Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • piotr75330 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oczywiście jak zawsze. Jeszcze nie odbył się żaden mecz na Euro nasze Orły nie zagrały żadnego meczu z silniejszym przeciwnikiem i się zaczęło. Standard. Już kalkulacje z kim zagramy ćwierćfinał. Żałosne. Spójrzmy prawdzie w oczy. Obiektywnie. Polska awansowała z najsłabszej grupy eliminacyjnej. I tak w większości spotkać styl gry to był jakiś żart koszmar popylina na maksa. Grupa Euro silna i teraz będzie można się pokazać ile naprawdę znaczymy w Europie. Nie jest sztuka grać z całym szacunkiem dla tych drużyn z ogonem rankingowym i cieszyć się z wielkości naszej drużyny po zwycięstwach. Hiszpania Szwecja i każda drużyna z kwalifikacji uważam ze to i tak zespoły duzo silniejsze od naszej drużyny. Obym się mylił i miło rozczarował po tych meczach a nie znów czytał opinie fachowców ze było dobrze a wyszło jak zawsze.
  Z kibicowskim poważaniem.

 • piotr75330 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niech PZPS i światowy związek zrobią porządek z tym ruskim ułomem. Przecież ten kacap obraza cały nasz kraj naród. Jest bezkarny? Slow brakuje na bezczynność naszych i światowych władz.

 • piotr75330 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Taki Woryna powinien zostać wykluczony bezdyskusyjnie. Ewidentny chamski atak. A co robi sędzia? Nawet głupiego ostrzeżenia. Brawo sędzia. Musi dojść do kolejnej tragedii by ktoś przejrzał na oczy.

 • piotr75330 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Panie lubiący. Brawo. Rowerem się procentów się nie spali. Kiedy pzm spojrzy na realia żużla. Żużel ma być pod wpływem? Zygam na cały pzm i władze żużla. Gdzie wy jesteście. Chodzi o otoczkę? To gratuluje. W duńskiej tv ogłosimy prawdę.

 • piotr75330 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Fajnie że Częstochowa jedzie. Ale mając takiego menago to trudni się dziwić. Skoro lubi się napić gorzołki to trudno to wytłumaczyć. Brawo dla naszych włodarzy żużla. Niech żyje wódka.

 • piotr75330 napisał/a komentarz do Reakcje na Twitterze po zwolnieniu Adama Nawałki. "To kompromitacja Lecha"

  Nareszcie jakaś normalna decyzja władz Lecha. Pytanie tylko skąd u nich tyle cierpliwości. Psy na nich wieszane i to w wielu przypadkach słusznie. Panowie.. Działajcie w końcu z głową a nie bezmyślnymi decyzjami ośmieszacie nie tylko siebie ale i Klub.. Powtarzam.. KLUB.. LECH POZNAŃ. Wasze decyzje robią z niego szambo. Z siebie pośmiewisko róbcie ale nie z klubu..
  Teraz oczekuję kolejnej konsekwencji z waszej strony. Porządek z tymi pseudo kopaczami. Kolejnymi decyzjami pokażecie czy macie jaja i co znaczy dla was marka Lech Poznań.
  p.s. Wielki autorytet piłkarski, zdobywca europejskich i krajowych pucharów, szpec nad szpece, geniusz piłkarski Sebastian Mila ma dobry wzrok..
  Szkoda że na boisku bramki przeciwnika rzadko widywał..

 • piotr75330 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A skąd Pan Prezes wie że jest to najwyższa umowa w historii polskiej kopanej? Aż tak dobrze zna umowy innych sponsorów z klubami? Skoro ta umowa jest najwyższa to ciekawe jak długo Legia będzie dalej zadłużona....

 • piotr75330 napisał/a komentarz do Przepowiednia Krzysztofa Mrozka. Woryna będzie mistrzem świata. Sprawdzimy za pięć lat

  Dajcie spokój z tym Prezesem. On nie ma wyobraźni. Odleciał.

 • piotr75330 napisał/a komentarz do Szczere wyznanie Krzysztofa Mrozka. Kiedy zaczynał nie miał w biurze nawet szafy. Później zarobił miliony

  Człowieku.. Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Chyba nie bardzo. Czy ja obraziłem kibiców z Rybnika coś negatywnego o nich pisząc? Mam i zawsze miałem do nich wielki szacunek. Dla mnie niech ROW ma 1000 mniejszych sponsorów - tego im życzę. Pieniądze miejskie wyrzucane na zawodowy sport na klub ssa gdzie zostają one spożytkowane by utrzymać zawodowców uprawiających żużel to marnotrawienie pieniędzy wszystkich podatników. Niech takie pieniądze będą zużyte na młodych zawodników na szkółkę a nie na zawodowców którzy traktują polskie kluby jak dojne krowy. I to jest zarabianie milionów? Jakich milionów? Niech prezes poszczyci się ilu wprowadził sponsorów którzy przekazują porównywalne pieniądze jak te które z urzędu otrzymuje klub.
  Chłopie następnym razem gdy coś napiszesz to poczytaj ze zrozumieniem.
  Pozdrowienia dla wszystkich zdrowo myślących kibiców.

 • piotr75330 napisał/a komentarz do Szczere wyznanie Krzysztofa Mrozka. Kiedy zaczynał nie miał w biurze nawet szafy. Później zarobił miliony

  Mam pytanie? Ilu dużych strategicznych sponsorów załatwił dla klubu Pan prezes i którzy z tych sponsorów sypnęli milionami? Prezes zarabia miliony? Śmiech na sali. Dotacje z Urzędu Miasta i to jest zarabianie milionów? Wydawanie pieniędzy podatników to jest wielkie osiągnięcie tak? Brawo za operatywność i za nową szafę w biurze.

 • piotr75330 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Fijałkowski ma decyzje o karach i o wszystkim decyduje? Jeżeli tak to wszystkiego najlepszego. Facet związany z Grudziadzem decyduje o wszystkim. Brawo. Szkoda słów.

 • piotr75330 napisał/a komentarz do Kara dla Oskara Bobera zbyt łagodna? Twiiter grzmi, a GKSŻ wyjaśnia

  Czy ktoś z tych zacofanych leśnych dziadków pseudo działaczy PZM w końcu odejdzie? Taka kara dla pijaka? Przecież on gdyby nie badanie alkomatem mógł pozabijać innych. Gdyby to było na drodze to już by siedział. Przecież to jest przestępca. I taka kara dla złoczyńcy? Gdzie jest nasza pseudo władza? Nie będę wymieniać z nazwiska ich. Komuna się się skończyła.Skończmy z ta fikcją działaczy. Świat już zaczyna z nas się śmiać..Nie dla pijaków na torze..

 • piotr75330 napisał/a komentarz do Kara dla Oskara Bobera zbyt łagodna? Twiiter grzmi, a GKSŻ wyjaśnia

  żal mi leśnych dziadków

 • piotr75330 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  lipa

 • piotr75330 napisał/a komentarz do Radosław Strzelczyk: Jedźmy w niedzielę i oddajmy hołd Tomkowi. Tego by sobie życzył (wywiad)

  Ludzie opamiętajcie się.. Tomek był z Ostrowa. Tu żył, mieszkał, tu miał rodzinę, przyjaciół, znajomych. W Rzeszowie podjął pracę. Czy nie można razem z ludźmi z Rzeszowa przyjść na stadion w Ostrowie w niedzielę z jakąś lampką, zniczem a przede wszystkim ze sercem oddanym wielkiemu człowiekowi? Wynik meczu nie ma żadnego znaczenia. Żadnego. Odrzućmy wszelkie animozje, złości. Zróbmy to dla Tomka. Pokażmy światu że oprócz złości, uprzedzeń są jeszcze w tym naszym ziemskim życiu jakieś odruchy człowieczeństwa, współczucia, żalu, odruchy normalności. Przecież każdy z nas kiedyś tam zawita i spotka nie tylko Tomka ale i innych. Apeluję. Prezesi Stali Rzeszów, Tż Ostrovia. Zróbmy to dla Tomka. Spotkajmy się w niedzielę na stadionie w Ostrowie. Podajmy sobie ręce. Wszyscy. Wszyscy dla których Tomek był kimś normalnym. Normalnym, wspaniałym człowiekiem ale przede wszystkim wspaniałym sportowcem. Uczcijmy jego pamięć razem. RAZEM. A mecz? Niech koledzy z toru wyjadą na tor i niech to będzie ich hołd oddany wspaniałemu, wielkiemu sportowcowi, człowiekowi.I niech żadne punkty z tego meczu nie będą zaliczanie ani jednym ani drugim. Zróbmy to dla niego. Chłopakowi z Ostrowa który nigdy się tego nie wstydził.. Boże przyjmij go do swojej żużlowej rodziny. Niech na niebiańskich torach będzie znów czarować swoją sylwetką i postawą..
  Niech Bóg ma cię w swojej opiece..
  Żonie, córkom, rodzinie wyrazy najszczerszego współczucia.

 • piotr75330 napisał/a komentarz do Legia złożyła Wiśle ofertę kupna Carlitosa. Król strzelców ekstraklasy chce grać dla mistrza Polski

  Fantasto? Istoto przypadkowo nazywana człowiekiem. Ja przynajmniej umiem czytać. Tobie lekarz nie pomoże. Nikt nie ma recepty na zwiotczenie resztek komórek mózgowych. Nie będę dyskutować z troglodyta.

 • piotr75330 napisał/a komentarz do Legia złożyła Wiśle ofertę kupna Carlitosa. Król strzelców ekstraklasy chce grać dla mistrza Polski

  Czyżby? A długi wobec ITI i innych podmiotów? Niby największy budżet ale i największe zobowiązania długi. A kasa za LM rozpłynęła się na Biezace potrzeby. Kominy płacowe odbijają się czkawka i dziś nie stać Legii na takie pensje. Zreszta stara zasada mówi ze nie ważne co się pisze ważne ze się pisze. A o Legii zawsze się pisze. Nie ważne ze informacje są bajkami.

 • piotr75330 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Haha. A legła spłaciła już swoje długi? Najbardziej zadłużony klub w Polsce bierze się za transfery. Kluby. Bać się. Haha

 • piotr75330 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A gdzie jest sprawiedliwość. Szlak mnie trafia. Jakie są sankcje po finale pp. Bydło trzeba zwalczać ale to nie tedy droga. Kluby nie są w stanie i nigdy nie będą zwalczać stadionowego hamstwa i huligaństwa. To rzecz po stronie państwa prawa a za takie uchodzimy. Takie wybryki trzeba karać więzieniem i kara finansowa. Zróbmy coś z tym. Nie chodzi o Lecha Legie i inne kluby. Niech w końcu państwo zareaguje w normalny sposób. Tzn niech każe bydło nie kluby.

 • piotr75330 napisał/a komentarz do MŚ 2018. Marek Wawrzynowski: Po co była ta szopka z Maciejem Makuszewskim? (felieton)

  Brawo trener Nawałka. Gdzie Peszko a gdzie Makuszewski? Decyzja trenera czy super doradcy Iwana? Powiem jedno. My nie wyjdziemy z grupy. Ale nie chodzi o skład. Chodzi o realia. Zejdzmy na ziemię. Gdzie my a gdzie inne zespoły typu Kolumbia Senegal.. Szkoda słów. Brawo Iwan. Tego Faceta nie powinno być w polskiej piłce na szczeblu nawet B klasy.

 • piotr75330 napisał/a komentarz do Olkowski dostał wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Chcą go dwa kluby z Ekstraklasy

  Tylko Legia jest w stanie opłacić kontrakt Olkowskiemu tak? Pewnie tak samo jak Polanskiemu. Bida tam aż piszczy a tu takie sensacje.. Tylko że to nie 1 kwietnia. Gdzie tu realne spojrzenie na rzeczywistość. Byle do następnych pucharowych meczów w Europie. I znów baty od kelnerów dla wielkiej Legii.. Czekam niecierpliwie.

 • piotr75330 napisał/a komentarz do Hiszpan może trafić do Legii. W Czechach był gwiazdą, ale ostatnio zawodził

  Polskiego giganta? Śmiech na sali.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.