Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • eMeRson87 zaczął obserwować GKMfan UK

 • eMeRson87 lubi Komentarz

  Krystian w Grudziądzu już ponoć,więc zostanie wam zamiast brać Mroczkę dołożyć do Walaska.

 • eMeRson87 lubi Komentarz

  Taki faktycznie doskonały artykuł na ,,sezon ogórkowy". Powiem szczerze, że z miłą dla oka chęcią zapoznałem się z prezentowaną ,,20 najpiękniejszych polskich sportsmenek". Mam parę wniosków, więc tak w miarę szybko napiszę jakich.
  1 wniosek- Wiadomo o gustach się nie dyskutuje, ale w 20 najpiękniejszych polskich sportsmenek umieścić Agnieszkę Radwańską to lekkie nieporozumienie. Chyba redakcja nie miała pomysłu:kogo w tej 20 umieścić i stąd pomysł na najbardziej rozpoznawalną polską sportsmenkę.
  2 wniosek-O ile o urodzie Marty Domachowskiej nie ma co dyskutować, to jednak w tej chwili można stwierdzić, że Marta nie jest już aktywną sportsmenką, choć oficjalnie kariery nie zakończyła. Wiadomo, że pomaga w treningach dla Karoliny Woźniackiej i towarzyszy w tenisowych wojażach Jerzemu Janowiczowi. Więc to raczej taka Anna Kournikova ,,polskiego tenisa":błysła, szybko zgasła, obecnie nie gra, taka trochę sportowa celebrytka w tej chwili, więc raczej mimo tego, że jest ładną kobietą to osobiście bym ją w tej ,,20 sportsmenek" nie umieszczał.
  3 wniosek-Widać, że tą ,,20" układali redaktorzy lubujący się w sportach zimowych. Osobiście na plus mocno zaskoczony jestem urodą pani Magdaleny Kozielskiej. Przyznaję bez bicia przed przeczytaniem tego artykułu, nie słyszałem o pani Kozielskiej, ale za umieszczenie jej w waszym TOP-20 ,,czapki z głów"
  4 wniosek-Kogo mi w tym rankingu brakuje? Zdecydowanie dziwny jest brak w rankingu piłkarek ręcznych. Ja w waszym rankingu umieściłbym też te 4 panie grające w piłkę ręczną: Kingę Grzyb, Kingę Byzdrę(teraz po mężu Achruk), Bognę Dybul i Patrycję Królikowską. Brakuje mi też w tym rankingu pięściarki Ewy Brodnickiej i koszykarki Eweliny Gali.
  5 wniosek-Niestety uroda przemija, dlatego kiedyś zdecydowanie taki ranking w mojej opinii wygrałaby Kasia Skowrońska-Dolata. Dalej to ładna kobieta, ale już nie tak piękna jak była dobre ,,10 lat temu", więc dzisiaj dla mnie numer 1 to Joanna Jóźwik.
  Mimo wszystko ,,brawo dla redakcji" za ten artykuł. Naprawdę odpowiedni na ,,sezon ogórkowy".

 • eMeRson87 napisał/a komentarz do 20 najpiękniejszych polskich sportsmenek. Sprawdź kto znalazł się w zestawieniu!

  Moim zdaniem, bezapelacyjnie, pierwsze miejsce ex aequo Karolina Kowalkiewicz i Magdalena Kozielska. Trudno byłoby wskazać, która z nich jest Number One. W zestawieniu SF brakuje natomiast, w moim odczuciu, Joanny Jędrzejczyk. Ogólnie fajna galeria do obejrzenia przy niedzieli, zwłaszcza jeśli nie ma kolejki żużlowej akurat :D

 • eMeRson87 lubi Komentarz

  W Grudziądzu też ruch w interesie mimo, że nic nie piszą. Po informacji, że Tauron nie da kasy na Tarnów, Mad$en wysłał maila do Zarządu GKM w którym jest napisane I'm sorry 34 560 780 mln razy, czym poprawił rekord z księgi Guinessa, również ustalony przez niego w roku 2014, gdy napisała 34 500 000 mln razy No money, no ride pod muzykę Boba Marleya. Tamten mail był adresowany do Pana Zdunka. Mail wzruszył Radę Nadzorczą GKM do tego stopnia, że przesłała mu pod choinkę prezent - grę planszową Wykiwaj mnie. W grze może brać udział do 8 prezesów klubów oraz max 12 zawodników. Gra wzorowana jest na rzeczywistych zdarzeniach. Prezesie klubów na początku podpisują listy intencyjne , a potem muszą podpisać maksymalną liczę kontraktów. Zawodnicy zaś muszą zgromadzić jak największą kasę na przygotowanie do sezonu. Wszystkie chwyty dozwolone ( można np mieć do 4 prawników i managerów, którzy będą kiwać razem z zawodnikiem ( kiwać na Ślunsku to ciulać i gra dla Ślonzoków będzie się nazywać Ciulnij mnie ciulu). Gra jest bardzo popularna szczególnie w Danii, gdzie gra już w nią wielu zawodników. Leon gdy dowiedział się o prezencie zapłakał rzęsistymi łzami i zadeklarował, że w przyszłym sezonie przygotuje niespodziankę dla Unii i GKM ponownie :)

 • eMeRson87 zaczął obserwować Raf123 -GKM DMP 2027

 • eMeRson87 zaczął obserwować osoby: Viper29, Draumr, Wayne

 • eMeRson87 zaczął obserwować TomGKM

 • eMeRson87 zaczął obserwować GKM1988

 • eMeRson87 lubi Komentarz

  Chłopaki ! mówię Wam ,że Sorry ale w tym roku dostaliśmy na mikołajki obierki , rózgę czy jakiś inny szajs ... jak kto woli :P

 • eMeRson87 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • eMeRson87 lubi Komentarz

  Karpov Jaki Pavic wypad co to ma być rezerw szukamy mamy te związane z GKM i Z barwami

 • eMeRson87 lubi Komentarz

  To jak nie myśleli poważnie o utrzymaniu, to mogli zatrzymać ulubieńców. Jaki jest sens wymiany Karpova na Pavlica? Karpov miał słabszy sezon, ale na naszym torze to by przy dobrych przygotowaniach śmigał, a Pavlic to nie gwarantuje nawet 2 pkt

 • eMeRson87 lubi Komentarz

  No cóż przyznać trzeba ,że transfer sam w sobie idiotyczny . Gość idzie twardo w rozwoju do tyłu. Nie pokazuje nic poza ząbkami królika. To ja już wole naprawdę Kościucha , który u nas na torze będzie żarł gruz ...

 • eMeRson87 lubi Komentarz

  TAK, oni oddadzą serce

 • eMeRson87 napisał/a komentarz do Jurica Pavlic będzie jeździć w GKM Grudziądz!

  Ja jestem na NIE dla tego chorwackiego wynalazku. Przytoczę tutaj to, co napisałem w innym miejscu. Jeżeli ktoś twierdzi, że Karpov to średniak w NICE PLŻ - okej. Ale chciałbym zauważyć, że ów średniak w tej NICE PLŻ potrafił na swoim torze niejednokrotnie zakręcić się w granicach kompletu punktów i być praktycznie nie do złapania dla rywali. A jakoś Pavlic, który jest nie wiem na jakiej podstawie uważany za średniaka EE, nie przypominam sobie, żeby w meczach u siebie (czyli kiedyś w Lesznie i Rzeszowie, a ostatnio we Wrocławiu) potrafił dość regularnie robić 10+ punktów.. Naprawdę wolałbym Andrieja w składzie niż tego całego Juricę.. Skoro mocno przeciętny Wrocław go nie chce u siebie, to ja nie mam więcej pytań.. Jedyna nadzieja, że to kolejna niesprawdzona informacja, która dostała się do mediów i finalnie okaże się nieprawdą. Dopóki nie będzie oficjala, jest nadzieja !

 • eMeRson87 napisał komentarz na tablicy użytkownik usunął konto

  Witam, witam :)
  No to teraz już wszystko jasne :)
  Czyli najprawdopodobniej T.G. plus G.Z. ? Jak dla mnie bomba :)

 • eMeRson87 napisał/a komentarz do Hubert Łęgowik pierwszym juniorem GKM-u Grudziądz

  Witam Panów :)

  Jeżeli ten drugi zawodnik to ma być Polak z EE, to w grę wchodzą chyba tylko trzy nazwiska, z czego:
  Artur Mroczka - nie sądzę, że się pogodził z zarządem na tyle, żeby go wzięli do składu. Jeżeli to będzie on, to wielu kibicom szczęki opadną..
  Grzegorz Zengota - jeżeli nie był nigdzie dogadany, to naprawdę bardzo dobra opcja! Nie dość, że Polak, to wciąż młody, waleczny i ponoć bardzo sympatyczny :)
  Mirosław Jabłoński - mam nadzieję, że to nie o niego chodzi, przecież mamy swojego Jelenia, od którego Mirek na pewno lepszy by nie był..
  Jest jeszcze wprawdzie Grzegorz Walasek, ale... bądźmy poważni.. :)

 • eMeRson87 zaczął obserwować k 53 GKM

 • eMeRson87 zaczął obserwować GKMfan UK

 • eMeRson87 zaczął obserwować Dariusz Modrzejewski

 • eMeRson87 zaczął obserwować adik81

 • eMeRson87 lubi Komentarz

  Bo ustalił warunki kontraktu i podpisze go jak wróci z wakacji,ale jest dogadany na 100%

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

bart82gkm

Bardzo dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.