Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • obserwator 1 napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Sparta. Maciej Janowski rozczarowany stanem toru. "Nie wiem, jaki sens ma komisarz toru"

  Stal po trupach do celu - to chyba motto przewodnie pana Chomskiego. Dlaczego nikt nie chce jasno powiedzieć to o czym wszyscy ze świata żużla dobrze wiedzą. Zawodnikom i innym osobom zakneblowano usta karami finansowymi. To co się dzieje z torem w Gorzowie i nie tylko to chęć wygranej jeszcze przed meczem za wszelka cenę. Wstyd mi za te praktyki Stali. Czyży u trenera i działaczy była taka słaba wiara w swoich zawodników, że trzeba ich wspomagać. Przecież oni o tym muszą wiedzieć, a jak się zapomni albo sytuacja torowa wymusi to i swoi się rozkładają na torze. Niech "ktoś " dokładnie przeanalizuje wszystkie upadki w Gorzowie i nie tylko - zapewniam, że wnioski będą bardzo ciekawe.

  I jeszcze jedno - stary-nowy mistrz musi pamiętać o tym , że głowę ma się jedną i nie ma co jak pisze jeden z uczestników tego forum "...tam gdzie inni boja sie dac palec,on wsadzi głowe..." (pisownia cytatu oryginalna). • obserwator 1 napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Wojciech Kowalczyk uderza w Zbigniewa Bońka

  KOWALCZYK TO PEWNIE BY ZMIENIŁ POLSKĄ PIŁKĘ TYLKO JAK?.
  NA WIZYTY W KNAJPIE PO MECZU ???
  WEDŁUG MNIE TO PIŁKARZE MAJĄ ZA DOBRZE.
  PIŁKI PRZYJĄĆ ANI DOBRZE PODAĆ NIE POTRAFIĄ. NAWET JAK BIEGAJĄ TO ZAWSZE Z TYŁU.
  WIDAĆ NA TRENINGACH NAWET KADRY JAK MARKUJĄ WYKONYWANIE NAKAZANYCH ĆWICZEŃ - A TO SIĘ PÓŹNIEJ ODBIJA. PO 60 MINUTACH LEDWO STAJA NA NOGACH.
  O STRZAŁACH W KIERUNKU BRAMKI CZASAMI COŚ WIEDZĄ ALE O CELNYCH TO IM SIĘ ZDARZA BARDZO RZADKO - TO WINA BOŃKA ? TO ON ICH SZKOLI ?
  MOJA RADA - ZA KAŻDE EWIDENTNIE NIE WYMUSZONE PRZEZ PRZECIWNIKA PODANIE - POTRĄCENIE Z WYPŁATY CO NAJMNIEJ 100 ZŁ JAKO ŹLE WYKONANA CZYNNOŚĆ W PRACY. INNE ZAGRANIE PODOBNIE - ZOBACZYCIE JA ZA ROK BĘDĄ PIĘKNIE GRAĆ !!!

 • obserwator 1 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Andrzej Juskowiak: Od Roberta Lewandowskiego musimy wymagać więcej

  @Kamil Ochociński:
  uwaga do Ciebie - w piłkę nożną gra 11 zawodników. To że reprezentacja nie ma odpowiednich zawodników, którzy stworzyliby odpowiedni kolektyw - to wina Lewandowskiego. To On ich wybiera, On tworzy strategie gry itp. On jest po prostu dobry i Ci co mu zazdroszczą nie wiedzą co mówić - to mówią a i piszą co im ślina na język przyniesie.

 • obserwator 1 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Andrzej Juskowiak: Od Roberta Lewandowskiego musimy wymagać więcej

  "- Jeśli chcemy porównywać Roberta Lewandowskiego do Leo Messiego czy Cristiano Ronaldo, nie możemy szukać mu usprawiedliwień - mówi Andrzej Juskowiak."

  Andrzej Juskowiak - to już nie ten wiek, to już nie ten wzrok, to już nie ten umysł - priorytety się zmieniają ana życie trzeba jakoś zarabiać. Jednakże nie ma co się rozmieniać na drobne !!!

 • obserwator 1 lubi Komentarz

  Zagar w meczu w Toruniu za taką jazdę jak Buczkowski z Doylem dzisiaj zostal wykluczony nazwany przez komentatorów bandytą, dzisiaj panowie w studio całkowicie inne zdanie na to mieli. Wręcz popierali jazdę w pelnej obsadzie. Oczywiście nie mam nic do żadnej z druzyn,bardziej mnie zastanawia tlumaczenia ekspertów i to jak różnie komentują takie same sytuację

 • obserwator 1 lubi Komentarz

  Buczek od dłuższego czasu prosi się o połamane kości.
  Z Maćkiem (tutaj wina Maćka) też swoje dołożył do tej kolizji ścinając
  Z Emilem podobnie
  Dzisiaj była ewidentna wina Buczka ale co? Oczywiście tworzy się kolejną świętą krowę i nowego bandytę bo potem będzie mówił "nie wykluczyli mnie to było ok" a 100% winy była u Buczkowskiego.
  Źle się nikomu nie życzy ale Buczkowski chyba potrzebuje chwili przerwy od startów na refleksje

 • obserwator 1 lubi Komentarz

  Nie rozumiem takiej oceny sytuacji. Jak dla mnie Buczek w tym wypadku ewidentnie do wykluczenia i co najmniej żółta kartka. Rozumiem, że poszerzenie/wywożenie rywala to element taktyki ale Krzysztof nie zostawił Jasonowi praktycznie w ogóle miejsca. To nie był przypadek. Sytuacja z Torunia (Zagar/Doyle/Gruchalski) to przy tym to pikuś.
  Mam tez wątpliwości co do zasadności udzielonego Jasonowi ostrzeżenia.
  GKM wygrał jednak wysoko w pełni zasłużenie.

 • obserwator 1 lubi Komentarz

  Maciusiowi Polnemu jak zwykle się upiekło, chłopaki bekną, a spekulant Polny skitrany do szafy przez komisję.

 • obserwator 1 lubi Komentarz

  A komisarza, który odebrał ten tor z wystającym krawężnikiem jak ukarano? O postawie Marka 0,7 napiszę krótko - żenada.

 • obserwator 1 napisał/a komentarz do Komunikat GKSŻ w sprawie finału Złotego Kasku. Pawlicki i Janowski poza eliminacjami do Grand Prix

  "Nie możemy przejść obojętnie wobec tego wydarzenia i na pewno wyciągniemy daleko idące wnioski i konsekwencje. Komisja nie może godzić się na podważanie decyzji sędziów i komisarzy toru przez zawodników."
  NO TO MAMY SUPER STWIERDZENIE I JESZCZE GDYBY GKSŻ STWIERDZIŁA, ŻE SĘDZIÓW I KOMISARZY TORU, KTÓRZY POSTĘPUJĄ NIEZGODNIE Z PISANYM I ZATWIERDZONYM REGULAMINEM BĘDĄ NATYCHMIAST ELIMINOWAĆ Z ICH GRUPY, TO BYŁOBY SUPER. A TAK..........., A TAK TO WIADOMO - ZAWODNIK MA ZAMKNĄĆ "GĘBĘ" NA KŁÓDKĘ I JAK GLIADIATOR - KTÓREGO W ZASADZIE ZARZĄDCĄ JEST GKSŻ - MA WYJECHAĆ NA BYLE JAKI TOR I CIESZYĆ ZGROMADZONĄ NA TRYBUNACH PUBLICZNOŚĆ.
  ZA TYMI BIURKAMI TO PANOM SIĘ WE ŁBACH POPRZEWRACAŁO - DLA POWROTU DO NORMALNOŚCI - DLA KAŻDEGO Z NICH PIĘĆ STARTÓW PO 4 OKRĄŻENIA W CZASIE REKORD DANEGO TORU + 40 SEKUND. MOŻE WTEDY POCZULIBY CHOĆ TROCHĘ Z TEGO CO CZUJĄ ZAWODNICY.

  "NIEPOKORNI" JA JESTEM Z WAMI.

 • obserwator 1 lubi Komentarz

  Moim zdaniem bramki zawaliła obrona z Neuerem na czele, ale co prawda to prawda, ofensywa lezy, brak wartosciowych zawodników na miejsce Robbena i Riberyego. Daleko nie zajadą

 • obserwator 1 lubi Komentarz

  Z treści tekstu wynika, że nie było krytyki trenera i ja w wypowiedzi Roberta też się jej nie doszukałam. Pod tekstem za to umieszczone głosowanie: "Czy Robert słusznie skrytykował Kovaca"- ręce opadają ..........

 • obserwator 1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jason Doyle jak zwykle w ostatnich biegach nie wytrzymuje napięcia.

 • obserwator 1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  HEJ "DZIENNIKARZU" PISZĄCY O PRZEBIEGU MECZU. SKĄD TA WIADOMOŚĆ, ŻE LEGIA TO OBECNIE WOJSKOWI ??? - PATRZ 70 MINUTA.
  MASZ JAKIEŚ PRZECIEKI ???

 • obserwator 1 napisał/a komentarz do Mundial 2018. Adam Nawałka bez kontroli

  A. NAWAŁKA DOKONAŁ 4 ZMIANY ALE NIE ZDJĄŁ NAWET W CZASIE MECZU "GENIUSZA" Z NAPOLII - P. ZIELIŃSKIEGO.
  PROSZĘ POLICZCIE W OBU MECZACH JEGO CELNE PODANIE DO PRZODU, JEGO GRA NIE PRZYNIOSŁA NIC DOBREGO. DLA MNIE NAJWIĘKSZA POMYŁKA TRENERA, KTÓRY DO TEGO NIE ZAREAGOWAŁ.

 • obserwator 1 napisał/a komentarz do Mirosław Jabłoński krytykuje tor i komisarza. "Nie było tak, jak nakazuje regulamin"

  Jaka jakość komentarza w TV taka jakość na torze.

 • obserwator 1 napisał/a komentarz do Stal - Get Well: Walasek pytał gdzie był komisarz. Kowboj Kasprzak i koncert Zmarzlika (noty)

  Czy powinien być bonus dla Zmarzlika za 15 bieg ???

 • obserwator 1 lubi Komentarz

  Od kiedy to 7. drużyna w 8-zespołowej lidze jest NAJSŁABSZA? Jaka sprawiedliwość?! :))) Haha, chłopie. Sprawiedliwie to Toruń zajął PRZEDostatnie miejsce w lidze. Nie ostatnie, tylko PRZEDostatnie. Przypominam, że w sportowej walce, nie z zabawą w doping i oszukiwanie innych. Bo najsłabsza sportowa drużyna jest już w I Lidze i jest to ROW, który na to zasłużył, zatrudniając niepoważnego pracownika. Spójrz w tabelę. Toruń nikogo nie oszukiwał i skoro jest PRZEDostatni tzn, że okazał się lepszy od jednej drużyny. Zaklinaj rzeczywistość... może ci ulży, ale nie zamaże to prawdy :)))))
  A baraż jeszcze się nie skończył. Vetlandzie też wieszano już złote medale na szyjach. Gorzów miał z palcem w nosie odrobić stratę z Wrocławia, a Leszno nic nie ugrać w play-off. To jest SPORT. O właśnie. Sport, nie kombinatoryka z dopingiem i próbą oszukania innych przed POLADĄ i innymi, w czym specjalizują się Łaguta i Mrozek.
  Bez odbioru Panie Sprawiedliwy...

 • obserwator 1 napisał/a komentarz do Get Well - Wybrzeże: Goście nie poddali się po piekielnych ciosach. Nadal są w grze o PGE Ekstraligę! (relacja)

  Trzy mocne ciosy:
  Cios nr 1. Niemożliwość wjazdu na parking stadionowy mimo, że 3/4 jego powierzchni była wolna - zadziwiająca indolencja pracowników toruńskiego klubu w sferze organizacji miejsc parkingowych, zresztą jak zwykle - to gorzej niż żenada.
  Cios nr 2. Przy wejściu na stadion, brama nr 1 - 6 "kołowrotków wejściowych" - czynne były tylko 3 (to całe 50 %), a kibice stali jak te owce. Wejście na mecz po 5 czy 6 biegu to obraz skuteczności działań klubowych urzędników. Inaczej mówiąc według klubowych urzędników 50% to stadion, a drugie 50% brak kibiców. Dochód murowany. Gratuluję myślenia.
  Cios nr 3. Torunianie rozpoczęli baraż od trzech zwycięstw. A zakończyło się tak jak się zakończyło. 4 punkty zaliczki to bardzo mało aby w miarę spokojnie myśleć o pozostaniu w SE. Poza Walaskiem, żaden z zawodników nie miał sprzętu spasowanego to warunków torowych. To za co taka kasa???

 • obserwator 1 napisał/a komentarz do Jan Krzystyniak: Get Well nie ma honoru. Byłoby mi wstyd, gdybym ratował ligę w takich okolicznościach

  Panie Janie, niech Pan przestanie pochwalać nieuczciwość w sporcie, to wina Łaguty a nie zespołu z Torunia. Cóż przepisy nie pochwalają różnorakich "dopingowiczów".
  Czy oszustwo czyni według Pana bohatera? W takim razie - zawodnicy zacznijcie ćpać - wtedy Pan Jan się opowie za ............... ???

 • obserwator 1 napisał/a komentarz do Get Well - Wybrzeże: Zemsta Mirosława Kowalika. Wyrzuci Toruń z PGE Ekstraligi? (zapowiedź)

  Pan trener Wybrzeża - M. Kowalik póki co to "spuszcza" niekoniecznie swoje samochody ciężarowe i to w sposób, który bez dogłębnego badania sprawy można powiedzieć grzecznie - niezgodny z prawem.
  Teraz to może już niedługo "spuścić" siebie samego w głęboką czarną otchłań.

 • obserwator 1 napisał/a komentarz do Get Well - Wybrzeże: Zemsta Mirosława Kowalika. Wyrzuci Toruń z PGE Ekstraligi? (zapowiedź)

  Pan trener Wybrzeża M. Kowalik póki co to "spuszcza" niekoniecznie swoje samochody ciężarowe i to w sposób, który bez dogłębnego badania sprawy można powiedzieć grzecznie - niezgodny z prawem.
  Teraz to może już niedługo "spuścić" siebie samego w głęboką czarną otchłań.

 • obserwator 1 lubi Komentarz

  Skandalem jest każdy artykuł w tym temacie opublikowany przez Ostafińskiego. Zwłaszcza zmanipulowane tytuły na stronie głównej, celowo wprowadzające czytelników w błąd, żeby tylko klikali. Ostafiński pie*rzona hieno, żerująca do granic możliwości na tym temacie i innych aferach (również tych wymyślonych przez ciebie fantasto, oszuście i prowokatorze), powiem krótko i na temat: WY*IE*DA*AJ z tego portalu raz na zawsze!

 • obserwator 1 lubi Komentarz

  Ha ha ha. Panie Ostafiński dlaczego nie poda Pan wszystkich zapisów regulaminu a tylko te , które są wygodne dla Rowu. Ekstraliga właśnie z tych zapisów skorzystała i nie będzie żadnego skandalu! Pan jest na usługach Pana Mrozka czy co? Skandalem to jest to , że Łaguta walił koks i nikt jak na razie za to nie poniósł żadnych konsekwencji bo kara dla zawodnika to pikuś (zwieszenie), mało tego większość uważa go za niewinnego!!!!! Jeśli Trybunał odda Rybnikowi punkty to w przyszłym sezonie da przyzwolenie zawodnikom na jawny doping! Komuś się tu w głowie poprzewracało i odnoszę wrażenie, że jest to prezes Rowu i właśnie Pan!

 • obserwator 1 lubi Komentarz

  Nie jestem prawnikiem ale jedna rzecz Synowiec jakos nie zauwaza (moze celowo) - zespol wcale nie jest karany! - po prostu Laguta jest karany zabraniem punktow, ktore zdobyl a ze to wplywa na koncowy wynik to juz niezalazna sprawa. Gdyby ROW wygral np. 60:30 to by utrzymal punkty meczowe. Prosta sprawa ale jakos "mecenas" Synowiec tego nie dostrzega. Moze chodzi o "parcie na szklo"...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.