boria1972 - lubi

 • boria1972 lubi Komentarz

  Macie swoich juniorów więc po co chcieliście ściągać?

 • boria1972 lubi Komentarz

  @nitro8-konkretnie jakiego bagna narobili?-jadą sportowo,w centrali słabi,zielone stoliki i regulaminy im nie pomagają,najlepszego w 2020 zagara musieli oddać,w 2019 obronili się przed spadkiem co dla beniaminka jest niemal niemożliwe-rozumiem,że pasuje ci na stałe zabetonowana elipa z apatorem zamiast motoru-stały skład i nikt niech się nowy nie miesza-ale emocje-ciągle w tym samym składzie,nic nowego... ten straszny motor wielu uwiera,wejdzie ktoś w 2021 z 1 ligi i znowu będzie dla ciebie problem?,znowu bagna narobi nowy klub?

 • boria1972 lubi Komentarz

  Im tam sufity na głowy pospadały w tej Stali :)

 • boria1972 lubi Komentarz

  Co w tym złego ze zawodnik zna swoją wartość na rynku i ją wykorzystuje. Przy takich zawodnikach jak Cierniak płaci przede wszystkim za potencjał który ten chłopak zdecydowanie posiada. Po za pieniędzmi Motor ma też inne atuty takie jak mniejsza odległość do domu, może nie będzie mógł podpatrywać Zmarzlika ale będzie miał okazje nauczyć się czegoś od bardziej doświadczonego Hampela który też coś tam w żużlu osiągnął.

 • boria1972 lubi Komentarz

  Dobrze że ogłosili że Bartek zostaje w Stali bo ta awionetka tak hałasowała nad Gorzowem
  że w nocy spać nie szło.

 • boria1972 lubi Komentarz

  Eee tam:)) kiedyś Bajerskiego Stał mocno przepłaciła to i Cierniaka warto;)

 • boria1972 lubi Komentarz

  Nic nie umniejszajac Bartkowi bo gość jest rewelacyjny, niczego wielkiego nie nauczył on waszych juniorów z którymi był na codzień. Więc co ty opowiadasz stasiu za dyrdymały

 • boria1972 lubi Komentarz

  na tak przynete ze cierniak przy zmarzliku sie cos nauczy to wy nikogo nie kupicie, karczmarz, cyfer, szczotka itd wiele sie przy zmarzliku nauczyli?niewiele

 • boria1972 lubi Komentarz

  Z jednej strony niby ma rację, a z drugiej co go to obchodzi ile i na co ktoś wydaje pieniądze.

 • boria1972 lubi Komentarz

  Chomski a etycznym było naciąganie regulaminu z gościem aby ratować swoje dupsko? Żałosny typ!!! Gdyby to Gorzów wyrwał Cierniaka to piałby z zachwytu a że lepszy okazał sie w tym wyścigu Lublin to wielki płacz.

 • boria1972 lubi Komentarz

  - Panie Chomski i klubie żużlowy Stal Gorzów z prezesem Grzybem na czele , aby krytykować innych trzeba być samemu w porządku ! - Czy wszystkie wydarzenia minionego sezonu pana zdaniem były w porządku i było to zachowanie i zachowania etyczne w Stali Gorzów ? - " U kogoś widzi się pod lasem a u siebie nie widzi pod nosem" ... Tyle tylko w ty temacie...

 • boria1972 lubi Komentarz

  Buczkowski jest z dwóch powodów... Po primo był w miarę najtańszym pl seniorem do wzięcia a to był bardzo ważny aspekt bo za Cierniaka trzeba było majątek zapłacić.
  Secundo Buczek jest też po to aby w końcu wygrać wyjazd na Hallera.To jest dobrze pomyślane... bo zakładając 5 punktów na Apatorze i 5 punktów na Falubazach właśnie ten wyjazd na Hallera może decydować o wejściu do PO.

 • boria1972 lubi Komentarz

  Jak Cierniak nie przyjdzie to znów brak PO. Lampart na warzywach nie ma sił na 4 okrążenia. Leszno, Wrocław, Częstochowa i Gorzów wyglądają zdecydowanie lepiej.

 • boria1972 lubi Komentarz

  Kubera jest już w Motorze Lublin .

 • boria1972 lubi Komentarz

  Jak zwykle przepis robiony pod kogoś komu takie zmiany będą pasować. Szkoda gadać

 • boria1972 lubi Komentarz

  Łżą w żywe oczy. Ewidentnie widać komu ten przepis jest na rękę i z całą pewnością nie jest to beniaminek.

 • boria1972 lubi Komentarz

  Eksperci od siedmiu boleści. Już w tym roku tak błędnie sprecyzowali przepisy że inne drużyny to wykorzystały wypaczając wyniki w tabelach ligowych. Obecne przepis "senior 24" jest nie dość że nie doprecyzowany to i jeszcze w głównej mierze wysyła dobrych seniorów na tz ławkę albo do niższej ligi. W najgorszym wypadku już na emeryturę. Czuję że w przyszłym sezonie w naszym żużlu będzie wiało nudą....niestety.

 • boria1972 lubi Komentarz

  nonsensownie, niedorzecznie, nielogicznie, na próżno, idiotycznie, niemądrze, nadaremnie, bezmyślnie, niepotrzebnie, bezrozumnie, bezcelowy, daremnie, nierozumnie, na darmo, ni w pięć, ni w dziewięć, bzdurnie, głupio, ni przypiął, ni przyłatał, po próżnicy, ni w pięć, ni w dziesięć, zbędnie, bezcelowo, nadaremno, nierozsądnie, bezsensownie, absurdalnie, zbytecznie, darmo, próżno, . NASTEPNA KUPA NIESTETY !

 • boria1972 lubi Komentarz

  @RECON_1: Twoja ironia nie jest na miejscu. Nie wiemy kto za czym optował, a ten działacz o którym piszesz jak każdy inny ma tylko jeden glos. Jak znam życie to stawiałbym na Wrocław jako na kreatora tych nazbyt szybkich i niezbyt trafnych zmian. (patrz Czugunow, ew. Drabik) Może jeszcze Leszno (Kubera, Smektała) i Falubaz (Tonder, Krakowiak, Pawliczak) Niestety w polskim żuzlu zbyt czesto nie chodzi o dobro dyscypliny tylko o interes klubowy. W tym wypadku zdecydowany prym w ostatnich latach wiedzie Sparta Wrocław.

 • boria1972 lubi Komentarz

  No, jak Apator zamiast Chrisa da Kopeć-Sobczyńskiego, to na pewno będzie to pomoc dla beniaminka. Ciekawe, co to za dziennikarze w tym gronie?!