Pretty - lubi

 • Pretty lubi Komentarz

  jprdl... Trentino nie gra w tym sezonie w Lidze Mistrzów, geniuszu!

 • Pretty lubi Komentarz

  Muszę Ci wszystko tłumaczyć?
  Kontrakt powinien być przedłużony/nie przedłużony po sezonie.
  Miał możliwość zdobycia PP. Sam wybrał skład, który gra w Resovii w tym sezonie.

 • Pretty lubi Komentarz

  Kontrakt kontraktem, ale w Rzeszowie ewidentnie są jakieś układy.

 • Pretty lubi Komentarz

  Ma rację byle dalej od klanu piechockich a z kim on tu miał grać i o co?!?!? MP zapewnione Zaksa , LM - śmiech na sali będzie cud jak z grupy wyjdą a skład Skry z roku na rok coraz gorszy Wlazły to już cień samego siebie Kłos, Łomacz mocno przeciętni kebab to sinusoida o libero już nie wspomnę bo to zero totalne a może PGE ogranicza finansowanie bo ile może trwać ten siatkarsko-rodzinny układ???

 • Pretty lubi Komentarz

  Ten pastuch z Armenii nie zrobił nic pożytecznego dla klubu od września.

 • Pretty lubi Komentarz

  nie porównujcie Lisinaca do Toniuttiego.... jakby Francuza chciała jakaś uznana marka, to Świderski nie miałby szans za zatrzymanie go w składzie! a co do Bełchatowa... to politykę transferową mieli najlepszą w Polsce! Zator, Lisinać, Atanasijewić, Bednorz, Kłos, Wlazły i Muzaj! co by nie powiedzieć potrafili znaleźć gwiazdy wśród młodzieży! Niestety ostatnie błędy Piechockiego rozpieprzyły to wszystko!!! puszczenie Zatora za Synusia! Muzaja do Jastrzębia! jak Dla mnie niepojęte!
  Zaksa też miała ten problem! dopiero przyszedł Świderski i jak się okazało trener z niego przeciętny! ale Prezes MEGA poukładany!
  Może Skra też powinna pójść tą drogą! Ciekawe czy Winiar nie sprawdziłby się w tej roli!
  Dodatkowo nowa rola Zagumnego i wyniki Warszawy....

 • Pretty lubi Komentarz

  A pewien napinacz z plocka zapewniał, że nigdzie się nie wybiera bo ma ważny jeszcze rok kontrakt..... i jak tu takiemu wierzyć...:)

 • Pretty lubi Komentarz

  Twoją wypowiedź można skrócić tak, że jak zerwał ważny kontrakt z JT Thunders żeby wrócić do Skry (perfidnie oszukując, że ma depresję) to spoko, a jak nie przedłużył kontraktu ze Skrą, do czego miał prawo, to już tak fajnie nie jest. Wtedy jest zwyczajne chamstwo xD.

 • Pretty lubi Komentarz

  Dobrze powiedziane, "powalczyć" zawsze można ale wygrać... nie z takim rozgrywającymi i atakującymi. No ale jaka liga takie transfery.

 • Pretty lubi Komentarz

  "Maxiu",twoje komentarze to sa jaja jak berety.:-) Mimo to poprawiasz mi humor.:-) Powaznie.:-)

 • Pretty lubi Komentarz

  No i dobrze, bo jakoś mnie do siebie ten Nowakowski nie przekonuje w tym sezonie. A na brak perspektywicznych środkowych nie mamy na razie powodu narzekać - niech się ogrywają.

 • Pretty lubi Komentarz

  Gorzej, że podobno Fefe zrezygnował też z Włodarczyka, który miał dobry sezon, a postawił na Szalpuka, Śliwkę i Buszka, gdzie pierwsza dwójka ma dużo do poprawy praktycznie w każdym elemencie, a trzeci jest po prostu przeciętny (chociaż w przypadku Rafała zadecydowały chyba przepisy FIVB). No i wciąż nie mogę przeboleć braku najlepszego z młodych przyjmujących Orczyka. Mam nadzieję, że jak Fefe będzie mógł się zająć w przyszłym sezonie 100% kadrą, zamiast prowadzić też klub, to poobserwuje trochę Polaków w innych ligach, a nie pozwoli PZPSowi znowu wybrać połowy kadry.

 • Pretty lubi Komentarz

  W sumie Anastasi też jest średniakiem, bo zdobył jedynie 8 miejsce w pluslidze xD. A przecież miał mistrza świata w składzie.

 • Pretty lubi Komentarz

  Sam jesteś średniak. Bo niby Zajcew, Atanasijević, De Cecco, Podrascanin i Birarelli to zawodnicy z łapanki? Wszystkiego nie da się wygrać. Tym bardziej jak przeciwnik gra świetnie, a w Lube Juantorena nie grał tak jak zwykle.

 • Pretty lubi Komentarz

  Ja rozumiem, że Resovia miała słaby sezon i to duże rozczarowanie, ale żeby nie nominować ani jednego gracza czwartej drużyny, to trochę się wygłupiacie :) Jeden przyjmujący na pewno zasłużył na wyróżnienie, np. Perrin, który grał równo i wytłumaczcie mi w czym był gorszy od Samika i spółki ...

 • Pretty lubi Komentarz

  No i fajnie. Już się bałem, że Lube go zatrudni. No a szkoda by było, żeby dość przeciętny trener trenował taką drużynę jak Civitanova.

 • Pretty lubi Komentarz

  mam tylko nadzieję że to nie Cretu będzie następcą!!! chyba że teraz będą mieć ambicje na 6-9 miejsce w PL. Faktycznie Jarosz!!!!??? gwarantuje grę na poziomie Bydgoszczy

 • Pretty lubi Komentarz

  "Klub, który aspiruje o najwyższe cele musi sprowadzić odpowiednich ludzi, którzy będą w stanie te cele realizować" i dlatego angażuje się Schopsa i Jarosza ??? górski przestań pajacować pójdz w ślady kowala zrezygnuj!!!!!!!!!!!!!

 • Pretty lubi Komentarz

  No i spoko. Nie było po co tego dłużej ciągnąć. Ani Kowalowi by to nie pomogło, ani tym bardziej Resovii. No ale to nie wystarczy. Przede wszystkim trzeba pożegnać sabotażystę Filipeckiego. No i albo zostawić Perrina i Jaeschke, albo zrobić jakiś konkretny transfer na przyjęciu. No bo nowy trener już na samym początku dostanie Schoepsa i Jarosza na atak, co na pewno nie jest dla niego wymarzoną sytuacją.

 • Pretty lubi Komentarz

  Kowal- żałosny,butny,mały człowieczku i Ty masz czelność próbować spiep[rzyć nam kibicom kolejny sezon? Twoje niedoczekanie- tylko sprubój.Taczki mogą Ci niewystarczyć.I niezapomnij zabrać ze sobą Górskiego.Jesteście obaj siebie warci.