Typer IV kolejki PlusLigi sezonu 2016/17

autor: Pretty | 2016-10-12, 14:37 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 
Zasady punktacji:
1. Za trafienie wyniku meczu - 3 pkt
2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt
3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt
4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3 pkt
Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca).
Dodatkowy bonus: Typujemy drużynę z największą ilością wygranych spotkań po fazie zasadniczej za 5 pkt.
Typujemy do godziny rozpoczęcia meczu.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Zestaw par:
20.10.2016. 19:00 Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0:3
----------------------------------------------------------------------------------------------
21.10.2016. 20:15 Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:1
21.10.2016. 18:00 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 2:3
22.10.2016. 15:00 ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
22.10.2016. ?????  BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 0:3
22.10.2016. 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3:0
22.12.2016. ?????? MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom
----------------------------------------------------------------------------------------------
23.10.2016. 17:00 AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2


===================================================

Update przed końcem 3 kolejki:
1. dastin - 68 pkt (42-26)
2. stary kibic - 65 pkt (42-23)
3. Miasto M.Kielce - 63 pkt (39-24)
4. mon cheri - 61 pkt (39-22) (nieźle zapunktowane :))
5-6. Stenol_92, UNIA L.DMP15 - 55 pkt (30-25)
7. gregbyd - 53 pkt (33-20)
8. Falubaz40 - 53 pkt (30-23)
9. bydziaj - 52 pkt (33-19)
10. Pretty Flacko - 47 pkt (24-22)
11. KRC - 45 pkt (21-24)
12. Włókniarz F. - 44 pkt (24-20)
13. claudia10 - 44 pkt (21-23)
14. BKSIK - 40 pkt (24-16)
15. Trójmiasto - 34 pkt (18-16)
16. norka4 - 35 pkt (12-23)
17. Wisła Płock Fan - 32 pkt (18-14)
18. marco328 - 24 pkt (18-17)
=============================================================

Radomian czeka ciężka przeprawa...spotkanie z Będzinem przełożone i wyjazd do Kędzierzyna...
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
mon_chéri

Ładnie mi poszło w tj kolejce, oby tak dalej :)
Jeśli nie jest obsadzona, to ja się zgłaszam do przeprowadzenia kolejki nr 7 :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pretty

No jak nie podałem, napisalem pod piątą kolejką :D. Jedynie Falubazowi zle wyliczylem punkty i nie dopisałem marco.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

U mnie możecie ten punkcik więcej dodać z poprzedniej kolejki gdzie zamiast 15 powinno być 16 i ogólnie wyjdzie 28 całości :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Teraz zauważyłem, że wszystko jest OK, tylko w drugiej kolejce w generalnej ma 30 pkt.(a powinien mieć 31) dodałem do tego 22 z tej mojej i wyszło 52.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [12 komentarzy tej dyskusji]

Kolejkami: 1. 20 pkt (12-8) 2. 11 pkt (6-5) 3. 22 pkt (15-7) W której kolejce jest błąd?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

21.10.2016. 20:15 Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:0
21.10.2016. 18:00 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 3:2
22.10.2016. 15:00 ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
22.10.2016. ????? BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 2:3
22.10.2016. 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3:1
22.12.2016. ?????? MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 2:3
----------------------------------------------------------------------------------------------
23.10.2016. 17:00 AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
---
BONUS: ZAKSA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

21.10.2016. 20:15 Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:0
21.10.2016. 18:00 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 1:3
22.10.2016. 15:00 ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
22.10.2016. ????? BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 2:3
22.10.2016. 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3:0
22.12.2016. ?????? MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3
----------------------------------------------------------------------------------------------
23.10.2016. 17:00 AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 - ciężko będzie, ale coś musi być wygrane.
Bonus: Kędzierzyn

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Zestaw par:
Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0:3
--------------------------------------------
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:1
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 2:3
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 3:2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3:0
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 2:3
--------------------------------------------
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2
--------------------------------------------
BONUS: PGE Skra Bełchatów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pretty

Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0-3
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3-0
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 0-3
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3-0
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 2-3
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 2-3

Bonus: Resovia Rzeszów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

I obecna tabela po 3 kolejkach (wg moich rachunków):
1. dastin - 55 pkt (36-19)
2. Miasto M.Kielce - 53 pkt (33-20)
3. stary kibic - 50 pkt (33-17)
4. Stenol_92 - 46 pkt (27-19)
5. gregbyd - 44 pkt (27-17)
6-7. mon cheri - 40 pkt (24-16)
6-7. UNIA L.DMP 2015 - 40 pkt (21-19)
8. bydziaj - 38 pkt (24-14)
9-10. KRC, Pretty Flacko - 37 pkt (18-19)
11-12. claudia10, Falubaz40 - 36 pkt (18-18)
13. Włókniarz F. - 35 pkt (21-14)
14. Trójmiasto - 34 pkt (18-16)
15. norka4 - 30 pkt (12-18)
16. BKSIK - 27 pkt (15-12)
17. marco328 - 24 pkt (12-12)
18. Wisła Płock Fan - 14 pkt (6-8)
Bardzo proszę o sprawdzenie swoich punktów i uwagi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Espadon Szczecin - Skra Bełchatów 0-3
Resovia Rzeszów - Lotos Gdańsk 3-0
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 3-1
Politechnika Warszawska - AZS Olsztyn 2-3
BBTS Bielsko Biała - GKS Katowice 3-1
ZAKSA Kędzierzyn - Cuprum Lubin 3-0
MKS Będzin - Czarni Radom 1-3
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
------------------------------------------
Bonus: Skra Bełchatów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

20.10.2016. 19:00 Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0-3
-----------------------------------------------------------------
21.10.2016. 20:15 Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3-0
21.10.2016. 18:00 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 1-3
22.10.2016. 15:00 AZS Politechnika Warszawska-Indykpol AZS Olsztyn 3-2
22.10.2016. ????? BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 2-3
22.10.2016. 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3-1
22.12.2016. ?????? MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 2-3
---------------------------------------------------------------------
23.10.2016. 17:00 AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3-2
Bonus - Asseco Resovia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Zestaw par:
20.10.2016. 19:00 Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0:3
-------------------------------------------------------------------------
21.10.2016. 20:15 Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:0
21.10.2016. 18:00 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 3:2
22.10.2016. 15:00 ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
22.10.2016. ????? BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 3:1
22.10.2016. 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3:0
22.12.2016. ?????? MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3
-------------------------------------------------------------------------
23.10.2016. 17:00 AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Zaksa Kędzierzyn Koźle - drużyna z największą ilością wygranych spotkań po fazie zasadniczej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Zestaw par: 20.10.2016. 19:00 Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0:3 ------------------------------------------------------------------------- 21.10.2016. 20:15 Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0-3
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3-2
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 0-3
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 2-3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3-1
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 0-3
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 2-3
bonus: Skra Bełchatów :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0-3
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3-0
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 0-3
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3-0
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 3-1
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 2-3
Typujemy drużynę z największą ilością wygranych spotkań po fazie zasadniczej -Resovia Rzeszów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRC

Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0-3
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3-0
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 1-3
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3-1
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 2-3
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Zestaw par:
20.10.2016. 19:00 Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0:3
-------------------------------------------------------------------------
21.10.2016. 20:15 Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3:1
21.10.2016. 18:00 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 1:3
22.10.2016. 15:00 ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
22.10.2016. ????? BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 3:2
22.10.2016. 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3:0
22.12.2016. ?????? MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 3:1
-------------------------------------------------------------------------
23.10.2016. 17:00 AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 18 października 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fαlѵbαζ40

Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0-3
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3-0
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 2-3
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3-0
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 2-3
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3-2
Drużyna z największą ilością wygranych spotkań po fazie zasadniczej - Resovia Rzeszów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0-3
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3-0
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 2-3
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 3-2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3-2
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 2-3
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 3-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 19 października 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
norka4

Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 1-3
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3-0
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 1-3
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 2-3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3-2
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 3-1
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0-3
Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3-0
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 0-3
ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 1-3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3-1
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 2-3
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 1-3
------------------------------------------
Drużyna z największą ilością wygranych spotkań po fazie zasadniczej - Resovia Rzeszów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

20.10.2016. 19:00 Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0-3
-------------------------------------------------------------------------
21.10.2016. 20:15 Asseco Resovia Rzeszów - LOTOS Trefl Gdańsk 3-0
21.10.2016. 18:00 Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel 3-2
22.10.2016. 15:00 ONICO AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
22.10.2016. ????? BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 3-1
22.10.2016. 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3-0
22.12.2016. ?????? MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 2-3
-------------------------------------------------------------------------
23.10.2016. 17:00 AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz 2-3


Asseco Resovia Rzeszów jako zespół z największą ilością wygranych rundy zasadniczej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.