Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Marcin Szpak napisał/a komentarz do Sprawdź swoją wiedzę o koszykówce!

    9/9/6

  • Marcin Szpak napisał/a komentarz do Czy Strzelecki faulował Piechowicza? Roman Olszewski: Jestem zbulwersowany taką decyzją sędziowską! (wideo)

    Faul ewidentny nie wiem o czym jest tu cała dyskusja. Atak z tyłu na piłkę i owszem zawodnik piłkę wypchnął ale i ten sposób popchnął zawodnika atakującego. A czy do końca jest 30 sek czy 0,3 sek nie ma znaczenia. Ingerencja zawodnika obrony uniemożliwiła poprzez faul złapanie piłki przez zawodnika ataku. Przewinienie ewidentne i tylko ten sędzia który gwizdnął miał możliwość gwizdnięcia poprzez odpowiednie ustawienie na boisku. Co do odliczania 5 sek czas odlicza sędzia i wg mnie było to na styku. Gdyby gwizdnął też nikt nie powinien mieć pretensji (choć pewnie wówczas temat były w stylu - sędzia źle liczył i zabrał możliwość zwycięstwa drużynie gospodarzy i byłoby wałkowanie tematu w druga stronę). Proponuje iść na kurs sędziowski, zapoznać się z przepisami i zacząć w takim razie samemu gwizdać a później dopiero oceniać w tej syt prawidłową decycję sędziego.

  • Marcin Szpak napisał/a komentarz do Stal może czuć się oszukana? (wideo)

    Nie widać dokładnie z tej odległości czy był kontakt czy nie. Ale jeśli był choć minimalny to gwizdek prawidłowy. Zobaczcie na zachowanie zawodnika obrony .... to nie jest legalna pozycja obronna, więc w momencie kontaktu zawsze jest orzekany faul obrońcy.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.