Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Polish Speedway napisał/a komentarz do Żużel. Hit w pigułce. Falubaz coraz bardziej igra z ogniem. Woźniak jednak nie powinien odchodzić ze Stali?

  Jak to nikogo nie wymieniać? Transfery po sezonie to mus! Kasprzak na pewno do wymiany - widać wyraźnie u niego syndrom zasiedzenia. Kwestia dyskusyjna to Iversen - o jego przyszłości zadecydują mecz we Wrocławiu i ewentualne Play-Offy. Na dzień dzisiejszy pewniakami do pozostania są Zmarzlik, Thomsen i Woźniak. Jeśli chodzi o nowe twarze w naszej drużynie. Na miejscu działaczy walczyłbym jak lew o kontrakt Jacka Holdera - sam przyznał, że swój wyskok formy zawdzięcza poznaniu Bartka, a równie ważne było tutaj oderwanie od brata. A na ostatnie ogniwo bym wziął kogoś z dwójki Lambert/Woryna. I tutaj niemały orzech do zgryzienia - Robert notuje lepsze wyniki, natomiast Kacper to Polak.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Co pozostało drużynie gorzowskiej w tym sezonie. Wywalczyć utrzymanie się w Ekstralidze. By w przyszłym sezonie nie było jeszcze gorzej trzeba pożegnać połowę składu seniorów. Z tymi zawodnikami nie można liczyć na jakieś większe sukcesy.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Czy jakikolwiek cymbał i alkoholik jest w stanie wyciągnąć wnioski ze swojego postępowania?

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Pan K były Legionista to zwykła pijacka m...a więc ludzie dajcie sobie spokój. W kopaną może grać każdy nawet taki pan K a żużel to sport dla prawdziwych twardzieli , nawet można go porównać do F1 czyli do elitarnego grona. Wszystko na temat:-)

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Pan były piłkarz, Wojciech Kowalczyk obraża Polskiego mistrza świata, chociaż sam w czasie swojej kariery nie osiągnął wiele. Ale czego oczekiwać od człowieka, który ma wykształcenie podstawowe niepełne (6 klas szkoły podstawowej). To cud, że potrafi pisać.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  A czemu tu się przytacza opinie jakiegoś pijaczka?

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Kowalczyka to chyba jeszcze po Sylwestrze nie puściło.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Kowalczyk jako publicysta przekreślił się w moich oczach. Jestem równocześnie kibicem żużla jak i piłki nożnej. Zmarzlik na wygranie tego plebiscytu zasłużył i tyle bo na swoje sukcesy zapracował jak nikt. Nic to nie ujmuje wielkości Lewandowskiego i tego że coraz bardziej staje się legendą Polskiej piłki.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Tak wiele osób pisze że to Stal Gorzów jest odpowiedzialna za to że nastąpiło zwarcie co skutkowało spalaniem się rozdzielni. Skoro jest jasne że nikt w to nie ingerował to po co piszecie takie bzdury. Przecież tego nie da się przewidzieć... Czy to tak ciężko zrozumieć. A ile mieszkań, domów lub innych budynków spłonęło z powodu zwarcia instalacji w ścianie, w skrzynkach elektrycznych. To co ci ludzie też są winni tego że w ścianie zwarcie powstało??? Anomalii pogodowych nie przewidzisz, pożaru instalacji też nie wiec skoro odjechana została połowa meczu to wg regulaminu wynik powinien być zaliczony. Możecie sobie tam pisać różne pomysły które tak naprawdę nie mają sensu a i tak wynik powinien być zaliczony. Sami stworzyli taki przepis a teraz nie potrafią tego zastosować bo co? Bo komuś się to nie podoba?? Bo Cieślak będzie sapał bo mu nie pasuje. Taka prawda gdyby to Czewa prowadziła to sami rzadali by aby wynik by zaliczony i powoływali by się na regulamin.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Witam
  Mam pytanie do wszystkich kibiców którzy twierdzą ze powinien być walkower gdyż winny jest organizator.
  Czy pożar w rozdzielni był podpaleniem odpowiedz brzmi nie.
  Czy Stal była przygotowana na brak prądu odpowiedz tak posiadała niezbędny sprzęt który niestety wyniku pożaru był bez użyteczny.
  Czy zawinił człowiek ze nie można było dokończyć meczu nie.
  W zeszłym roku mecz Sparty ze Stala był przełożony organizator meczu gdyż we Wrocławiu nikt nie rozłożył plandeki na tor(nie było to obowiązkowe) czy zawinił w tam tym przypadku człowiek odpowiedz tak czy był walkower odpowiedz nie.
  Do wszystkich którzy szukają teorii spiskowych ze Stal zrobiła to celowo bo się bała.
  Stal po 10 biegach prowadziła 4 pkt.
  W 11 biegu mieli jechać ze strony wlokniarza Przetepelski i Doyle ze strony Stali Zmarzlik i Woźniak kto z was jest taki odważny i w 100 % powie ze Wlokniarz ten bieg wygra.
  W 12 biegu mieli jechać Holta ze Swidnickim przeciwko Kasprzakowi i Karczmarzowi faworytem tego biegu tez był Wlokniarz?
  W 13 mieli jechać Madsen i Lindgren przeciwko Thomsenowi i Holderowi tez pewne zwycięstwo biegowe Wlokniarza patrząc z perspektywy meczu? Nie sadze.
  Śmiem twierdzić ze przerwanie meczu bardziej było na rękę Wlokniarza niż Stali patrząc na rozpiskę biegów które zostały do rozegrania gdyż prędzej to Stal by powiększyła przewagę niż Wlokniarz ja zniwelował.
  Reasumując Stal posiadała wszystko co było potrzebne do rozegrania meczu jednak wypadek losowy w postaci pożaru uniemożliwił to. Tak jak nikt nie ma wpływu na pogardę tak nikt nie miał wpływu tu na pożar. Bo chyba nikt o zdrowych zmysłach noe powie ze to Stal zrobiła celowo bojąc się o wynik i pozbawiła się stadionu na min trzy tygodnie nie mając gdzie trenować i rozgrywać mecze.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Naprawdę nie potraficie zrozumieć, że autorzy art. 419 nie przewidywali takiej sytuacji, że będzie musiał się odnosić do pożaru? Gospodarze mieli wszystko, co jest wymagane. Sprzęt, oświetlenie, nawet agregaty prądotwórcze. W art. 419 chodzi o sprawne ciągniki, polewaczki, taśmy startowe, światła sygnalizacyjne, dmuchane bandy. A tu spaliła się rozdzielnia: konserwowana, sprawdzana w odpowiednich terminach. Tego regulamin nie ujmował, bo wszystkiego nie da się przewidzieć. Równie dobrze można to uznać za działanie siły wyższej, której organizator nie mógł przewidzieć, a w tym przypadku zapobiec. Uważacie, że takie ryzyko powinno prowadzić do walkowera na korzyść gości? Trzeba odróżniać ryzyko od odpowiedzialności. Ponieważ przepisy dają pole interpretacji, to trzeba szukać rozwiązania zgodnego z duchem sportu, a nie patrzeć tylko na czubek własnego nosa.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Hahaha śmieszą mnie te wszystkie "mądre" głosy,które mówią,że (w razie zaliczenia wyniku) to teraz wszyscy będą tak robić.Boże większej głupoty chyba nie można było wymyślić.No tak już widzę, tą całą masę podpalanych własnych stadionów,żeby tylko zyskać 2 pkt. do tabeli hahaha

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Proponuję na przyszłość walkower dla gospodarza, które nie przewidział że spadnie deszcz po 8 biegu. Prognozowanie pogody niczym nie różni się od tego co stało się w Gorzowie.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Jest opinia staży pożarnej , ekstraliga nie ma wyjścia , musi zaliczyć wynik

 • Polish Speedway napisał/a komentarz do Żużel. Dyrektor OSiR-u: Nie było podpalenia na Stali. Stadion będzie wyłączony na 3 tygodnie

  Tak jak mówiłem od początku: zawiniła złośliwość rzeczy martwych. Więc nie ma żadnego powodu do walkowera. W takim wypadku należy uznać wynik, bo odjechane zostało wymagane 8 biegów - na takiej samej zasadzie uznany został wynik derbów lubuskich w maju 2012. Jak ktoś nie pamięta, to była ta słynna afera ze śmiercią Lee Richardsona - mecz przerwano, gdyż zielonogórzanie odmówili dalszej jazdy, a było to po 11 biegach. Czy wtedy mecz powtórzono? Nie, uznano wynik, choć mecz został przerwany z innego powodu niż deszcz. Na takiej samej zasadzie należy uznać wynik i w tym przypadku.

 • Polish Speedway napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Dyskusja o pożarze w Gorzowie. Poprawmy regulamin [KOMENTARZ]

  @tony456: Chyba psim obowiązkiem władz ligi jest wyznaczanie osób, które mogłyby przeprowadzić śledztwo celem ustalenia czy były próby robienia wałków czy też nie.

 • Polish Speedway napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Dyskusja o pożarze w Gorzowie. Poprawmy regulamin [KOMENTARZ]

  @ZKS Stal Rzeszów.: A co, może strona gorzowska miała sobie zaszkodzić w momencie, gdy wygrywała? Nie snujmy jakichś teorii spiskowych.

 • Polish Speedway napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Dyskusja o pożarze w Gorzowie. Poprawmy regulamin [KOMENTARZ]

  Dla mnie sprawa jest jasna: odjechane zostało wymagane 8 wyścigów, a mecz został przerwany z powodu czynnika losowego (złośliwość rzeczy martwych). Więc opcja jest tylko jedna: zaliczyć wynik!

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Lukim81Pomorskie-Śląskie: No właśnie.W Ostrowie to był wał na maxa.Nikt nie miał wątpliwości.Tutaj to co innego.Komu by zależało na podpaleniu rozdzielni? Na pewno nie Bermudom.Wygrywali mecz, a w razie przerwania zdawaliby sobie sprawę,że może to ich kosztować walkower.Nikt chyba nie jest taki głupi

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  zlosliwosc rzeczy martwych i tyle.Nikt nie kazal Wlokniarzowi przegrywac i tyle.Nowy mecz to tez sa ogromne koszty.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Jedyną rozsądną decyzją jest potraktowanie tego jako przerwanie z przyczyn niezależnych i zaliczenie wyniku! Ten mecz tak na prawdę nic nie zmienia dla jednej ani drugiej drużyny. Włókniarz będzie walczył o DMP i nie potrzebuje tych punktów aby wejść do playoff. Stal playoffy ma z głowy a utrzyma się spokojnie i bez tych punktów. Nie ma sensu w obecnej sytuacji kryzysu generować dodatkowe koszta.

 • Polish Speedway napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Stali chce zaliczenia meczu z Eltrox Włókniarzem! "Byliśmy lepsi. Apeluję o wzajemny szacunek"

  @tomson 63: Chyba władze ligi mają osoby, które mogą przeprowadzić śledztwo celem ustalenia czy była próba przekrętu czy też nie. To ich psi obowiązek.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Każde rozwiązanie będzie złe. Stąd uważam że tak jak deszcz kończy mecz po 8 biegu tak też pożar powinien. I nie ma co gdybać. Chyba, że jakiś biegły dopatrzy się celowego działania.

 • Polish Speedway lubi Komentarz

  Panie Jacku jeśli zawody zostaną przerwane po 8 biegu z powodu deszczu a wynik był wyrównany, to co nie zaliczamy zawodów, bo jeszcze było wiele biegów i wynik mógł ulec zmianie.
  To co Pan mówi to hipokryzja. Nie można stosować oddzielnych reguł i zasad do losowego zdarzenia jakim był pożar. Zakłada Pan celowe podpalenie?
  Apeluję o większy rozsądek.

 • Polish Speedway napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Stal - Włókniarz. Awaria w Gorzowie. Nie pierwszy raz w polskim żużlu zgasło światło

  @FALUBAZ CHYNÓW: Odjechane zostało przynajmniej 8 wyścigów, więc mecz jak najbardziej do zaliczenia. Tym bardziej, że to tylko faza zasadnicza. Organizacja następnego meczu to kolejne koszty, a teraz w czasie epidemii budżety klubów mocno ucierpiały, więc wszyscy zaciskają pasa jak tylko się da.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Stercel

Bardzo dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku
szczęścia w Nowym Roku!Życzy Stercel

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.