Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • SailorRipley napisał/a komentarz do GKM w ENEA Ekstralidze? Prezydent Grudziądza: Kibice muszą czuć, że od nich też trochę zależy

  Jak Malinowski i jego świta znowu wygrają, to Grudziądz, mimo że jest pięknym miastem z dużym potencjałem, będzie dogorywał. Wiśniewska jest raczej młodą karierowiczką i nie ma co się łudzić, że jak się dopcha do władzy czyt. koryta, spełni chociaż 0000,1 swoich obietnic.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Stanisław Chomski: Chciałbym, by GKM-owi się udało

  GKM w EE = śmiech na sali. W mieście bezrobocie i bieda aż piszczy. Jak Malinowski przegra wybory (a to jest raczej pewne, po tym co ze swoim dworem "doradców" "zrobił" przez te dwie kadencje z miastem), to będziecie mieć g...o nie ekstraligę. Nie wierzę, że GKM jest tak bogaty, aby utrzymać się bez dotacji z miasta. Fiałkowski cwaniaczek, nieźle to sobie wykombinował. Stadion wygląda jak pastwisko dla krów, a nie arena na takie rozgrywki. Grudziądz jako miasto umiera, dosłownie i w przenośni, i nowe władze będą musiały najpierw uprzątnąć ten burdel po Maliniaku, spłacić zaciągnięte przez niego długi, a nie bawić się w EE. To hocki klocki przy zielonym stoliku, tylko świadczą o burdelu, ogromu niekompetencji i ciemnych układach, jakie panują we władzach polskiego speedwaya. "Piłkarski poker" tyle, że w wydaniu żużlowym. Jestem z Grudziądza i jestem za tym aby Grudziądz był na mapie najwyższej klasy rozgrywkowej żużla, ale nie w tym śmiesznym wydaniu, w którym jest teraz. Słowo "profesjonalizm" władzom tego klubiku jest absolutnie obce, nie wspominając o trenerze-buraku, który nie potrafi składnie wypowiedzieć zdania.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Za mało atutów biało-czerwonych - relacja z meczu Polska vs. Reszta Świata

  Jestem jak najbardziej za :) W miejsce np. "Bombera", który w każdym GP jeździ o honor, bo na coś więcej jest za cienki. Wczoraj w Toruniu było podobnie.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Za mało atutów biało-czerwonych - relacja z meczu Polska vs. Reszta Świata

  Żal oglądać Golloba, jeżdżącego w tak kompromitującym stylu. Widać, że to już nie ten sam refleks, zwrotność, walka i przegląd sytuacji na torze co kiedyś. Na sprzęt wszystkiego zwalać nie można. Gollob jeździ coraz gorzej. Niech ostro przepracuje ten okres przerwy i da z siebie maxa w ewentualnym GP na Stadionie Narodowym. Niech godnie pożegna się z kibicami. Facet ma niebywałą wiedzę na temat tego sportu, bo na torze przeżył wiele. Najlepiej byłoby to wykorzystać, przekazując ją młodym i zdolnym adeptom żużla i może stworzyć nowego mistrza świata.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Nicki Pedersen: Za błędną decyzję Gardella przepraszały mnie... jego córki

  Nicky , skończ już te żale. Odezwało się niewiniątko - Cristiano Ronaldo żużla w symulowaniu. Zresztą, radzę tym, którzy go tak zaciekle bronią, aby wrócili do jego "manewru" na Zagarze w Malili i późniejszego zachowania Duńczyka.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Krzysztof Kasprzak najlepszy w Grand Prix Polski! Jarosław Hampel na podium!

  Rzeczywiście wypadek Jepsena Jensena wyglądał koszmarnie - widziałem go bardzo dobrze z poziomu drugiego. Lindgren ma naprawdę coś z głową nie teges, bo dziś jeździł zdecydowanie zbyt ostro. Rozumiem walkę o utrzymanie, ale są jakieś granice. Zawody były przednie, pogoda sprzyjała i przede wszystkim było masę pięknych akcji (najlepsza wg mnie akcja "Tajskiego" na Hancocku). Nie zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że Nicky został niesłusznie wykluczony. Wyraźnie zepchnął Kasprzaka na bandę i nie dziwię się zdenerwowaniu Polaka. Nie jestem kibicem Woffindena ale dziś zdobył moją sympatię, bo miał momenty genialnej jazdy. Z całym szacunkiem dla Hancocka, ale oprócz regularności, szybkiego motocykla, ja nie widzę w nim tego błysku mistrza świata. Ciuła te punkty, od czasu do czasu wygra jakieś grand prix, w sprzyjających okolicznościach. Miejmy nadzieję, że mistrzem świata 2015 zostanie wirtuoz, a nie wyrobnik.

 • SailorRipley lubi Komentarz

  ja bym się jeszcze nie cieszył. Wrzód został przecięty, ale do pełnego oczyszczenia brakuje jeszcze wyciśnięcia rdzenia. A na to się nie zanosi niestety. Gnijemy. Tyle mam do powiedzenia.

 • SailorRipley lubi Komentarz

  pzm i gksż śmierdzą , zarazili żużel fiołka i innych - jedno wielkie gów...

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Włókniarz i Wybrzeże bez licencji! GKM otrzyma zaproszenie do startów w Ekstralidze!

  Cały ten zarząd PZM powinno się wyrzucić na śmietnik. Po roku doszli do wniosku, że to, co sami stworzyli okazało się totalnym niewypałem. Co za banda tępaków! Chyba czas całkiem przerzucić się na Grand Prix, bo tam każdy jedzie dla siebie i mniej jest miejsca na "wałki". Władze polskiego żużla powinny być określane słowami chaos i niekompetencja. W każdym sporcie potrzebne są pieniądze, nie ma co się oszukiwać, ale zarządzać nimi muszą ludzie rozważni i myślący długofalowo, a nie "buraki", które się czegoś dorobiły i szastają forsą na lewo i prawo. Na koniec, aż ciśnie się na usta pytanie do szanownych władców (albo leśnych dziadków - chyba lepiej pasuje) z PZM: to po co do jasnej cholery było rozgrywać mecze PO w Nice Polskiej Lidze Żużlowej? Przecież to była farsa, a nie sport! Teraz zorganizują konkurs ofert do EE: istny kabaret.

 • SailorRipley lubi Komentarz

  A ja apeluje do Ciebie miły Panie przestan opowiadać farmazony o KSM-ie, bo liga była ciekawsza. Jak już apelujesz do władz to obiektywnie o zdrowy rozsądek jeśli chodzi o finanse w klubach. Nie każdy może mieć takich sponsorów jak Tauron,Azoty, Fogo. Jak takis mądry załóż klub S.A. trenuj ją sobie i finansuj. Może ziomale z PZM pomogą,a jak nie to spotkamy się w II lidze. Szkoda Kibiców w Polsce,że kolejny sport upada, bo więcej w nim mamony niż prawdziwej rywalizacji.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Marta Półtorak: To niebezpieczny precedens. Może czas odejść z żużla?

  GKSŻ i PZM to taki sam beton jak PZPN. "Fiałek" wszystko ładnie załatwił :) To, że jedna z zainteresowanych stron dowiaduje się o wyroku z mediów, tylko dobitnie świadczy jakie buractwo zasiada we władzach polskiego speedwaya.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Grand Prix Polski po raz piąty w Toruniu

  Jest może ktoś na forum z Grudziądza, który jedzie na GP w sobotę i wraca tego samego dnia? Poszukuje jedno wolnego miejsca (powrót). Jakby co, proszę o kontakt.

 • SailorRipley zaczął obserwować 21 GUNS RSKŻ

 • SailorRipley napisał/a komentarz do PO SZLACE-SGP TORUŃ-ZAPOWIEDŹ

  Ja Hancocka szanuję za wyniki, ale odczucia co do samego "Herbiego" mam mieszane. To jego "feel good attitude" wydaję się na pokaz. Żużel śledzę od kilku lat (z przerwami), ale chyba nigdy nie widziałem go wkurzonego, poirytowanego, ciągle tylko "banan" na twarzy. Nie zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że jak Hancock odejdzie z żużla, pozostanie po nim luka. Dla mnie większa luka pozostanie po kimś takim jaki Tomek Gollob (niezależnie od paru mało chlubnych epizodów w trakcie jego kariery). Szkoda, że "KK" tak mało odrobił w Sztokholmie, bo szanse na tytuł przed własną publicznością miałby większe.

 • SailorRipley lubi Komentarz

  Program kupisz już po wejściu na stadion. To co wydrukowałeś upoważnia cię do wejścia na stadion- tylko nie pomyl bramek bo zrobisz zamieszanie.Jak już będziesz stał pierwszy przed bramką wydrukowanym kodem do czytnika i wtedy otwiera się wejście jak ci nie wyjdzie ochrona pomoże. Najlepiej być godzinę przed rozpoczęciem zawodów. Można wcześniej ale pewnie wystawią jakieś miasteczko namiotowe które warto zwiedzić/zobaczyć ewentualnie napić się piwa. Po zawodach warto zajrzeć na starówkę - taxi koszt ok 22-25 zł chyba że są korki albo darmowy tramwaj.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Toruniu: Będzie komplet!

  Super. Dziękuję Ci bardzo :)

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Grand Prix Polski w Toruniu: Będzie komplet!

  Mam pytanie do stałych bywalców Grand Prix. W związku z tym, że to będzie mój pierwszy raz na takich zawodów, czy program zawodów zakupuje się w dniu turnieju czy wcześniej? Poza tym, jeśli chodzi o bilety (mam ten w wersji elektronicznej zakupiony przez stronę Unibaksu), czy trzeba go wymieniać przed zawodami, czy w tej formie w jakiej został wydrukowany (format A4), podchodzić do bramki? I na koniec, jak jeździcie na Grand Prix, to ile przed rozpoczęciem być najlepiej na stadionie? Sorry, że tyle pytań, ale będę pierwszy raz kibicował Polakom w Grand Prix na żywo :) Będę wdzięczny za odp.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Damian Gapiński: Winowajca Greg Hancock

  Hancock zasługuje na szacunek za sukcesy na torze, ale nigdy nie rozumiałem tych peanów pod jego adresem. Facet jest sympatyczny, często się uśmiecha, motywuje i od razu wielka legenda? Ja, np. wolę bluzgi Kasprzaka czy wybuchy złości u innych zawodników (chociaż ich nie pochwalam), ale wiem, że to, co widzę na ekranie nie jest pozą, udawaniem, wizerunkiem marketingowym. "Herbie" na pewno jest spoko gościem, ale moim zdaniem sporo tego "spoko" i "wyluzowania" u niego, jest pod publiczkę. Patrząc na niego i jego wywiady, wydaje mi się, jakbym patrzył na robota, który ciągli mówi to samo i tak samo. Sorry, ale takie mam odczucia.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Witold Skrzydlewski już myśli o przyszłym sezonie. "Powalczymy o czwórkę, na Ekstraligę przyjdzie czas"

  Łódź ewidentnie się nie wysilała w tym meczu, bo po co, skoro na występ w EE ich nie stać? Znam to z autopsji, bo GKM już odwalał takie "akcje" w poprzednich latach. Dla mnie taka sytuacja, jest obrażaniem mojej inteligencji jako kibica, czyli innymi słowa uważaniem mnie za barana. Jaki w takim razie jest sens takiej drużyny? Jedziemy na maxa, ale i tak g...o z tego będzie, bo nawet jak awansujemy, to i tak nas nie dopuszczą? Cóż za "fantastyczna" motywacja dla zawodników i piękna wizytówka polskiego żużla. Przecież to jedna wielka kpina. Apeluję do ludzi zarządzających polskim żużlem, którzy nie są jeszcze zepsuci układzikami i forsą (wiem, naiwny jestem, wierząc w ich istnienie :)), aby skończyli z takim cyrkiem. To jest coś na zasadzie sytuacji, w której jedna drużyna wygrywa z drugą, ale puchar za zwycięstwo otrzymują przegrani, bo zwycięska ekipa nie spełnia wymogów formalnych. Toż to istny kabaret, a nie sport. Oglądałem sobie powtórkę tego "meczu" na tvp sport i miałem nieodparte wrażenie, że Pani Marta i włodarze z Rzeszowa już nie tylko przed tym meczem, ale w ogóle przed finałem i tak byli pewni swego, niezależnie od tego, co wydarzy się na torze. Nie wiem, czy tylko ja zauważam kuriozalność tej sytuacji, czy tak nisko upadł ten sport, że trzeba po prostu się do takich rzeczy przyzwyczaić? Niech mi ktoś wyjaśni różnicę pomiędzy takim pojedynkiem, a pojedynkiem ustawionym? Wg mnie nie ma żadnej.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Złote medale dla gorzowskiej Stali! (wynik)

  Gratulacje dla Stali. Mecz był naprawdę bardzo dobry. Okazał się najlepszym z pojedynków tego dnia. Z "Pukiem" w składzie, Gorzów ma spore szanse na obronę tytułu. Bardzo fajne podsumowanie żużlowego sezonu, choć to jeszcze nie koniec emocji, bo czeka nas GP Polski w Toruniu :) Atmosfera żużlowego święta, trochę się w moim przypadku zważyła, gdy dowiedziałem się o śmierci Anny Przybylskiej. Nie byłem jej fanem, ale kibicowałem jej w walce z chorobą. Samo życie :(

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Żużlowa niedziela: Stal czy Fogo Unia? Czas na decydujące rozstrzygnięcia!

  Duże większe szanse daję Stali, ale Unii bym nie skreślał. Najważniejsze żeby finał był zacięty i wygrał sport. Powtórki z zeszłego roku nie będzie, co już jest dużym plusem ;) W finale pocieszenia Tarnów powinien bez większego problemu odrobić straty z Zielonej Góry, która wygląda na rozbitą. Wszyscy sobie ostrzą zęby na finał NICE Polskiej Ligi Żużlowej, a wg mnie będzie to pojedynek bez historii, zakończony wysokim zwycięstwem Marmy. PS. Tylko bardzo proszę, żeby finału nie prowadził ten dukacz Majewski.

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Piotr Szymański z nową funkcją!

  "Ja im dam delegacje, ciulom!. To dostaniecie teraz po 400 zł i domu, osobowym, drugą klasą!" :)

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Piotr Szymański z nową funkcją!

  To teraz taka nowa moda: awans w zamian za efektywne szkodzenie:)

 • SailorRipley napisał/a komentarz do Jarosław Hampel narzeka na relacje z Falubazem: Trzeba było wywalać mnie ze składu?

  Dziękuję za obszerne wyjaśnienie sprawy :) Ze swojej perspektywy (kibica Torunia) na pewno lepiej się orientujesz w tej sprawie ode mnie. Może rzeczywiście trochę się zagalopowałem, wrzucając Karkosika do jednego worka z Dowhanem. Choć, chyba przyznasz, że jednak Karkosik nie jest w tej sprawie kompletnie bez zarzutu? Zgadzam się z Tobą, że Dowhan i cały Faluzbaz tak przedstawił sprawę, żeby Toruń stał się synonimem tchórzostwa i przekrętów. Niezależnie od tego, to, co miało miejsce w zeszłym roku, nie przynosi chluby nie tylko Unibaksowi, ale całemu polskiemu speedwayowi. Mi bardziej chodziło o to, że żużel stał się u nas sportem, gdzie od walki na torze, ważniejsze stają się zakulisowe potyczki. Może mam trochę idealistyczne podejście do tematu, ale żużel w Polsce na przestrzeni lat zmienił się na gorsze, wraz ze wzrostem pieniędzy jakie są pompowane w ten sport. Pozdrawiam.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.