Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • willow007 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Koszykówka na 10tym!?!?
  To chyba po genialnym rozdaniu medali i kasy bez wyrównania ilości spotkań w zeszłym sezonie. Takie wałki zniechęcają. I graczy, i kibiców, jak widać.

 • willow007 lubi Komentarz

  Ten chlopak jest niesamowity zycze mu obrony tytulu..przejdzie wowczas do historii jako pierwszy Polak ktory obronil tytul

 • willow007 lubi Komentarz

  Brawo Bartek!

 • willow007 lubi Komentarz

  Brawo Bartosz

 • willow007 lubi Komentarz

  Electraa pisała tydzień temu, że przecież Janowski już dawno wyjaśnił Zmarzlika hahaha, no faktycznie wyjaśnił :D

 • willow007 napisał/a komentarz do NBA. Marcin Gortat: Nie byłoby bojkotu, gdyby w USA byli odpowiedni rządzący

  "To nie są przesadzone słowa?

  Nie. Wielu zawodników było wyciąganych z auta przez policjantów. Osobiście byłem dwa razy wyciągnięty z samochodu w czasach mojej kariery w NBA. Nie były to miłe sytuacje, zwłaszcza że nic nie zawiniłem. Policjant, który mnie zatrzymał, przestraszył się, bo jestem wielkim facetem. Wezwał cztery inne radiowozy, które zajechały mi drogę. Tak wyglądała rutynowa kontrola papierów."

  Skoro tak został potraktowany biały to gdzie tu jest dyskryminacja? Policjant się przestraszył - czego Marcinie nie rozumiesz? Logiczne myślenie niestety zawodzi.

 • willow007 lubi Komentarz

  Jak rozumiem Gortacie, policja wzięła Cię za czarnego, skoro mówisz o nierównym traktowaniu wobec czarnoskórych? Coś tu się kupy nie trzyma. Trump nic z tym nie robi? Chodzi Ci o napaści na sklepy i dewastowanie miast przez tych uciemiężonych?

 • willow007 lubi Komentarz

  Janowski w pierwszej kolejności powinien przeprosić kibiców. Olał kadrę , o czym większość tutaj nie chce pamiętać . Afera z L4 dobitnie pokazała kim jest Janowski , Pawlicki etc. Zero szacunku dla kibiców , barw narodowych. Bardzo go lubiłem. Teraz mimo że świetnie pojechał w GP - nie chcę go widzieć w kadrze. Nawet za cenę medalu. Pojechałem na ten mecz między innymi dla Janowskiego. Tylko że on wysłał lipne L4. Jak raz to zrobił , to w każdej chwili może taki numer znowu wywinąć. Niech sobie jeździ jak najlepiej w GP , w lidze. Dopóki nie przeprosi kibiców mnie już nie interesuje jako zawodnik. Oszukał mnie i tyle. Nie kibicuję Janowskiemu.

 • willow007 lubi Komentarz

  Bylem na meczu i tor dramat start jedna sciezka i to koniec meczu i fajnie ze sie postawilismy

 • willow007 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Tak wielu punktów rywale torunian jeszcze w tym roku nie zdobyli." W Daugavpils było 39:51

 • willow007 lubi Komentarz

  Gorzowscy hipokryci, aby tylko walkowera dostać hehe nie kibicuje żadnej z drużyn, ale w duchu sportu mecz powinien się odbyć podobnie jak pierwszy. Walkower to ostateczność, kara finansowa dla Włókniarza oczywiście powinna jakaś być, Świącik chciał dobrze wyszło bagno... ale to nie było kombinowanie pod Stal. A gorzowiaki ściśnijcie poślady i wygrajcie na torze bo w kombinacjach to jesteście znani w całej Polsce akurat wy.

 • willow007 lubi Komentarz

  36 lat to dzis nie pora by konczyc kariere. To co wygaduje i wypisuje Jan Krzystyniak trzeba odbierac z duza wyrozumialoscia dla czlowieka, ktory uwaza, ze zjadl wszystkie rozumy. Byl dobrym fachowcem na torze ale jako komentator wymaga poblazliwosci ;-)

 • willow007 lubi Komentarz

  Jak najbardziej mecz do przełożenia, 16:00 w piątek to poroniony pomysł.

 • willow007 lubi Komentarz

  Faktycznie porąbana godzina tego meczu

 • willow007 lubi Komentarz

  Powinni pójść chłopu na rękę.(choć powód średni)

 • willow007 napisał/a komentarz do Żużel. Sparta - Włókniarz: Koniec kryzysu? Lwy Cieślaka wyszarpały remis we Wrocławiu! [RELACJA]

  Tai w rekordowym biegu ruszał się na starcie i skorzystał na tym. Sędzia nic. Chwilę później nieruchomo stojący Doyle rusza bardzo dobrze i.... dostaje ostrzeżenie? Co to ma być?

 • willow007 napisał/a komentarz do Żużel. Jonas Davidsson poprowadził Piraternę do zwycięstwa z Vastervik [RELACJA]

  Peter Kildemand zdobył 13 pkt., a Peter Kildemnd też 13 pkt. No w sumie logiczne.... ("Na wyróżnienie zasługują również Peter Kildemand oraz Peter Kildemand, którzy zdobyli po 13 punktów.").

 • willow007 lubi Komentarz

  Miejmy nadzieję, że na Motoarenie w końcu zrobią tor do walki, bo kupiłem już bilety kolejnej takiej żenady już nie ścierpię na SECu.

 • willow007 lubi Komentarz

  Może mi ktoś wyjaśnić po co opublikowany został ten post i co ma wspólnego ze sportem??

 • willow007 lubi Komentarz

  Wybory się skończyły ,przegraliście wp ,a to jest ponoć dział sportu

 • willow007 lubi Komentarz

  Pismaku Dom... a ty co ? Urząd Skarbowy ?! Błazen !

 • willow007 napisał/a komentarz do Oświadczenie majątkowe minister sportu. Danuta Dmowska-Andrzejuk pobiera 500+ na dwójkę dzieci

  No i?

 • willow007 lubi Komentarz

  Lubię gościa, widać, że ma papiery na jazdę. Przed nim jeszcze sporo nauki, ale wydaje się być typem zawodnika, który wie czego chce i nie boi się wyzwań. To może zaprocentować.

  Paradoksalnie też cieszę się, że nie trafił do Torunia. Tu by był jednym z wielu, siłą rzeczy jego zdobycze byłyby najpewniej niższe. Może i miałby się od kogo uczyć, ale droga do rozwoju poprzez szansę na bycie liderem też jest dobrym kierunkiem i może przynieść satysfakcję, spełnienie i zarazem dawać dodatkową motywację.
  No, i sąsiedzi potrzebują takiego lidera. Oby nim został i był nim jak najdłużej. Dość już kiblowania Bydgoszczy, czas wrócić do poważniejszego ścigania ;) Do zobaczenia na derbach.

 • willow007 lubi Komentarz

  Czerwona kartka za celowy faul, narażenie zdrowia i życia przeciwnika w pełni zasłużona. Nie można tłumaczyć bandyckiego zachowania tym, że ktoś inny też tak robi czy robił. Nie ma miejsca dla bandytów na torze!

 • willow007 lubi Komentarz

  Gdyby to było odwrotnie to witek by powiedział że kartka słuszna także witek przestań pieprzyć głupoty. Czerwona kartka była słuszna sasza z premedytacją wsadził bellego w banda w dodatku spojrzał się gdzie on jedzie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.