Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • misiekTSW napisał/a komentarz do Michał Finfa: Ostrów zasłużenie awansował, aczkolwiek...

  Nie od razu Kraków zbudowano ... :)

 • misiekTSW otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • misiekTSW napisał/a komentarz do Euforia po trzynastym biegu - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków (relacja)

  Wiesz, gdyby nie PO nie byłoby takich emocji, choć sprawiedliwe to do końca nie jest - patrz Tarnów. Tak czy inaczej daliśmy ciała wczoraj po całości, a u was smród niestety pozostał po pierwszym rewanżu. Sprawa wczoraj była jednak jasna, a Wanda powinna była choć minimum ambicji i walki w ten mecz włożyc. Coż jesteśmy jeszcze mało doświadczonym klubem i nasz Prezes musi jeszcze się długo uczyc, jak w tym środowisku funkcjonować.

 • misiekTSW napisał/a komentarz do Michał Finfa: Ostrów zasłużenie awansował, aczkolwiek...

  Pozew kolego to jeszcze nie wyrok, tak jak wszczęcie postępowania prokuratorskiego nie oznacza skazania. Pozwy możecie sobie złożyc, tylko, że działa to w obie strony, bo musicie udowodnić bezprawnośc przy naruszeniu waszych dóbr osobistych. A co będzie jeśli w trakcie procesu pozwani udowodnią wasze wałki i brak bezprawności działań pozwanego? Wtedy dopiero smród pozostanie. Więc nie strasz tymi pozwami, bo jak to mówi nasz Prezydent "to nie takie hop siup":). Co do meczu to naprawdę spójrz obiektywnie, z boku. Czy potrzebne były takie kontrowersje w pierwszym meczu? Przyznasz chyba, że te wszystkie wydarzenia śmierdzą na kilometr.A trzeba było rozegrać mecz o normalnej porze, w normalnych warunkach i śmiem twierdzic, że i tak byście odrobili stratę z Krakowa tak, jak zrobiliście to wczoraj. A tak niesmak pozostał, już nie pierwszy odnośnie Twojego klubu. Ciesz się awansem bo zasłużyliście na niego Wy kibice i wasi zawodnicy. Natomiast wasz zarząd i sztab trenerski jest skompromitowany po całości i dopóki będą sterowac waszym klubem to takie akcje, jak w pierwszym meczu będą na porządku dziennym. Zrozum to (bez napinki).

 • misiekTSW napisał/a komentarz do Euforia po trzynastym biegu - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków (relacja)

  Nie ma się co oszukiwać, byliśmy gorsi od Prądovii w całym sezonie. Wandzia spięła się na jeden mecz i tyle. Ale wczoraj nasi jeźdźcy dali ciała po całości, przestraszeni byli grubej świni czy co? Można przegrać, ale po walce, a tu walki zero, jak jacyś marni juniorzy. Ehh szkoda. Rewanż pewnie za rok i lepiej żeby grubas do nas nie przyjeżdżał, bo z widowiska sportowego zrobi się niepotrzebna napinka. Gratuluję awansu.

 • misiekTSW napisał/a komentarz do Michał Finfa: Ostrów zasłużenie awansował, aczkolwiek...

  Tak? Jakie nieprawidłowości w Krakowie niby były? Chyba w Twojej chorej wyobraźni. A jeśli tak się mądrzysz prawniczo, to jako prawnik wytłumaczę Ci, że naruszenie dóbr osobistych poprzez pomówienie to jest zupełnie coś innego niż zawiadomienie prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Z tego co wiem to nikt z osób funkcyjnych Wandy was nie pomówił, a doniesienie do prokuratury może złożyc każdy, kto ma podejrzenie popełnienia przestępstwa. Prokurator to sprawdzi i będzie po sprawie, w tą lub inną stronę i NIE JEST TO ŻADNE POMÓWIENIE jeśli prokuratura nie znajdzie przesłanek do wszczęcia postępowania w sprawie!. Zrozumiałeś? Czy może sypnąc Ci paragrafami? P.S. Gratuluję awansu :P

 • misiekTSW został fanem tagów: Wisła Kraków, Speedway Wanda Kraków

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.