Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marek Starkowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Andrzej żartował :) czarny humor :)

 • Marek Starkowski został fanem Jacek Gajewski

 • Marek Starkowski lubi Komentarz

  dokładnie raz się wygrywa raz przegrywa , sorry że wspomnę ale zachowanie waszych kibiców po meczu nie było w porządku . Zgodzę się z komentarzem 1 kibica ZG zmienić prowadzącego .

 • Marek Starkowski lubi Komentarz

  No Panie Kapitanie nie popisał się Pan wczoraj. Ogólnie zawiedli prawie wszyscy chyba tylko AJ był na +. Sasza mniej więcej ok. Adamczewski i Bech walczyli ale raczej bez efektu. Protas i Hampel tragedia. Dwóch liderów drużyny jedzie jak na rowerze. Od nich każdy się spodziewał 10+ a nie 1. Ogólnie nie wiem co było przyczyną tego u Protasa, chociaż już od pierwszego meczu miałem obawy a to dlatego, że Protas od początku sezonu jechał. Raczej przyzwyczaił mnie do tego że rozkręcał się od 4-5 spotkania w lidze i na Play Off był w maksymalnej formie (chyba w tym roku za wcześnie się rozkręcił i siły nie starczyło Co do Jarka tu problem jest w psychice po prostu facet ma teraz co innego na głowie i widać to na torze. Gadanie o problemach sprzętowych to unik bo nikt mi nie powie, że zawodnik który dysponuje taką ilością sprzętu mówi że nagle ma problemy sprzętowe. Nie ma opcji mając ponad 10 dobrych silników, że wszystkie nagle nie jadą.
  Przykra porażka ale przy takiej formie zawodników nie było innej możliwości. Druga rzecz to tor w Gorzowie. Niby równy (było pare miejsc nierównych ale bez tragedii), ale widowisko marne start i meta. Dopiero w nominowanych były mijanki. Dla tych co napiszą że zawodnicy Falubazu po prostu nie mogli dogonić Gorzowian to odsyłam do biegu który wygrał Sasza. Szybszy Zmarzlik na swoim torze nie był w stanie go wyprzedzić bo jak tylko zjechał ze ścieżki to doganiał go AJ. Gratuluje Stali wygranej półfinału i życze powodzenia w finale (bo przy takiej dyspozycji juniorów Leszna będzie im potrzebne).
  Pozdrawiam

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.