bialyy - komentarze

 • bialyy napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: pierwszy wyraźny lider strzelców

  jesteś pewny? mi się wydaje że jak przychodził miał podpisany na 2 lata ale mogę się mylić... na pewno warto o Niego powalczyć żeby został ale mam wrażenie że nie będzie łatwo... po wypowiedziach widać że to mega ambitny grajek i jak nic nie ugramy w ehf to raczej nie zostanie u nas... a czy jest lepszy od Toledo zostawię bez komentarza :)

 • bialyy napisał/a komentarz do Azoty Puławy szukają wzmocnień. Gracze z Bałkanów na testach

  Poszukiwanie rozgrywającego to moim zdaniem słuszna droga bo tu mamy braki.trzeba też patrzeć spokojnie to są tylko testy nikt tu już angazy nie rozdaje. Są dwa wyjścia że przychodzi nowy trener i daje dużo minut Kowalczykowi i albo podniesie swoje umiejętności i będzie ok albo nie lub kontraktujemy 4 rozgrywającego już na jakimiś poziomie a Kowalczyk idzie na wypożyczenie I tam się ogrywa. Po roku mamy nowego jak się sprawdzi może wrócić Kowalczyk jak podniesie umiejętności i ktoś z dwójki Lyzwa Maslo ( bo zastanawiające są ich tylko roczne kontrakty prezes raczej Tak krotkich terminów nie lubi). Chyba że prezes chce mieć 4 rozgrywających bo wiadomo jak szklani są Lyzwa a zwłaszcza Masło.Co do skrzydła też bym wołał Maura Ale może gość jest po prostu nie do wyjęcia. Raczej jakby został tylko z Seroka to spokojnie swoje minuty by miał . Jaroszewicz jest jako3 I trzeba przyznać że Skrabania i Guma formę trzymają to trudno Mu się przebić też moim zdaniem powinien trafić na wypożyczenie. A co do trenera to ja bym z chęcią zobaczył na lawce Bartka Jureckiego ma wiedzę charakter i na czasach widać że ma najwięcej do powiedzenia :)

 • bialyy napisał/a komentarz do Nowe kontrakty Kowalczyka, Łyżwy, Masłowskiego i Skrabani w Azotach Puławy

  A może PP??o tych co napisałeś byłoby fajnie tylko wątpię żeby było nas na nich stać...

 • bialyy napisał/a komentarz do Nowe kontrakty Kowalczyka, Łyżwy, Masłowskiego i Skrabani w Azotach Puławy

  Widzę że Kolega z poczuciem humoru:) Ale śmiejąc się przez łzy to Kowalczyk jest ostatnim trenerem który pokonał Wisle Płock w Puławach więc kto wie;)

 • bialyy napisał/a komentarz do Nowe kontrakty Kowalczyka, Łyżwy, Masłowskiego i Skrabani w Azotach Puławy

  Mam właśnie nadzieję że te przedłużania kontraktów ustalane są z nowym trenerem i on w Maslowskim widzi potencjał. Trzeba przyznać ze taki trener Górnika ruszył Glinskiego to może i z Masla można coś jeszcze wycisnąć chociaż w to wątpię. A propo słychać coś kto będzie nowym trenerem??

 • bialyy napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kowalczyk Lyzwa a zwłaszcza Skrabania ok Ale Masło??za co???za ciągłe nieobecności i wchodzenie na 10 min i oddychanie rękawami??bez sensu.. Klasowy rozgrywający potrzebny jak tlen zwłaszcza w kontekście Kowalczyka żeby miał się od kogo uczyć...mam nadzieję że Kuchczynski i Prce już raczej bez szans na kontrakt.

 • bialyy napisał/a komentarz do Oficjalnie: Robert Orzechowski w MMTS-ie Kwidzyn

  Jak nie Strzabala to kto?? Chociaż on to Wielka niewiadoma pracować przy Talancie a prowadzić zespół samodzielnie to dwie różne bajki. Jakby tak miało być to chyba wolałbym dac szansę Bartkowi Jureckiemu doświadczenie ogromne i zaangażowania na bank Mu nie zabraknie.

 • bialyy napisał/a komentarz do Oficjalnie: Robert Orzechowski w MMTS-ie Kwidzyn

  Spokojnie bądźmy obiektywni. Jak zarzucasz Titowowi ze nie zwojowal Europy ( trzeba dodać że w części meczy nie grał przez kontuzje) to powiedz w ciągu 3 lat do ilu medali Puław przyczynił się Orzech??A Titov przed kontuzja naprawdę dobrze grał I był dobrym uzupełnieniem Panicia z zagrożeniem rzutowym co ważne:) więc porównywanie ich to nadużycie. Na pewno problem Orzecha jest mala ilość minut na parkiecie Ale ten sam problem dotyczy u nas Kasprzaka Jarosiewicza czemu tak jest?? Pytanie do trenera ja tego nie rozumiem bo było dużo męczy gdzie mogli sobie spokojnie pograc a nie ciągle Jurecki Panic itd. Przy regularnej grze w Kwidzynie może być tam wyróżniającym się zawodnikiem ale moim zdaniem pewnego poziomu nie przeskoczy a w Pulawch liczymy na więcej. Więc życzymy powodzenia niech się rozwija i spełnia:)
  Ps. Co do Titova coś tu pisali że niewiadomo czy zostanie na nastepny sezon ktoś coś wie?

 • bialyy napisał/a komentarz do Puchar EHF: Azoty Puławy bez szans w Hiszpanii. Faworyt grupy nie zawiódł

  Z jednej strony masz rację fajnie mieć młodych z drugiej juz nie do końca się zgodzę. Masz mocną 7 tzn że też pierwszą 7 będzie zajezdzana to co teraz się u nas dzieje i czego nie rozumiem. Bo po co w drużynie orzech Kasprzak Kuchczynski???jeśli rzeczywiście chcemy powalczyć w ehf to musimy mieć skład wyrownany. Mi osobiście szkoda takiego Jarosiewicza bo ma chlopak potencjał a gra bardzo mało. Z całym szacunkiem do rywali Ale z taką Gwardia to właśnie orzech i spółka siedzących obok niego ludzi powinna przekonywać o swojej wartości trenera A podejrzewam że znowu Jurecki Panic będa musieli grać z 50 min. Na pewno Hiszpanie byli lepsi Ale moim zdaniem nasi przegrali też ze zmęczeniem bo niestety w 10 co 3 dni nie da się grać na maxa. I dodam jeszcze jedno o młodych ze fajnie ich mieć dawac szanse tylko prawda jest taka że jak zaczną już grać i dawać coś zespolowi to ich za chwilę nie ma ida do innych drużyn. Ile trzeba było czekać żeby tacy zawodnicy jak Szyba Krajewski Przybylski Wyszomirski byli dobrymi grajkami?? I oczywiście żadnego już nie ma. A tu myślę nie bardzo jest czas na czekanie podejrzewam że sponsor daje kasę Ale i czeka na wynik i tu koło się obraca.I jeszcze jedno żeby wdrażać młodych trzeba mieć dobrego trenera który potrafi z młodymi pracować A nasz trener moim zdaniem nie do końca wie jak to robić.

 • bialyy napisał/a komentarz do Jose Guilherme de Toledo przedłużył kontrakt z Orlenem Wisłą Płock

  Też to zauważyłem . myślałem że każdy może się spokojnie wypowiedzieć. Jednak rzeczywiście nie ma co się tu udzielać chociaż są niektórzy normalni i fajnie byłoby wymieniac spostrzeżenia.