Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wawa61 lubi Komentarz

  W siatce zaczyna być jak w piłce kopanej rządzi szatnia, Ryszard Bosek wie o tym doskonale, stare wygi maja najwięcej do powiedzenia.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  kubiak dno , drzyzga dno , zatorski nędza z bidą , o nowakowskim szkoda gadaćczas na młodych panie h.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Heynen mógłby zostać pod warunkiem, że uwolni się od przywiązania do nazwisk. Kubiak nie powinien lecieć do Tokio.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Heynen out, Heynen musi odejść !!!, przegrał Mistrzostwa Europy, przegrał Ligę Narodów, przegrał IGRZYSKA OLIMPIJSKIE, pewna formuła się wyczerpała, z roku na rok coraz gorzej, im szybciej nowy trener obejmie kadrę z tak wielkim potencjałem, tym lepiej dla polskiej siatkówki !!! :) #heynenout

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Drzyzga i Kubiak - zielona trawka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Reszta z trenerem zostaje i będzie dobrze.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Jacy kibice , bo ja nie znam żadnego , który jest za pozostaniem Heynena!!!! Kubiak dno i wodorosty a pojechał , to samo Kaczmarek i czyja to wina?Śliwka też pojechał a nic nie grał za to zostali w domu Huber , Bednorz i Fornal.Ktoś za tą selekcję do diabła odpowiada i nie tak jak Morawiecki , tylko rzeczywiście.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Było już tyłu trenerów, i kolejny nie gwarantuje sukcesu, na IO. Poza tym do kolejnych Igrzysk, i nowy trener zdąży się wypalić, więc ten powinien pokazać, że wyciągnął wnioski, na ME.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Trener może zostać,ale NOWAKOWSKI,ŚLIWKA zdecydowanie Out z kadry !

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Jak nie Heynen to kto. Jedna porażka nie powinna być decydująca. Zna zawodników od podszewki, zapewne wyciągnie odpowiednie wnioski.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Nigdy nie dostaniemy odpowiedzi na pytanie czy ćwierćfinałowa porażka z Francją była jedynie wypadkiem przy pracy. Po prostu w tym sezonie nie zobaczymy olimpijskiej drużyny wg pomysłu Heynena w wymyślonym przez niego ZDROWYM zestawieniu personalnym. Można oczekiwać, że ze startu w ME Kubiak sam zrezygnuje (ze względów zdrowotnych). To oraz fakt, że na ME będą już szersze (nie 12-osobowe składy) automatycznie stworzy alibi dla Heynena, który weźmie tych których słusznie czy niesłusznie pominął w wyborze na IO. I kto wie czy ci "pominięci" + absencja Kubiaka nie dadzą wyniku, który uratuje mu skórę (a przynajmniej reputację).

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Mało tego, że przewietrzanie atmosfery, działa wyłącznie na krótką metę, a nie na 3 lata, to czy Francuzi, zaliczyli katastrofę, trzymając trenera, który nie wyszedł z grupy, w 2016?

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Jak dla mnie musi zostać. Pełno w Polsce "ekspertów" "fachowców" którzy chcą zwalniać trenerów! Nie biorą pod uwagę dyspozycji dnia sportowców, co wtedy trener winny? Heynen jest genialnym trenerem z najwyższej półki. Oby został na grube lata.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  @obiektywny: Daleko Ci od "obiektywizmu", pomijając dość niemiłe (eufemizm) żarty na temat Leona. Zajrzyj do statystyk - są na stronach "olympics[dot]com". Nie byłem jakimś zaprzedanym zwolennikiem obecności Leona w kadrze - nie, nie z powodów nacji, tylko dlatego, że reprezentował już inny kraj. Jednak sytuacja była na tyle specyficzna, że przetrawiłem ten problem. I od tego momentu nie mam NAJMNIEJSZYCH wątpliwości co do prawa do reprezentowania Polski - jest wystarczająco dużo powodów, więcej niż w przypadku innych "powołań"... Czy jest najlepszy na świecie? Wiele źródeł tak informuje, że tak. Ja ostrożnie lokuję go w pierwszej czwórce-piątce (pytanie, co bierzemy pod uwagę). Zakładałem, że obecność Leona w kadrze będzie uzasadniona sportowo. I była! Z meczu na mecz coraz lepiej (a już na pewno lepiej od LN). Fakt, w meczu z Francją serwis nie leżał, ale nikomu nie leżał. A On (przede wszystkim On), jak i Bartek to były w zasadzie jedyne mocne punkty w tym meczu. Zapewne trudniej rotować takim zawodnikiem, z różnych względów. Ale między innymi z takiego, że nawet jak w meczach ligi włoskiej coś nie szło w jednym czy drugim secie, to ratio pomeczowe mówiło o realnej wartości tego siatkarza (choć były też i słabe mecze, ale to przecież człowiek, nie maszyna).

 • Wawa61 lubi Komentarz

  @obiektywny: A to Leon jest winny ze po MS praktycznie wszyscy potracili forme .Szalpuk Kubiak Nowakowski .Dobrze ze Leon przyszedl bo nie bylo by nas nawet na IO.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Jestem za wywaleniem Heynena z trenera.Bo gdy nasi grali to były sukcesy a gdy naszym szło tak sobie to sukcesy się skończyły.Bo co robił tenże niby trener leciał do laptopa wypinał
  d..ę na zawodników i coś szukał.Co robił inny trener podpowiadał co grac dokonywał zmian,korygował ustawienia na boisku zawodników.Gdyby Heynen był trenerem to by go nie zwolniono z Perougi Jeżeli go bronicie to podajcie jakie koolwiek za.Bo przeciw to:
  1/zabrał Nowakowskiego na IO po co
  2/Wystawiał Sliwkę grał na30% tego co kiedyś i nie umiał go pobudzić
  3/Miał sprawdzonego Semeniuka ale ni korzystał z niego
  4/Wprowadzał Kaqczmarka na zagrywkę co było bezefektywne
  5/Kiedy Nowakowski zaserwowł babola w siatkę to uważałem że razem z Heynenem
  powinni wracać na piechotę do domu.
  Kiedy przegraliśmy mecz z francją kiedy ich trener zmienił rozgrywającego.
  Nasz powinien zrobić to samo i to natychmiast.Zostaję przy swoim Heynen won

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Gdyby kibice decydowali, to Nawrocki dawno, nie prowadziłby żeńskiej reprezentacji, w siatkówce.We wrześniu, będzie nowy prezes PZPŚ, i po ME zdecyduje, co dalej...

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Jak do tej pory to tylko jeden siatkarz pokazal z tych mlodszych ze jesli jest formie to potrafi udzwignac ciezar gry w reprezentacji w powaznym turnieju .Siatkarz ktory nie jest jakims pomocnikiem tylko gral pierwsze skrzypce .Tym siatkarzem jest Bednorz on pokazal w LN ze potrafi pociagnac druzyne zreszta slusznie zostal wybrany najlepszym przyjmujacym.Dlatego trzeba dac mu szanse zagrania razem z Leonem bo to jest naprawde potezny potencjal slabszy sezon w rosji o niczym swiadczy wierze ze chlopak poprawi gre w ataku bo na zagrywce i przyjeciu do blyszczal i na ostatniej LN

 • Wawa61 napisał/a komentarz do Dinamo Zagrzeb przekonane, że sędzia popełnił błąd. "Ewidentny rzut karny"

  @7Zark7: a piłkarzy tzw. trenerów i prezesów wysłać na kasę do Biedronki

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Polski futbol to dno , wodorosty i kilometr mułu , powinni tego zakazać...

 • Wawa61 napisał/a komentarz do TAURON Liga. Mistrz Polski rośnie w siłę. Reprezentantka Brazylii dołączyła do Grupy Azoty Chemika Police

  na razie transfery ok. Byleby tylko nie Nawrocki proszę! Choć wygląda , że są już niestety ugadani- stąd zapewne odejście Maj Erwardt , bo raczej z Jackiem się nie lubią. W takim wypadku będzie zamiana jednej z najlepszych libero w kraju na jednego z najsłabszych trenerów.

 • Wawa61 napisał/a komentarz do Grupa Azoty Chemik Police sprowadził kolejną reprezentantkę Polski

  Wszystko to niepotrzebne skoro TRENEREM ma być Jacek Nawrocki. Szkoda dziewczyn, regres zapewniony.

 • Wawa61 napisał/a komentarz do Reprezentantka Polski podjęła decyzję. Wiemy, gdzie zagra Agnieszka Kąkolewska

  Mam nadzieję ,że jako trzecia rezerwowa.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Nikt nie chciał to została.Najsłabsza z pośród środkowych.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Totalne drewno. Procz wzrostu nie ma zadnych siatkarskicn umiejetności.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Niestety ,mimo dobrego wzrostu i dość długiej gry zabrakło talentu i energii ,jest po prostu słaba !!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.