Wawa61 - lubi

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Z Marleną Pleśniorowicz zespół gra lepiej, ale trener Jacek Nawrocki nie odważy się posadzić J. Wołosz na ławce. Uparcie na nią stawia i nie chce widzieć, że z Joanna na rozegraniu gra się jakoś nie układa.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Moim zdaniem drużyna traci przy rozegraniu Wołosz, lepiej to wygląda gdy rozgrywającą jest Pleśnierowicz mimo że nie gra w tak wielkim klubie jak Wołosz. Ciekawy jestem na którą postawi trener w turnieju eliminacyjnym do IO.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Obawiam się naszego awansu na IO. Co do rozgrywającej moim skromnym zdaniem Pleśnierowicz powinna dostać szansę bo gra z Wolosz jakoś się nie klei. Oczywiście nic jej nie ujmując.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Zaorać to czym prędzej. Cała tę śmieszną tzw. piłkę nożną, w wykonaniu naszych rodzimych kopaczy za grubą kasę, którzy systematycznie kompromitują kraj.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  A moze by tak aneksy do umow i kazdepu pilkarzowi w polsce dolozyc 50 tys? Tzn w legii i widzewie po 75 tys

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Ewidentnie to jest dla nas zbyt trudna i skomplikowana dyscyplina sportu.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Następne niedojdy z Probierzem na czele.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Jak by odkryli Atlantydę to i oni by nam dokopali .

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Klasyk.Emocje jak na grzybach.Więcej ambicji u rywali.Smutna rzeczywistość polskich klubów w europejskich pucharach.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Jaki tam Dramat??To jest poprostu smutna rzeczywistość Polskich klubów i Polskiej ligi nigdy nie obejrze meczu Eklasy nawet jak mi za to zapłacą szczerze wole juz te polskie telenowele typu M jak Miłość od naszej rodzimej kopanej;p.Tu nawet wywalenie Bońka nie pomoże bo Polskie kluby to biedaki w skali europejskiej każdy ambitny gracz chce jak najszybciej skudlić z tej zapyziałej Ligi a ci co przychodzą z zagranicy to odpadki klasy c albo i niżej którym się nie powiodło w silniejszych klubach.A i jeszcze dodam że skauting u nas leży i kwiczy i tyle w tym temacie;p.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Ludzie nie róbcie dziury w całym!!

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Wanio to chyba wasz człowiek SF, Jedna głupia wypowiedź a tu kilka artykułów dziennie. Produkcja pełną parą...

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Prezes PZPS jest chyba oderwany od rzeczywistości albo żyje siatkówką od święta. Pozostali działacze o wszystkim wiedzieli tylko ten nic nie wiedział a robi z tego aferę, która nikomu nie jest potrzebna. A może Heynen do niego nie dzwonił bo ten nie zna żadnych języków, i ma wyłączony telefon bo często przebywa w studio Polsatu.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Ukarac Redaktora za sfolmurowanie prowokujacego pytania. Jaki inters maja ludzie robiacy zadyme i hejt na Trenera? Proste sa to czlowiekowate ktore za wszelka cene nie chca dopuscic do sukcesow Polsiej siatkowki i probuja sklucic srodowisko. Przeciez ten czlowiek nie polecial sie bawic tylko dalej ciezko pracowac z kadra. Opinie towarzystwa pod wodza lysego redaktorka zenujace. Nigdy juz nie uwierze w Twoja uczciwosc i prawdomownosc.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Redaktor Wanio powinien za swojej słowa przeprosić i odpocząć od komentowania. Ekipa Polsatu Sport od dłuższego czasu kreuje trenerów i ich zwalnia. Na tą chwilę Heynen broni się na całej linii. Są wyniki ponad oczekiwania, zawodnicy w humorach, kadra szeroka więc buduje podstawy na lata. Czas więc pseudo eksperci TV i internetowi zamknąć gęby. Czasem milczący można usłyszeć mądrego) czytaj naszego Trenera)

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Z tego co czytam w internecie - i nie tylko, to krytyka ze strony kibiców jest w jakichś 10-ciu procentach, a cała reszta wspiera Heynena. Odwrotnie - i to dosłownie - jest natomiast w przypadku pismaków i tych niby ekspertów. Tak więc nie stawiajcie kibiców w jednym szeregu z Wami - pseudo znawcami, bo po pierwsze nie okazujecie szacunku dla swoich czytelników, a po drugie i tak nikt w to nie uwierzy.
  A tak przy okazji, to przydałoby się teraz, aby kilka czy nawet kilkanaście osób publicznie przeprosiło Heynena, a nie nadal siało i szerzyło ferment!
  Tyle w temacie.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Sukces zawsze sam się obroni :) Więc szkoda czasu na dywagacje. Jakie to polskie zdobyliśmy medal a my szukamy negatywów. Pytam się po co ? Cieszmy się z brązowego pudła i czekajmy na eliminacje, puchar świata itd. A Wańko jak to Wańko czy to jest ktoś ?

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Można też stwierdzić, ze opuścił tych w Zakopanem!
  Do tych krytykantów: "To gdzie powinien być?".
  Jak by się nie zakwalifikowali na IO to powiedzą, że powinien być w Zakopanem,a nie w Chicago.
  A to, że chciał pogodzić obydwa cele,to już wielu nie zauważa.
  Pisałem już znacznie wcześniej, ( przed LN), że mamy wyjątkowo rozsądnego trenera, budującego i reprezentację oraz głębokie zaplecze. Taki sposób prowadzenia gwarantuje ciągłość reprezentacji. Niektórzy zapominają co się stało z reprezentacją w piłce ręcznej. Odszedł trzon reprezentacji i wszystko się posypało, bo nie było odpowiednio przygotowanych zmienników. Druga sprawa to silna liga siatkarska bez nadmiaru słabych obcokrajowców co owocuje stałym dopływem młodzieży. Ważne jest też dobre szkolenie w klubach i popularność dyscypliny.
  Nie rozumiem jak można krytykować selekcjonera za sukces jakim jest 3 miejsce na świecie w LN w składzie stanowiącym tzw. drugi skład. Ogranie tych młodych jest bezcenne dla przyszłości reprezentacji.

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Wawa61 lubi Komentarz

  Chcecie jechać na olimpiadę czy mieć Głowno warte 3 miejsce są cele ważne i ważniejsze