Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gorczański napisał/a komentarz do Europejskie puchary: Polskie ekipy poznały rywali!

  Liczyłem na Fleury Loiret żeby zobaczyć na żywo Alexandrine Cabral i Marte Mangue ale i tak zapowiada się święto handballu, naliczyłem w ekipie Midtjylland siedem zawodniczek, które grały na ostatnich ME z Line Jorgensen, Idą Alstad i Cornelią Groot na czele. Dziewczyny życzę powodzenia!

 • Gorczański napisał/a komentarz do Jerzy Ciepliński: Zawodniczki nie były umiejętnie wprowadzane

  oczywiście łatwo wytykać błędy jak się wygodnie przed telewizorem siedzi, to że zmienniczki zagrały dobrze z Norweżkami, nie znaczy, że tak samo zaprezentowałyby się w poprzednich spotkaniach, może spięły się na tak mocnego przeciwnika, nie wiem czy selekcjoner jeździł po Polsce aby oglądać ligowe mecze ale wydaje się, że nie popełnił błędów personalnych, poza jedną - Karolina Siódmiak mimo tego, że rzuciła kilka bramek, nie powinna grać w kadrze z urzędu, Rasmussen powinien był dać jej warunek jeśli chce do kadry to zmiana klubu na grający w najwyższej klasie rozgrywkowej, osobiście byłem na meczu MKS Lublin - Vistal Gdynia i szczerze mówiąc żadna z Gdynianek nie sprawiała wrażenia, że nadaje się do gry w kadrze, przeciwnie zawodniczki z Lublina, które stoczyły piękne boje w Lidze Mistrzyń, także ja z tego wygodnego miejsca również mógłby twierdzić, że np. Niedźwiedź, Kulwińska, Grzyb czy Siódmiak to już nie ten poziom co kiedyś i są kadrze nieprzydatne ale różnica jest taka, że siedzę sobie przed komputerem a trener na ławce w hali.

 • Gorczański napisał/a komentarz do Nieudany początek biało-czerwonych - relacja z meczu Hiszpania - Polska

  Obawiam się, że Rosja to nie tylko Sen, dzisiaj świetnie zagrały również młodziutka Daria Dmitrieva, a także Bobrovnikova i Kuzniecowa. Dobre wrażenie sprawiły Punko oraz kołowa Makeeva. Generalnie Rosjanki zrobiły na mnie lepsze wrażenie od Węgierek i wydaje mi się, że mamy marne szanse w pojedynku z nimi, choć oczywiście życzę Naszym jak najlepiej. Węgierki niestety "ograją" nas doświadczeniem (pomijam umiejętności). Jeśli chodzi o Polki to ewidentny brak zgrania i zbyt mała ilość zagrywek, a zbyt duża liczba niewymuszonych błedów, zwłaszcza Alina Wojtas powinna się wystrzegać tak niecelnych podań. Na miejscu trenera dałbym szansę młodym tzn. Zych, Drabik i Janiszewska w pierwszym składzie tak aby zdobyły cenne doświadczenie, które myślę kiedyś zaprocentuje, bo jednak te mistrzostwa to za wysokie progi dla nas.

 • Gorczański napisał/a komentarz do Iwona Niedźwiedź: Wyniki i styl gry? Trochę niepokojące

  więcej wiary pani Iwono!

 • Gorczański napisał/a komentarz do Hit jesieni dla mistrza Polski! - relacja z meczu MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia

  co masz na myśli? czyżby jakieś transferowe wycieki?

 • Gorczański został fanem MKS Perła Lublin

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.