!

 • Sąsiad Pat napisał/a komentarz do Żużel. Taktyka Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Polacy doparowymi, mimo Przyjemskiego Bartoch liderem pary juniorów

  @Robert78: weź przestań , bo już brzuch od śmiechu boli... "dużo wiem" hahaha

 • Sąsiad Pat napisał/a komentarz do Żużel. Fundamenty Polonii zasługą... synów prezesa. Kanclerz wdzięczny swoim dzieciom

  @Kitas5: Oni nie przyciągają, oni odpychają.

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  Warto w tym miejscu zauważyć że Przemysław jest jednym z bardziej rozpoznawalnych działaczy. Powiem wręcz że ewenement na skalę kraju. Kiedy dwa lata temu miał przystąpić do egzaminu na kierownika drużyny nie pojawił się na nim (syndrom dnia wczorajszego?
  W tym roku kolejne podejście i mimo pracy w grupie egzamin oblany. Dopiero po usilnych namowach ojca przy okazji SEC osobiście pojawił się pan Wojaczek i dopiero wtedy w wątpliwych okolicznościach egzamin zaliczony. Jeśli dodamy do tego fakt że w sieci dostępne są zdjęcia na których nasz bohater będąc w stanie upojenia alkoholowego jest wyprowadzany przez ochronę z GP w Toruniu to mamy już całkowity obraz kompetencji. Grunt że tata jest dumny ze swojej pociechy.

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  Jerzy Kanclerz usilnie próbuje wyczyścić zniszczony przez samych synów wizerunek rodziny. Chce wmówić wszystkim, że czarne jest białe. "Zasługi" obu synów" są wyłącznie negatywne i wie o tym każdy wokół klubu. Odwrócili się nawet najwierniejsi. Po Przemysławie nikt niczego się nie spodziewał, przecież to jawny dowód na to że człowiek potrafi żyć bez mózgu. Krzysztof natomiast przeszedł ogromną zmianę jako człowiek. Zawsze był nieporadną łajzą, ale do tego teraz zaczął bardzo wysoko nosić głowę.

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  Ja tu widzę niezły burdel:)))hehehe
  W każdej plotce jest jednak ziarno prawdy, i nie od dziś wiadomo,że kto sieje wiatr ten zbiera burzę:))
  Panie Prezesie,warto było otwierać tą Puszkę Pandory?

 • Sąsiad Pat napisał/a komentarz do Żużel. W Bydgoszczy wracają do tradycji. Wybrano gryfa

  Bardzo dobry wybór.

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  @Robert 78:
  Zwolniony dyscyplinarnie? Czyżby dlatego że ktoś włamał się na jego prywatne konto messengera i przeglądał prywatną korespondencję? Czemu mnie to przestaje dziwić?

 • Sąsiad Pat napisał/a komentarz do Żużel. Taktyka Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Polacy doparowymi, mimo Przyjemskiego Bartoch liderem pary juniorów

  @Robert78: Tego Andrzeja ludzie na mieście znają i szanują, bo mają za co. A Ciebie???

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  @Robert78: Gdyby "kompetentny działacz" Krzysztof Kanclerz, który nie potrafi opublikować komentarza używając swojego nazwiska, tylko tchórzliwie kryje się pod różnymi nickami (m.in. Robert78), zapoznał się chociażby z jednym artykułem z tego cyklu mógłby zauważyć, że swoje opinie wyrażają w nim nie aktualni działacze klubowi, tylko osoby związane z żużlem lub po prostu jemu kibicujący (ale to chyba zbyt trudne dla "kompetentnego działacza" KK). A tak na marginesie - jak to szybko zmienia się punkt widzenia dzięki "władzy" przekazanej przez tatusia... Jeszcze kilka miesięcy temu ten "kompetentny działacz" Krzysztof Kanclerz przychodził do tego "wstrętnego" Andrzeja Matkowskiego z prośbą o wytłumaczenie różnych spraw regulaminowych, czy przygotowanie dokumentów potrzebnych do zawodów... nie mówiąc już o skamleniu o pomoc w trakcie egzaminów na licencje osób urzędowych i funkcyjnych... a teraz wydaje mu się, że może decydować o tym, kogo redakcja poprosi o opinię... Przy okazji - serdeczne życzenia wszystkiego dobrego dla Polonii Bydgoszcz w sezonie 2021 bez tego "okropnego" Andrzeja Matkowskiego, który nie raz i nie dwa ratował tyłki "kompetentnym działaczom" spod znaku K...

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  Każdy portal, co drugi dzień podobne artykuły. Na SF już było o tym.
  Chwalenie, że to dzięki synom jest super. Na siłę próba udowonienia, że są potrzebni. Po tym jak w kuluarach mówiło się, że robili sporo złego.

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  Uuu, po takim artykule to będzie dzisiaj pite. I to grubo. Po takim słodzeniu oby nie pojawił się synalkom lukier na "żopie". Wszelkiej maści krytykantom radzę jednak zważać na słowa. Wszak prezes za główny cel obrał usunięcie krytykantów. Tylko czekać jak PK wręczy "zakaz stadionowy". On przecież może wszystko... a przynajmniej w pijackich wizjach.

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  Synowie Kanclerza, zwłaszcza Przemysław "wieczny doparowy w rodzinie" doprowadzili do tego, że w klubie zostali już tylko oni i ojciec. Obaj są nieudacznikami jakich mało, a Przemysław po alkoholu który spożywa w ilościach hurtowych zachowuje się w sposób aż trudny do opisania. Jerzy ciągnie ich za uszy, bo bez tatusia obaj skończyliby na ulicy. Wiedza zerowa, ale głowa w chmurach. Baji Kanclerza o ich rzekomej pomocy można porównać do tych o rzekomych rozliczeniach kwartalnych, które miał regularnie przedstawiac by nikt nie pomyślał że pan Jurek może chapać kasę z klubu na prawo i lewo

 • Sąsiad Pat napisał/a komentarz do Żużel. Fundamenty Polonii zasługą... synów prezesa. Kanclerz wdzięczny swoim dzieciom

  Większych bzdur dawno nie czytałem. Dzięki P.K. odeszło lub w najbliższym czasie odejdzie kilku sponsorów. O wysyłaniu, po nocach smsów nie wspomnę. Hasło typu "ty chyba nie wiesz kim ja jestem" jest poprostu żenujące, podobnie jak wypowiadający te słowa.

 • Sąsiad Pat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jasiński chyba 1 pkt w Gorzowie zdobył?
  Czy mu odebrano???

 • Sąsiad Pat lubi Komentarz

  @Sąsiad Pat: hahaha

 • Sąsiad Pat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  1 godz i 45 min ok 300 km?
  Czym on leci? Balonem czy szybowcem?

 • Sąsiad Pat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Waldemar Cieślewicz

 • Sąsiad Pat napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  1,214 pkt/bieg normalnie pocisk. W nagrodę za taki wspaniały sezon - nominacja do kadry....
  Brawo „Polewaczkowy” - brawo

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Rysio-z-Klanu

W Nowym Roku życzę:
* mniej upadków niż u Adriana Miedzińskiego
* determinacji jak u Jasona Doyle'a
* bycia życzliwszym niż Przemysław Termiński
* bycia mądrzejszym niż zarząd Ekstraligi
* bycia lepszym taktykiem niż Mirosław Kowalik
* długowieczności jak u Grega Hancocka
* talentu jak u Bartosza Zmarzlika
* debiutu jak u Patryka Dudka
* bycia bardziej przebiegłym niż Grigorij Łaguta
* bycia pięknym jak Dagmara Krause
* alkoholu na zabawie jak u Marka Cieślaka
* akompaniamentu jak ten Krzysztofa Kasprzaka
* mądrzejszych wypowiedzi niż komentatorów Polsatu Sport
* większej pracowitości niż u Alexa Zgardzińskiego
* aby pomijał Ciebie taki pech, jaki spotyka Emila Sajfutdinowa w Grand Prix
Pozdrawiam Rysio-z-Klanu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.