KomaPL - lubi

 • KomaPL lubi Komentarz

  Renat to bardzo fajny gość. Był na dobre i na złe. Jest sporo fajnych wspomnień :) życzę mu jak najlepiej i będę zawsze kibicował. Jak bedzie miał poczatek sezonu jak wzeszlym roku to się kibice w Ostrowiu pozytywnie zaskoczą.

 • KomaPL lubi Komentarz

  Szkoda Kacpra zapisal się niezle w historii gdanska zycie..Powodzenia ZG Kacper.

 • KomaPL lubi Komentarz

  Lepsze pieniądze, Ekstraliga i jazda w jednym klubie z dobrym kumplem Dudkiem. Dziwne by było, gdyby został.

 • KomaPL lubi Komentarz

  Gratuluje składu osobiście nie przepadam za GKS ale nawet wrogowi źle nie życzę... Na pewno będziecie walczyć o awans... Powodzenia !

 • KomaPL lubi Komentarz

  Skład dobry ale nie bardzo dobry brakuje trzeciego Polaka i to musi byc ktoś kto robi punkty bo słupa juz mieliśmy i nie zdało to egzaminu przy tak kontuzjogennych zawodnikach jak Fajfer i Szczepaniak musi byc ktoś godny na rezerwie i to priorytet Panie Zdunek. Skład na 3/4 miejsce moim zdaniem, zobaczymy jakie karty wyłoży Łódź.

 • KomaPL lubi Komentarz

  ja bym w tym składzie widział Grzecha Walaska , myślę że to by było duże wzmocnienie

 • KomaPL lubi Komentarz

  Jest informacja, ze Bech do okienka majowego nie jedzie w polskich ligach.

 • KomaPL lubi Komentarz

  hmmm du.. nie urywa , ciekawe czy spłacili wszystkich za sezon 2017???

 • KomaPL lubi Komentarz

  "Inaczej wygląda kwestia kontaktu Mikkela Becha, który zrezygnował z jazdy w Polsce do najbliższego okienka transferowego. Duńczyk nie podjął rozmów z żadnym polskim klubem i od samego początku okresu transferowego podkreślał, że nie jest zainteresowany jazdą w Polsce."

 • KomaPL lubi Komentarz

  Dopiero co pampersy z tyłka Toruń usuną ,przekupstwem i na krzywdzie Rybnika są tu gdzie są a już medale sobie wieszacie ,jak nie będziecie uciekać lalusie i jaszcze Frączak to zawsze Falubaz pamiętajcie.

 • KomaPL lubi Komentarz

  Cieszę się, że zwyciężył sport - dodał.


  Hahahaha ! No wygrał sport , dlatego macie na karku prokuratora i policję która twierdzi , że sprawa jest rozwojowa i pierwszego zatrzymanego .

 • KomaPL lubi Komentarz

  Pawełek ma jednak super psychę:) Jest spokojny o wszystko pomimo,że afera się dopiero rozkręca i nie można być niczego pewien. No chyba,że wywiad przeprowadzono wcześniej i dano go celowo teraz aby podkręcać jeszcze bardziej atmosferę.

 • KomaPL lubi Komentarz

  Czasem mi się wydaje, że gdyby zwyciężył sport to byście spadli, panie Przedpełski.

 • KomaPL lubi Komentarz

  Nie dosc że za sprawą Laguty utrzymali sie w lidze to jeszcze musieli sobie kupić baraże, co za klub. co za właściciel...

 • KomaPL lubi Komentarz

  A ja nie pojadę.Nie dam im zarobić,wolę dać na Polonię,a z dziada,pradziada mi tłumaczono,że Toruń to zło i tak do ostatnich moich dni niech pozostanie:)A Wybrzeże to swoi...też MILICJANTY!!!

 • KomaPL lubi Komentarz

  Gdańsk to Gdańsk, historii nic nie zmieni. Mimo wszystko wolałbym zimą zmarznąć, niż toruński szalik przyodziać ;) Jesteśmy dorośli i każdy ma prawo do własnego wyboru :)

 • KomaPL lubi Komentarz

  Cos w tym nagraniu musi byc, bo to zbyt powazna sprawa, zeby rzucac publicznie takie oskarzenia. Pytanie tylko jakiego klubu to dotyczy, gdyz faktycznie w oficjalnym oswiadczeniu nie pada slowo Torun. Korespondent gdanskiego radia, ktory podal takie info, mogl postapic pochopnie.

 • KomaPL lubi Komentarz

  Panie Zdunek nie strasz, nie strasz bo się ze....sz. Gdybyście cokolwiek mieli wyłożylibyście karty na stół. Co znaczy pokażę jutro rano? A czemu nie wczoraj? Dziś przeczytamy , że wiem ale nie powiem dla dobra żużla. Prawda jest taka, że zawodnikom Wybrzeża awans nie był na rękę. Po co się mieli pchać do ekstra jak w Nice spokojnie będą sobie robić poi 10-13 punktów na mecz a sprzęt będą serwisować dwa razy rzadziej niż w ekstralidze. Po uśmiechach w parkingu było dobitnie widać jak zawodnicy podchodzą do meczu ;-)

 • KomaPL lubi Komentarz

  Zdunek niech raczej zacznie wkładać kasę w ten zespół a nie być sponsorem na papierze z łaską miasta co da.Kolejna afera którą teraz wywołuje Gdańsk

 • KomaPL lubi Komentarz

  Panie Zdunek.. Wiadomo tor mógł wam nie sprzyjać opady zrobiły swoje ale przegrywać trzeba umieć.
  Jednak wystarczy prześledzić początek meczu.1 bieg Start wygrał Troy i tyle go widzieli jak ktoś liczył że Hubert coś w tym biegu zrobi to był w błędzie planowe 3-3 Bieg 2 To pierwszy klucz Kosa powinien go wygrać by trzymać remis mimo dwóch szans przegrał 1-5 .Tu można się zatrzymać przy upadku Bielińskiego.Dziwne że nie było kartki.Bo jaki to był upadek wszyscy widzieli.Bieg 3 Bech wygrywa start ale szybko go mija Jessper i Greg 1-5 .Przyczyna? Może złe przełożenia,zdarza się bo gdańszczanie nie łapali się na szprycę.W dwu meczu -12 Bieg 4 Kosa przeszkodził Kacprowi i tyle Holdera widzieli dalej -12 Bieg 5 Dobry start pary Bech -Thomsen szło na 5-1 ale wszyscy widzieli co wyprawiał Jack Holder i było tylko 4-2 Dalej -10 a tylko 10 biegów do końca.6 bieg można było liczyć na 4-2,3-3 a skończyło się 2-4 Kacper prowadził a co zrobił z nim Jesper wszyscy widzieli .9 biegów do końca a straty - 12.Czy ktoś na stadionie wierzył jeszcze że karta się odwróci?A wierzyli? Bieg 7 drugi klucz RT za Huberta Bech i tu cały bieg położył start zamiast 5-1[RT] wyszli ze startu na 1-5 Bech robił co mógł ale Chrisa nie dał rady a Troy nawet nie był wstanie [bo mądrze jechał]minąć Kaczmarka i było 2-4.I w tym momencie jest -14 Szanse spadły do zera.W dwu meczu Toruń prowadzi 73-59 Mając do tego 8 punktów z urzędu[1-5] potrzebują zdobyć z walki 10 pkt.Mając takich zawodników jak Jesper Greg, Chris,Paweł Jack mogli[w 8 biegach] 6 biegów przegrać 2-4 a dwa zrobić 3-3.
  Mówiąc krótko nie wyszło Gdańskowi wejście w mecz i z biegu na bieg schodziło z chłopaków zwyczajnie powietrze. Bardzo mi to przypominało pewien finał w Toruniu o złoto gdzie z CKM-em mieli odrobić 10 punktów a po dwóch biegach było 2-10.Potem CKM tylko kontrolował mecz tak jak wczoraj Toruń.Przegrali 2-4 w następnym odrobili 4-2.Ale chętnie posłucham pewnie już ochłonął opowieści[z Krypty] Pana Zdunka