Jacek Jakubowski - lubi

 • Jacek Jakubowski lubi Komentarz

  tego eunucha intelektualnego i piłkarskiego należałoby wywalić raz na zawsze.

 • Jacek Jakubowski lubi Komentarz

  Uje sie nie kreskuje;)

 • Jacek Jakubowski lubi Komentarz

  Lewandowski robi dobrą robotę a jak się rozkręci to dopiero będzie...!
  "Idziemy Po Swoje !"

 • Jacek Jakubowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Jacek Jakubowski lubi Komentarz

  Bardzo pocieszny jest ten Tuzimek.
  Wyszedł z założenia, że jak wrzuci G… do betoniarki to zrobi wielkie łał. Ale czy ów Tuzimek jest oryginalny ? Otóż według mnie nie:

  1. Diagnoza Tuzimka: Polacy są podzieleni, kłótliwi, emocjonalni, napinają się przed klawiaturą i ogólnie jak tu żyć wg. Tuzimka w – „ten kraj”, nie Polska, tylko „ten kraj”.
  2. Tuzimkowi wszystko sprowadza się do podziału i byłem więc pewny, że na koniec przeczytam o Smoleńsku, sekcie, brzozie. Od Lewandowskiego do Kaczyńskiego, taka niepozorna dygresja, ale za oryginalność jak u mnie Tuzimek – pała.
  3. Tuzimek kreuje się na wybitnego obserwatora rzeczywistości i ma patent na jedyną słuszną jej ocenę. Inni na forum, to obraza ludzkiego rozumu, wymagają lodu lub nawet wspomożenia lekarstwem.
  4. Tuzimek jak drzewiej bywało, wypowiada się za wszystkich, bo ktoś mu dał buławę trybuna ludowego: przecież wszyscy wiem, nie umiemy rozmawiać, chcemy rozmawiać, w Polsce tak wiele nas dzieli

  I na koniec tylko dodam, za Tuzimkiem: grzebię się w tym WP, aby łowić takich Tuzimków, którzy pod pretekstem tego lub innego sportowca, próbują jątrzyć, dzielić i obrzydzać naszą ojczyznę Polskę. I chociaż Tuzimek zszedł do poziomu kanałów, miejskiego rynsztoku, to przecież i nawet w takie miejsca schodzą służby oczyszczania i wygarniają to coś, co zatruwa ludzkie umysły.

  Te kilka słów jakie powyżej popełniłem, to Panie Tuzimek, taki mój kombinezon ochronny, przed Pańskim jadem i próbą dzielenia ludzi. To, że WP to oryginalne miejsce, dość szybko zauważyłem, ale coż robić, zakładam swój kombinezon, czytam, odpowiadam, polemizuję.

  Panie Tuzimek, Tu Zimy nie zrobisz, nie podzielisz Polaków, nie zamrozisz polskich serc, daj sobie Pan na luz, nawet jak ktoś dobrze za to płaci.