AndrzejH - lubi

 • AndrzejH lubi Komentarz

  Dziękujemy. Słuszna i obiektywna ocena, Hancock nie powinien już być angażowany w żadnym polskim klubie. Gdzie sie pojawił tam zawsze następowały problemy , pzdr

 • AndrzejH lubi Komentarz

  Spogladajac z boku, wyglada mi na to, ze to Bydgoszcz bardziej jest potrzebna Gregowi niz Greg Bydgoszczy :D. Z calym szacunkiem moim zdamiem 1 liga Was wykonczy. Wielki klub z fantystycznymi kibicami powinien krok po kroku, madrze wracac na piedestal polskiego speedwaya i Tego Wam zycze w Nowym Roku!

 • AndrzejH lubi Komentarz

  Jurku, Tomku NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ!!!

  Niech się w końcu zacznie remont trybuny i budowa nowego parkingu, bo za chwilę licencję nam zabiorą z powodu jego braku. Spłaćmy ten zasrany dług, bo już ile mozna o nim słuchać? Wtedy dopiero, jak Miasto B. jest takie chętne, to niech pomoże w szukaniu sponsorów na awans do I ligi jak się nadchodzący sezon skończy i nie na 100-tą rocznicę, a 101-szą niech będzie awans do Ekstralipy. Schowajmy ego do kieszeni i pomyślmy na jakim dnie dopiero co ten klub był.

  A Hancock ani nie przyciągnął kibiców w 2013 roku, ani nie zrobi tego teraz. Dajmy sobie z nim spokój. To nie jest jakiś gwarant kompletów w I lidze.

 • AndrzejH lubi Komentarz

  To jedyna , słuszna droga do upragnionego celu , masz w 100 % racje !