Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • AndrzejK lubi Komentarz

  1) akcje ratunkowa mogli podjac tylko ci, co byli tam na miejscu. Czyli tylko polska wyprawa K2
  2) ze wzgledu na maksymalny stopien trudnosci akcje mogli podjac tylko najlepsi z najlepszych - a Bielecki i Urubko takimi sa.
  3) akcje ratunkowa mogli podjac tylko ci, co byli tam juz zaklimatyzowani. Czyli tylko czlonkowie wyprawy K2.
  4) helikoptery byly w trakcie zalatwiania, i Francuzi nie mieli tu nic do roboty. Mogli najwyzej zbierac pieniadze, w taki sam sposob jak w Polsce - prywatnie: zbiorka zainicjowana przez przyjaciol a datki od ludzi prywatnych. Taka akcja tam ruszyla.
  5) zanim pieniadze dotra mija czas. Wlascicielem helikopterow jest armia pakistanska, im nie wystarczy obietnica, oni zadaja gwarancji na szczeblu rzadowym, ze zebrane pieniadze beda wplacone. Polska ambasada tam na miejscu musiala je dac . Zajela sie tym pierwsza, nie bylo sensu dublowac jej dzialan.
  Mozna tylko ubolewac, ze przekazanie decyzji o daniu tych gwarancji na szczeblu minister spraw zagr.--> ambasada trwalo tak dlugo. Tych kilka godzin zwloki zadecydowalo o tym, ze wyprawa opoznila sie o prawie dobe (bo juz zdazyl zapasc zmrok)

 • AndrzejK lubi Komentarz

  Ludzie myślcie trochę. Mnóstwo błędnych informacji i przekłamań.
  Powiem tak: gdyby rzeczywiście chodziło o pogodę (taka jest wersja oficjalna) wówczas akcja ratunkowa zostałaby przełożona, a nie zakończona. Ponadto w dzisiejszych czasach pogodę da się określić precyzyjnie na kilka dni do przodu. Więc nie pogoda była problemem. Zauważcie, że wszystko przebiegało zgodnie z planem, do momentu dotarcia do Elisabeth Revol. W tym momencie zdarzyło się coś, co spowodowało zmianę planów i zakończenie akcji ratunkowej. Oczywiście przyczyną nie była pogoda lecz informacja od Francuzki na temat stanu Tomasza (jest zdaniem był w agonii, umierał). W tej sytuacji rzeczywiście nie było sensu iść po niego bo bylaby to wspinaczka tylko po to aby zobaczyć ciało kolegi i wrócić spowrotem (bez niego). I to jest w porządku, natomiast dokonano drobnego oszustwa, dano ludziom nadzieję, a następnie zasłoniono się pogodą zamiast powiedzieć prawdę. I to nie jest w porzadku.

 • AndrzejK otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • AndrzejK otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • AndrzejK lubi Komentarz

  Boze prowadz ich dodaj nadludzkiej sily.

 • AndrzejK napisał/a komentarz do Grupa ratowników dokonała niemożliwego. Bielecki i Urubko dotarli do Revol w 8 godzin!

  Trzymam kciuki za powodzenie akcji ratunkowej.

 • AndrzejK lubi Komentarz

  Denis i Bielecki to są jednak maszyny do wchodzenia. Oby nic im się nie stało...Tomek ma bardzo odporny organizm, oby tylko pogoda była dostatecznie dobra - Bielecki i Urubko podjęli akcję także nocą a nich to także wielkie ryzyko i nie wiadomo, jak długo będą w stanie iść.. temperatura, pogoda robi swoje.

 • AndrzejK został fanem Kamil Grosicki

 • AndrzejK napisał/a komentarz do Występ Mateusza Bieńka na ME 2017 pod znakiem zapytania. Andrzej Wrona powołany do kadry Polski w trybie awaryjnym

  To już koniec świata, co ten Fefe wyprawia? Obrotowego Wronę powołał? Wrona będzie stał i kręcił się jak wiertarka. Zgroza!!!

 • AndrzejK został fanem Robert Lewandowski

 • AndrzejK lubi Komentarz

  jazda z kurami, Areczko jazda z kurami!

 • AndrzejK lubi Komentarz

  hahaha

 • AndrzejK lubi Komentarz

  Brawo Arkowcy !!

  JESZCZE JEDEN !!

 • AndrzejK lubi Komentarz

  nie wydaje mi się, żeby Piter nie grając prawie rok miał lepsze analizy meczowe i treningowe od Marcina, który dawał z siebie ile mógł w Berlinie i Tokio w trakcie boju o awans...Zrobił naprawdę dużo - jest najlepszym blokiem jaki chyba mamy...
  Lubię Piotrka i fajnie, że wraca do formy...życzę mu z całego serca żeby wrócił do formy sprzed kontuzji, ale chyba jeszcze za wcześnie na taką impreze...a Marcin jest bardzo spostrzegawczy, potrafi bardziej przewidzieć sytuację na boisku, walczył...
  i jeszcze Bednorz zamiast Szalpuka...
  dziwnie się dzieje...przykro!

 • AndrzejK lubi Komentarz

  No właśnie Nowakowskiego bierze za zasługi, o tym jest ten artykuł.

 • AndrzejK lubi Komentarz

  Wielki błąd ,że M.Możdżonek nie jedzie,wielki, obyśmy tylko słono za tą decyzję nie zapłacili. .

 • AndrzejK lubi Komentarz

  Moim zdaniem robi wbrew swoim zapowiedziom, bo bierze Pitera li tylko za zasługi a nie decyduje aktualna forma. Żle zrobił że nie wstawił Możdżona w którymś z meczów finału LŚ. Wszyscy widzieliby na jakim etapie formy jest też Marcin. Piter jak było widać jest zdecydowanie pod formą.Po raz pierwszy za kadencji Antigi zobaczyłem brak chemi w zespole.Forma zespołu faluje i była najgorsza z wszystkich finalistów LŚ. Marcin był typowym asem w rękawie i wywiązywał się znakomicie z tej roli,a Piotrka w tej roli jakoś nie widzę.

 • AndrzejK został fanem Maja Tokarska

 • AndrzejK lubi zdjęcia:

   

 • AndrzejK lubi zdjęcia:

   

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.