Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Lincoln

Bilans 1-6, ale szanse na awans do kolejnej rundy Eurocup, choć małe, to są. Uważasz, że Stelmet stać na to?

Artur Lawrenc: Szanse na awans do kolejnej rundy wciąż są, więc dlaczego nie wierzyć, że możemy to zrobić? Nade wszystko życzyłbym sobie jednak, żeby Stelmet w ostatnich meczach pokazał charakter i jakość, by ewentualne niepowodzenie można było podsumować zdaniem: robiliśmy wszystko, co się da, ale rywale byli zwyczajnie lepsi.
Tomasz Kopeć: Osobiście życzyłbym Saso Filipovskiemu, aby pościg za awansem do drugiem rundy Eurocup nie udał się… Dałoby mu to czas na przygotowanie zawodników na czekający nas bój w lidze o zajęcie 2. miejsca przed play off’ami tak abyśmy przypadkiem nie wpadli na Turów już w półfinałach (do których najpierw oczywiście trzeba dotrzeć). Coach nie miał komfortu pracy z drużyną w okresie przygotowawczym a obecny kalendarz (środa Eurocup, weekend liga) uniemożliwia pracę nad założeniami taktycznymi. Widać to niestety w „kulturze” gry Zastalu gdzie na razie panuje zasada maksymalnego uproszczenia zagrywek – co niestety czyni je czytelnymi dla przeciwników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.