Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • DYDO lubi Komentarz

  Tytuł mocno życzeniowy, ale zobaczymy. Ciągle mamy trochę za mało atutów (fizycznych i rzutowych) w ataku i zdecydowanie za dużo błędów własnych, wynikających z braków wyszkoleniu. Ale choć to może przesadny optymizm, to jednak przy utrzymaniu tej zaciętości w obronie, ruchliwości i pomysłowości w ataku oraz przy bardzo dobrej skuteczności w bramce (co przecież też jest możliwe) jesteśmy w stanie ograć kogoś znacznie lepszego niż Białoruś, z stąd już niedaleka droga do dużej niespodzianki.

 • DYDO lubi Komentarz

  Nie róbcie im krzywdy pompując balonik sukcesu . Niech w spokoju przygotowują się do meczu z Niemcami . Zapomnieć o tych dwóch meczach a skupić się na jutrzejszym, i podejść do niego tak jakby to był najważniejszy, decydujący mecz turnieju. Może na dziś wystarczy powiedzieć, trzymamy za was kciuki , dajcie z siebie wszystko .

 • DYDO lubi Komentarz

  Telenoweli odcinek 3586....... a czas ucieka. Grunt, że oficjele i dziennikarze dobrze się bawią, a po meczu barażowym będzie płacz.

 • DYDO lubi Komentarz

  Mam naadzieje ze ten koles wraca tylko na jeden mecz z Ruskimi. Inaczej to bedzie KABARET. Takie pilkarskie disco-polo.

 • DYDO lubi Komentarz

  To genialnie!!! Jaki warsztat ma Nawałka pokazał jak poszedł do Lecha, a wcześniej na MŚ w Rosji. Ja mam lepszego kandydata na to stanowisko. Nazywa się Dyzma. Dla niezorientowanych: Nikodem Dyzma...

 • DYDO lubi Komentarz

  @zbych22: Jakie wyniki?

 • DYDO lubi Komentarz

  @zbych22: A to tak na poważnie czy w ramach dnia opowiadania żarcików?

 • DYDO lubi Komentarz

  Era Stocha bezpowrotnie minęła.
  To koniec.
  Pewnie że jeszcze będzie próbował coś osiągnąć.
  Ale prawdopodobieństwo, że mu się uda jest niewielkie. On ma już przecież prawie 35 lat.
  Najlepsze lata są za nim.
  Ale oczywiście komentatorzy i dziennikarzyny wszelkiej maści będą pompować balonik.
  Na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich pewnie się nie załapie nawet do finałowej 30-tki.
  Zdaje się, że Wojciech Fortuna powiedział, że Stoch powinien po tym sezonie zakończyć karierę - aby się nie rozmieniać na drobne. I ja jestem tego samego zdania.

 • DYDO lubi Komentarz

  Myślałem,że to człowiek bogaty,utytuowany i z honorem.Okazał się zwykłym kombinatorem bez ambicji,dla którego fair play,nie dotyczy,a szkoda.Niby wielki,a taki malutki.Żałosny.!!!

 • DYDO napisał/a komentarz do Jest zdecydowana reakcja na słowa Pawła Fajdka! "To chore"

  @Bart75: To ten facet co się na treningu walnął młotem w głowę . W efekcie czego mu się trochę klepki rozjechały i strasznie bredzi !!!

 • DYDO lubi Komentarz

  Kto to jest Fajdek?

 • DYDO lubi Komentarz

  Fajdek dla mnie 1 Mistrzostwo Świata Zmarzlika znaczy więcej niż 10 Twoich złotych medali Olimpijskich. Wiesz dlaczego ? Bo ta dyscyplina mnie interesuje. Ciebie nie oglądam. Mam do tego prawo. Dlatego głosowałem na Zmarzlika. Wyszedłeś na ignoranta , żeby nie powiedzieć dosadniej. Obraziłeś mnie , moją dyscyplinę, mój wybór i Bartka Zmarzlika w końcu. Tylko on ma to czego Tobie brakuje. Klasę.

 • DYDO lubi Komentarz

  Witam.BRAWO Kibice glosujacy na takie PODIUM/Robert,Anita,Bartek/. Milo sie patrzylo i sluchalo tej TROJKI na scenie.Tak inteligentnych,kulturalnych.zyczliwych wobec siebie.No i rozesmianych..A Pan Fajdek?. coz.Nagrabiles sobie ..sportowcu..u kibicow wszelakich dyscyplin sportowych.Napisze jak Ty..WSTYD..ale dla Ciebie .PS.a Anita,Robert i szczegolnie Bartek nie potrzebuja miernego adwokata.Tylko WSTYDZIC sie musi Anita za Ciebie .Fajdek...

 • DYDO lubi Komentarz

  Bartek ma sukcesy (nie będę wymieniał, co poza tytułem Wicemistrza Świata zdobył w tym roku), kibiców, klasę jako sportowiec i człowiek oraz przyszłość sportową przed sobą. Jego miejsce to suma tych czynników. Plebiscyt wygrał sportowiec, który nie ma nie tylko tytułu mistrza, ale żadnego medalu Mistrzostw Europy, Świata i Igrzysk Olimpijskich. Jako kibice mimo to szanujemy taki wybór.

 • DYDO lubi Komentarz

  @Legionowiak 3.0: Panie błaznie...Lewandowski tam gra gdzie mu placa za wykonywanie pracy.A pretensje do sosy za wystawienie skladu z Wegrami..A czy on lepiej rozumie po polsku czy po niemiecku to jego sprawa...Natomiast ty od dawna jestes błaznem i anonimowym frustratem...

 • DYDO lubi Komentarz

  Od zarania tego plebiscytu wiadomo, że nie wygrywa w nim NAJLEPSZY POLSKI SPORTOWIEC tylko NAJPOPULARNIEJSZY. Swoje dokłada TVP i kalendarz imprez zimowych. Termin rozgrywania finału Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" daje nieuzasadnioną przewagę przedstawicielom dyscyplin zimowych, którym zalicza się wyniki z dwóch sezonów zimowych. Przez lata uprzywilejowana była Justyna Kowalczyk, która na przełomie roku miała Tour de Ski i codziennie gościła na ekranach telewizorów. Również rozgrywany na przełomie roku Turniej Czterech Skoczni premiował Adama Małysza a później Kamila Stocha. W tym roku skoczkowie w TCS skaczą słabo, więc i ich szanse w plebiscycie spadły. Dwa wnioski: powinno się przyśpieszyć o kilkanaście dni finał plebiscytu tak żeby zgodnie ze swoją nazwą obejmował tylko jeden rok kalendarzowy i zmienić nazwę z NAJLEPSZEGO SPORTOWCA na NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA.

 • DYDO lubi Komentarz

  Całe szczęście , że wybór najlepszego sportowca kraju nie zależy od ludzi pokroju Legionowiaka i innych zawistnych ciołków.Przypominam , że to Polacy wybrali w głosowaniu najlepszego sportowca kraju.A Fajdek jest mistrzem , zgadza się .....porażek.Efektownych.

 • DYDO lubi Komentarz

  Słusznie,a Pan Paweł jest trochę gburowaty i tyle;).

 • DYDO lubi Komentarz

  Probierz na Trenera Reprezentacji!

 • DYDO lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • DYDO lubi Komentarz

  Moim zdaniem p. Probierz zachował się optymalnie i racjonalnie. Stwierdził, że to miejsce nie jest dla niego i podjął szybko decyzję, i celowo zrobił to zanim spotka się z zawodnikami i faktycznie rozpocznie pracę! To świadczy o jego ogromnej mądrości - zawodowej i życiowej.

 • DYDO lubi Komentarz

  ot polskie piekiełko

 • DYDO lubi Komentarz

  @Jagsi: O jakim medalu piszesz...? Musi to być koniecznie medal? Może to być Puchar? Jeżeli chodzi o Reprezentację - z kim ma zdobyć ten medal skoro REPREZENTACJA do tej pory nie miała SELEKCJONERA, który umiałby poprowadzić Drużynę Narodową - chodzi o lata gry w Reprezentacji z Lewandowskim? Może umiesz merytorycznie odpowiedzieć?

 • DYDO lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • DYDO lubi Komentarz

  Rzut kulą na sznurku nigdy nie wygra z piłką nożną.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.