Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Pablo-Rzeszów otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Powodzenia Michał i Bartek :)

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Kawałek mają na mecze,widocznie z Krosnem nie doszli do porozumienia.Coś u tych Wilków nie jest tak kolorowo jak sie wydawalo.Karol Baran podpisal w Dauga warszawke.
  "Najpoważniejszym kandydatem był Speed Car Motor Lublin, jednak prezes Jakub Kępa chciał pozyskać Michała i Bartosza Curzytków na zasadzie transferu definitywnego." - bardzo dobrze,że Lis nie pozwolił zeby ten cwaniak znowu podebral nam juniora. Już jednego zabrali,szkolić swoich.
  Poznań z Bartka duzego pozytku moze nie miec,bo mlody dopiero od lipca moze jezdzic.

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Do Lublina trafią - i tyle w temacie .

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Do Lublina trafią - i tyle w temacie .

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Wszyscy maja pewnie jakieś faktury. Z tym, że Kowalik szybko reagował, a Irek liczył jeszcze na licencję. Ale teraz te długi Irka są ciekawe. Czy ma jakieś długi regulaminowe? Jeśli nie, a Rzeszów został uwalony, to jest to skandal. Wanda i Piła mają od kilku lat długi regulaminowe, ale wciąż w biorą udział w rozgrywkach.

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Wg.mnie winnych jest dużo--Nawrocki,dziennikarze,Pr.M. Rz-owa,PZM. A na koniec to przepisy i uprawnienia centrali wzięte z najgorszych czasów.Powinno być tak----zapłacone,pokaż przelewy a licencja jest do odebrania w sekretariacie. A jestna odwrót-----jak popłacisz to może dostaniesz albo nie , a nijaki Ostafinski pisał wprost że i tak nie dostaniesz. Czeski film.W sumie Nawrockiego rozumiem choć nie popieram.

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Kto tu kłamie? Poprzednio pisali że PZM za nic nie wznowi licencji dla Rzeszowa a teraz piszą, że gdyby coś tam to oni coś tam. W mojej prywatnej ocenie to PZM tutaj jest mało wiarygodny. Tak jak by tymi wypowiedziami chcieli się na siłę wybielić przed kibicami a głównie przed wierzycielami Stali Rzeszów. Mało się o tym pisze, ale z dotychczasowych artykułów wynika jasno: największym wierzycielem Stali Rzeszów nie są ani zawodnicy ani ZUS, US itp. - jest nim sam Nawrocki.

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Czy nie uważacie , ze skoro ZG PZM udupił Rzeszów a pieniążki od telewizji nie zostały obcięte to honorowe byłoby spłacenie przez ten zarząd wdowy po Tomku Jędrzejaku . Dlaczego nikt nic o tym nie mówi . Przecież to normalna kolej rzeczy po wydymaniu IRKA .

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  A dajcie spokój. Przetargali biednego Irka w te i z powrotem i dziwią się że chłopina już się tym wszystkim zmęczył i opuścił ;)

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Maciek Kuciapa poprowadzi tą druzyne do play-off.W koncu pani ulubieniec ;)

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Proces licencyjny to fikcja :)

 • Pablo-Rzeszów napisał/a komentarz do Kolejna dziwna zagrywka Nawrockiego wyszła na jaw. Wymyślił głupi powód i nie wpuścił Lamparta na tor w Rzeszowie

  z tego co pamiętam to był problem z Lublinem bo chcieli go za darmo a szkółka czy nawet sam klub chciał odzyskać pieniążki za to że wyszkolony był w Rzeszowie .
  Nie mam pojęcia jak się to zakończyło - może ktoś podpowie czy Lublin cokolwiek zapłacił ?

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  a ja odwrotnie : )
  .
  NIE "Trzymam kciuki Wiktor za Ciebie."
  "Mam nadzieje, ze NIGDY nie zobacz Cie z zurawiem na piersi."
  .
  ... nawet jak IMŚ zostanie - co mnie zresztą nie obchodzi ...
  .
  jak cie ktoś osrał za twoje pieniądze - to postawa Mrozka jest jedyną sensowną ... nawet na trybunie nie chcę go widzieć ...
  .
  a jeszcze modlić się żeby wrócił ? to już podlega pod Tworki czy inny Kobierzyn ;)

 • Pablo-Rzeszów napisał/a komentarz do Zawieszenie kariery było trudną decyzją dla Kuciapy. Motocykli nie sprzedał, czasami będzie trenował

  no to czterech rzeszowiaków w lublinie

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Po przeczytaniu tego felietonu mogę stwierdzić tylko jedno. Dramat.

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Bez przesady Wanda Kraków miała licencję po telefonie senatora z Krakowa Polonia Piła jedzie dalej mimo 1.6 mi; DŁUGU więc nie przesadzaj :)

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Oj Cegielski , Cegielski . Nie idź w stronę Ostafińskiego . "Na miejscu prezesa Nawrockiego stanąłbym na głowie, sprzedał, co się da, byle tylko rozliczyć, chociaż tego jednego, jedynego zawodnika " i nie filozofuj . Iluż to jeszcze [ i kogo ] nie rozliczył I.N. Brak licencji = upadłość i pa pa ale podpowiem . Niech " Metanol " zrobi ściepę a Ty na pewno rzucisz z 5 koła .Mniej niz te marne 5000 nie wypada .

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Ten Hynek to się kompromituje na każdym kroku. Pisze w artykule że ludzie mylą spółkę Stal Rzeszów z klubem ZKS Stal Rzeszów a sam robi to samo! pisząc że w klubie zgliszcza i zamknięty stadion. Nie hynku, tak może jest w spółce, ale w Stali Rzeszów są jeszcze inne sekcje i mają się dobrze. A sekcja piłkarska Stali Rzeszów jest świetnie zarządzana, wreszcie jest szansa na dużą jakość z ich strony. Stadionu też nikt nie zamknął.

 • Pablo-Rzeszów napisał/a komentarz do Nawrocki narobił problemów ZKS Stali Rzeszów. Wszyscy łączą jego spółkę z sekcją żużlową

  niestety ale do odbudowy same chęci nie wystarczą - żużel w Rzeszowie nie podniesie się przez parę dobrych lat. Brak wsparcia miasta, wystraszenie resztek sponsorów i ewidentna od kilku lat "mania pzm" w stosunku do Rzeszowa całkowicie zamyka temat . Jedynie na co można liczyć , że ten precedens z jakim dzisiaj traktuje się Rzeszów przyczyni się do samo destrukcji pzm i całkowitej wymiany tego "towarzystwa wzajemnej adoracji"

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  W sprawie Rzeszowa panuje zamieszanie (albo niedoinformowanie). Wokół prezesa narosły negatywne opinie, jednak czy zarzuty dotyczą spraw istotnych? W końcu zawodnicy tego klubu otrzymali pieniądze za 2018 rok czy nie? Czy ew. długi wobec nich dotyczą części legalnej kontraktu czy umów dodatkowych? Kto dysponuje stadionem w Rzeszowie? Czy Nawrocki odda władzę bez zwrotu pieniędzy, które pożyczył klubowi w 2018 roku? Czy powodem zawieszenia tego klubu są jedynie kwestie ZUS i sprawy emocjonalne, jak niedopłata do loterii samochodowej, honorowej spłaty wdowy po Jędrzejaku itp.?

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  "Rzeszowski działacz zapewnia, że braki w dokumentach Stali nie dotyczą rozliczeń klubu z zawodnikami. - Jeśli chodzi o tę kwestię, to sprawdziłem sobie i jesteśmy - też mówię to otwarcie - w górnej części zestawienia wszystkich polskich klubów żużlowych, pod kątem płatności wobec zawodników. Pisanie zatem przez pewne osoby o zaległościach wobec żużlowców, to są wierutne bzdury. Nawet tego nie komentuję - powiedział Nawrocki. - "

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Hynek daj dobry przykład i ty pierwszy odejdź z tego środowiska. W twoim przypadku też trudno mówić o honorze.

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  A jeszcze jedno. Od kiedy to ty jesteś rzecznikiem środowiska? Wiem, że reprezentujesz środowisko ostafinskiego, galewskiego, gajewskiego, krzystyniak, marty i puki z PS, czyli przyjaciół Rzeszowa. Ale z tym przedstawicielem całego środowiska to chyba lekka przesada kolego hynek.

 • Pablo-Rzeszów lubi Komentarz

  Hmmm czy mi się wydaje czy można znaleźć podobieństwa w ekstraklasie... tylko w piłce milionowe długi nie przeszkadzają w dalszej grze - - - - - CZESKI FILM

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.