Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KSFalubaz otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Kibice Falubazu odwiedzili Darcy'ego Warda. "Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego" (wideo)

  Właśnie przez te małpie gody i "kulturę" hejtu na forach,nie udzielam się zbyt często.Ostatnio ograniczam się do czerpania informacji czysto sportowych,a do komentowania się nie garnę. Jednak ostatnie wydarzenia (powrót Darka do ścigania i jego wypadek) sprawił,że jestem tu b.często i nie sposób czasem przejść obojętnie wobec tego co jest tu pisane. Mam nadzieję,że dane nam wszystkim będzie częstsze oglądanie żużla w czystej postaci,takiej za jaką go kochamy,a która odróżnia go od innych dyscyplin. Oby jak najmniej negatywnych emocji.
  Nawiążę jeszcze do sprawy Darka w ZG. Padło w ostatnich dniach wiele gorzkich słów nt. kibiców FZG, ich dwulicowości,tego jak go do niedzieli nienawidziliśmy a od 2 dni kochamy.O tym ilu kibiców chciało go w Falubazie a ilu nie,bo pamiętali sytuacje z szalikiem.Wielu moich braci po szalu już tutaj próbowało uzmysłowić,że pomimo sławetnego incydentu, Darcy nie był tu przyjęty jak głosiły słowa na haniebnych banerach w meczu ze Spartą.Będę pewnie kolejnym,który to potwierdzi,ale najprawdopodobniej zostanie to zignorowane i pominięte przez tutejszych zagłuszaczy.Powiem Wam tak:znam mnóstwo kibiców.Tam gdzie siedzę na W69 jest mnóstwo osób,które chodzą na mecze po kilkanaście, kilkadziesiąt lat. Znam osoby,których zawsze uważałem,że są fanatykami,bo wypowiadali się o Falubazie,jakby to był ich sens życia. Zbierając do kupy to co usłyszałem od moich znajomych,kibiców na moim sektorze,podczas innych rozmów (na stacji,w sklepie itd),a było tych opinii naprawdę setki-wiecie ilu było przeciwko Wardowi? Zero!Dosłownie-ani jedna osoba,która ma styczność z żużlem,a którą znam,nie była przeciwna przyjściu Darka.Owszem,skłamałbym gdybym powiedział,że wszyscy przyjęli to z nieskrywaną radością,bo niektórym zadra po akcji z szalikiem wbiła się głębiej w serce.Ale każdy którego znam,miął tą świadomość,że trzeba patrzeć w przyszłość i liczy się dobro ukochanego klubu,a nie wieczne rozpamiętywanie szczeniackiego wybryku.Poza tym chyba każdy doceniał kunszt żużlowy Darka i jego finezyjną jazdę i zwyczajnie bardzo fajnie mieć w drużynie takiego walczaka.Jak pokazały pierwsze jego mecze,faktycznie tak było,niestety do niedzieli...Resztę znacie.Ktoś dużo wcześniej zadał pytanie:ilu kibiców (%) chciało Darka w Falubazie przed wypadkiem?Możecie wierzyć lub nie , ale w mojej opinii-ponad 90%. Jeszcze kilka lat temu było to mało realne...Jak widać czasy się zmieniają,ludzie się zmieniaja,żużel się zmienia...

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Kibice Falubazu odwiedzili Darcy'ego Warda. "Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego" (wideo)

  Widzisz,ja i wielu,naprawdę wielu moich znajomych potrafimy odcedzić,kto był winny/odpowiada za coś a kto nie.Po niedoszłym finale w ZG,winny był dla mnie 1 człowiek: Pan Roman K.Nie zawodnicy czy kibice,których de facto było mi żal i przez brak honoru sponsora, stali się pierwszymi do linczu. Nigdy nie miałem problemu z wyrażeniem swojego zdania nt. winnego tamtej sytuacji.Przez myśl mi nie przeszło,żeby winić kibiców. Ty i setki czy tysiące normalnych kibiców Apatora padliście ofiarą nagonki i internetowego hejtu,w wyniku pyskówki tych mniej rozgarniętych "kibiców". Niestety dla nas wszystkich, tak to działa. Wystarczy,że pieniacze na SF zaczną bez głębszego zastanowienia wylewać swoje frustracji i zadyma gotowa. Zauważ,jak niewielu rozgarniętych i obiektywnych kibiców tutaj pisze.Strzelam,ale myślę,że najwyżej 10-15% osób udzielających się tu stanowią osoby,które zanim skomentują daną sytuację,zastanowią się 2 razy,spojrzą na nią z innej strony ogólnie rzecz biorąc pomyślą chwilę,zanim w ramach frustracji i w emocjach kogoś obwinią/oskarżą.Pomijam brak u nich rzeczowego uargumentowania danej tezy.Tak było w Waszej sytuacji z finałem , a teraz jest z nami. Pewien % piszących tu zaczęło głupio bronić "ucieczki",a pewien % u nas na stadionie zachował się poniżej krytyki.Efekt jest taki,że za działanie kilkudziesięciu,odpowiadają tysiące.Czy to jest w porządku
  ?Czy to jest sprawiedliwe?Tak jak niesprawiedliwe było zrzucanie na kibiców KST winy za "ucieczkę",tak niesprawiedliwe jest osądzanie tysięcy po poczynaniach dziesiątek.Cały wic polega na tym,żeby pomyśleć i obiektywnie na coś spojrzeć,a nie kłapać bez namysłu.To wyróżnia istoty rozumne.

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Artiom Łaguta: Chcę dalej jeździć w Ekstralidze, są już trzy oferty

  Ja to wiem:)Wszyscy po to robią to co robią,żeby był fun i chleb.Takie mamy czasy.Tylko śmiać mi się chce jak czytam wypowiedź 4-zdaniową z czego 2 na temat pieniędzy.Cały Łaguta...:). Można z pewnym wyczuciem,klasą wypowiadać się o przyszłych pracodawcach itd.a można jak Artiom:).Nie mam nic do niego.Po prostu z tej wypowiedzi bije $$$,a mówienie o $$$ za dużo wywołuje u mnie śmiech i kojarzy mi się z...prostactwem.

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Artiom Łaguta: Chcę dalej jeździć w Ekstralidze, są już trzy oferty

  To miałem na myśli pisząc,że nawet nie ukrywa po co jeździ.:)Po prostu nie przepadam za kimś,kto na 1 miejscu stawia kasę i jeszcze o tym co chwilę trąbi.Trochę to prostackie i bez klasy:)

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Artiom Łaguta: Chcę dalej jeździć w Ekstralidze, są już trzy oferty

  Uwielbiam takich gości:)Nawet nie ukrywa po co jeździ:"...Klub był fajne przygotowany pod kątem finansowym. Jak włodarze mówili, tak płacili - na czas" , "...Są oferty z trzech klubów, ale to są tylko luźne rozmowy, nie było tematu pieniędzy". W 4 zdaniach 2 razy dał do zrozumienia po co się chłop zabija na motorze.Łaguty...:)

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Kibice Falubazu odwiedzili Darcy'ego Warda. "Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego" (wideo)

  Nie lubisz szufladkować,a jednak to zrobiłeś: "...gdy doszło do tragedii na torze w trakcie której wykrzykiwano słowa którymi powinien zająć się prokurator", "...Po naszej ucieczce z finału niemal wszyscy nas próbowali ukamieniować, łącznie z waszym prezesostwem, kibicami wszelakiej maści czy centralą żużlową" , "...niemal całe forum jedzie po falubazie"...Pisz konkretnie:do kogo odnosi się "wykrzykiwano"?Kim są "niemal wszyscy"?Ile to jest "niemal całe forum"?Odnosisz się teraz do kibiców Falubazu,których jest kilkadziesiąt tysięcy,czy do kilkudziesięciu osób biorących udział w dyskusjach na SF?Wydaje mi się że odnosisz się do tego drugiego,a efekt jest taki,że wystawiasz laurkę kilkudziesięciu tysiącom.Jeżeli niepasujące Ci komentarze na SF, pisane przez kilkadziesiąt osób z ZG jest dla Ciebie opiniotwórcze w odniesieniu do tysięcy,to gratuluję obiektywizmu i inteligencji.Naucz się oddzielać pewne sprawy i nie uogólniaj,bo ja+kilkudziesięciu znajomych o poglądach zgoła innych niż nam przypisujesz,już stanowimy większość w porównaniu do liczby osób,które te opiniotwórcze komentarze stworzyły.

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Kibice Falubazu odwiedzili Darcy'ego Warda. "Zobaczyliśmy jego ręce. To było coś wspaniałego" (wideo)

  Jeśli chodzi o machające ręce,to na pewno nie były ręce Darka.Najprawdopodobniej Holdera lub jednego z mechaników.Być może gest wykonany na prośbę Darka,co byłoby miłe.
  W kwestii wrzucania wszystkich kibiców Falubazu do 1 worka,to niestety muszę stwierdzić,że jeżeli ktoś opluwa 99,5% kibiców za zachowanie pozostałych 0,5% to musi mieć iloraz inteligencji tych drugich. Jeżeli ktoś nie chodzi na ostatnie mecze w ZG albo nie jest w stanie pojąć zmian jakie zachodzą na W69 w ostatnim czasie,nie powinien zabierać głosu.Otóż od meczu ze Spartą mamy tu swego rodzaju rewolucję w sferze kibicowania."Stadion" powiedział "dość" w momencie akcji z flagą Sparty,a "nie dla Warda w Falubazie" dopełniły dzieła.Normalni kibice stanowiący 99% trybun przestali się identyfikować z taką formą "kibicowania" i nie wytrzymali.Efektem tego jest stan trwający do dziś,gdzie "władzę" na trybunach przejęły "pikniki", a po wypadku Darcyego można powiedzieć,że wyparły całkowicie "poprzedni ustrój".To co działo się po wypadku Warda i dzieje dzisiaj,powoduje znaczącą zmianę w mentalności kibiców (nie mylić z kibolami) i podejściu do zorganizowanego dopingu na W69.Ludzie w ZG chcą być dalej postrzegani jako Ci najwierniejsi,najbardziej nakręceni na Falubaz -w pozytywnym tego słowa znaczeniu,chcą podziwiać walkę i mieć emocje.Od dłuższego czasu wyczuć dało się,że atmosfera na stadionie nie jest już tą samą,która była w latach 2008-2013.Niestety Ci którzy ją stworzyli,także ja zniszczyli,chcąc wprowadzić na stadiony żużlowe zwyczaje kibolowskie rodem z kopanej.Jestem ciekaw jak będzie sytuacja wyglądała w przyszłym roku?Jedno jest pewne:nie będzie już tak jak kiedyś,bo "stadion" już nie da przyzwolenia dla akcji i okrzyków,które będą powodowały negatywny odbiór normalnych kibiców kochajacych Falubaz. Ludzie myśleli,że po akcjach na meczu ze Spartą miarka się przebrał,ale to co się stało w niedzielę wieczorem przelało czarę goryczy i frustracji.Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś padnie z 1 łuku hasło :druga strona odpowiada,a ona to uczyni.
  Podsumowując: Tak samo w ZG jak w Lesznie czy Toruniu czy w Lublinie,zawsze wśród kibiców znajdzie się grupka osób,które mają delikatnie rzecz ujmując-diametralnie inne myślenie niż reszta ogółu,ale tak jak kibol nie da sobie wmawiać,że jest piknikiem,tak kibic nie da sobie wmówić,że jest kibolem.Niby wszyscy chodzimy na mecze w jednym celu,ale jednak na różne sposoby to pokazujemy.Ostatnimi czasy w ZG jest gołym okiem widoczne,jak kibice chcą być postrzegani a jak nie chcą.
  Radzę się chwilę zastanowić zanim następnym razem ktoś wrzuci wszystkich do jednego worka,bo robiąc to pokaże innym,że sam ma niedostatki w obiektywnym myśleniu,charakteryzującym istoty rozumne.

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Kibice podzieleni w sprawie Darcy'ego Warda

  Zgadzam się w 100%. Żeby lepiej uzmysłowić sobie całą sytuację,trzeba byłoby zrozumieć,że dzisiejszy sport/żużel już nie jest tym samym co 20-25lat temu.To przedsiębiorstwo,które funkcjonuje dzięki wielu składowym,które muszą ze sobą współgrać.Niestety,ale czasy zespołów opartych o wychowanków,rodowitych mieszkańców ośrodków żużlowych już przeminęły.To nie są czasy,że jeździli tylko "miejscowi",którzy z racji pochodzenia i wartości odziedziczonych z tegoż faktu,zostawiali zdrowie na torze i umierali za klub.Zamiast tego mamy najemników,którzy przychodzą do danego klubu wykonać pracę,za którą mają mieć zapłacone i tyle.Smutne,ale prawdziwe.
  Wszystkie te Wardy,Hancocki,Pederseny jeżdżą tylko dla kasy,tudzież funu.Czasem można z ich ust usłyszeć jak to super jest w danym klubie,jakie to szczęście,że tu trafili i w ogóle jak to nie kochają kibiców i działaczy.Dla naiwnych są to przesłanki świadczące o tym,że klub coś dla tego zawodnika znaczy,że ma przywiązanie itd.Nic z tych rzeczy.Jest to najpewniej wynik dobrej atmosfery w danej drużynie i regularnie płacone faktury.Nic więcej.Dopuki niektórzy sobie tego nie uświadomią,doputy będzie niezrozumienie dla kontraktowania kolejnych najemników.Co prawda Ward jest tu szczególnym przypadkiem,ale właśnie z racji tego najlepszym przykładem tego co opisałem wyżej. To tylko kolejny tryb w maszynie,taki sam jak Pedersen w Lesznie,czy Grisza w Toruniu.Falubaz potrzebował "pracownika" do wykonania pewnego zadania, a ten pracownik potrzebował źródła dochodu.Wiem,ze to strasznie brzmi,ale tak jest i będzie gorzej.Dlaczego?Bo praktycznie nie szkoli się już u nas młodzieży,tylko importuje co zdolniejszych.
  Wybryk Warda sprzed 6 lat mam ciągle przed oczami jakby to było wczoraj i pamiętam jak mnie krew wtedy zalewała,choć nie wiem czemu ale bardziej mnie wtedy Holder wk.rwił:). Raczej miłością i uwielbieniem do niego nie zapałam. Jestem rozdarty,bo z jednej strony uważam że gość nie pasuje do Falubazu i ze względu na przeszłość nie powinien startować u nas, z drugiej strony jako kibić żużla po to chodzę na mecze żeby oglądać takich walczaków.Idąc na mecz kibicuję swoim,ale doceniam akcje i talenty zawodników innych drużyn.Nie chodzi mi o to że natrzaskał punktów,ale na taka ambitną jazdę patrzy się z przyjemnością,a to dla niej chodzimy na żużel.

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Rafał Dobrucki odchodzi z Falubazu!

  Czyli CzeCze przejmuje pałeczkę...Może to i dobrze?

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Damian Baliński: Przede mną mnóstwo pracy (wideo)

  Rozwalają mnie teksty żużlowców w trakcie sezonu,że "ciągle mnóstwo pracy przed nimi"...To ja się pytam,co Ci profesjonaliści rozbili przez ostatnie pół roku?Rozumiem,że trzeba cały czas nad czymś pracować,poprawiać,ale chyba powinno tak być w przypadku kiedy przez zimę sobie wypracujesz formę,kondycję i sprzęt,a w trakcie sezonu to poprawiasz/udoskonalasz.Nie pojmuję takiego gadania,jakby Balon miał się dopiero teraz "szykować" do jazdy w EE...

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Władysław Komarnicki wraca na stanowisko prezesa Stali Gorzów!

  Prima aprilis:))))

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Władysław Komarnicki wraca na stanowisko prezesa Stali Gorzów!

  Uuuuu,to jeszcze brakuje żeby Dowhan nie odchodził i dopiero będzie jazda. Jazda ciekawsza niż sama liga:).

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Żużel - czy aby taki Nice (3): Mądry Anglik po szkodzie!

  Myślisz , że gdyby pula nagród w SEC była znacznie wyższa od nagród w SGP,to Ci topowi grajkowie długo by się zastanawiali gdzie jeździć? Ambicje sportowe-ambicjami,ale kasa swoje robi. Mnie się nie wydaje,żeby w dzisiejszym "spidłeju" tytuły odgrywały większą rolę niż kasa.Może to trochę "czarne myślenie" z mojej strony,ale mam wrażenie że i nasza dyscyplina,choć niszowa-bardzo się skomercjalizowała.Żeby zrobić z SEC renomowaną dyscyplinę potrzeba trochę czasu.Jak każde przedsięwzięcie musi się rozwijać,rozkręcić,spopularyzować.Myślę,że gdyby Krużyński i s-ka konsekwentnie robili takie postępy jak ostatnio,to kwestią 2-3 lat byłoby ściągnięcie do SEC topowych grajków,a tym samym zdetronizowanie fajfokloków z SGP. Pomysł jest,zapał jest,rozwój koncepcji jest-czyli wszystko co potrzeba,żeby w niedługim czasie zabrać BSI możliwość grabienia budżetów Polskich miast i klubów.Niestety,ale ich nieczyste zagrania mają na celu właśnie stłamszenie SEC w zarodku,bo wiedzą angole,że całkiem realne w niedługim czasie byłoby spopularyzowanie IME do tego stopnia,że mogliby oni zwabić żużlowców większą kasą do siebie.A o to w tym chodzi: jadą nazwiska żużlowców,to i nazwy sponsorów jadą.

  Co do Romka...Szanuję każdego kto wkłada pieniądze czy serce w dobro tego umierającego sportu,także dla Pana Romana,ale....Ale tylko i wyłącznie za to i do zeszłego roku.Za znane z ubiegłego roku "numery" tegoż jegomościa i za jego chorą ambicję,która jak mniemam tymi decyzjami kierowała-no respect.

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Żużel - czy aby taki Nice (3): Mądry Anglik po szkodzie!

  Myślisz , że gdyby pula nagród w SEC była znacznie wyższa od nagród w SGP,to Ci topowi grajkowie długo by się zastanawiali gdzie jeździć? Ambicje sportowe-ambicjami,ale kasa swoje robi. Mnie się nie wydaje,żeby w dzisiejszym "spidłeju" tytuły odgrywały większą rolę niż kasa.Może to trochę "czarne myślenie" z mojej strony,ale mam wrażenie że i nasza dyscyplina,choć niszowa-bardzo się skomercjalizowała.Żeby zrobić z SEC renomowaną dyscyplinę potrzeba trochę czasu.Jak każde przedsięwzięcie musi się rozwijać,rozkręcić,spopularyzować.Myślę,że gdyby Krużyński i s-ka konsekwentnie robili takie postępy jak ostatnio,to kwestią 2-3 lat byłoby ściągnięcie do SEC topowych grajków,a tym samym zdetronizowanie fajfokloków z SGP. Pomysł jest,zapał jest,rozwój koncepcji jest-czyli wszystko co potrzeba,żeby w niedługim czasie zabrać BSI możliwość grabienia budżetów Polskich miast i klubów.Niestety,ale ich nieczyste zagrania mają na celu właśnie stłamszenie SEC w zarodku,bo wiedzą angole,że całkiem realne w niedługim czasie byłoby spopularyzowanie IME do tego stopnia,że mogliby oni zwabić żużlowców większą kasą do siebie.A o to w tym chodzi: jadą nazwiska żużlowców,to i nazwy sponsorów jadą.

  Co do Romka...Szanuję każdego kto wkłada pieniądze czy serce w dobro tego umierającego sportu,także dla Pana Romana,ale....Ale tylko i wyłącznie za to i do zeszłego roku.Za znane z ubiegłego roku "numery" tegoż jegomościa i za jego chorą ambicję,która jak mniemam tymi decyzjami kierowała-no respect.

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Żużel - czy aby taki Nice (3): Mądry Anglik po szkodzie!

  A ja mam nadzieję,że Pan Krużyński jest odporny na takie "polaczkowate" komentarze jak Twój i wytrwały w tym co robi wokół żużla. Załóż firmę i wpompuj z niej w żużel tyle kasy co Krużyński.Poświęć swój czas prywatny i "służbowy" na załatwianie spraw związanych z żużlem.Zrób nie koniecznie więcej,ale chociaż tyle co On,a posypię głowę popiołem i będę pełen szacunku do Twojej osoby.

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Pieniądz rządzi - trudniej będzie obronić tytuł - rozmowa z Piotrem Protasiewiczem, żużlowcem Falubazu

  Jeżeli weźmiemy tą wypowiedź w całości pod uwagę,a nie tylko zdawkowo, to dojdziemy do wniosku,iż Pepe mówi o nie istnieniu problemów z tłumikami tylko w przypadku prawidłowego przygotowywania torów.Nie widzę w jego wypowiedzi zachwytów nad nowym tłumikiem.Tekst ten odczytuję jako : "przełkniemy ten nowy badziew,ale musicie nam robić dobre,równe tory...".

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Marek Cieślak: Troszeczkę sami sobie "pomagaliśmy"

  To przypomnij sobie kto był drugi w tych mistrzostwach i zastanów się jakie to ma przełożenie na Polską ligę i niedzielny mecz:)

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Otwarta wojna BSI z One Sport! Czy będzie polska solidarność?

  Zawodnicy w większej mierze jeżdżą w cyrku GP dla kasy niż dla tytułów.Co prawda sportowa ambicja nakazuje im walczyć,w tym o prym i tytuły,ale starty w GP są podyktowane nie tyle tytułami i kasą za wygraną (bo jest ona śmieszna),co wymogami umów sponsorskich. Każdy zawodnik oprócz umów z klubami ekstralipy,podpisuje umowy z firmami,które godzą się ich sponsorować.Wymagają one również za ta kasę,aby zawodnik startował w GP,ze względu na szerszą "emisję" nazw tych firm umieszczanych na sprzęcie i kevlarach.Innymi słowy,start zawodnika z umieszczonym na kevlarze logo firmy sponsora,zapewnia "większą reklamę" jego firmie i (tak im się wydaje) zyski.Więc jak zwykle wszystko sprowadza się do kasy.Jestem przekonany o tym,że gdyby zawodnicy nie mieli sponsorów finansujących ich udział w cyrku pod nazwą GP,to ambicje o wywalczenie tytulu najlepszego żużlowca globu,zeszłyby na dalszy plan,albo w niepamięć. Żużel panowie skończył się w latach 90-tych.Teraz jest spidłej.

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Walasek może mieć żal do selekcjonera - rozmowa z Piotrem Protasiewiczem

  I zastąpić go młodym i perspektywicznym trenerem w osobie...?

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Krzysztof Jabłoński prowadzącym parę. "To ukłon za dobrą dyspozycję"

  Co do Jabłońskiego,to nie jestem pewien,czy w ostatnim jego dobrym występie nie "pomógł" mu twardy tor,do którego ma "sentyment".Obym się mylił i faktycznie Krzychu nabireał wiatru w żagle.Wszystko zweryfikują kolejne zawody.

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Krzysztof Jabłoński prowadzącym parę. "To ukłon za dobrą dyspozycję"

  Równie dobrze można to powiedzieć w drugą stronę,że gdyby w Falubazie każdy pojechał na swoim poziomie,to by było 5:0 dla nas.Ale to jest właśnie sport i gdyby wszystko było tak przewidywalne,to nie byłoby takich "gdybaczy" jak Ty, a i pewnie ten sport stracił swój urok.

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Robert Dowhan przed Derbami Ziemi Lubuskiej: To mecz o sportowe przywództwo

  Żenujący poziom wypowiedzi jak na Prezesa klubu ekstralipowego i Senatora RP. Kolejne personalne wycieczki do SG i jej nieporadnego prezesa,są nie na miejscu,mało smaczne i już nudne.Niestety...

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Marek Cieślak dla SportoweFakty.pl: Płacimy teraz za mistrzostwo Polski sprzed roku

  1. To składaj CV i próbuj chłopie,próbuj. A jak Ci się uda zrobić więcej i lepiej niż Cieślak,to będę 1,który Ci pogratuluje.
  2. A taki "night" czy "gwiazdor" z tutejszych szpeców też się do nich zaliczają?:)


  Fuchę Cieślaka można nazywać jak się chce: trener,taktyk,selekcjoner czy manager. Niezależnie od tego,osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za wynik końcowy i z tego jest rozliczana. Jak pisałem niżej,Cieslak nie jest dla mnie żadnym magikiem,ale też nie widzę w naszym żużlowym światku osoby,która posiada jakieś wybitne zdolności,pozwalające sądzić,że zrobi ona coś więcej lub lepiej niż Cieślak. Błędy popełnia każdy,zawodnicy nie zawsze jadą tak jak się tego od nich oczekuje inne okoliczności jak np.pogoda,również potrafią popsuć "cały misterny plan". Po prostu uważam,że oprócz wiedzy,doświadczenia,obycia z tym sportem,do osiągnięcia jakiegoś sukcesu potrzeba też sporo sprytu i szczęścia. Macie rację,że może nie potrzeba jakiegoś cudotwórcy,żeby "się udało",ale też nie akceptuję zdania,że pierwszy lepszy kibic czy też inna osoba potrafią ZAPEWNIĆ sukces.Oczywiście takie jest moje zdanie,a ponieważ staram się być osoba tolerancyjną,przyjmuję do wiadomości Twoja opinię kolego.Pozdrawiam

 • KSFalubaz napisał/a komentarz do Marek Cieślak dla SportoweFakty.pl: Płacimy teraz za mistrzostwo Polski sprzed roku

  Nie żebym był fanem Cieślaka,bo jego osoba jest mi obojętna,ale czy Ci którzy tak na niego psioczą,mogliby tu podać chociaż ze 2 nazwiska kandydatów na selekcjonera kadry,który mógłby zastąpić obecnego?Tak się zastanawiam,kto w tym kraju,mógłby z większym powodzeniem zastąpić Cieślaka i tym samym,posiadać następujące cechy,które z tego co czytam,większość z Was fahofcóf uważa za niezbędne tj.:
  1. Wyselekcjonować kadrę,która będzie ze sobą idealnie funkcjonowała,zarówno na płaszczyźnie sportowej,jak i tzw.team spirit?
  2. Przygotowywać tor,na którym KAŻDY z kadrowiczów pojedzie na miarę swoich możliwości?
  3. Będzie posiadał opracowaną taktykę na KAŻDĄ ewentualność i KAŻDE możliwie ustawienie?
  4. Szkoli w Polsce całe kolonie młodzieży, "szlifuje" te utalentowane diamenty, zapewniając tym samym Polskiemu żużlowi hegemonię na następne dekady?
  5. Nie posiada ŻADNYCH koneksji i znajomości w środowisku żużlowym i jego strukturach,żeby nie być posądzonym o jakieś fory u przełożonych?
  6. Będzie pracował z kadrą za najniższą krajową i broń Boże prosił o podwyżkę?
  7. Będzie szanował,a przede wszystkim dogadywał się i jednoczył wszystkich kadrowiczów, którzy też będą mieli do niego szacunek i poważanie (min.będą słuchać jego rad,a nie obrażać się i robić po swojemu).

  To tak na szybko.A teraz słucham,kto? Chociaż 2 nazwiska.Najlepiej z jakimś,chociaż krótkim uargumentowaniem swojego wyboru.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.