retro - lubi

 • retro lubi Komentarz

  Wydaje mi się, że z takim składem mistrzostw nie zawojujemy. Moje oceny są oczywiście subiektywne, ale poparte obserwacją ostatnich trzech sezonów naszej ligi.
  Generalna tendencja jest słuszna: stawiamy na młodość, eksperymentujemy.Tylko czy ME to właściwy czas na eksperymenty? Dlaczego nie ma w składzie rzeszowianki Anny Kaczmar jako rozgrywającej? To ona poprowadziła swój zespół do sukcesu - brązowy medal MP. gdzie jest drużyna Marleny Pleśnierowicz, czyżby jej gra była bez wpływu na słabą grę jej zespołu?
  Dla mnie kompletne zaskoczenie to atakujące. Najbardziej znana spośród nich Tomsia, gra schematycznie i wyraźnie nie dorosła do reprezentacyjnego poziomu. O pozostałych dwóch w zasadzie nie wiadomo co powiedzieć. Dziwne to decyzje zważywszy, że w składzie nie ma choćby Zaroślińskiej, Kaczorowskiej i paru innych.
  W mojej ocenie nie ma się w zasadzie o co czepiać gdy idzie o środkowe. W zasadzie bo nie wiem po co trenerowi M. Jasek. Czyżby stanowiła ona alternatywę choćby dla Polańskiej?
  Atakujące: tu mam najwięcej zastrzeżeń. Poza wyśmienitą Smarzek sama przeciętność. Grajber - dobrze się zapowiada ... od trzech sezonów. No i ten wzrost. To samo Brzóska. O paniach Murek i Różański tak naprawdę trudno jeszcze cokolwiek napisać. Trochę nadziei na dobry wynik wzbudza Twardowska. Trochę.
  No i libero. Nie będę się pastwił na dziewczynach wybranych przez naszego "trenejro". Dość napisać, że zrezygnował z usług Maj, Sawickiej, czy choćby Stenzel, jeśli miałby być konsekwentny i postawić na młodość.
  Pożyjemy zobaczymy ale myślę, że nasza kadra zakończy rozgrywki nie wychodząc z grupy.

 • retro lubi Komentarz

  Damaske coś mało podobna do siebie na tym zdjęciu.
  Na żywo wygląda o niebo lepiej.:)
  Paru zawodniczek tu brakuje, m. in. Kingi Dybek, Pauliny Bałdygi, ;) poza tym zdjęcia też z różnych bajek, niektóre pozowane i fotoszopowane, a inne zwykłe pstryki z telefonu.
  Głos na Krysię, która wcale nie straszy ;)

 • retro lubi Komentarz

  brak Kingi Dybek

 • retro lubi Komentarz

  własnie takie decyzje wpływaja na to gdzie jesteśmy.....
  to nie tylko Kinga

 • retro lubi Komentarz

  Trenerze Parkitny - dlaczego Kinga Dybek tak mało gra?
  Jakoś nie widzę by była gorsza od twoich ulubienic.

 • retro lubi Komentarz

  Czyżby rudy wrócił do łask? ;)

 • retro lubi Komentarz

  zal d... sciska
  dzieki Ruda za cos czego dawno nie bylo .....

 • retro lubi Komentarz

  i nie myśl że nie jesteś na pierwsza szostke gotowa

 • retro lubi Komentarz

  było dobrze a jak sie zaczeło psuć to Treneiro znów nic nie zrobil ...
  tylko tak punkciki uciekały
  a juz myslalem ze bedzie super ...

 • retro lubi Komentarz

  Kinga Dybek - sezony mijają, a obiecująca przyjmująca wciąż pozostaje w klubach z dolnej części tabeli (obecnie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski).

  Jejku a co ma iść do Chemika Police albo Atomu Sopot i oglądać mecz z trybun? Wybiera bardzo dobrze i inne dziewczyny powinny z niej brać przykład. Idzie do zespołu w którym będzie grała a co do przyjęcia to się grubo mylicie bo to jest jej atut ;) Dziewczynie która ma 21 lat potrzebna jest regularna gra.

 • retro lubi Komentarz

  Kto to piszę takie głupoty?
  Karolina Szymańska - otrzymała nawet powołanie do szerokiej kadry Polski za kadencji Piotra Makowskiego. Lata mijają... a o wychowance MLKS Echo Twardogóra wciąż można powiedzieć tylko tyle, że "dobrze się zapowiada"

  A może lepiej napiszcie, że podczas zgrupowania kadry doznała bardzo poważnej kontuzji kolana? I to dlatego nie było o tej dziewczynie słychać w ostatnim czasie.. masakra to co tu wypisujecie :O