• Gotryx

  Okropne losowanie w siatkówce LM kobiet wszystkie kluby dalekie loty do Azerbejdzanu

 • Gotryx

  Drugie miejsce zajęli żużlowcy Unii Leszno a trzecie drużyna z Gorzowa wspólnie ze Startem Gniezno.

 • Gotryx

  Falubaz znów najlepszy! W Pile nasi młodzi zawodnicy zdobyli 20 punktów i zajęli pierwsze miejsce. Z kontuzją zawody zakonczył Adrian Wojewoda, który w swoim trzecim starcie złamał obojczyk.

  Punkty zdobyli: Adam Strzelec 11, Kacper Rogowski 6, Remigiusz Perzyński 3, Adrian Wojewoda 2

 • Gotryx

  29.04.2012 Parchim (tor długi)

  Lista startowa jest identyczna jak wypisana powyżej. Jedyną różnicą jest, że do tabeli biegów pod nr 12 wpisany będzie Ronny Studemann, a Robert Baumann zajmie miejsce rezerwowego.

 • Gotryx

  28.04.2012 Ludwigslust (tor klasyczny)

  Lista startowa:
  1. Bjorn Hansen - Norwegia
  2. Andrew Appleton - Wielka Brytania
  3. Lars Zandviet - Holandia
  4. Mads Georgsen - Dania
  5. Enrico Sonnenberg - Niemcy
  6. Aki Pekka Mustonen - Finlandia
  7. Władimir Trofimow - Ukraina
  8. Stefan Bromberg - Niemcy
  9. Aarni Heikkila - Finlandia
  10. Michael Diener - Niemcy
  11. Grzegorz Knapp - Polska
  12. Robert Baumann - Niemcy
  R1. Ronny Studemann - Niemcy

 • Gotryx

  Na ogłoszonej liście startowej widnieją nazwiska jeźdźców reprezentujących osiem narodowych federacji. Wśród zgłoszonych jest nasz reprezentant, Grzegorz Knapp. Polak powinien uczestniczyć łącznie w serii składającej się z trzech turniejów. Wspomniane dwa odbędą się 28 i 29 kwietnia w Ludwigslust i Parchim, a zakończenie cyklu planowane jest 1 maja na długim torze w Lubbenau.

 • Gotryx

  Pod koniec kwietnia, na torach w Ludwigslust i Parchim zorganizowane zostaną zawody pod nazwą "Goldhelm Allround-Cup". Uczestniczący w tych turniejach zawodnicy ścigać się będą zarówno na torze długim jak i klasycznym.

 • Gotryx

  Startujący od lat w klasycznym żużlu wychowanek GKM Grudziądz Grzegorz Knapp, od jakiegoś czasu jest także najlepszym spośród Polaków startujących w wyścigach motocyklowych na lodzie. Wychodzi na to, że teraz zdecydował się, by spróbować swych sił w kolejnej odmianie speedwaya.

 • Gotryx

  Dzień później na torze w Auburn promotor Dave Joiner zorganizuje trening przed nadchodzącą serią "Szybkich piątków" organizowanych co roku w tym mieście. Jazdy potrwają od 15:00 do 19:00 lokalnego czasu.

 • Gotryx

  Informacja o żużlu w U.S.A.Ponad miesiąc fani czarnego sportu w kalifornijskim San Bernardino musieli czekać na kolejne zawody rozgrywane na ich torze. W piątek (20 kwietnia) odbędzie się oficjalne otwarcie sezonu 2012.

  Oczywiście jest to otwarcie jedynie z nazwy, bowiem w San Bernardino od grudnia do lutego rozgrywana była Zimowa Seria, a 11 marca odbyły się pierwsze zawody sezonu, a był to "Wiosenny klasyk"