Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Adam Kiołbasa lubi Komentarz

  1 kwietnia tuż tuż ;-)

 • Adam Kiołbasa lubi Komentarz

  Trafiłeś w sedno! Vice-mistrz świata i tryumfator Ligi Mistrzów. Jak dla mnie on nawet bije CR7. Sukcesy w klubie te same. Jedyna różnica to ilość zdobytych bramek i sukces na Mundialu. I w tym miejscu srebro na MŚ jest moim zdaniem cenniejsze niż zdobywanie goli, głównie tzw. "ogórkom".

 • Adam Kiołbasa napisał/a komentarz do Złota Piłka 2014: Znamy ścisłą trójkę!

  "Neuer został z kolei wybrany najlepszym golkiperem XX mistrzostw świata i jest PIERWSZYM W HISTORII ZŁOTEJ PIŁKI bramkarzem..." - jak widać, NIE (w 2006 roku to była właśnie Złota Piłka)! Raczej pierwszym w historii bramkarzem nagrody łączonej "Złotej Piłki FIFA i France Football" :) Tak powinno zostać sformułowane to zdanie. Poza tym FIFA nie organizowała Złotej Piłki do 2010 roku, nazwa pozostała z plebiscytu "France Football". Nagrody do tego czasu nazywały się: "Złota Piłka France Football" oraz "Piłkarz roku FIFA" :) To zarazem dowód na to, że w powyższym newsie wkradł się błąd, że news mija się z prawdą :)

 • Adam Kiołbasa lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Adam Kiołbasa lubi Komentarz

  Ibra już od dłuższego czasu jest tylko bardzo dobry graczem, który od czasu do czasu strzeli ładną bramkę. Lata świetności ma już za sobą. Na liście znajduje się też Balotelli... Co prawda 99-ty, ale jednak i tak za wysoko moim zdaniem. Pomyłek jest tam dość dużo.

 • Adam Kiołbasa napisał/a komentarz do Złota Piłka 2014: Znamy ścisłą trójkę!

  Zgadzam się, obecnie Neuer jest lepszy od Buffona, nie zmienia to jednak faktu, że biorąc pod uwagę całą karierę, nadal Niemcowi daleko do Włocha :)

 • Adam Kiołbasa napisał/a komentarz do Złota Piłka 2014: Znamy ścisłą trójkę!

  "Neuer został z kolei wybrany najlepszym golkiperem XX mistrzostw świata i jest pierwszym w historii Złotej Piłki bramkarzem, który znalazł się w ścisłej trójce. Mało tego, żaden inny golkiper nie otrzymał wcześniej poparcia gwarantującego mu miejsce w pierwszej "5" plebiscytu." -> Jeśli macie pisać takie pierdoły, to lepiej nie pisać wcale :) W 2006 ROKU GIANLUIGI BUFFON ZAJĄŁ W PLEBISCYCIE DRUGIE MIEJSCE, WYPRZEDZIŁ GO TYLKO FABIO CANNAVARO!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.