Piotr A. Jeleń - lubi

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Oczywiście będę oglądał mecz Polska-Francja, jak wszystkie mecze polskiej reprezentacji. Dotychczas oglądałem siatkówkę na Polsacie gdzie panowie Kadziewicz i Swędrowski w kapitalny sposób komentowali mecze. Niestety, Łukasz Kadziewicz odszedł i jego miejsce zajął pan Drzyzga, którego komentarze są nie do zniesienia. Nie dopuszcza do głosu Swędrowskiego, bez przerwy robi dygresje bez związku z sytuacją na parkiecie, dodaje opinie takie jak, >że siatkówka jest filozofią błędów< i tym podobne banialuki. Dajcie panu Tomaszowi Swędrowskiemu odpocząć od tego zbędnego balastu. A dzisiaj chyba obejrzę mecz w TVP.

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  To co się dzieje to jest skandal jutro w Bydgoszczy ma być ładna pogoda słoneczna i na jakiej podstawie odwołali mecz z Gnieznem ładny wałek żużel schodzi na psy.

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  No i brawo Panie PreZesie! Daliśmy radę jako Polacy ogarnąć rozgrywki podczas pandemii to i z terminarzem jakoś damy radę. Brawo za jasne i konkretne stanowisko klubu z Opola. Co do rzetelności tej jakoby nieprawdziwej informacji w mediach to polecam już to zostawić w spokoju i nie wylewać hejtu. Najważniejsze w tej sprawie jest pozytywny głos w sprawie niemieckiej drużyny. Myślę że choć w taki sposób można podziekowac Frankowi Mauerowi za pomoc wielu polskim zawodnikom i nie tylko polskim, za pomoc finansową przekazana na speedway przez wiele lat. Temat myślę zakończony jak najbardziej pozytywnie.

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  I co panie Galewski? Każda, nawet wyssana z brudnego palucha informacja, jest dobra by przywalić Opolu? Przeprosisz pismaku?

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Chyba już dość poświęcania czasu i uwagi na to wulgarne coś. Ukarać, obśmiać a potem traktować sikiem prostym wzdłużnym czyli tak jak na to zasługuje każdy który zachowuje się jak prymityw.

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Przeczytałem tytuły na głównej. Tam jest wszystko Formuła 1, 'ekstra'liga, 1-rwsza liga w kopanej, tylko żużla nie ma.
  Znaczy, nie dziwię się, bo nie od dziś wiadomo, że nasze kluby piłkarskie w europejskich pucharach rozdają karty ;-) Przynajmniej jeśli chodzi o awanse egzotycznych drużyn.
  I zupełnie nie chodzi mi o to, żeby pomijać piłkę, ale o jakieś minimum obiektywizmu w tym, z czego możemy być dumni.

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Jakieś dane na ten temat? Patrzyłem w google trends i największą popularność fraza "orlen" na świecie miała w okolicach 14 kwietnia - czyli w okresie Maratonu Warszawskiego. Tak samo w 2018, Maraton przebił to wielkie wydarzenie jak wydanie ponad 43 baniek przez Orlen na Kubicę. Dalej, częściej fraza "orlen" była wyszukiwana na świecie w okresie od 1 stycznia 2018 roku do 1 września 2018 roku niż od tamtego momentu do teraz. Czyli cały świat ma w głębokim poważaniu cały ten "spektakularny" grajdołek i podniecanie się Kubicą. Dalej, Orlen ma stacje jedynie w Polsce, Czechach, Niemczech i na Litwie. 4 kraje, jeszcze w Kanadzie wydobywa gaz i ropę. Gdzie tu więc "działalność na cały świat"? A teraz dawaj dane, że wzrost akcji Orlenu był spowodowany łożeniem kasy na Kubicę, a nie przez to, że cena baryłki ropy wzrosła i ogłoszono fuzję z Lotosem. Bo na razie cała ta reklama idzie w piach. Za tą kasę to ja bym wywalił graffiti na Kremlu czy Białym Domu, wtedy by Orlen byłby na ustach całego świata.

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Tytuł z części ciała, w której plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Napisane jakby przez tą karę Kubica stracił podium czy choćby punkty. Jedyne co by się zmieniło, to może kolejność Russel - Kubica.

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  ""Tylko jednego zdania, aby skomentować tę sytuację, potrzebował Krzysztof Hołowczyc. - W takich sytuacjach, mówię o polskiej filozofii, wszyscy są najlepsi, tylko nie ten, którego kochamy. ""
  Panie Hołowczyc , wyniki uzyskiwane przez Kubicę nie są "polską filozofią a są prawdą i faktem na jakim etapie jest Kubica .W każdym wyścigu zamyka OGON.
  W jednej klasyfikacji jest najlepszy . W rozwalaniu samochodów rajdowch . Tutaj jest MISTRZEM !
  Może jakiś redaktorek poszpera w tym temacie ,ile zniszczył Kubica samochodów ?!

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  cały czas myślę czemu bijesz do Mrozka , Żyty ?? od soboty godz 12 torem zarządzali ludzie z GKSŻ do tego oddelegowani i nikt nie miał prawa dotknąć toru !!!

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Tylko że gdyby kask z głowy nie spadł to by nic nie było. Takich uderzeń są dziesiątki tylko że kask na łepetynie się trzyma. Wczoraj niejaki Louis de Saint Just vel Amon napisał Woryna - morderca i za to powinien być pociągnięty do odpowiedzialności.

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  - Sędzia obsral się po pachy , na widok skrzydlewskiego w kapeluszu... i taka prawda ... - Zenada ! - Gdzie w tym wszystkim byli kibice ? ? ? - Kibice dzięki którym cały ten cyrk może jeszcze istnieć a prezesi , komisarze i wladze mogą zarabiać niezla kasę ! ! ! - Tor był przyczepny pod koło , na gorszych odbywały się z powodzeniem wielokrotnie zawody ! - Ten , cały - "sędzia" widząc całą sytuację powinien zarządzic walkower ! ! ! - A wystraszone dziewczynki wraz z prezesem odesłać w drogę powrotną do Lodzi ! - Tyle w temacie...

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Stary, nie przetłumaczys im. Bez sensu. Winien Żyto,winien Mrozek i Kacper za wszystko tylko te panienki z Łodzi są niewinne. Ja pamiętam doskonale jaki tor a la cross Lechu robił w Gdańsku w latach 99, 2000 i 2001r.

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Na torach w Polsce pojawił się problem bo od kilku lat robi się tory twarde uklepane wysuszone i polewane dopiero w trakcie meczu jal się kurzy. Zawodnicy zostali przyzwyczajeni do betonu i tyle. Nikt młodych nie uczy jazdy na przyczepnych torach. Jal zobaczą że tor jest wymagający i potrzeba sporo siły w rękach aby utrzymać motocykl to panika. Tu jest problem. W Polsce jesteśmy w stanie wygrywać ze wszystkimi bo są takie same tory i wiedzą jak jechać byle szybki motor. Później jadą poza Polskę i problem dziwimy się ze nasze gwiazdy przegrywają. SGP to też inna bajka bo tam tory to Polska lub ukladane a te muszą być uklepane i twarde bo by się rozpadły.

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Byłem widziałem! Śmiech na sali. Żużlowcy Rowu śmigali aż miło , panienki z Łodzi zero honoru a co najwazniejsze, brak jaj! Widzieli po pierwszym biegu ze z 20 by nie wyszli, to powód domowy wyjazdu na tor! Tak jak powiedział Kacper... nie chca to niech nie jadą! Walkower i zbierac zabawki i tornistry do domu! Zreszta kibice śpiewali ” idźcie do domu, my nie powiemy nikomu”

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  jak zwykle zwykły kibic cierpi najbardziej. Przychodzisz np. godzinę przed meczem z dzieckiem i siedzisz w zimnie a sedzia i jury robią co chcą w nieskończoność. Po co taka późna pora rozgrywania meczu ? tv może dużo nawet ustalić inną po rozmowie z klubami. Za takie kabarety powinny lecieć głowy

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Niezaleznie od tego, co osiągnął Horngacher z naszymi skoczkami, styl rozstania jest tragiczny. Austriak zakpuł sobie z nas. Wiedział, że Polakom zależy i wodził nas za nos, by móc wynegocjować jak najlepsze warunki. Zachował się jak rasowy biznesmen. Tylko co to ma wspólnego ze sportem i szacunkiem do tych, których trenowal przez ostatnie 3 lata? Aż trudno uwierzyć, że do tego stopnia ma za nic polskich skoczków. Jeśli zawodnicy mówią prawdę, to żaden z nich nie ma pojęcia o tym, jaką decyzję podjął Austriak, choć oczywiscie jest to wersja oficjalna, bo nieoficjalnie, każdy z nas wie, jak jest

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  kubica skończ waść i wstydu oszczędż ! Orlen tylko niepotrzebnie wyrzucił na niego 40 mln.A ja wiedziałem,że tak będzie,ale pisowcy chcieli się popisać co to nie oni.Żeby nie było....platfusów też nie cierpię i żadnej innej mor....y z polityki.

 • Piotr A. Jeleń lubi Komentarz

  Jak można brać udział w wyścigach F1 nie mając części?Po co oni w ogóle startują,tak dla przyjemności?Trochę słaba reklama.