STOGI - lubi

 • STOGI lubi Komentarz

  Panie tu jest błąd w pytaniu!!!!!!!Na fotce 6-krotny mistrz świata na zuzlu jest po lewej czyli Tony Rickardsson, w srodku jest Hans Nielsen,a po prawej Sam Ermolenko.

 • STOGI lubi Komentarz

  W jakim państwie my żyjemy, skoro Służba Więzienna wespół z prokuraturą tuszują ewidentne, niewygodne dla nich fakty fakty ???

 • STOGI lubi Komentarz

  Dla Ciebie jest oczywiste, że przy takich śladach jak napisano w artykule, należy przyjąć, że to było samobójstwo, że "powiesił się leżąc w łóżku pod kocem"? Dlaczego? Bo tak ktoś orzekł? Cała ta sytuacja pokazuje, jakie zaufanie można mieć do służby więziennej i wymiaru sprawiedliwościowi w Polce!!! To tylko tu są seryjni samobójcy, co się wieszają w łóżku. Dziwnym zbiegiem okoliczności samobójca miał zeznawać w sprawie, która pośrednio może dotyczyć polityków obecnej władzy.

 • STOGI lubi Komentarz

  "Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem." - Przecież to nie jest powieszenie się, ale uduszenie. Jeżeli to jest określenie z dokumentacji śledczej, to nie świadczy to najlepiej o prowadzących sprawę. Do powieszenie się musi istnieć pewna bezwładność ciała, które swoim ciężarem doprowadza do zaciskania pętli, a jak tego dokonać leżąc? Poza tym człowiek duszący się lub duszony charczy, ma drgawki, oddaje mocz i kał... - to są odruchy bezwarunkowe, więc jak tego dokonać cichaczem pod kocem będąc nie dalej niż metr od innej osoby?

 • STOGI lubi Komentarz

  Bo podobno to łóżko stanęło na baczność i przed śmiercią mu zasalutowało.Przecież ciemny polski ludek wszystko kupi zgodnie z dewizą Jacka Kurskiego

 • STOGI lubi Komentarz

  Seryjny samobójca grasuje...

 • STOGI lubi Komentarz

  według teorii prokuratury kazdy odsiadujący wyrok powinien się targnąć na zycie