wojtek2u - lubi

 • wojtek2u lubi Komentarz

  Arka to najbardziej bezmyślnie grający zespół w EBL. Cała ich strategia to ciapanie za 3. Zero pomyślunku, jakichś konstruktywnych akcji. Ależ by było mega, gdyby Legia wygrała w niedzielę.

 • wojtek2u lubi Komentarz

  Z tego ich Projektu X robi się powoli Z Archiwum X :D

 • wojtek2u lubi Komentarz

  PO to nie sezon zasadniczy. Tutaj same 3 to za malo. Frasunkiewicz zostal trenerem roku ? Smiech na sali.

 • wojtek2u lubi Komentarz

  Szanujacy sie i profesionalny zespol - a tu mowa o Arce (Asseco) - nie pozwolilby na taka jakosc w meczu z 2 ligowcem w oslabieniu 2ch liderow dodatkowo w rozgrywkach PO. Takiej "miernoty" w Waszym wykonaniu Szanowna Arko to nie widzialem nigdy. Nawet podczas wlasnych osiedlowych basket potyczek z paczka znajomych i to po smacznym zimnym piwie produkcji "piwnicznej"- gramy o niebo lepiej.Z taka miernota w grze to "Psy" Was wyrzna i zamiota do kata juz w pierwszym spotkaniu. Pozdrawiam

 • wojtek2u lubi Komentarz

  Play-Off to czas zbilansowanych drużyn i myśli trenerskiej. Na ten moment wyszło na Anwil i Cukier. Z całym szacunkiem, ale myśl trenera Frasunkiewicza właśnie wychodzi. Upshow i Łapeta dwaj gracze o beznadziejnych rzutach wolnych i kiepskim półdystansie, spadła pozycja Ponitki, Wyki i Garbacza. Wszystko kosztem obwodu i siepania za 3. Florence i Bostic oddają ponad 50% rzutów całej drużyny więc to normalne, że żaden liczący się zespół nie robi tak. Grać tak może zespół walczący o utrzymanie, jak niegdyś Siarka Tarnobrzeg. Wstyd

 • wojtek2u lubi Komentarz

  Ta Arka to taka raczej zatapialna... obejrzałem i nie żałuję. Co znaczy serducho do walki pokazała Legia. Mimo, że nie wierzę by przeszła Arkę w niedzielę to zasługuje na wielkie brawa. Arka mega rozczarowanie. Przypomniała misie potyczka Anwilu z Czarnymi;) Tak czy siak Anwil wydaje się pewniakiem do finału. Takie cuda tylko w PLK... chyba, że jaka iluminacja spłynie. Legia może... Arka musi. Karolak-Kowalczyk-Matczak robią 66pkt łał! Trójca Arki (duże nazwiska) 60... ta liga to stan umysłu;)

 • wojtek2u lubi Komentarz

  Na mecze wyjazdowe w POff będą jeździli przez Kazań, Kubań albo Moskwę. To im pomoże.

 • wojtek2u lubi Komentarz

  Zrobiliśmy kilka kroków w tył - przyznaje szczerze Łukasz Koszarek ................Wiec prezesie nie ma na co czekac.....Won z Jovoviciem...............I to szybko bo s....li wszystko.

 • wojtek2u lubi Komentarz

  Dzis dalem na msze w intencji aby Saso wrocil.......

 • wojtek2u lubi Komentarz

  Raczej panie Koszarek, to wy zepnijcie poślady i zacznijcie grać na miarę waszego potencjału, bo póki co to każdy wasz mecz wygląda tak, jakby ktoś wam kazał grać za karę. A słuchanie śpiewki o niekorzystnym kalendarzu jest żenujące. EBL poszła wam na rekę, nagminnie przekładając mecze a wy i tak płaczecie.

 • wojtek2u lubi Komentarz

  I do niczego by nie dprowadziły; Gronek nie miał doświadczenie i autorytetu..jeszcze musi trochę poterminować.

 • wojtek2u lubi Komentarz

  Wielka szkoda że tak późno nastąpiła zmiana trenera. Same pozytywne rzeczy się dzieją od objęcia drużyny przez Urlepa.
  No cóż, nawet w Europie jeszcze nie wszystko stracone. Do boju!