Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sz Pan lubi Komentarz

  I to wszystko za 10 tys. dla miasta? Determinacja burmistrza wskazuje na to, że drugie tyle poszło na jego konto, a być może miał też w domu odwiedziny kogoś z ofertą nie do odrzucenia..

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Wszyscy się śmieją z Wielunia

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Słowika wypuścili ?...

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Przecież publika tej wielkiej gali jest pokroju jej organizatora. Więc o co chodzi, w czym problem?

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Słowik na marszałka senatu lub sejmu jest dobrym organizatorem na pewno coś wymyśli.
  Tam jest bardzo podatny grunt

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Jakas dziwna amnezja w tym srodowisku , nikt o niczym nic nie wie.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Medalikarz pojechał po bandzie, jednak przegra batalię wprowadzania gangsterów na sportowe salony i ... gale! Jeśli nie teraz, to w następnej odsłonie! A osobnikami w gatunku Okrasy zajmie się w końcu prokurator.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Ten burmistrz jest tak głupi, że w Pisie zrobi karierę. Ciekawe czy byłby tak wyrozumiały jakby Pruszków zabił mu matkę, zgwałcił żonę, przejechał dziecko, a jemu przewiercił kolano. Czy wtedy też udawałby głupszego niż jest?

 • Sz Pan lubi Komentarz

  OK. Wytłumaczę wam ciołki matołki! Ten bandzior nie odsiedział swojego! Zastraszył, przekupił, zastraszył, skorumpował, zastraszył, ... i zastraszył swoje ofiary i zamiast siedzieć 300 lat wyszedł jako w miarę młody, silny człowiek po śmiesznym wyroku! On i jego banda powinna gnić do końca życia w pierdlu o zaostrzonym rygorze. Współpraca z nim i jego podobnym to naplucie na twarz tysiącom jego ofiar.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  No taaaak. Australia zrobiła dobrze bo ma takie prawo ale Serbia jest be bo zgodziła się z ekologami. Jak to było bo nie pamiętam- "trafiła kosa na....... Serbię"

 • Sz Pan lubi Komentarz

  I słusznie. Jeżeli Australia segreguje sanitarnie ludzi (a w świetle badań na temat wiremii oraz emisji wirusa która u zaszczepionych trwa 6 dni zamiast 8 u niezaszczepionych - segregacja ta nie ma żadnego sensu i niczego nie wnosi) to Serbia segreguje inwestorów. Bardzo dobre posunięcie. To co robi Australia to jest totalitaryzm i zamordyzm więc musi się spodziewać że spotka się z tym samym po drugiej stronie.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Cofnęli koncesję, bo nie spełnili jakiś warunków. W końcu jak się idzie do kogoś w gości, to... ;)))

 • Sz Pan lubi Komentarz

  No to idziemu już nie w setki tysięcy, nawet nie w miliony, ale w miliardy, nieźle ;)

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Bardzo dobrze. Następnym razem jakiś jednoosobowy minister zastanowi się dwa razy czy warto. Novak no mega gwiazda tenisa, Wystarczyło robić mu testy co 2 dni i po sprawie. Sponsorzy by byli zadowolenie, a i impreza miała by wyższą rangę. Podobny błąd zrobił US w hiszpani. Na pozbyciu się dwóch najlepszych piłkarzy świata liga hiszpańska spraciła miliony euro

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Brawo Serbia !

 • Sz Pan lubi Komentarz

  I bardzo dobrze. Kiedy Polska weźmie z nich przykład? Niedawno była okazja podczas konfliktu z e stacją TV.
  Dojković bez szczepienia pewnie by nikogo nie zaraził tak jak i ze szczepieniem. Po prostu Świat Zachodni ma kompleksy i nie może zrozumieć ze jakiś Serb którym tak naprawdę pogardzają trzepie im w tenisa spot dla elit doopę jak chce od wielu lat.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Tak trzymac.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Brawo!!!
  Sport umiera przez to całe szaleństwo, za chwilkę okaże się, że większość faworytów nie poleci na IO, bo będzie pozytywny wynik pseudo- testu. Później będą kolejne imprezy sportowe, mistrzostwa świata, europy.
  I pytam, co to będzie za rywalizacja skoro często bez najlepszych!???

 • Sz Pan lubi Komentarz

  @ando: Przecież Novak miał papiery (wyjątek medyczny) i to wypełnione przez TA i potwierdzone przez rząd Wiktorii. Oczywiście miał swój udział i niewykluczone że coś tam kołował i
  nagannie się zachował z tym wywiadem, ale formalnie miał te papiery. W końcu rząd tak długo szukał na niego paragrafu, aż znalazł i zrobił z niego przywódcę antyszczepionkowców. Nagle te papiery przestały grać rolę. Moje stanowisko jast takie, że oczywiście źle to rozegrał, chyba na chybcika, ale pozwolenie od TA i Wiktorii miał i gdyby nie był Djokovicem, zostałby bezszelestnie wpuszczony. Na końcu sprawa stala się wyłącznie polityczna, bo już nie formalnie, lecz tylko politycznie argumentował rząd, odbierając mu prawo wjazdu.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  @Poot-Cris: No i widzisz, jeśli się to nawet tak miałoby odbyć, i jak już porównujemy sytuację to nie sądzę, by organizator RG czy Wibmbla wraz z lokalnymi władzami Paryża czy Londynu czy whatever praktycznie by zaprosił Djoko i zapewnił mu wjazd, a Macron czy Johnson by go zamknęli w śmierdzącym hotelu, deportowali i zabronili wjazdu na trzy lata.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Bardzo dobra decyzja Serbii ! Brawo , znajdą się inni chętni bez problemu, a ceny idą w górę. Australia kiedyś najlepsze miejsce do życia , teraz cofają się do czasów Aborygenów i szamanów

 • Sz Pan napisał/a komentarz do To zemsta za deportację Djokovicia? Zaskakująca decyzja rządu Serbii

  Brawo Serbia! Chciałbym aby kiedyś również Polska doczekała się rządu , który bierze pod uwagę polski interes narodowy i racje stanu

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Serbowie z ambasadą Australii powinni zrobić to samo, co francuscy rolnicy z budynkami urzędowymi. Rozpryskali gnojówkę po całym budynku :)

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Artur Janiszewski@, mało inteligentny jesteś. Doinformuj się, zanim coś napiszesz. Australia miała wczoraj rekordową liczbę zachorowań na Covid-19: ponad 128 tys. pomimo zaszczepienia prawie całej populacji tam mieszkającej.

 • Sz Pan lubi Komentarz

  Tylko jak przekonać nieszczepionych do skuteczności szczepionek i w tym samym czasie przekonywać szczepionych do przyjęcia trzeciej i kolejnej dozy ponieważ nie działają ?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.