LordVader - lubi

 • LordVader lubi Komentarz

  to go zweryfikuje czy rzeczywiście taki mocny na innym torze z zawodnikami GP...

 • LordVader lubi Komentarz

  @Burek_99: Jaki ty jesteś głupi....

 • LordVader lubi Komentarz

  Gdyby każdy senior przekazał kwotę za jeden punkt po każdym meczu to pewnie pieniądze już by były zebrane. W tej sytuacji nie łudził bym się że Rusiecki robi to z dobrego serca. Po 10 kolejkach na to wpadł ? Widział co się działo, jak zostało odebrane planie tv i kibiców i trzeba na szybko ratować twarz. Nikt normalny nie uwierzy że był to przypadek...

 • LordVader lubi Komentarz

  Brać Kaszanke 49 do zarządu. Zawsze najmadrzejszy i wszystkowiedzacy to sobie poradzi. W razie potrzeby to i na motor wskoczy i komplet przywiezie.

 • LordVader lubi Komentarz

  I bardzo dobrze,że w Lublinie.W cyklu nie ma żadnego zawodnika Motoru to kibice będą dopingować Polaków,a nie tak jak we Wrocławiu.Tam kibice szalają na trybunach i głośną krzyczą WTS jak Tajski wyprzedza Polaka :)

 • LordVader lubi Komentarz

  A może odstawić ich od koryta, to za rok sami przyjdą poprosić czy byśmy nie chcieli zorganizować turnieju.

 • LordVader lubi Komentarz

  Drodzy przedpiśccy, nie znam pełnej treści umowy pomiędzy RK Racing a GKM-em ale przypuszczam, że były tam zapisy w stylu: 1. Pedersenowi, Zmarzlikowi, Janowskiemu robię silniki za 100 kafli, a juniorom GKM-u i innym za 60 kafli. 2. Silniki "juniorskie" są przeznaczone tylko dla juniorów. 3. Zabraniam stanowczo używania tych silników przez zawodników X, Y, Z. ............. . Podpisano .................Podpisano. Czego tu nie rozumieć??

 • LordVader lubi Komentarz

  Jeśli ktokolwiek ze strony grudziądzkiej, podpisał z RK Racing umowę, która tak dokładnie precyzowała zakres użytkowania silników, przygotowanych WYŁĄCZNIE dla juniorów, a potem ją zbagatelizował, to teraz pretensje może mieć wyłącznie do siebie.

  Czy wymogi Kowalskiego są sensowne czy idiotyczne, nie ma tu żadnego znaczenia. Nawet gdyby znalazł się tam zapis, że na motocyklach z silnikami RK wolno skręcać podczas biegu wyłącznie w prawo, albo że trzeba na nich siedzieć tyłem do kierunku jazdy, to ktoś się na to zgodził, składając podpis pod umowę reprezentując GKM. I zakładam, że zrobił to nie mając przystawionej do czoła lufy pistoletu.

 • LordVader lubi Komentarz

  myslal ze frajerzy prezesi w polsce beda mu kase przelewac za nazwisko i podpis. Potem pewnie chcialby zeby kluby mu zakupily sprzet i moze helikopterem transport na mecze wyjazdowe.

 • LordVader lubi Komentarz

  A tyle kasy na przygotowanie to co? Oj Troy Troy..

 • LordVader lubi Komentarz

  Niestety, w Polsce trzeba zasuwać, a przede wszystkim inwestować w sprzęt. Troy szczędził, to i punktów nie zdobywał. Anglia to dobre miejsce do zabawy w żużel.

 • LordVader lubi Komentarz

  Proszę bliżej zainteresować się tematem a nie bredzić.
  Krystian ma się dobrze. I tak, jeździ w Falubazie a drużynowo w Uks Rędziny.
  Punktacja do wglądu na fanpagu.

 • LordVader lubi Komentarz

  I tak powstają plotki. Polecam czytać artykuły ze zrozumieniem.
  Umowy dla Pana, to ciężki temat i wyzwanie.

 • LordVader lubi Komentarz

  Hampel Jarek - Lubię to!

 • LordVader lubi Komentarz

  Andrzej,idz Ty chlopie juz na emeryture.

 • LordVader lubi Komentarz

  Swego czasu pewien pan prezes wydał kasę ok. 600 tys. przekazaną na szkolenie młodzieży na Śwista, jak się później okazało 100% falubaza, co pan na to panie mecenasie?

 • LordVader lubi Komentarz

  Panie Cegielski, czy rzeczywiście uważa Pan, że rok zawieszenia zawodnika za to, że nie znał lepiej regulaminu antydopingowego lepiej niż lekarz sportowy to jest niska kara? Maksym nie wziął żadnych niedozwolonych substancji. Nie wiedział nawet, że zostały naruszone procedury. Gdyby to wiedział, to całej sprawy w ogóle by nie było, bo nikt by się o tym nie dowiedział. To on powiedział o tej kroplówce przy okazji zawodów następnego dnia. Zatem nawet zarzut, że zwlekał z informacją jest nietrafiony. To wykroczenie ewidentnie na wyrok w zawieszeniu. Ten wyrok jest skutkiem nagonki medialnej na Maksyma za to, że nie był pokorny wobec dziennikarzy, Cieślaka i niewystarczająco często dziękował swemu ojcu za ojcowy wkład w osiągane sukcesy. Za to też, że wykluczył ojca ze swojego teamu. Nawiasem mówiąc słusznie.
  Został ukarany za to, że nie jest tak spolegliwy jak Zmarzlik, czy Woźniak. Za to, że miał odwagę powiedzieć to co myśli, albo spuścić dziennikarzy po brzytwie kiedy nie miał ochoty z nimi rozmawiać.
  Nie wiem czy Maksym wróci do ścigania. Jeżeli to zrobi, to jednak nie liczcie na to, że przybije z wami piątkę, pojeździ na rowerze z Cieślakiem, czy przed kamerami wylewnie przywita się z ojcem. To nie ten charakter. I za to go lubię!
  A Pana ględzenia, Panie Krzysztofie, od dłuższego czasu już nie daje się słuchać.

 • LordVader lubi Komentarz

  Gala,Ty pisz lepiej co slychac u Ostafy?

 • LordVader lubi Komentarz

  To ja już wolę MOJE Bermudy :)

 • LordVader lubi Komentarz

  Czemu usuneliscie mój komentarz? Bo napisałem, że czas sobie odbić pieniądze, które wydali na jakieś akcje charytatywne swojego kolegi i dla fame'u? Mało w zeszłym sezonie nakradliscie za absurdy przez was pustaki wymyślone? Komu przeszkadza rower czy hulajnoga? Co to za różnica czy będzie miał 6 cali, czy k****a 55 cali Ultra HD 4k dolyby Digital itd itp w boksie? Je****e się zdrowo w te wasze wodogłowie leśne dziady. Jest tyle ważnych spraw do wyjaśnienia, ale nie, po co? Lepiej zacząć od dooopy strony i udawać że coś się robi a tak naprawdę kasę za darmo bierzesz jeden z drugim i wiecznie wam mało. Spalić was wszystkich w p***u!!!!