Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • guest napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Wielki mecz Łomży Vive Kielce. Potęga pokonana!

  Gratulacje za mecz i brawo za doping.

 • guest lubi Komentarz

  Faktycznie jaja jak berety. Zamiast cieszyć się z każdego rozegranego meczu w SL, to jak zwykle znów miauczenie Adasiów Miauczyńskich. Pretensje garbatego że ktoś ma plecy proste.
  W tej kolejce grają Mielec, Kalisz, Puławy, Piotrków, Szczecin, Kwidzyn, Opole , Kielce. Ale przy...jebka jak zwykle tylko do Iskry - że nie choruje i śmie rozgrywać mecze z każdym zdrowym... Wszyscy normalni kibice
  chcieliby żeby co tydzień było normalne granie, ale czasy są jak są. Może ploccy specjaliści od wszystkiego mają jakieś Salomonowe rozwiązanie ? Zawodnicy mają grać pomimo dodatnich wyników (żeby w oczach smurfów nie uchodzić za ,,cykorów") ? Zamknąć ligę całkowicie ? Co robić aby wisełkę zadowolić ? Podpowiedzcie rządzącym.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Póki starczyło pary. Gwardia bez szans w Kielcach

  Jakby nie patrzeć, to układ tabeli czyli Kielce, Puławy, Szczecin, a później reszta drużyn wydaje się najbardziej sprawiedliwy z przebiegu dotychczasowej rywalizacji w tym sezonie.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Koronawirus w Opolu. Klub potwierdza 10 zakażeń

  takie tam z wp: "Ordynator oddziału zakaźnego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu przyznał, że ma w swojej placówce dwie osoby, które negowały koronawirusa, a teraz są w ciężkim stanie. - Aktywnie walczyły i nas obrażały mówiąc, że COVID-19 nie ma i to jakieś spiski. Obrzucali nas błotem i nawet smsy wysyłali. Jedna jest na granicy śmierci, a druga może nie umrze. Młodzi ludzie, akurat mieli predyspozycje genetyczne do złego przebiegu tej choroby - mówi Simon"

 • guest napisał/a komentarz do Oficjalnie: finały Pucharu Polski odwołane!

  Czy nikt z SF nie dostrzega słabości tych nieudolnych prób prowokacji na które już prawie nikt nie reaguje. Róbcie tak dalej.

 • guest napisał/a komentarz do Koronawirus w natarciu. Kolejne spotkania Ligi Mistrzyń i Ligi Europejskiej odwołane

  „Tak myślę sobie, że ta zima musi kiedyś minąć”. Covid-19 jest ściemą dla większości społeczeństwa, szczególnie tych którzy nie zetknęli się bezpośrednio z trudnymi przypadkami choroby. Jednak co powiedzieć osobom, które nie miały tyle szczęścia i wystąpiły u nich ciężkie objawy, mają uszkodzone organy lub zmarły z powodu coronawirusa. Chyba błędnie interpretujemy cel wprowadzanych ograniczeń. To nie jest metoda leczenia, jedynie sposób na spowolnienie rozprzestrzeniania się choroby, aby zapewnić możliwie największą dostępność do służy zdrowia dla najbardziej potrzebujących, a nie tych którzy kilka razy kichną i po tygodniu wyzdrowieją. Ograniczenia powodują niestety również negatywne skutki, jak np. problemy zdrowotne, emocjonalne i materialne. Nie da się wytłumaczyć osobie chorej na nowotwór, że nie może mieć udzielonej pomocy lekarskiej bo jest coronawirus. Nie podejmę się oceny po której stronie jest więcej plusów i minusów. Tu przychodzi z pomocą piękna, a zarazem wg mnie najbardziej bezduszna nauka – STATYSTKA! Tutaj potrzeba niestety czasu, a my próbujemy zmierzyć się z problemem dopiero od marca. Na wiosnę śmiertelność wynosiła ok. 5% wśród stwierdzonych przypadków covid-19, na chwilę obecną spadła poniżej 3%. Widać tendencję zniżkową. Czy jest to efekt warunków atmosferycznych, mutacji wirusa, dostosowania sposobu leczenia lub innej przyczyny, tego nie wiem. Każdy kto śledzi sytuację widzi, że większość państw w tym i my, koryguje na bieżąco sposób postępowania, głównie w oparciu o wytyczne WHO, ale tu nie ma złotego środka. A z naszego podwórka – martwimy się czy będzie mecz i czy sezon rozgrywek zostanie dokończony.

 • guest lubi Komentarz

  Dyżurne 2-3 niebieskie ratlerki na tym portalu ujadają codziennie od rana do nocy, w kółko to samo, bez sensu, szczekają, aby szczekać.
  Próbują być zabawni nazywając nas ,,Łomżanami", pewnie chcąc nas w ten sposób ,,obrazić", a tylko udowadniają ile żółci im się ulało po decyzji browaru Van Pur o sponsorowaniu Iskierki. A najlepsze było to, że gdy szefostwo Van Pur usłyszało o problemach klubu SAMO zgłosiło się z propozycją o finansowaniu, gdyż jak mówiła Pani Prezes ,,nie wyobrażali sobie aby klub o takiej MARCE, renomie, moģł zniknąć ze sportowej mapy Europy.
  - Wiecie już co znaczy MARKA KLUBU ? To coś, co buduje się przez lata, z mozołem, a nie przez 10 lat 9 prezesów, 10 trenerów i całe wagony miernych zawodników z całej Europy.
  Tak że marzenie o bankructwie legło w gruzach !!! I jedyną szansą na zdobycie MP pozostaje walka na parkiecie, a nie czyjeś bankructwo.
  A ,,Łomża" chłoptasie to produkt - taki sam jak ,,Żywiec", ,,Warka", ,,Okocim",, ,,Leżajsk" itp. Kiedyś były samochody ,,Warszawa", ,,Nysa", ,,Lublin" czy ,,Jelcz" będące jednocześnie nazwami miast. (Aż mi głupio że rzeczy tak oczywiste trzeba kołkom tłumaczyć). Dla mnie była jest i zawsze będzie ISKRA Kielce, sponsorzy przychodzą i odchodzą... Bo takie są realia sportu zawodowego. Nie każdy klub ma wątpliwy przywilej dostawania ochłapów od państwowego kolosa w zamian za .... już wy najlepiej wiecie za co.
  - Tak że spokojnie. Możecie dalej pisać te wasze dyrdymały, ogryzać paznokcie w pocie czoła oglądając każdy mecz waszych gwiazdorów, wychwalać pod niebiosa wasze osiągnięcia, organizację, transfery i geniusz trenera.
  - Tyle że koń jaki jest - każdy widzi.
  Weryfikacja już niebawem.

 • guest napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Nieoficjalnie: Liga Mistrzów w polskiej telewizji. Jest nowy nadawca

  Tak się zastanawiam, kto będzie realizował transmisje CL z Polski. Czy nie będzie to przypadkiem ekipa, która już wcześniej zajmowała się tymi wydarzeniami? Z tego co znalazłem w internecie to właścicielem Eurosportu jest Discovery, a jednocześnie nsport+ należy do CANAL+ i TVN Discovery Polska. Hmm?

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Napięcie w Płocku. Wisła bez marginesu

  Staram się zazwyczaj nie komentować treści artykułów, ale chyba Pana Marcina trochę ponioisło. W Kielcach nikt nie czeka na potknięcie Wisły. Mamy swoją drużynę i chłopaki dobrze wiedzą co mają robić.

 • guest lubi Komentarz

  Pomściliśmy Was nasi drodzy ploccy przyjaciele..
  Tylko żebyśmy nie musieli się mścić za was co tydzień !!!
  A na poważnie. Naprawdę ? To ta sama Pogoń tydzień temu wygrała z v-ce mistrzem Polski ?

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Afera z przepisami w tle. Orlen Wisła żąda wyjaśnień ZPRP

  Ha, a jednak! Wszyscy myśleli, że sprawa przegranej z Pogonią pomału przycichnie, ale Wisełka trzyma swój poziom, choć oczywiście dobrze by było wyjaśnić sporny punkt regulaminu. Już chyba zaczynam Wam współczuć. Był taki pamiętny mecz z Barceloną, bodajże w naszym pierwszym F4 gdy sędziowie strasznie nas poniewierali. Zacisnęliśmy zęby, przełkęliśmy gorycz porażki i później wygraliśmy spotkanie o trzecie miejsce. Nie wiem po co to piszę lecz taka myśl przyszła mi do głowy po przeczytaniu artykułu, notabene Wisełka jest ostatnio najbardziej promowanym klubem na SF, tyle o niej rozpisują się redaktorzy, że kibice OWP powinni być szczęśliwi.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. W Płocku bez trzęsienia ziemi. Czwartek: niespodzianki to nierozerwalna część sportu

  Czy kibice Wisły zerknęli już na aktualną tabelę z wynikami. Przez kilka miesięcy zeszłego sezonu było to ich ulubione zajęcie. Taki drobny żarcik.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. W Płocku bez trzęsienia ziemi. Czwartek: niespodzianki to nierozerwalna część sportu

  @John_Rambo_: nie to żebym się czepiał, ale w pewnych sytuacjach zero podniesione do potęgi nie będzie zerem

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Adam Morawski dosadnie po porażce z Sandra Spa Pogonią: Musimy wziąć zbiorową odpowiedzialność

  „Gospodarze nie grali finezyjnie” Taka informacja znalazła się w oficjalnym podsumowaniu SPR Wisła Płock meczu w którym sromotnie przegrali właśnie z tym gospodarzem, czyli Pogonią. Ludzie co się z Wami dzieje? Dziwiłem się dlaczego kibice, a może pseudokibice OWP wieszają sobie złote medale na szyjach przed rozpoczęciem sezonu, ale Wy po prostu tacy jesteście.

 • guest lubi Komentarz

  A oszołom 1947 pisał wielokrotnie że w Kielcach nie ma klimatu do piłki ręcznej. Gdy kilka lat temu Iskra wróciła ze Skopje na tarczy (bodaj - 10), na drugi dzień w hali na treningu zjawiło się setki kibicow i im zazpiewalo ,,jasteśmy z wami"...
  - Tu początek sezonu ligowego, pierwszy mecz, przegrywają - 2 i ijazda po bandzie, wywalanie tych, którzy jeszcze wczoraj rano byli ,,najlepszym składem od lat, najlepszym trenerem, najlepszym prezesem" itd. A to pierwszy mecz sezonu gdzie jeszcze wszystko sie może zdarzyć. Bo to tylko sport. Gdy klubowi w Kielcach zajrzała bieda w oczy ogłoszono zbiórkę, zebrano coś okolo 780 tys zł dla ratowania klubu. I nikt z wracających nie pyta co się stało z tymi pieniędzmi, bo na pewno pójdą w całości dla dobra klubu. Tam w grajdole dochodzą się gdzie jest część kasy z karnetów za przerwany sezon przez pandemię. Gdy ,,zagubili" gdzieś swoje dwie kibicowskie szturmowki dwa lata skladali się na nową. Nigdy w życiu nie widziano tam oprawy meczowej godnej SL czy CL - bo ,,nie ma pieniedzy". Jedyną godną uwagi była ta na powitanie Syprzaka (jeśli to był on na tym przeďcieradle).
  - Tak , zaiste. W Kielcach nie ma klimatu dla piłki ręcznej. Jest za to w Płocku. Taki swoisty raczej klimat -- jak cala Wisła po awarii Czajki.

 • guest lubi Komentarz

  A co tam panie sąsiedzie u Miauczyńskich słychać ?
  - A dziękuję. Jak zwykle. Frustracja, przygnębienie, obwinianie wszystkich i wszystkiego, wyp...anie wszystkich po kolei. Czyli wszystko po staremu.

 • guest lubi Komentarz

  @wismar mam jeszcze jednego szlagra. Zespół "Pod Budą" śpiewał tak: "Nie przenoście nam stol(n)icy do Szczecina" :)

 • guest lubi Komentarz

  Kielce jeszcze nie zaczęły sezonu a Donosy już się pochowały po najgłębszych norach :) Pozdrowienia dla Stolnicy :)

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Ogromna sensacja w Szczecinie. Sandra Spa Pogoń zatrzymała Orlen Wisłę

  Może tak na poprawę humoru w Płocku zrobią sobie nowy "baner reklamowy" w stylu stolNica polskiej piłki ręcznej, albo Pierdoła of Polish Handball. Wiem, że nie powinno się kopać leżącego, ale trochę zasłużyliście sobie na to.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Ogromna sensacja w Szczecinie. Sandra Spa Pogoń zatrzymała Orlen Wisłę

  I po co Wam to było? Całe OWP cierpi przez głupawe wpisy dosłownie kilka osób uważających się za kibiców OWP, choć to chyba oni robią największą szkodę Waszemu klubowi tutaj. Będę mógł powiedzieć kto jest mistrzem dopiero gdy zostanie wyłoniony, a Wy już w czerwcu wieszaliście sobie złote medale na szyjach. Na pewno już teraz bardzo skomplikowaliście sobie i tak trudną drogę do mistrzostwa. Nie da się ukryć, byliście dzisiaj bardzo słabi. Wyśmiewaliście się z Azotów i Górnika, a tymczasem Pogoń bez większego problemu wygrała z Wami.

 • guest napisał/a komentarz do Kompendium PGNiG Superligi. Orlen Wisła Płock. Skończyć z Adamem Miauczyńskim

  Ośmiu zawodników spośród dwudziestu, czyli 40% to Polacy, całkiem nieźle. Ale, 3 bramkarzy z Adamem, 4 skrzydłowych z Michałem i jednak ze znakiem zapytania Przemkiem, 1 rozgrywający oraz 0 obrotowych. Czy jednak nie jest to zbyt optymistyczne podejście do ligowego sezonu 2020/2021?

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Puchar Polski. "Święta wojna" możliwa w finale

  Finały ligi w zeszłym sezonie nie odbyły się. W Mielcu Wisełka "dyskretnie" wycofała się. No może wreszcie w PP będzie nam dane zobaczyć kto jest aktualnie lepszy!

 • guest lubi Komentarz

  Młodzież w Kielcach ma się świetnie.Możliwość rozwoju przy gwiazdach światowego formatu daje niesamowicie dużo.Polityka kadrowa w Vive jest wzorcowa,inne kluby mogą tylko obserwować i zazdrościć.Bertus ma swoją wizje zespołu i realizuje ją z żelazną konsekwencją.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Dobry prognostyk przed sezonem. Łomża VIVE Kielce lepsza od Veszprem

  Cyt. „Fajnie, że wygraliśmy z Veszprem, choć to sparing i niewiele znaczy. Przed chłopakami jeszcze trochę pracy, żebyśmy mieli dwie równorzędne siódemki” to była moja myśl i nie wiem czemu Maksio próbuje ją przeinaczać. Wydaje się to dość oczywiste i proste do zrozumienia, że zawodnicy odpowiednio dużo trenując będą równali do tych bardziej doświadczonych z większym stażem w drużynie. I wcale to nie znaczy, że ktoś jest słaby. Kurczę, nawet takie rzeczy trzeba tłumaczyć.

 • guest napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Rewolucja od nowego sezonu. Transmisje ze wszystkich spotkań

  Fajnie, że wygraliśmy z Veszprem, choć to sparing i niewiele znaczy. Przed chłopakami jeszcze trochę pracy, żebyśmy mieli dwie równorzędne siódemki

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.