bnbn - lubi

 • bnbn lubi Komentarz

  Brawo Wichary brawo Płock..druzyne buduje sie od dobrych bramkarzy

 • bnbn lubi Komentarz

  Cristiano za samo zachowanie względem kibica, który po meczu na murawie wbiegł na boisko, przez wielu jest chwalony ale ja raczej nie rozpędzałbym się tak, bo jak zaczniemy robić bohatera i odważniaka z tego jakby nie patrzeć łobuza (mam na myśli kibica, który złamał przepisy porządkowe) to za chwile możemy mieć wielu następców i poważny problem! Rozumiem, że Ronaldo zareagował intuicyjnie ale ogólnie należny uznać, że zrobił źle, bo w żadnym przypadku nie wolno tolerować łamania prawa!

 • bnbn lubi Komentarz

  Ale ty durny jesteś... młody jest, ma możliwość grania non stop na parkietach Superligi i to w dobrym klubie. Normalne że skład vive to inna bajka i na chwilę obecną nie miałby szans grania więcej niż w poprzednim sezonie, ale może kiedyś. Chwała Vive za to że stawia na młodych juniorów i daje szansę trenowania i grania z pierwszym zespołem bo dzięki temu może kiedyś kilku wychowanków zrobi niezłe kariery...

 • bnbn lubi Komentarz

  /Brosz/ " Przychodząc tutaj, w pierwszej kolejności chcę się skoncentrować na Górniku Zabrze." A to dziwne - trener Górnika Zabrze chce się "w pierwszej kolejności skoncentrować" właśnie na Górniku Zabrze.

 • bnbn lubi Komentarz

  Brawo brawo dla naszych chłopaków.Brawo trener!!! Bardzo dobra praca wykonana!!!

 • bnbn lubi Komentarz

  Jakie zachowania !?!?!?! Byłem na meczu i nic nie odbiegało by od standardów, pranie po twarzach ?!?! Co ten gościu z PGNiG bierze ?

 • bnbn lubi Komentarz

  Prosze pana bili po twarzach ale to kibice legi warszawa kibicow piłki recznej z zabrza.. Cos pan usłyszał ale chyba nie wie do konca co.. Jesli sie panu nie podoba slpwnictwo to zapraszam do teatru. Bo żadnych bojek na trybunach czy przed hala na meczach piłki recznej nie ma. Ja proponuje poinformowac o tym zwiazek w ten weekend..

 • bnbn lubi Komentarz

  cieszę się że wam się podobał, na pewno będziemy w środę i zobaczymy dobry mecz godny walki o brązowy medal , bez względu na rezultat uważam że obie drużyny zasługują na "wielki szacun" za dostarczenie kibicom wielu emocji , pozdrawiam i do zobaczenia za dwa dni

 • bnbn lubi Komentarz

  mam pytanie, po co wy się wszyscy napinacie? mamy kolejny mecz w środę i to powinno być teraz najważniejsze.....a wygra ten kto będzie lepszy tego dnia ...

 • bnbn lubi Komentarz

  Współczuję kibicom z Zabrza i nikomu z kibiców szczypiorniaka nie życzę podobnych wrażeń. Co niektórzy "sympatycy" piłki kopanej próbują na siłę zaistnieć - nie wystarczy już im ustawek, przemalowywania grafów, wojny w Internecie. Półgłówki szukają jeszcze wrażeń z neutralnymi i pokojowo nastawionymi kibicami innych dyscyplin. Żałosne.

 • bnbn lubi Komentarz

  Trzeba bezwzględnie tępić jak WSZY !!!.........wszystkich takich przez których na mecz strach jest iść z dzieckiem czy rodziną .......

 • bnbn lubi Komentarz

  Obiecałem sobie, że więcej nie będę się tu wypowiadał o piłce ręcznej ale skoro jest okazja, to wypowiem się na temat religijno - polityczny. Otóż nie masz racji, bo nie każdy terrorysta to Arab! Ewidetnie ( nie wiem czy celowo, czy to brak wiedzy?) zapomniałeś o katolickich organizacjach terrorystycznych przełomu minionych lat 70,80 i 90-tych i przełomu obecnego wieku, jak chociażby IRA!
  Otóż, ta katolicka organizacja terrorystyczna przy ewidentnym wsparciu kościoła katolickiego, wyrzynała protestantów mieszkających na Wyspach, aż gwizdało. O podkładanych bombach pod samochody, uprowadzeniach, torturach, szantażach, zabójstwach na zlecenie katlocko-partyjnych władz, to już nawet nie wspomnę.
  W latach 80 i 90 ubiegłego wieku, bardzo szeroko współpracowała z nią inna europejska organizacja terrosytyczna tj. ETA, której dziłalność zakończyła fala aresztowań jej bojowników przeprowadzona w Hiszpanii w latach 2010/12. Pozdrawiam

 • bnbn lubi Komentarz

  Jurasika nie da od tak zastąpić. Pomimo swoich lat spokojnie mógłby grać na poziomie LM. Z drugiej strony do mnie osobiście trener Jurasik zupełnie nie przemawia. Zabrze nie gra niczego szczególnego, a atmosfera na ławce jak Jurasik rzuca epitetami jest nie do pozazdroszczenia.

 • bnbn lubi Komentarz

  Świetny zawodnik , jednak jak dla mnie nie nadaje się na trenerkę. Poprzednie wypowiedzi gdy "ostro" wypowiadał się o kolegach , a w zasadzie ich obrażał nie przystają w profesjonalnym sporcie. Każdy wie jak wygląda gra bez Jurasika w Zabrzu jednak kurcze ta wypowiedź jak dla mnie jest śmieszna pod względem - jestem najlepszy ! beze mnie nic nie gracie !! Zgadza się , jednak według mnie psuje to szatnię ... Co innego kogoś skrytykować w ostrych słowach na osobności , a co innego w gazecie czy w ogóle przy gronie ludzi - pewne rzeczy powinny zostać w szatni.

 • bnbn lubi Komentarz

  Wejście po przerwie na boisko Mariusza Jurasika "zrobiło różnicę", jak to się modnie gada. W tri miga zniknęła przewaga legionowskiej drużyny i w końcowym efekcie 5. miejsce zajął Górnik, choć 6. miejsce KPR jest ogromnym sukcesem tego zespołu. Po zakończeniu zabrakło mi kilku słów pana speakera pod adresem Jurasika, bo był to jego ostatni mecz ligowy. Jakieś ciepłe słowo, podziękowanie, docenienie, a widownia na pewno z ogromnym aplauzem pożegnałaby Mistrza. Możliwe, że pan Mariusz zagra jeszcze w turnieju finałowym o Puchar Polski, ale to będzie już poza Legionowem i pewnie kto inny będzie dziękował, bo nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Witek Wożniak

 • bnbn lubi Komentarz

  Kończy się pewna epoka..
  Mimo wszystko uważam , że Jurasik nawet w reprezentacji był by widocznym punktem .
  Gdy rzuca na bramkę , to bramkarze gupieją i nawet rzuty w środek bramki są skuteczne .

  Oby był tak Wielkim trenerem , jakim był zawodnikiem :)

 • bnbn lubi Komentarz

  "Wisła znów dała Azotom lekcje" - tytuł jakby wisła wygrała co najmniej 10 :)

 • bnbn lubi Komentarz

  świetna wiadomość dla Azotów

 • bnbn lubi Komentarz

  Masło w ostatnich tygodniach jest w życiowej formie świetna wiadomosc. Powodzenia Piotrek

 • bnbn lubi Komentarz

  Z Kuchczynskim nie jest tak źle jak mowimy o nietrafionych to raczej bym tu Orzecha wpisał:)