CYKLOP69 - lubi

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Kolejny wałek hahhahah :D

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Tylko ze Czaja i żaden inny reprezentant Polski nie moze jechać jako gość w innym klubie.

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Nie może być gościa w rundzie finałowej. Ten napinacz sugeruje kontrakt.

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Sam tytuł artykułu trąci straszną propagandą i ślepotą.....w tym dwumeczu sportu nie ma .

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Gdyby miał zwyciężyć sport to trzeba by dalej jechać od stanu wyniku na jakim się skończył. A tak mamy podwórko a nie ligę. Ktoś przegrywa bierze piłkę i idzie do domu. W Ostrowie widać to normalne. Co dziś będzie zwycięży sport jeśli Ostrów wygra tyli ile trzeba. A tak znowu będą kombinować. Cieniasy jak i ten pseudo artykuł. proszę usuwać tylko na tyle Cię stać:)

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Zgadzam się kontynuować od stanu jaki był do przerwania meczu myślę że było by oki.

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  podobno w Ostrowie ma dzisiaj zabraknąć powietrza w bandach jak wynik nie będzie pomyśli......

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  "Szereg poważnych uchybień po stronie organizatora zawodów" Jakich uchybień? Konkrety!!! Za co te 50 tys? Lepiej napisać ogólnie, żeby nie urazić i nie zaszkodzić oszustom z przekrętovii.Parcie niesamowite. Zielone światło dla klubów na wałki. 14 bieg nie po naszej myśli i Wacek wyłącza prąd. Powtórka biegu. Źle poszło ? Znowu trzeba wyłączyć. Jak w przekrętovie mafia GKSŻ pozwala to i nam nie ma prawa nic zrobić. Taka taktyka. Cała mafia powinna się podać do dymisji. Co wy robicie z tym pięknym sportem ? Prywatny folwark !!! Jak potem ewentualnie awansować przekrętovię do 1 ligi ? Po walkowerze trochę nie wypada. Lepiej nakazać powtórzyć mecz. A co z zamianą numerów juniorów? Co z Drymlem? Co z wynikiem pierwszego podejścia do rewanżu? To wszystko zaszkodziłoby WODNICZAK GATE.

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  I na koniec. Można wykazać szereg poważnych uchybień (strata dla przeciwników), ukarać kwotą 50 tys., zawiesić kierownika na rok ( za nic się nie zawiesza ) ,ale krzywdy (???!!!) kanciarzom zrobić nie wolno. Czyli: wałki były ale trudno. Im wolno.Ostatecznie zwrócimy krakusom dwie dychy za przyjazd i niech się zamkną. Sądy sądami , a sprawiedliwość musi być po stronie ovii. GKSŻ !!! Awansujcie ich od razu do Eligi!!! Niech się cała Polska pośmieje z was i z przekrętovii. Wałek roku , a wy udajecie Steve Wondera !? Kompromitacja na całego. TO NIE DESZCZ. TO PLUJĄ WAM W OCZY !!! KIBICE !!!

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Decyzja ta podjęta została w trosce o atmosferę na stadionie oraz z myślą o bezpieczeństwie wszystkich kibiców.

  A co oni by mogli zrobić ? To nie jest Wisła. Znowu WSTYD i nic więcej.

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  - Czy to jeszcze jest sport ? ? ? - Gdzie zmierza nasza ukochana dyscyplina ? - WSTYD ! I ŻENADA ! ! !

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Okradli kibiców z Krakowa a teraz uniemożliwiają im zorganizowany przyjazd. Powinni:
  zwrócić za bilety,
  za transport w obie strony,
  za fatygę i wpuścić na "rewanż" bez biletu.
  Działacze z Ostrowa w swoim postępowaniu stosują metody rodem z ZSRR, propaganda, zakłamanie, głupota, oszustwa.
  Ten klubik nadaje się do zamknięcia.
  Rok przerwy w rozgrywkach dobrze im zrobi jak kiedyś Iskrze.
  Po roku niech wracają z nowym rozdaniem, bez obecnych członków klubu, Ostrów jako ośrodek jest bardzo potrzebny rozgrywkom, z potencjałem na co najmniej spokojne utrzymanie w PLŻ, ale ŻKS Ostrovia to obecnie wstyd i hańba.
  Kompromituje się GKSŻ ale to chyba nikogo kto orientuje się w żużlu nie dziwi

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Moim zdaniem kara dla klubu odpowiednia( brak tylko walkowera), natomiast ukarani powinni być działacze z prezesem na czele, najlpeiej na 10 lat bez możliwości pełnienia jakielkolwiek funkcji na zawodach żużlowych.
  To by odstraszyło kolejnych amatorów elektryków a tak nie ma wątpliwości że w kolejnym sezonie będą takie cyrki jak ten w Ostrowie.

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  To jest kpina ale co zrobic

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  CAŁA POLSKA ZA KRAKOWEM :) BO TO CO ROBI OSTRÓW ECH....GDZIE TU SPORT? A CO Z ZAMIANĄ NR.ZAWODNIKÓW?

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Jednak to prawda powtórki dotąd aż elektrycy awansują !!!

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Hihi, tym razem nie będzie żadnych świadków "cudów na torze". Jeszcze mi mówcie, szanowni kibice z Ostrowa, że najważniejsze jest fair play.

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Ostrów przesadziliście !!!! Zamknięcie stadionu dla krakowskich kibiców to już przegięcie.

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Decyzja miała być podjęta i ogłoszona we wtorek - tylko nie powiedzieli w który wtorek :)

  Patrząc na całą ligę, na to że na siłę kogoś wepchną do Ekstraligi bo musi być 8 drużyn - nie zdziwiłbym się jakby nikt z I ligi, a nie przepraszam - PLŻ :D się tam jakoś nie pchał to wezmą Ostrów, a co :D
  Tylko żeby prądu nie brakło...

 • CYKLOP69 lubi Komentarz

  Hola hola co jest grane? Przecież wczoraj miała być decyzja GKSŻ w sprawie skandalicznych wydarzeń podczas pierwszego finałowego meczu w Ostrowie. Decyzji w tej sprawie wczoraj nie było i nadal jej nie ma, a mimo to już teraz podjęto decyzje że ten mecz odbędzie sie jutro zgodnie z planem? Jakim prawem ja sie pytam? Najpierw powinna być decyzja GKSŻ a dopiero potem ewentualne potwierdzenie terminu? Choć terminu być nie powinno bo oczywistym jest że należy sie tutaj walkower i to jak psu buda!!! Oj chyba ktoś próbuje zamieść te sprawe pod dywan. Decyzja miała być wczoraj, a nadal jej nie ma choć sprawa jest prosta jak 2+2=4, wygląda na to że będą odwlekać podjęcie decyzji do ostatniej chwili tuż przed meczem, potem ogłoszą tuż przed meczem że walkowera nie ma, mecz sie odbędzie choć w żadnym razie nie powinien i emocje z nim związane przykryją sprawe bardzo podejrzanego zgaśnięcia światła podczas pierwszego podejścia. Tak pewnie rozumują panowie z GKSŻ i na to liczą. Chcą zamieść te sprawe pod dywan. Kruk krukowi oka nie wykole.