Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Oficjalnie: Marciniec i Lewandowski wspomogą Żupińskiego

  A co z Adrianem Miedzińskim? Czyżby w zamian za Karola Żupińskiego trafi do Gdańska?

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a komentarz do Żużel. DPŚ musi wrócić! SoN jest nudny, bo wygrywają tylko Rosjanie [KOMENTARZ]

  Faktycznie, my Polacy utrzymujemy ten pieprzony żużel najlepiej na świecie, ale nie mamy nic do gadania we władzach FIM. Toż to szok. Ograniczyć dojne krowy ze wschodu i zachodu, oraz północy stawiając na naszych zawodników. Pamiętam czasy gdy w danym klubie jeździło 80 % ziomali, swoich. Teraz jest to 50 do 50 % a ziomali na lekarstwo.


 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Jak kibice wypisuje brednie to mozna jeszcze sie jakos z nimi pogodzic. Jak dziennikarz wypisuje brednie to po prostu trzeba go nie czytac. Czy kiedykolwiek komus z panów dziennikarzy przeszkadzalo jak seryjnie złote medale zdobywali Polacy? Dlaczego wiec przeszkadza teraz ze wygrywaja Rosjane. Po prostu trzeba znalezc drugiego Zmarzlika i przez 20 lat bedziemy zdobywali seryjnie zlote medale. Gdyby Sajfutdinov byl polakiem i mielibysmy pare Zmarzlik-Sajfutdinow to ktokolwiek by narzekał że łomoczą wszyskich rok po roku? Jesteśmy chyba najwiekszymi hipokrytami tego świata. Nie można jż tych bredni słuchać. "Najlepsza liga świata"- słyszę to codziennie. A jak ma być nie najlepsza skoro jest praktycznie tylko jedna na świecie. Nikt jednak nie wspomni że w najlepszej lidze świata nie ma pieniedzy nawet na to żeby kupic fotokomorki i sedziowie godzinami ogladaj zalosnej jakosci powtorki z TV zeby wiedziec kto byl pierwszy czy drugi. Jesteśmy wiecznymi malkontentami. Cieszmy się, że żużel istnieje jeszcze i że znajdują sie "wariaci" którzy dla naszej przyjemności łamią sobie kości.

 • sztutowiak GKS 1951 otrzymał srebrny medal w kategorii Guru Dnia

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rusko to jajcarz. Kasprzak będzie gentelmen i pusci Grabowską do przodu.

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  9. Chris Holder

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gdzie można obejżeć?

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Jeżeli chodzi o dzisiejszą kolejność to nie piszcie głupot o naszych walczakach z Leszna..

  Będzie dobrze ale nie aż tak..

  Zimny z GW zgarnia zwycięstwo, reszta bije się o resztki , niestety taka prawda.

  o 2 - 4 Miejsce będą walczyć:

  Kołodziej, Smyk, Pawełek.

  Dudek środek tabeli to samo Kubersson.

  Hampel 3,0,3,0,D...

  pzdr

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Nie ma co się oszukiwać bo GP w tym roku nie będzie. BSI za bardzo pazerne na hajs jest.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  100 % racji, ale to oczywiste. Kibice na stadionach!

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Po pierwsze, zakaz gastronomii. Po drugie, bez kibiców przyjezdnych (migracja wirusa). Po trzecie, zakup biletów tylko online. Po czwarte, kontrola odległości między osobami przy wejściu na stadion. Po piąte, pozwolenie na osiąganie przy sobie własnego napoju i przekąski (wynika z braku gastronomii). Po szóste, różne maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekcyjne etc. Może jeszcze coś, ale z pewnością się da. Mogę do galerii, mogę do kościoła, to i na stadion też.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Brawo Panie Termiński, w końcu ktoś potrafi powiedzieć to głośno. Jakaś paranoja z tym by stadiony były kompletnie bez kibiców, można zrobić dokładnie tak jak Pan mówi, zresztą sam o tym pisałem wcześniej.
  Stadiony są otwarte, przepływ powietrza, wystarczy odstęp i zachowanie higieny, i naprawdę można jechać częściowo z kibicami.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Demontujemy dwa krzesełka,jedno zostawiamy i naprzemiennie w rzędach.Spokojnie wejdzie ok.4000 kibiców z zachowaniem odpowiednich odstępów.

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a komentarz do Żużel. Betard Spartę dopadnie syndrom Apatora? Sezon 2020 mogą mieć cały pod górkę

  Sezon ogórkowy, więc piszą banialuki. DRABIK nie będzie zawieszony, a Sparta będzie w finale DMP. Tyle w temacie.

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a komentarz do Żużel. Mocny głos ws. braci Curzytków. "Są spaleni i straceni. Uwikłano ich w dziwne gry"

  Czyżby Polonia też miała zakusy na braci? W tym klubie wielu zawodników, poza Gollobami i Protasiewiczem, o Sayfutdinowie nie wspominając pokończyło przedwcześnie kariery.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sztutowiak GKS 1951 napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Puchar Świata Wisła 2019. Walter Hofer jednoznacznie o zawodach w Polsce. "Nie ma dyskusji"

  Olać FIS i zrezygnować z Konkursów na początku sezonu. Śmiem twierdzić że warunki w Skandynawii czy Alpach są lepsze. Ale buta naszych władz jest silniejsza. Kaczor przekazał ciulowi Kurskiemu, że tak ma być jak PiS każe.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Daleki jestem od sekowania zawodnika, czy też wyzywania od najgorszych. Nie o to chodzi. Na sprawę trzeba spojrzeć nieco inaczej. Otóż, jeżeli ktoś nie ma ochoty, czy nic chce reprezentować barw narodowych, niech tego nie robi. Ktoś inny zrobi to za niego, może z lepszym wynikiem. Nic na siłę. Jak dla kogoś zbyt małym zaszczytem jest wysłuchanie Mazurka Dąbrowskiego i Orzełek na piersi, to sorry, więcej nie wracaj. Nie potrzebujemy takich ludzi. Są tacy, dla których Hymn i Biały Orzeł znaczą coś więcej...

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Chore klimaty...Czasy prestiżu z "Orzełkiem na piersi" to zamierzchłe niestety dzieje i widać cos niezdrowego się w narodzie dzieje.Szkoda. Widać dziś kasa i wygoda to podstawa biało czerwona flaga w wielu kręgach mocno poszarzała...Młody Drabol idzie swoją drogą ,sportowo pełną sukcesów ,po ludzku i życiowo chyba mocno cwaniacko.Cóż...Zycie często weryfikuje młodzieńcze widzimisię.Synu świetnego Gościa.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Ten Wroclaw wszystkich zepsuje nie polskie miasto nie polski zarzad.Zawodnicy sie kozacza i robia numery nie pierwszy raz.Mysle ze Max marnie skonczy w tym Wrocku przeciez to siedlisko zla.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Gwiazdory. Drabik następny. Dlatego takiemu Bartkowi Zmarzlikowi buty póki co nosić mogą taki Pawlicki czy Drabik i to podejrzewam długo. Ewentualnie graty targać za Nim. Piszę to nie z Gorzowa żeby jasność była. Skromność po pierwsze i normalność takich ludzi się ceni. Niestety ale niektórym trochę uszami sodowa wychodzi i myślę, że powinno się ich na ziemię sprowadzić.

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Jak tak będzie w h... grał to za 3 lata ten cwaniak bedzie historią

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Dokładnie. KIlka lat temu wprowadzono zmianę, aby nasi młodzi mieli gdzie jeździć i zarabiać, a teraz okazuje się, że już mamy za dużo juniorów i trzeba zagranicznych wcisnąć? Takim sposobem za 10 lat pozbędziemy się całkiem juniorów

 • sztutowiak GKS 1951 lubi Komentarz

  Głównym problemem z jakim trzeba się zmierzyć jest "widzimisie" działaczy i niektórych kibiców. Dla nich liczy się tu i teraz, ważniejsze jest, aby za rok, dwa być na szczycie. Dotyczy to zwłaszcza działaczy, bo chcą udowodnić, że to za ich kadencji klub osiągnął szczyt a nie że stało się to w momencie gdy klubem rządzi już ktoś inny. Dla nich równie dobrze ten sam klub z którym się teraz identyfikują za 10 - 15 lat może już nie istnieć. Wiele klubów już to spotkało.

  A co do szkolenia to zamiast dawać dużo za samą ligę to większą kasę powinni dawać klubom, w których juniorzy wygrywają zawody juniorskie. I nie, to wcale nie zmniejszy atrakcyjności ligi, która jest bogatsza niż kiedykolwiek.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.