kt-wa - lubi

 • kt-wa lubi Komentarz

  Brawo Panie Deresiński ! W końcu może skończy się coroczne żebranie z miasta, a zacznie profesjonalne prowadzenie klubu i pozyskiwanie sponsorów i reklamodawców. 400 tys. to niewiele jak na sponsora tytularnego, ale lepsze to niż nic.

 • kt-wa lubi Komentarz

  Jak jest konkretny, operatywny i budzący zaufanie prezes to i darczyńcy się znajdą. W dzisiejszym sporcie jest jak w biznesie. Nikt nie usiądzie do rozmów z oszołomami oderwanymi od rzeczywistości.

 • kt-wa lubi Komentarz

  Ciekawe co jeszcze wymyślą, mam nadzieję, że już niczym, chyba, że powrotem do starych tłumików to bym się ucieszył :)

 • kt-wa lubi Komentarz

  boi sie ze bedzie słaby, nie pojedzie i nie zarobi. proste. rywalizacja o skład ma motywowac...

 • kt-wa lubi Komentarz

  Miedziak to taki koles ktory ciagle cos grzebie nikogo nie słucha bo on jest najmadrzejszy a wszyscy inni to idioci

 • kt-wa lubi Komentarz

  To powiedz kto ten krzyżacki wóz zaciągną do PO?

 • kt-wa lubi Komentarz

  Nermark ksm 8,00- Buczkowski 7,57? Nawet nie bede komentowal tego , bo golym okiem widac kto z tej dwojki ma lepszy wynik.

  SKORO TUTAJ WIDAĆ RÓŻNICĘ GOŁYM OKIEM TO TUTAJ TEŻ -Gapinski ksm 6,06 - Kościecha 6,18-

  W tym zapyziałym Gorzowie naprawdę rodzą się hipokryci, którzy widzą tylko swoich zawodników na lepszych pozycjach choć w rzeczywistości tak nie jest

 • kt-wa lubi Komentarz

  To nie kabaret + to się dziadostwo zleciało + pies doberman i jego kundle, żeby wszyscy ignorowali temat reportażu! za chwilę będzie o wojsku, 'czarna' niby z Torunia opowie o cieczce albo zrobi sobie przerwę bo poleci z psem na spacer, doberman otworzy sobie kolejne piwko czym wszystkim zaimponuje i tak do 1500 postow kretynskich aż się na koncu pożrą między sobą i bę
  dzie THE END!

 • kt-wa lubi Komentarz

  może dla tego że Łukasz nawet w II lidze dojeżdżał do mety kiedy to zawodnicy do następnego biegu robili próbne starty więc Kamil jest na pewno pewniejszy natomiast jeśli chodzi o innych juniorów to zacznijmy od tego że karierę tych chłopaków wstrzymali te dwa gwiazdory czyli bracia P. i teraz nie ma co się dziwić że ściągają kogoś z zewnątrz. Bardzo podobna sytuacja była kiedy to jeden ze złotej pary juniorów (Miedziński) kończył wiek juniorski. Wtedy ściągnięto Marcinkowskiego na czas rozwoju innych zawodników. Różnica jest taka że wtedy mieliśmy juniorów więc kto słabszy ten siedział na ławie. Dzisiaj kto nie ma pieniędzy ten siedzi na ławie i dlatego "ksera" jeździli. Tak samo Lampkowski został zniszczony bo jeździł łowca szpryc i nie wyłamanego motocykla CELMER.

 • kt-wa lubi Komentarz

  No kibicem to ty na pewno nie jesteś, bo prawdziwy kibic jest z drużyna na dobre i na złe. Jak chcesz gwiazdac bez powodu to jesteś po prostu nie wychowany i miejmy nadzieje , ze to nie przejdzie na twoje dzieci jak dorosniesz. Miejmy tylko nadzieje, ze nie jesteś bandyta stadionowym.

 • kt-wa lubi Komentarz

  Od kiedy chodzę na żużel, a chodzę od bardzo dawna, to w każdym sezonie ton rozgrywkom nadawały trzy, góra cztery zespoły. Tak było zawsze niezależnie od tego czy był KSM, czy go nie było, czy była liga 8 zespołowa, czy 10 zespołowa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Zawsze, powtarzam zawsze, niezależnie od niczego w lidze były, są i będą drużyny silniejsze i słabsze. Na tym polega właśnie sport. ktoś musi wygrywać i ktoś musi przegrywać. Ktoś musi być mocny i ktoś musi być słaby. Przecież to nie jest żadna nowość. No chyba, że jesteś kibicem od dwóch sezonów, to wtedy możesz tego po prostu nie wiedzieć.

 • kt-wa lubi Komentarz

  Co prawda to prawda, ale zaraz wpis poleci ;). Mimo tego łapka w gore.

 • kt-wa lubi Komentarz

  Przestań...obydwoje jesteście w porządku...Twoje komentarze są przeważnie wyważone,spokojne.Jego czasami złośliwe..ale to złośliwość nieszkodliwa..czasami wręcz zabawna...za to właśnie lubię takie osoby...:)

 • kt-wa lubi Komentarz

  Czas i tor zweryfikują, kto miał rację. Jak mówią Rosjanie, pożyjemy, zobaczymy.

 • kt-wa lubi Komentarz

  Golloba nie trzeba kochać,wystarczy tolerować,do listy jego fanów się nie dopiszę,ale gwizdać na niego też nie będę.Za to co zrobił dla Polskiego speedwaya miałby i tak u mnie wdzięczność i to bez względu czy by jeździł w Bydzi,Tarnowie,Gorzowie czy obecnie u nas.(mam tylko nadzieję,że pewnego razu w parkingu nie zobaczę papy Golloba,niech lepiej siedzi z d..ą w domu.)

 • kt-wa lubi Komentarz

  Człowieku ale to jest jeden z najlepszych żużlowców w historii. Nie tylko Polski. To za darmo miał jeździć? Albo za połowę tego co Rickardsson, Crump, Pedersen czy Hancock? O czym Ty piszesz? Gwarantował wynik, widowisko, sponsorów, reklamy, zainteresowanie całej Polski. To jest ogromny kapitał nie tylko sportowy ale marketingowy taki zawodnik. Gollob to na rynku Polskim Marka przez duże M. Ogarniasz to? Coś za coś. To jest biznes. A bez kasy z drugiej strony nie zrobiłby takich wyników. Nie pisz mi tu takich dyrdymałów. Nie wymuszał tych pieniędzy od prezesów szantażem, przemocą czy czymś takim. Po jego odejściu wszędzie były problemy finansowe. Rozśmieszasz mnie. Nawet nie chce mi się na takie bzdury odpisywać.

 • kt-wa lubi Komentarz

  Napisałem że bardzo nie lubiłem, nie nienawidziłem. A szacunek to co innego. Bo za wyniki, jazdę, poziom sportowy szacunek u mnie też miał zawsze. Tak samo jak doping w GP. Ja pisałem bardziej o jego charakterze, o tym jaki był, jak był postrzegany i jak się zmienił....

 • kt-wa lubi Komentarz

  Kolejne info tylko po to, żeby było dla samego bycia. Dajcie już spokój Szanowna Redakcjo. Będą konkrety, wtedy coś napiszcie.

 • kt-wa lubi Komentarz

  widzicie jaki tupet maja zawodnicy ,caly sezon im spartaczyl kontraktu niewypelnil a kase wola ,niezle z niego ziolko niejstem z gdanska ale popieram terleckiego bo za co ma placic widac polny chyba tez wiedzial jak kontrakt podpisac

 • kt-wa lubi Komentarz

  dokładnie jak na pomoże zdobyć mistrzostwo to wszyscy bedziecie inaczej gadać ja bym bardziej obawiał sie formy Miedzińskiego żeby Mroczka lepszy od niego nie był bo pan płaczek zapomniał o żużlu tylko zaczął się lansować i to jest na dzień dzisiajszy największe zmartwienie chociaż ja bym z chęcią go nie widział w składzie przynajmiej przez rok niech coś pokaże w końcu a nie z rok na rok coraz słabszy