Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • wolevolley lubi Komentarz

  Bartek Smektała to nasza duma i chwała, Bartek Smektaaaaała :)

 • wolevolley lubi Komentarz

  Bartek Smektała jest świetnym juniorem, ale wciąż krok za Maksymem Drabikiem. Niewątpliwie będzie się dalej rozwijał i będzie coraz lepiej jeździł.
  Ale jest jednym z najlepszych polskich juniorów, Bartek tak trzymaj:)

 • wolevolley lubi Komentarz

  Bartek to przykład prawidłowego rozwoju zawodnika. Żadnych fajerwerków tylko systematyczna praca i z roku na rok podnoszenie swoich kwalifikacji i coraz mniej asekuracyjna jazda, która jeszcze trochę go blokuje.
  Nie zdziwię się jak za parę lat okaże się ,że będzie jednym z najlepszy na świecie i przyćmi tych, z grona młodych zawodników (25-) , którzy dzisiaj są od niego wyraźnie lepsi

 • wolevolley lubi Komentarz

  Pytanie ankietowne to już niżej niż dno.

 • wolevolley lubi Komentarz

  Zadać takie pytanie... ten kto to pisał nie jest normalny.. trzymaj się Max!!

 • wolevolley lubi Komentarz

  SF sięgają dna takim pytaniem. Druga rzecz to niemożliwość komentowania GP w relacji na żywo, czyżby cenzura?

 • wolevolley lubi Komentarz

  ta ankieta to na serio? czy znów festiwal beki?

 • wolevolley lubi Komentarz

  fragmenty meczu:

 • wolevolley lubi Komentarz

  a co z Kędzierskim? całkowicie niewidoczny.. nawet w przedsezonowych sparingach grał Tichacek..

 • wolevolley lubi Komentarz

  Akurat jeśli chodzi o Szymurę to jestem naprawdę spokojny, bo Gardini nie boi się stawiać na młodych. To on wykreował Bednorza w Pluslidze, a poza tym spod jego pieczy Kochanowski i Śliwka dostali się do kadry A, więc sądzę, że gra Szymury w większym etapie to kwestia czasu. Myślę, że to zabieg celowy, mający na razie dać mu komfort psychiczny, bo przez 3 lata bronił się przed spadkiem, a nagle walczy o trofeum - taki rozkrok grozi szpagatem. Mam tylko nadzieję, że pójdzie krok dalej i postawi na Rejno w miejsce Wiśniewskiego. A może nawet "pokaże jaja" i zagra w większym wymiarze Semeniukiem.

 • wolevolley lubi Komentarz

  Bednorz 7 atomowych zagrywek zakończonych punktem ....WOW...a Lomacz pokazał że potrafi na tle Toniutiiego wypaść bardzo dobrze. Znakomita gra z środkowymi. Mam nadzieję że nowy trener postawi na Grześka a nie Fabiana. Na przyjęciu zaczyna nam się robić prawdziwy tłok....Śliwka szaleje w sparingach na tle dobrych drużyn , będzie Mika..Bednorz ( zagrywki 115 na godzinę jestem mega pozytywnie zaskoczony), bardzo dobrze prezentuja się Włodarczyk, Fornal jest Szalpuk hmm ciekawe jak to ułoży nowy trener. Ogólnie mówiło się że liga się osłabi ale jakoś wcale nie jestem taki pewny. Takie Oniko wygląda np bardzo solidnie wygrana z Berlinem..to nie jest anonimowy zespół. Skra po pozbyciu się największego sabotazysty Uriarte też będzie mocniejsza o wiele

 • wolevolley lubi Komentarz

  Nie mieści mi się w głowie, jak można grać Buszkiem sadzając na ławie Szymurę!! Myślałem, że to po prostu ulubieniec Fefego, a tu się okazuje, że Gardini nacina się w ten sam sposób. Rezultat? 7 pktów w czterech setach, ratio -4. Szymura wszedł na chwilę i skończył 3/5.

 • wolevolley lubi Komentarz

  Graty Max !

 • wolevolley napisał/a komentarz do Polacy wybrali. Oto najseksowniejsi polscy sportowcy

  Czy to jakiś żart?:) W takim razie ankietowani raczej nie znają za wielu polskich sportowców.

 • wolevolley napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Oj, nie zdążyli :D

 • wolevolley napisał/a komentarz do Nowy trener reprezentacji? Młody, charyzmatyczny i przede wszystkim Polak

  Błagam, niech Igła się bierze za trenerstwo

 • wolevolley lubi Komentarz

  A jak wbije gwoździa to nie drze się jakby pokonał właśnie samego Krakena, ani nie pajacuje tak jak np. Kubiak. Bardzo szanuje Michaiłowa za klasę sportową i wysoką kulturę osobistą.

 • wolevolley lubi Komentarz

  Hampel wsteczny wrzucil bo by po Piterze bylo :-(

 • wolevolley lubi Komentarz

  dudek zahaczył piotrka

 • wolevolley lubi Komentarz

  no ale dudek out

 • wolevolley lubi Komentarz

  Dudek out.

 • wolevolley lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • wolevolley lubi Komentarz

  Mecz sparingowy ma pokazać zdolność zespołu i jego zgranie a jak wiemy Resa po raz kolejny została przemeblowana.
  Wpierw niech wrócą kadrowicze czyli Lemański nowy Fin i Tibo i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć o potencjalnej "6"

 • wolevolley lubi Komentarz

  Zmiany były tylko jak podano przy składach - dwa pierwsze sety rozegrała para Tichacek - Schoeps, dwa kolejne Kędzierski - Jarosz i wygląda na to, że na dziś to oni są zmiennikami. Bardzo dobrze pokazał się Olek Śliwka i Marcin Możdżonek. Marcin straszył w bloku i tradycyjnie szalał na 9 metrze. Tego brakowało gwiazdom na ME. Olkowi dobrze towarzyszył Dominik Depowski, trochę nieporozumień zdarzyło się na przyjęciu z Pawłem Ruskiem (Maślak cały mecz w kwadracie). Aluron częściej prowadził, ale im bliżej było 20 pkt, tym częściej byli blokowani, skutkiem czego strzelali też po autach. W ogóle blokiem Resovia ten mecz wygrała. Olek wzmacnia zagrywkę i dobrze to wyglądało, choć jeszcze wymaga pracy. Znakomicie pokazywał się w końcówkach setów i nie drżała mu ręka przy kończonych piłkach. Kuba Jarosz początek po wejściu miał nieciekawy, ale im dalej w mecz, tym nabierał większej pewności i dokładności. Widać, że brakuje zgrania z Kędzierskim, zdarzały się podwieszenia i gonitwa za piłką.. Mecz rozegrany na sportowym luzie z obu stron i cieszył uśmiech szczególnie na twarzy Grześka Boćka, który widać nabiera mocy.

 • wolevolley lubi Komentarz

  Kadra na rok 2019 :
  wyleczony mika z leonem na przyjeciu plus w miare ograny kaczmarek ziobrowski lub muzja i mamy super trojke skrzydłowych, wtedy wystarczy super dokladny wystawiacz jak lomacz lub inny mlody. srodek bedzie mlody ale ograny. loge swiatowa 2018 przeznaczyc na ogranie czworki mlodych przyjmujacych sliwka szalpuk fornal kwolek tak aby wyselekconowac dwoch najalepszych do miki i leona.
  JAK DLA MNIE KADRE MOZE PROWADZIC POLAK. TYLKO W PRZYSZLYM ROKU NIE WYMAGAJMY WYNIKOW . CELEM TEJ REPERZENTACJI DO ME 2019 CZYLI KWALIFIKACJA OLIMPISKA.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.