Zedeks - lubi

 • Zedeks lubi Komentarz

  Tytuł następnego odcinka: "Kto podpierdolił diament?"

 • Zedeks lubi Komentarz

  Krzywosz jest cienki ale Woźniak jest tak samo cienki.Zamiana Krzywosza na Woźniaka to jest to samo co zamienił stryjek siekierkę na kijek

 • Zedeks lubi Komentarz

  Wręcz trudno uwierzyć, że tak doświadczony zawodnik jak Ułamek aż tak przeokropnie w tym roku poległ (widać, że już na etapie przygotowań). Coś musiało się zmienić, jakaś decyzja w głowie, coś w teamie, w domu, w firmie? No nie wiem. On zwyczajnie przestał być profesjonalnym żużlowcem.

 • Zedeks lubi Komentarz

  Trzymam kciuki Krystian, liczę na cud! A po za tematem to film " ZOBACZ WIDEO Wanda - Orzeł: świetny start Walaska i riposta gości" pasuje do tego artykułu jak świni siodło, trochę powagi a nie nawet tu umieszczać filmiki i reklamy. A jak już to filmik z Rybnika a nie z innego meczu

 • Zedeks lubi Komentarz

  Ludzie spokojnie, przecież to mogą być tylko plotki, każdy może napisać że ktoś mu coś powiedział! A to że mecz jest odwołany nie musi świadczyć o potwierdzeniu plotek! Przecież drużyna jest rozbita po wypadku, jak niby mają dać z siebie 100% będąc myślami z kolega z drużyny! Musimy poczekać na oficjalne informacje o aktualnym stanie zdrowia, była informacje że rodzina nie chce aby informować na bieżąco! Spokojnie, nie nakręcajmy się.

 • Zedeks lubi Komentarz

  za rok go bedziemy ogladac na torach w polsce ,innej opcji nie widze !
  zuzlowcy sa twardzi!

 • Zedeks lubi Komentarz

  Masz rację, że to już ma mało wspólnego z prawdziwym sportem, ale ja pójdę dalej mówiąc, że cały żużel ogólnie ma już mało wspólnego z "prawdziwym sportem". Co sezon niemal każda drużyna wymienia po pół składu, więc ciężko powiedzieć, że jakaś drużyna jest sportowo najlepsza, a po prostu zrobiła przed sezonem najlepsze zakupy. Kiedyś w klubach jeździli głównie sami wychowankowie i wtedy faktycznie kto miał najlepsze szkolenie, ten był najlepszy. Teraz zawodnicy przyjeżdżają tylko na mecz, każdy odwala swoją robotę, za która ma zapłacone i tyle. To już bardziej przypomina wykonanie usługi, a nie zawody sportowe. Dlatego mnie to już tak nie razi- to, czy taki Grisza i Jonsson będą jeździć w Rybniku, czy w innej drużynie która by awansowała dużo by nie zmieniło, bo cały czas w lidze jeżdżą ci sami zawodnicy i tylko kluby się nimi wzajemnie wymieniają.

 • Zedeks lubi Komentarz

  Myślę, że to naprawdę nie jest teraz istotne czy chris pojedzie czy ktokolwiek. Liczy się teraz tylko zdrowie Warda i to jakie dostanie wsparcie żeby spycha nie padła pozniej.
  PS Mysle, że dla Holdera to też ma największą wartość i pierdoli żużel w tym momencie.

 • Zedeks lubi Komentarz

  Podczas konferencji zdaje się padły słowa, że wczoraj w emocjach wypowiedzianych zostało za dużo słów, ale generalnie stan Darcy'ego jest zgodny z tym co było mówione... Niestety...

  Ja w dalszym ciągu nie wierzę, nie mogę sobie wyobrazić, że nie zobaczę już nigdy więcej tego wesołego, uśmiechniętego, szalonego chłopaka na motorze... Że już nigdy więcej nie wbiegnie spóźniony do parkingu i nie zrobi 20 punktów, że nie będzie radował nas wszystkich swoją fenomenalną jazdą. Jest mi tak cholernie przykro, bo Darcy był skazany na bycie mistrzem świata, a wszystko prysnęło jak bańka mydlana, w przeciągu jednej sekundy, w momencie gdy chłopak ma przed sobą jeszcze całe życie...

 • Zedeks lubi Komentarz

  Nie ma równości. Powinni dostać po równo gdyż obaj zaserwowali nam ten żałosny spektakl

 • Zedeks lubi Komentarz

  Wynik juz nuewazny ....Widzialem twn upadek idealnie.Dramat ludzie dramat a kibice leszna to dzicz.Wstyd mi za nich.

 • Zedeks lubi Komentarz

  Nie wiadomo co z mlodym. A kibice Leszna krzycza je.ac Torun. Co za k..wa motloch.

 • Zedeks lubi Komentarz

  A hu...j z tym meczem
  Oby chłopakowi nic się nie stało!

 • Zedeks lubi Komentarz

  Podjarali sie trzeba meczami u siebie i z motyka na ksiezyc szli...

 • Zedeks lubi Komentarz

  Nie oddamy czwartego miejsca bez walki. Czwarte miejsce jest dla nas jak mistrzostwo.

 • Zedeks lubi Komentarz

  Co za wysyp zakompleksionych "kibiców" obu ekip tutaj

 • Zedeks lubi Komentarz

  a nie sądzisz, że czasami tutaj to nie ważne jest spotkanie tylko rywalizacja AF - Matuch?

 • Zedeks lubi Komentarz

  Nie chcę się za dużo rozpisywać, ale po raz kolejny Wojtek zostałeś skarcony za swoją pewność siebie. Chyba nigdy się tego nie od uczysz. No ale cóż, dzisiaj ja triumfuje. Siedziałem cicho chciałem remis, serce mówiło 1:2 i tak było. Liverpool powinien mecz kończyć w 8, ale ważne są 3 pkt. Bardzo mi się podobał dzisiejszy mecz. United było zespołem o dwie klasy lepszym. Bym zapomniał United, również powinno też mecz kończyć w 10 chodzi o faul Jonesa. Manchester jest aktualnie 2 klasy lepszym zespołem od Liverpoolu, w dodatku ma 5 pkt przewagi nad LFC, najprawdopodobniej to koniec marzeń Liverpoolu o top4.

 • Zedeks lubi Komentarz

  Trzymam kciuki.Oby się udało.

 • Zedeks lubi Komentarz

  Oczywiście łatwo nie będzie.Troszkę niedoceniłem Turków,solidna ekipa.Natomiast wynik 1-0 to w dwumeczach bardzo dobry rezultat.Jak będzie zobaczymy,ale powinno być dobrze.Ja Arsenalowi też dobrze życzę.W końcu macie słabszego rywala w 1/8 .Powodzenia.