Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sz Pan lubi Komentarz

  "Maria Andrejczyk wraca do formy po kontuzji" - byłoby dobrze gdyby forma była lepsza niż przed kontuzją. Rekord życiowy ma z Rio w 2016.

 • Sz Pan napisał/a komentarz do Wakacje 2020. Do trzech razy śmierć

  WOPR-owcy to zarabiają "na rękę" , ale na przykład górnicy - zawsze brutto ...

 • Sz Pan napisał/a komentarz do Polka rekordzistką. Monika Lechowska-Bacia złowiła rybę-giganta

  @zbych22: Ja dodałbym do tego, takze znęcanie sie nad muchami i komarami. Jak można być tak nieludzkim ...

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Niby o sondażu, chodzi o pokazanie reklamy...

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Kibice pamiętają konflikt z rządem przed euro 2012.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  normalni kibice brawo !!!

 • Sz Pan napisał/a komentarz do Wybory 2020. Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? Sprawdź, kto jest faworytem kibiców

  Wśród aktorów porno - 100% na Rafaua

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Pewien pisarz, nie pisał a mówił ,,kobieta nie musi być piękna, byle nie była głupia". Koniec.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Kolejny artykuł do bólu pompujący ideologię LGBT.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Wojciech Mann, zapowiadając w radiu utwór,, Neandertalczyk":,, Wygrzebałem z głębi archiwów piosenkę zdecydowanie o postaci historycznej. Zresztą trudno mówić o jednej postaci, zaraz wszystko się wyjaśni. I wybrałem zadowolony z tego, że mam taki nietypowy pomysł. Potem się jednak zaniepokoiłem, czy państwo nie będą mieli skojarzenia z naszym premierem, który, przebrany za dżentelmena, potraktował próbującą go przywitać panią tak, jak widzieliśmy".

  Nawiązał w ten sposób do zamieszania z Morawieckim i Dulkiewicz.

  Ale z dżentelmenem Arłukowiczem i damą Thun, które tuż przed tym odmówiły podania ręki pewnym ludziom, w tym Morawieckiemu, to już ci się marny, upolityczniony propagandzisto nie skojarzyło, co?

  Solidne komunistyczne wykształcenie medialne i lekcje pobierane w reżimowych mediach od Mariusza Waltera, późniejszego założyciela TVN - procentują.

  Chciałem napisać, że stosowanie takich podwójnych standardów to hipokryzja, ale potem się jednak zaniepokoiłem, czy państwo nie skojarzą słowa,, hipokryzja" z,, hipopotamem", i czy nie będą mieli skojarzenia z naszym Wojtusiem, który, przebrany za dziennikarza, potraktował logikę tak, jak widzieliśmy.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Myślałem ,że przynajmniej SF są apolityczne ,ale od 2 tygodni pojawiają się tu tylko wywiady z przydupasami Czaskoskiego. Trudno tutaj szukać sportowca popierającego pana Prezydenta A.Dudę , a przecież q..wa takich nie brakuje. Do dziennikarzy SF: jak patrzycie w lustro od czasu do czasu , to nie chce się wam zwyczajnie rzygać??!!!!foksdojcze???

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Zanim odpowiemy na to pytanie, warto w kilku słowach przypomnieć, w jakim celu została założona Radiowa Trójka przez komunistyczne władze, pod rządami Władysława Gomułki. Jak wszystko, co tworzono w tamtych ponurych czasach, „Trójka” miała być radiem dla ludzi młodych, którzy nie chcieli już słuchać muzyki z festiwali piosenki radzieckiej, a zamiast tego swoje radia lampowe przestawiali na kultowe „Luxy”, czyli Radio Luksemburg. Tam mogli usłyszeć piosenki Beatlesów, czy Rolling Stonesów, które niektórzy z nas nagrywali na szpulowe magnetofony z mikrofonem zewnętrznym lub w późniejszych czasach na kasetowe, by móc potem poszpanować przed swoimi rówieśnikami. Ci najzdolniejsi, brali gitary i z tak zwanego słuchu uczyli się zagrywać słynne riffy, czy solówki.

  Tak więc „Trójka” powstała w celu skanalizowania młodych ludzi, gdzie było dużo zachodniej muzyki, a pozostały wolny czas na antenie wypełniała ta sama propaganda komunistyczna, ale podawana nieco subtelniej. Oferta programowa została z czasem rozszerzona o inne pasma rozrywkowe, kulturalne i polityczne. I z taką „Trójką”, konkurującą z innymi komercyjnymi radiostacjami dotarliśmy do lat nam współczesnych.

  Karierę w Programie Trzecim, znajdującym się przy Myśliwieckiej rozpoczęło wielu młodych dziennikarzy, którzy przez media trzeciej RP zostali z czasem ochrzczeni przymiotnikiem „kultowi”. Niemal od początku powstania Radia w latach sześćdziesiątych pracę znalazł wspomniany w tytule Wojciech Mann. Od czasu ogłoszenia w Polsce Stanu Wojennego, przez kolejne dwie dekady swoje polityczne audycje prowadziła Monika Olejnik, którą po odejściu do „Zetki” zastąpiła Jolanta Pieńkowska. W popularnej „Trójce” pracował mąż Olejnik, Grzegorz Wasowski, a także jej obecny życiowy partner Tomasz Ziółkowski. W okresie Stanu Wojennego swój debiut zaliczył Marek Niedźwiecki. Nieco później pojawił się Grzegorz Miecugow, który został dyrektorem stacji; Tomasz Sianecki, Maria Czubaszek, Kuba Wojewódzki, Artur Andrus, a nawet Tomasz Jachimek. Przy Myśliwieckiej zaczynał karierę także Jerzy Owsiak, Jacek Fedorowicz, Michał Olszański czy Adam Halber. Przez „Trójkę” przewinęło się tak wiele osób, że nie sposób ich wszystkich wymienić, ale były to postacie w przygniatającej większości zawsze związane silnie politycznie z czymś, co dziś określamy opozycją totalną albo lewicową. Na tym polegał zawsze rzekomy pluralizm tej stacji i „niezależność i apolityczność”, którą szczycili się publicznie „kultowi” dziennikarze zatrudnieni w tej rozgłośni. Zapewne wyrazem tej „apolityczności i niezależności” był wspólny manifest Programu Trzeciego i Gazety Wyborczej, zorganizowany w Święto Niepodległości, pod patronatem ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Razem z redaktorem GW Jarosławem Kurskim, Dominiką Wielowieyską, doradcą prezydenta Tomaszem Nałęczem i samym Bronisławem Komorowskim, na scenie w towarzystwie upieczonego z tej okazji dwumetrowego Czekoladowego Orła, pod Pałacem Prezydenckim pojawili się kolejno niemal wszyscy „kultowi” dziennikarze „Trójki” z różowymi balonikami w dłoniach, ubrani w różowe okulary.

  Chociaż myśleliśmy, że z inicjatywą świętowania na „różowo” odzyskania przez Polskę Niepodległości, wyszli radośni, apolityczni dziennikarze z Polskiego Radia, dowiedzieliśmy się z wywiadu Wojciecha Manna, który udzielił portalowi Lisa „Na temat”, że Czekoladowy Orzeł był w sumie dziełem nie wesołych redaktorów z Myśliwieckiej, lecz Platformy Obywatelskiej.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Trójka była i się zbyła .Wojtas już nagrał teledysk z Trzaskiem.Jeśli Kasiu zagłosujesz na Trzaskowskiego to znikaj z mojego życia.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Lepsza Polska to znaczy jaka?Musisz się określić kobieto na kogo chcesz głosować, bo internauci już wiedzą ale nie kumaci jeszcze nie !!!!Chcesz powrotu komuny do władzy? gdzie uniewinnia się przestępców przejeżdżających ludzi na pasach dla pieszych?Chcesz Polski w której najwyższe stanowiska w państwie obejmują ludzie posiadający kilka paszportów i nie wiadomo jakie i kogo interesy reprezentują????Chcesz Polski w której sądownicza demokracja zezwala na czasowe zniewolenie ze względu na polityczne poglądy a lewicowy zachód jeszcze temu przyklaskuje?Czy chcesz Polski w której dba się o RODZINĘ i EMERYTÓW?????Jesteś rozpoznawalną osobą ,więc wypadałoby się określić a nie unikać odpowiedzi....

 • Sz Pan lubi Komentarz

  3:0

 • Sz Pan lubi Komentarz

  6-0 Zagłębie

 • Sz Pan lubi Komentarz

  CHWALIĆ BOGA ZA WSZYSTKO WOKÓŁ...
  NIECH PRAWDA ZWYCIĘŻY DZIERŻĄC PRYMAT WIARY WSZELAKIEJ WARTOŚCI...
  AMEN

 • Sz Pan lubi Komentarz

  2-1!!!

 • Sz Pan lubi Komentarz

  3:1

 • Sz Pan lubi Komentarz

  2:0.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  3:0 Lubin

 • Sz Pan lubi Komentarz

  2-0 Zagłębie

 • Sz Pan lubi Komentarz

  2 1

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Zwycięzca jest tylko jeden 2:0

 • Sz Pan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  7:1

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.