jozef123 - lubi

 • jozef123 lubi Komentarz

  Stencel 11 punktów z czego 10 atakiem przy 83%. Dostaje piłkę 2 metry od siatki i musi atakować zza pleców - kończy atakiem po skosie w trzeci metr. Na ten moment jest najlepszą polską środkową, jeśli chodzi o obiegnięcie, o niebo lepszą jeśli chodzi o całokształt niż "defensywne" wynalazki Nawrockiego na tej pozycji jak np. Alagierska. Jej atak z obiegnięcia łączy zarówno technikę jak i siłę, więc można posyłać do niej bardzo dużo piłek. Dlaczego w reprezentacji nie można grać na prawym skrzydle do środkowej na obiegnięcie tylko do Smarzek w drugiej linii, to wie tylko Nawrocki (chociaż można podejrzewać, że Nawrocki nie ma żadnej taktyki, więc zrobi najprostszą rzecz, czyli nakaże rozgrywającym granie do "najmocniejszej" na papierze siatkarki). Rasińska 25 punktów, z czego 22 atakiem przy 39% (sporo kiwała i plasowała, więc obniżyło to jej skuteczność). Zarówno Stencel jak i Rasińska cieszą się głębokim poważaniem ze strony trenera reprezentacji, a przecież grają w klubie, który będzie występował w lidze mistrzyń i są trenowane przez bardzo dobrego trenera. Stencel grała znakomicie już w Pile, ale ona nie przeszła przez szkolenie centralne. Jakby przeszła przez szkolenie centralne, to by jej Nawrocki szeroko otworzył drzwi do reprezentacji kosztem lepszych, można być tego pewnym widząc to, jak traktuje z uprzywilejowanej pozycji np. Drużkowską. Nawrocki nie potrafi rozróżnić między tym co jest aktualnie a tym, co potencjalnie może się wydarzyć w przyszłości. Na ten moment Stencel i Rasińska zasługują na bycie w czternastce reprezentacji, a być może nawet w szóstce (szczególnie w przypadku Stencel), natomiast Drużkowska być może kiedyś będzie dobrą siatkarką, taką, która powinna uczestniczyć w zgrupowaniach kadry przed turniejami i walczyć o czternastkę. Argument o tym, że one są na zgrupowaniach dlatego, że dzięki temu stają się lepszymi siatkarkami można łatwo obalić. Czy Jasek i Matejko się czegoś nauczyły? Niczego się nauczyły u Nawrockiego, dalej zaliczane są do najgorszych siatkarek w lidze. A czego się mogły nauczyć u miernoty trenerskiej? Moja krytyka wynika tylko z obecności Nawrockiego na stanowisku trenera reprezentacji. Odejdzie Nawrocki, przestanę pisać. Tak długo, jak ten ograniczony umysłowo człowiek, sklerotyk i bajarz, którego siatkarki wypunktowały w swoim manifeście, będzie trenerem reprezentacji, tak długo będę pisał o nim prawdę. Gdyby był reformowalny to też przestałbym pisać, ale tegoroczne powołania i sposób gry w sparingach wskazują, że nie zmienił się w stosunku do okresu sprzed manifestu reprezentantek. Dalej robi co chce, a końca nie widać. Żałosne jest to, że siatkarki nie mogą wybrać sobie trenera tak jak Holenderki i Rosjanki, tylko o wyborze decyduje garstka kacyków z PZPS, a potem skutki tego ciągną się przez lata.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Ci zagraniczni trenerzy od dawna za duzo sobie pozwalają ,stanowczo za dużo ale sedziowie im na to pozwalają a i PZPS tez specjalnie nie reaguje.Anastasi traci nerwy bo ta lemingowa warszawka mocno cieniuje.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Ci zagraniczni trenerzy od dawna za duzo sobie pozwalają ,stanowczo za dużo ale sedziowie im na to pozwalają a i PZPS tez specjalnie nie reaguje.Anastasi traci nerwy bo ta lemingowa warszawka mocno cieniuje.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Przed Resovia jeszcze długa droga, to co wczoraj pokazali to momentami było żal patrzeć. Na dobrą sprawę to był pokaz gry byłych graczy Resovii którzy o mało co nie utarli im nosa. Po raz kolejny było widać że zawodnik jak zmieni klub od razu lepiej gra, eh
  Na tym nalezy zakończyć że wymęczyli zwycięstwo za 2pkt i tyle. Ale jak przyjdzie im grać z topem to będzie w plecy az miło

 • jozef123 lubi Komentarz

  Jak to się mówi?: "Nie wkracza się drugi raz do tej samej rzeki"! "Po kiego ..uja" nam w Resce kolejny emeryt?!

 • jozef123 lubi Komentarz

  ktoś w końcu musi pchać wózek z wodą, ręcznikami i dresami po skończonym secie!

 • jozef123 lubi Komentarz

  Spokojnie będą jeszcze trzy kolejne porażki i zasłużone wakacje. Całe szczęście ,że nie ma baraży gdyż ich wynik z góry można by przewidzieć. Wkrótce zacznie się budowanie nowego zespołu. Zobaczymy czy i tym razem prezesa Górala zrobią w konia. I na koniec Dominik Depowski ,wychowanek Resovii jeszcze nie tak dawno temu nie mieścił się w jej wyjściowym składzie. Obecnie to podstawowy siatkarz Jastrzębskiego. Jego znakomity szkoleniowiec wystawiając do gry tego młodego chłopaka chyba wie co robi. Szkoda, że nie wiedzieli tego "wizjonierzy"pasiaków odsyłając go z całą plejadą zdolnych wychowanków w siną dal.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Resovia dog(o)rywa sezon.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Jeszcze wyrzucić Zahorskiego, który na treningach siłowych eliminuje z gry kolejnych zawodników. I budujemy drużynę od nowa.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jozef123 lubi Komentarz

  Tak po prawdzie to po takim meczu już nic się nie chce.Ta drużyna do końca rozgrywek nie jest w stanie nic wygrać i nie wiadomo czy te 20pkt wystarczy do utrzymania.Zastanawia tylko co jest tą przyczyną ,że zespół tak żle gra od kilku sezonów.Nie zapominajmy ,że to zło zaczęło się od Górskiego i Kowala.Oni ściągali co sezon pół zespołu nowego co rok a efektów nie było .Gruszka i Ignaczak tylko dokonują już do końca zniszczenia zarówno drużyny jak i marki.Ale ponieważ sytuacja w klubie powtarza się od kilku lat, uważam że jest w tej sprawie jakieś"drugie dno" o którym my jako kibice na pewno się nie dowiemy.Nie uwierzę,ze tylu zawodników,w większości reprezentantów swoich krajów, nagle po przyjeżdzie do Rzeszowa zapomina grać- to jest niemożliwe.Najsmutniejsze jest to,że nie ma choćby maleńkiego światełka w tunelu, jakiejś nadziei na poprawę.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Lemański, to chyba akurat, wyróżniał się na plus, w tej słabej drużynie. Swoją drogą, jak Resovia, przegra dzisiejszy, i kolejny mecz-spadnie, na przedostatnie miejsce.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Resovia straciła spory atut w meczu z Czarnymi, atut wzrostu. W ataku grają słabo, a Leman jednak ostatnio nadrabiał. Jeżeli przegrają to kto wie, czy jeszcze nie będą walczyli o utrzymanie, bo Serafin ich z dołka nie wyciągnie, Ignaczak też. A trenerów do wzięcia póki co nie ma.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Igła poleci lada chwila, jeszcze szybko wywalić Zahorskiego, który załatwił swoimi treningami kilku zawodników m.in. Kosoka, wcześniej Batmana a teraz Lemanskiego. Nie ma pojęcia o trenerce siłowej siatkarzy. Niech trenuje Strongmenow.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jozef123 lubi Komentarz

  Wielka szkoda, że przegrały dwumecz, ale wstydu nie przyniosły, z wyżej notowanym przeciwnikiem.Potrzeba cierpliwości Może,z czasem, gra będzie, jeszcze lepsza.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Kaśka dziś nie zachwycała w ataku... Szkoda bo gdyby grała swoje, awans miały by Rysice.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Co ten facet pi...... li . Chyba że wrócili ( Resovia ) z zsyłki na Sybir i nie mieli do czynienia z Filipem i Masnym.

 • jozef123 lubi Komentarz

  Ryba psuje się od głowy. Ja rozumiem, że pan Góral jest właścicielem, ale wydaje mi się, że zatrudnia prezesa klubu, że powierzyć na niego odpowiedzialność za transfery, wybór trenera, funkcjonowanie klubu i wyciągać z tego konsekwencje w trakcie/ po sezonie, a w Resovii wygląda na to, że to on decyduje o wszystkim, a reszta to marionetki. Może warto zostać prezesem klubu panie Góral i skończyć tę szopkę?

 • jozef123 lubi Komentarz

  czy zdobycie 8 miejsca to spełnienie marzeń Resovii??? Zdobycie tego miejsca to spotkanie z 1 zespołem na dzień dobry? Może wtedy nastąpi owe "cudowne przełamanie"? Bo jeśli nie to po co to 8 miejsce ? żeby kompromitacja była 100% owa? Myślę że zawodnicy już położyli lachę, kasę i tak dostaną a w następnym sezonie pójdą uszczęśliwić inne zespoły!