retro - komentarze - strona 2

 • retro napisał/a komentarz do Kilka błędów mniej i tie-breaka w Łuczniczce mogłoby nie być

  Fan0587 100% racji we wszystkim. A z Dybek to rzeczywiście pojechał. Za co on ją zdjął to właściwie każdy się zastanawia :). Ale to już nie pierwszy raz.

 • retro napisał/a komentarz do Zdjęcia

  ale śliczne dziewczyny!!!!!

 • retro napisał/a komentarz do Szóstka 18. kolejki Orlen Ligi według portalu SportoweFakty.pl

  Dybek jak najbardziej zasłużenie :) byłem widziałem. BRAWO!!!

 • retro napisał/a komentarz do Pewne punkty gospodyń - relacja z meczu KSZO Ostrowiec Św. - Pałac Bydoszcz

  przestańcie chrzanić, te co by chciały grać to stoją w kwadracie!!!

 • retro napisał/a komentarz do Agata Kopczyk: Absolutnie nie czuję się winna

  steffen mnie też jest ich szkoda i to bardzo. Ale ja osobiście Polak bym widział raczej na ataku niż przyjęciu. Czyżnielewska naprawdę czasami potrzebuje zmienniczki, bo wczoraj jednak najlepiej jej nie szło. A Ty honda swoje drugi sezon w Orlen dla 19-latki (tak Dybek ma jeszcze 19 lat) i to jeszcze nie podstawowej zawodniczki (w zeszłym sezonie jak byś nie zauważył też nie była podstawową zawodniczką)to naprawdę nie jest dużo. Te dziewczyny naprawdę mają potencjał tylko potrzebują trenera, który je oszlifuje. Problem jest w tym, że do tych młodych przyjmujących powinna być przynajmniej jedna ograna i doświadczona zawodniczka tak ja u środkowych Skorupa, która ma chłodną głowę w trudnych sytuacjach. Ale to jest doświadczenie, którego te młodziutkie przyjmujące dopiero nabierają.

 • retro napisał/a komentarz do Udany debiut trenerski, trzy punkty dla gości - relacja z meczu Pałac Bydgoszcz - PGNiG Nafta Piła

  honda odczep się od Dybek, bo dziewczyna ma talent i gdyby stawiano na nią tak jak na Polak czy Twardowską lub Fojucik i ogrywano ją tak jak w/w grałaby o niebo lepiej!!!! Tylko niestety traktowana jest jak koło zapasowe i wstawiana w końcówkach setów przy wyniku, który nawet najlepsza zawodniczka typu Glinka nie dała by rady. Mam dość już patrzenia i czytania jak się czepiacie tej dziewczyny, bo w zeszłym sezonie to właśnie DYBEK trzymała całe przyjęcie a w tym co? Robi jako straszak. Olewana przez trenerkę. I to jest jej dopiero drugi sezon w Orlen więc przestań chrzanić, że powinna grać już jak rasowa zawodniczka z doświadczeniem. Po za tym nie będzie u niej progresu jak nie będzie się na nią stawiać. Jak dziewczyna stojąca przez cały czas w kwadracie ma robić progres? Na treningach podejrzewam, że jest to samo. To jest młoda zawodniczka BEZ DOŚWIADCZENIA!! jak się w nią nie wierzy to jak ona sama ma w siebie uwierzyć!!