Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • guest napisał/a komentarz do Fantastyczny mecz Łomży Vive. Kielczanie zdetronizowali SG Flensburg-Handewitt

  Naprawdę przyjemnie ogłądało się mecz. Oby tak dalej.

 • guest lubi Komentarz

  Polemika z dziurawym gumowcem byłaby bardziej interesująca

 • guest lubi Komentarz

  @uły uły: dziekuje :). Pisalabym czesciej, ale od czasu "zatrudnienia" przez SF @WISŁA1947 jest to "teatr jednego aktora" z wystepami goscinnymi @Maxi- 102. Szkoda, bo zniknelo przez niego wielu forumowiczow, z ktorymi mozna bylo sensownie podyskutowac niezaleznie od preferencji klubowych

 • guest lubi Komentarz

  Nigdy się nie znudzi :)

 • guest lubi Komentarz

  Z ogromną satysfakcją czytam wypociny ponumerowanego , żółć się w nim przelewa i chwyta się wszystkiego żeby sobie chociaż o drobinę ulżyć . W tym amoku wściekłości wali na oślep. Jednak pewien poziom należy zachować , to też jemu i innym płockim kibicom gratuluję wicemistrzostwa.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Mielczanie robili co mogli, ale nie udało im się zatrzymać rywali. Znamy mistrza Polski!

  Nie wszystko w tym sezonie było perfect, ale... Nie patrz jak ja tańczę, ta prywatka to nie sen. Same smutne blue faces, gdy tak dobrze bawię się.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Mielczanie robili co mogli, ale nie udało im się zatrzymać rywali. Znamy mistrza Polski!

  Królowa prawdę Ci powie. We are the champions, my friends............blue friends.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Wygrana po trzęsieniu ziemi w Kielcach

  Czy cieszy wygrana z Gwardią? Tak, cieszy, ale ta radość rzekłbym jest bardzo stonowana. Czy zwycięstwo kielczan było zagrożone? Jak stwierdził autor artykułu - nie było. Jednak większe zaangażowanie kielczan widziałem tylko przez ok. 10 minut na początku drugiej połowy i to by było na tyle. Wiem, że racjonalne gospodarowanie siłami to ważna rzecz, ale teraz mnie to nie przekonuje. Niespecjalnie interesuje mnie też w tym momencie atrakcyjność superligi i pokazywanie równorzędnej walki dwóch drużyn przez 50 minut, gdy przez dowolnie wybranych 10 minut kielczanie odskakują na 10 bramek. W przyszłym sezonie może być zupełnie inaczej, a teraz jest jak jest. Po prostu zabrakło mi gryzienia parkietu przez 60 minut meczu z Nantes i nie odpuszcza mnie. Wszyscy zawodnicy i sztab trenerski powinni szczególnie teraz, bardzo dokładnie czytać wszystkie komentarze, nawet internetowych naganiaczy i „mądrych inaczej”. Skrupulatnie zbierać do pudełeczka w swoich głowach wszystkie wbite szpilki, a później często otwierać to pudełeczko, żeby przypadkiem o nich nie zapomnieć. Wiem, że już jest musztarda po obiedzie, ale sezon jeszcze się nie skończył. Będzie teraz więcej czasu na trenowanie, w tym m.in. rzutów; więc może wreszcie pokażecie na co Was stać (np. 5 czerwca)!

 • guest napisał/a komentarz do El. ME 2022. Zakażenia i izolacja kadrowiczów. Mecz ze Słowenią może być przełożony

  Mam tylko nadzieję, że zawodnicy mieli zrobione testy genetyczne, a nie serologiczne.

 • guest napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Wielki mecz Łomży Vive Kielce. Potęga pokonana!

  Gratulacje za mecz i brawo za doping.

 • guest lubi Komentarz

  Faktycznie jaja jak berety. Zamiast cieszyć się z każdego rozegranego meczu w SL, to jak zwykle znów miauczenie Adasiów Miauczyńskich. Pretensje garbatego że ktoś ma plecy proste.
  W tej kolejce grają Mielec, Kalisz, Puławy, Piotrków, Szczecin, Kwidzyn, Opole , Kielce. Ale przy...jebka jak zwykle tylko do Iskry - że nie choruje i śmie rozgrywać mecze z każdym zdrowym... Wszyscy normalni kibice
  chcieliby żeby co tydzień było normalne granie, ale czasy są jak są. Może ploccy specjaliści od wszystkiego mają jakieś Salomonowe rozwiązanie ? Zawodnicy mają grać pomimo dodatnich wyników (żeby w oczach smurfów nie uchodzić za ,,cykorów") ? Zamknąć ligę całkowicie ? Co robić aby wisełkę zadowolić ? Podpowiedzcie rządzącym.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Póki starczyło pary. Gwardia bez szans w Kielcach

  Jakby nie patrzeć, to układ tabeli czyli Kielce, Puławy, Szczecin, a później reszta drużyn wydaje się najbardziej sprawiedliwy z przebiegu dotychczasowej rywalizacji w tym sezonie.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Koronawirus w Opolu. Klub potwierdza 10 zakażeń

  takie tam z wp: "Ordynator oddziału zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu przyznał, że ma w swojej placówce dwie osoby, które negowały koronawirusa, a teraz są w ciężkim stanie. - Aktywnie walczyły i nas obrażały mówiąc, że COVID-19 nie ma i to jakieś spiski. Obrzucali nas błotem i nawet smsy wysyłali. Jedna jest na granicy śmierci, a druga może nie umrze. Młodzi ludzie, akurat mieli predyspozycje genetyczne do złego przebiegu tej choroby - mówi Simon"

 • guest napisał/a komentarz do Oficjalnie: finały Pucharu Polski odwołane!

  Czy nikt z SF nie dostrzega słabości tych nieudolnych prób prowokacji na które już prawie nikt nie reaguje. Róbcie tak dalej.

 • guest napisał/a komentarz do Koronawirus w natarciu. Kolejne spotkania Ligi Mistrzyń i Ligi Europejskiej odwołane

  „Tak myślę sobie, że ta zima musi kiedyś minąć”. Covid-19 jest ściemą dla większości społeczeństwa, szczególnie tych którzy nie zetknęli się bezpośrednio z trudnymi przypadkami choroby. Jednak co powiedzieć osobom, które nie miały tyle szczęścia i wystąpiły u nich ciężkie objawy, mają uszkodzone organy lub zmarły z powodu coronawirusa. Chyba błędnie interpretujemy cel wprowadzanych ograniczeń. To nie jest metoda leczenia, jedynie sposób na spowolnienie rozprzestrzeniania się choroby, aby zapewnić możliwie największą dostępność do służy zdrowia dla najbardziej potrzebujących, a nie tych którzy kilka razy kichną i po tygodniu wyzdrowieją. Ograniczenia powodują niestety również negatywne skutki, jak np. problemy zdrowotne, emocjonalne i materialne. Nie da się wytłumaczyć osobie chorej na nowotwór, że nie może mieć udzielonej pomocy lekarskiej bo jest coronawirus. Nie podejmę się oceny po której stronie jest więcej plusów i minusów. Tu przychodzi z pomocą piękna, a zarazem wg mnie najbardziej bezduszna nauka – STATYSTKA! Tutaj potrzeba niestety czasu, a my próbujemy zmierzyć się z problemem dopiero od marca. Na wiosnę śmiertelność wynosiła ok. 5% wśród stwierdzonych przypadków covid-19, na chwilę obecną spadła poniżej 3%. Widać tendencję zniżkową. Czy jest to efekt warunków atmosferycznych, mutacji wirusa, dostosowania sposobu leczenia lub innej przyczyny, tego nie wiem. Każdy kto śledzi sytuację widzi, że większość państw w tym i my, koryguje na bieżąco sposób postępowania, głównie w oparciu o wytyczne WHO, ale tu nie ma złotego środka. A z naszego podwórka – martwimy się czy będzie mecz i czy sezon rozgrywek zostanie dokończony.

 • guest lubi Komentarz

  Dyżurne 2-3 niebieskie ratlerki na tym portalu ujadają codziennie od rana do nocy, w kółko to samo, bez sensu, szczekają, aby szczekać.
  Próbują być zabawni nazywając nas ,,Łomżanami", pewnie chcąc nas w ten sposób ,,obrazić", a tylko udowadniają ile żółci im się ulało po decyzji browaru Van Pur o sponsorowaniu Iskierki. A najlepsze było to, że gdy szefostwo Van Pur usłyszało o problemach klubu SAMO zgłosiło się z propozycją o finansowaniu, gdyż jak mówiła Pani Prezes ,,nie wyobrażali sobie aby klub o takiej MARCE, renomie, moģł zniknąć ze sportowej mapy Europy.
  - Wiecie już co znaczy MARKA KLUBU ? To coś, co buduje się przez lata, z mozołem, a nie przez 10 lat 9 prezesów, 10 trenerów i całe wagony miernych zawodników z całej Europy.
  Tak że marzenie o bankructwie legło w gruzach !!! I jedyną szansą na zdobycie MP pozostaje walka na parkiecie, a nie czyjeś bankructwo.
  A ,,Łomża" chłoptasie to produkt - taki sam jak ,,Żywiec", ,,Warka", ,,Okocim",, ,,Leżajsk" itp. Kiedyś były samochody ,,Warszawa", ,,Nysa", ,,Lublin" czy ,,Jelcz" będące jednocześnie nazwami miast. (Aż mi głupio że rzeczy tak oczywiste trzeba kołkom tłumaczyć). Dla mnie była jest i zawsze będzie ISKRA Kielce, sponsorzy przychodzą i odchodzą... Bo takie są realia sportu zawodowego. Nie każdy klub ma wątpliwy przywilej dostawania ochłapów od państwowego kolosa w zamian za .... już wy najlepiej wiecie za co.
  - Tak że spokojnie. Możecie dalej pisać te wasze dyrdymały, ogryzać paznokcie w pocie czoła oglądając każdy mecz waszych gwiazdorów, wychwalać pod niebiosa wasze osiągnięcia, organizację, transfery i geniusz trenera.
  - Tyle że koń jaki jest - każdy widzi.
  Weryfikacja już niebawem.

 • guest napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Nieoficjalnie: Liga Mistrzów w polskiej telewizji. Jest nowy nadawca

  Tak się zastanawiam, kto będzie realizował transmisje CL z Polski. Czy nie będzie to przypadkiem ekipa, która już wcześniej zajmowała się tymi wydarzeniami? Z tego co znalazłem w internecie to właścicielem Eurosportu jest Discovery, a jednocześnie nsport+ należy do CANAL+ i TVN Discovery Polska. Hmm?

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Napięcie w Płocku. Wisła bez marginesu

  Staram się zazwyczaj nie komentować treści artykułów, ale chyba Pana Marcina trochę ponioisło. W Kielcach nikt nie czeka na potknięcie Wisły. Mamy swoją drużynę i chłopaki dobrze wiedzą co mają robić.

 • guest lubi Komentarz

  Pomściliśmy Was nasi drodzy ploccy przyjaciele..
  Tylko żebyśmy nie musieli się mścić za was co tydzień !!!
  A na poważnie. Naprawdę ? To ta sama Pogoń tydzień temu wygrała z v-ce mistrzem Polski ?

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Afera z przepisami w tle. Orlen Wisła żąda wyjaśnień ZPRP

  Ha, a jednak! Wszyscy myśleli, że sprawa przegranej z Pogonią pomału przycichnie, ale Wisełka trzyma swój poziom, choć oczywiście dobrze by było wyjaśnić sporny punkt regulaminu. Już chyba zaczynam Wam współczuć. Był taki pamiętny mecz z Barceloną, bodajże w naszym pierwszym F4 gdy sędziowie strasznie nas poniewierali. Zacisnęliśmy zęby, przełkęliśmy gorycz porażki i później wygraliśmy spotkanie o trzecie miejsce. Nie wiem po co to piszę lecz taka myśl przyszła mi do głowy po przeczytaniu artykułu, notabene Wisełka jest ostatnio najbardziej promowanym klubem na SF, tyle o niej rozpisują się redaktorzy, że kibice OWP powinni być szczęśliwi.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. W Płocku bez trzęsienia ziemi. Czwartek: niespodzianki to nierozerwalna część sportu

  Czy kibice Wisły zerknęli już na aktualną tabelę z wynikami. Przez kilka miesięcy zeszłego sezonu było to ich ulubione zajęcie. Taki drobny żarcik.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. W Płocku bez trzęsienia ziemi. Czwartek: niespodzianki to nierozerwalna część sportu

  @John_Rambo_: nie to żebym się czepiał, ale w pewnych sytuacjach zero podniesione do potęgi nie będzie zerem

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Adam Morawski dosadnie po porażce z Sandra Spa Pogonią: Musimy wziąć zbiorową odpowiedzialność

  „Gospodarze nie grali finezyjnie” Taka informacja znalazła się w oficjalnym podsumowaniu SPR Wisła Płock meczu w którym sromotnie przegrali właśnie z tym gospodarzem, czyli Pogonią. Ludzie co się z Wami dzieje? Dziwiłem się dlaczego kibice, a może pseudokibice OWP wieszają sobie złote medale na szyjach przed rozpoczęciem sezonu, ale Wy po prostu tacy jesteście.

 • guest lubi Komentarz

  A oszołom 1947 pisał wielokrotnie że w Kielcach nie ma klimatu do piłki ręcznej. Gdy kilka lat temu Iskra wróciła ze Skopje na tarczy (bodaj - 10), na drugi dzień w hali na treningu zjawiło się setki kibicow i im zazpiewalo ,,jasteśmy z wami"...
  - Tu początek sezonu ligowego, pierwszy mecz, przegrywają - 2 i ijazda po bandzie, wywalanie tych, którzy jeszcze wczoraj rano byli ,,najlepszym składem od lat, najlepszym trenerem, najlepszym prezesem" itd. A to pierwszy mecz sezonu gdzie jeszcze wszystko sie może zdarzyć. Bo to tylko sport. Gdy klubowi w Kielcach zajrzała bieda w oczy ogłoszono zbiórkę, zebrano coś okolo 780 tys zł dla ratowania klubu. I nikt z wracających nie pyta co się stało z tymi pieniędzmi, bo na pewno pójdą w całości dla dobra klubu. Tam w grajdole dochodzą się gdzie jest część kasy z karnetów za przerwany sezon przez pandemię. Gdy ,,zagubili" gdzieś swoje dwie kibicowskie szturmowki dwa lata skladali się na nową. Nigdy w życiu nie widziano tam oprawy meczowej godnej SL czy CL - bo ,,nie ma pieniedzy". Jedyną godną uwagi była ta na powitanie Syprzaka (jeśli to był on na tym przeďcieradle).
  - Tak , zaiste. W Kielcach nie ma klimatu dla piłki ręcznej. Jest za to w Płocku. Taki swoisty raczej klimat -- jak cala Wisła po awarii Czajki.

 • guest lubi Komentarz

  A co tam panie sąsiedzie u Miauczyńskich słychać ?
  - A dziękuję. Jak zwykle. Frustracja, przygnębienie, obwinianie wszystkich i wszystkiego, wyp...anie wszystkich po kolei. Czyli wszystko po staremu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.