ryba1985 - lubi - strona 2

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Niech wygra lepszy! :)

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Tak sobie zalukałem... i obyśmy się nie ululali tym zwycięstwem. Anwil przegrał mecz w głowie. Za łatwo wygrali w piątek i niewłaściwie zinterpretowali sytuację... obyśmy nie wykonali czegoś podobnego. Fakt, Dziki przywróciły wiarę ale też wiele było "powrotów". Potrzebna nam stałość w wykonywanym zajęciu. Powtórzę się, ale to Anwil spartaczył dzisiejszą bitwę... a idzie o wygranie wojny. Mamy łatwość w gubieniu... ta faza rozgrywek woła o uszczelnienie by nam głupio między paluchami nie wypływało. Liczę, że "dzisiaj" odbuduje nasze morale. Tyle co do Dzików... ale jeszcze jedno wylazło... kibice we Włocku nie dali wsparcia w momencie gdy powinni (nie nasz to problem)... ale to instrukcja dla nas by być jako kibice non stop z Dzikami pamiętając, że mamy łatwość chwytania przestojów (a te mogą wiele kosztować). Musimy tę naszą sinusoidę jako kibice od dołu podpierać i wypychać ku górze;) Hala może dać wiele co Włocek pokazał w piątek. Kolej na CRS... z respektem dla Rywala... ale To nasz parkiet! Niech na sportowo wygra to Lepszy! Może warto rozważyć "areszt" w Rubenie;) Drzewiej działało he, he;)

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Anwil popełnił ten sam błąd jaki Zastal popełniał w lidze... Podeszli do meczu bez należytej koncentracji z myślą że zaraz zrobimy tu powtórkę z piątku i będzie git. Z kolei Zastal zagrał z wielką motywacją i wolą walki. Anwil z kolei z wolą zwycięstwa. Oby w Zielonej to się nie odwróciło.

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Słuszna racja Kato. Przewiduję w środę i w piątek gumki od majtek naprężone na maksa... i tylko zdrowy doping może tu coś pomóc.

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Jesteśmy na dobrej drodze ale... Anwil to silny przeciwnik. Dziś został zraniony ale z pewnością jeszcze warkną...Nie możemy się zachłysnąć, bo jak widać po dzisiejszym występie rozluźnionych Włocławian, to niezdrowe.

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Refleksja na chlodno... Jak u ryby ;-)

 • ryba1985 lubi Komentarz

  A taki byłeś pewny . Mówiłem że będzie bardziej bolało. Mimo to uważam że wynik tego półfinału jest nadal otwarty.

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Nieśmiało przypomnę, że pisałem, iż zachłyśnięcie się nazwiskiem Hosley zamiast szukania klasowej jedynki może być niebezpieczne. No i dziś mieliśmy tą sytuację jak w soczewce. Łączyński eval minus dwa a Hosley bez błysku i niewiele lepiej. Jak Anwil nie będzie w finale to będzie to zawdzięczał temu transferowemu błędowi. Jak mozna w ogóle marzyć o tytule mając Łączkę jako pierwszą jedynkę? On może zagrać dobry mecz ale nie pociągnie zespołu do mistrzostwa bo nie ma po prostu takich umiejętności. Zastal gratki za zwycięstwo. Kto wie czy to nie był mecz na odrodzenie mistrza.

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Wiesz nikt nie musie jego,mnie czy ciebie lubic ale nie mozna obrazac wszystkich co maja inne zdanie co on.I te ciagle zale do wszystkiego i wszystkich tylko nie do siebie

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Ależ dzisiaj Stelmet dostał łomot - tak łomot, bo nie moge inaczej nazwać tego co przed chwilą zobaczyłem. Patrzyłem w "pudło" i przecierałem oczy ze zdumienia - dosłownie! Nie będę oceniał, bo żaden ze mnie ekspert, ale z taką grą jak dzisiaj to w Zielonej Górze mogą sobie jedynie pomarzyć o medalu - jakimkolwiek! Do poprawy praktycznie wszystko i to jak najszybciej. Jedynie Gecevićius i Matczak mogą teraz spojrzeć w lustro, na pozostałych spuszczam zasłonę milczenia. Mam nadzieję że ta rywalizacja się wyrówna i zobaczymy pojedynki choćby na takim poziomie jak wczorajszy pomiędzy Stalą i Piernikami.

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Zastal to kupa po zatruciu gronkowcem. Drużyna zbudowana zgodnie z pożółkłym podręcznikiem.
  Anwil? Nowoczesna, europejska drużyna z przewagą fizyczności na KAŻDEJ pozycji (mistrzostwo dziś, Florek pilnujący Q).
  Jedyne, co trzyma przy nadziei to to, że w przyszłym sezonie drużyna z IV miejsca będzie grała w pucharach a nawy trener zupełnie zmieni ten team.
  No i oczywiście, że sponsorzy po takiej śmierdzącej kupie nie uciekną :/

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Nie wiem jak to sìę dalej potoczy . Już Stelmenci szukają ofiary . Może to Urlep może ktoś inny a prawda bez urazy jest taka że Stelmet to nie drużyna . Spójrzeć wystarczy na ławkę Anwilu a na Stelmet . W Anwilu każdy wspiera każdego , mobilizują się nawzajem , patrzą w trenera i go słuchają a popatrzcie na Stelmet - każdy patrzy gdzieś indziej ,brak mobilizacji , brak uwagi w słowa trenera i wielkie nerwy . Za taką kasę i z takimi niby gwiazdami mecze powinniście rozpoczynać mecze z - 25 pkt by inni mieli szanse . Zawsze płaczecie na sędxiów a oni dziś policzyłem ,,podarowali wam 22 pkt . Brawo Anwil . Bez względu na to jak będzie dalej pokazaliście co to jest zespòł i że gwiazdy Stelmetu są dobre do programu ,,Taniec z gwiazdami ,, a mniej do koszykówki .

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Piekny mecz brawo Anwil cała POLSKA z wami !!!

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Ale nas wy.... w tyłek bez mydła.

 • ryba1985 lubi Komentarz

  W zbiórkach:Anwil - 39, Stelmet -23. WTF?? Mam wrażenie, że zagrali tak jakby chcieli zwolnić trenera. Na stojąco, bez zaangażowania i ambicji. Zmęczeniem chyba tego nie da się tłumaczyć bo sporo było czasu na odpoczynek. Mniejszą rotacją też nie, bo Stelmet grał na stojąco praktycznie od początku. Zdecydowała przegrana deska i większa o 9 ilość wykonanych akcji w ataku przez Anwil.

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Pieknie ANIWIL abyście jeszcze w niedziele spuscili taki lomot miszczooom mecz w pelni pod kontrola BRAWO !!!

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Piekny mecz brawo Anwil cała POLSKA z wami !!!

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Brawo Anwil, a Stelmet niech się ogarnie, jeśli chce jeszcze coś osiągnąć. Pytanie czy chce???

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Wszedzie niby podpucha i spiski. Kurna, ludzie przecież Anwil dziś Was wydymał jak chciał- z czego bardzo się cieszę. Liczę, że trzon starców (Koszmarek, DrewnoHryc i Zamoj) zostaną u Was na zawsze. Z czasem przejdą do jakieś amatorki w pagórku. A nie, to już jest poziom amator! :)

  Janusz, pewnie by Ci żyłka pierdząca pękła gdyby setka poszła co? Ciekawe na co zwali się teraz winę.

  Liczę na szybko sweep w wykonaniu Anwilu.

  PS. Akcja Matczaka z pośluzgnięciem się z piłka i wstaniem- przecież to kroki prawda?

 • ryba1985 lubi Komentarz

  Jaki klub taki prezes